Jump to content
Sanich

Голосування за місце проведення щорічної зустрічі форумчан "На Точку - 2018". (Переголосування!!!!)

Голосування за місце проведення щорічної зустрічі форумчан "На Точку - 2018".  

198 members have voted

1. 1. Виберіть одне або кілька місць проведення зустрічі "На Точку-2018", куди ви готові і хотіли б приїхати. (Увага! Перед голосування прочитайте тему нижче. Змінити голос буде неможливо).

• 1. Пропозиція від @Надія у Національному природному парку "Бузький гард",  Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Грушівка, база відпочинку "Дубровка". Дата проведення  14-16 вересня.
    • 2. Пропозиція від @miro - добре відома більшості та місце зустрічі у 2016-му та 2017-му році, база відпочинку "Бухта Вікінгів"  біля м. Львів.  Дата проведення  14-16 вересня.
    • 3. Перша пропозиція від @pante1ey - Готельний комплекс «Турист» м. Полтава. Дата проведення 14-16 вересня.
    • 4. Друга пропозиція від @pante1ey  -  біля м. Полтава. с. Нижні Млини, ресторанно-готельний комплекс «Глухомань». Дата проведення  14-16 вересня.

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 04/01/2018 at 08:36 PM

Recommended Posts

11 година тому, Kolyan сказав:

А Зустріч зимою в Карпатах:ay:.Слабо?:af:

Зимою у Карпатах?  Вона , та зима, вже у печінках у нас сидить, як отой стронцій з Чорнобиля!

А літом, десь на далекій мальовничій  полонині  на дикій бортницькій пасіці молоденького баранчика жирненького  на вогнищі засмажити  та під місцеву карпатську Ізабелу - що слабо?!:ah::ay::umora:

А як тут не крути - все ж другий етап , щоб правильно і як найточніше врахувати побажання точківців - точно потрібен.  Бо майже ж - фіфті-фіфті виходить....Але то чисто :IMHO:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 3

Приятно видеть, сколько много людей проголосовало за разнообразие мест проведения встреч форумчан.

То есть люди уже готовы к переменам и движению вперед.

Хочется отметить  слаженность мнения пчеловодов западных регионов, этому нужно учиться.

Другое дело, что даже выигрывать нужно достойно, уважая оппонента. А праздновать победу до окончания голосования – это нонсенс.

Проведенное таким образом голосование приведет к тому, что западные регионы будут вариться в собственном соку у себя дома, а восточные останутся без места встречи, потому что многим надоело ездить третий год подряд в одно и то же место.

Кто хочет в Полтаву – найдет возможность добраться, все подробно описано выше, но и Гугл в помощь.

З.Ы.: Желание находит тысячу возможностей, нежелание - тысячу причин.

• Like 7
  • Thanks 2
48 хвилин тому, pante1ey сказав:

Кто хочет в Полтаву – найдет возможность добраться,

70 чоловік за Полтаву на 25 двомісних великих ліжок:hmm: Нє, якщо ще 25 розкладушок - то хватає. Цікаво було би подивитись, чи хватає дівчат на мальчат:umora:

• Like 8
  • Haha 3
12 хвилини тому, gardener сказав:

70 чоловік за Полтаву на 25 двомісних великих ліжок:hmm: Нє, якщо ще 25 розкладушок - то хватає. Цікаво було би подивитись, чи хватає дівчат на мальчат:umora:

Забули ви @gardener про те, що найкращі наші дівчата саме з Полтави і всі вони якраз є  зі своїми ліжками великими та пухкими перинами!:ay: :umora:

Тож на обліт нашим молодим точківським трутням летіти саме туди буде найліпше! :vinny::rofl:

• Like 3
  • Haha 4
  • Confused 1
1 година тому, pante1ey сказав:

Приятно видеть, сколько много людей проголосовало за разнообразие мест проведения встреч форумчан.

Хочется отметить  слаженность мнения пчеловодов западных регионов, этому нужно учиться.

Другое дело, что даже выигрывать нужно достойно, уважая оппонента. А праздновать победу до окончания голосования – это нонсенс.

Проведенное таким образом голосование приведет к тому, что западные регионы будут вариться в собственном соку у себя дома, а восточные останутся без места встречи, потому что многим надоело ездить третий год подряд в одно и то же место.

Кто хочет в Полтаву – найдет возможность добраться, все подробно описано выше, но и Гугл в помощь.

Людино добра! "Одобрям" скінчилося в 1991-му! Тож говоріть від себе особисто і ніколи не розписуйтеся за інших, тим більше за весь регіон, якщо не взнали думку кожного. І хоч тут не діліть на міфічні регіони. Бо від цього компартією та москалями клятими  просто тхне!:refery:

Точок поза політикою, й регіональною - теж !:ay:

4 хвилини тому, Gloria_dei сказав:

Если потрудиться и  внимательно прочитать предложение полтавчан, то по размещению все понятно.

Но думаю вам не ответят, потому что

"Спорить с глупцом - все равно что играть в шахматы с голубем: фигуры раскидает, нагадит на доску и улетит рассказывать, как он тебя уделал"

(Это не я, это интернет)

Как-то это все пахнет невкусно, не медом точно.

Ви тут нещодавно. Знайте - за такі випади посилають На ТочкУ - в баню!

Edited by ДобровоЛ
  • Like 7
  • Thanks 2
8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ви тут нещодавно. Знайте - за такі випади посилають На ТочкУ - в баню!

Так, недавно. Але бачу , що дівчатам тут багато що прощають. Може і мені як дівчині простять правду?:ah:

• Like 1
17 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Забули ви @gardener про те, що найкращі наші дівчата саме з Полтави і всі вони якраз є  зі своїми ліжками великими та пухкими перинами!:ay: :umora:

Тож на обліт нашим молодим точківським трутням летіти саме туди буде найліпше! :vinny::rofl:

Ох и будет вам, Леонид, на орехи!:ah::umora:

• Like 2
  • Haha 1
16 часов назад, miro сказал:

Юра якщо чесно я книдлі вже з волонтерами ліплю, ех як приїдуть Точківці, як зкоштуют тих австріяцких книдлів в сметані, то є непередаванна смакота:az:

И что - на всех?!:ah:

• Haha 2
33 хвилини тому, Gloria_dei сказав:

Так, недавно. Але бачу , що дівчатам тут багато що прощають. Може і мені як дівчині простять правду?:ah:

Тим більше, жінкам та ще й з-під Полтави,  не варто отак накидатися на поважних чоловіків .:IMHO:Бо, знаючи @gardener , думаю він не заслужив отаких випадів, щоб називати поважну  людину "глупцом" і не лишем його. :blink:  Людяність і повага до опонента - завше найперше.

Та, насамперед,  - вибачтеся. Ми не на базарі.

Edited by ДобровоЛ
  • Like 4
  • Thanks 3
48 минут назад, ДобровоЛ сказал:

:blink:

29 минут назад, Gloria_dei сказал:

Правдой вы називаете что? Вы назвали многих форумчан глупцами и сравняли их с голубями только за то что они не за Полтаву голосуют. Это нонсенс.

Edited by Елена Щербань
  • Like 13
  • Thanks 2
54 хвилини тому, Pchelnik 2 сказав:

И что - на всех?!:ah:

звичайно, а знає пан, що то за такє смаковництво, що я всім вповідав:)

• Like 8
2 години тому, pante1ey сказав:

Надто багато критики, для самокритиків кинуто, ну перше хочу сказати, що подана пропозиція для обрання зустрічі, і тут не йде гра, а обирання, тому можна після більшої кількості голосів у поданих пропозицій сказати, що зустріч вібудеться "там", радше це не перемога ,а бачення вибору. І слово "праздновать победу" , ось тут я не розумію хто празнує, що і де, друзі з чим асоціація? Тепер що за поділення відбувається, для мене це взагалі велике непорозуміння від почутого, коли на Бухті Вікінгів відбувались зустрічі два роки поспіль, завдяки форумчанам я зміг збодувати бажану форму зустрічі, на самій зустрічі при всіх зусиллях старався щоб всі себе відчували господарями даної зустрічі, за бажанням форумчан було створено регламент конференції і склад виступаючих, я не бачив поділу ні на "западые" ,ні на "восточные", і хотів щоб так було завжди.Тому прошу майте терпіння в початій справі, гідно сприйміть результат обрання, як і я збираюсь це зробити, не видумуйте те чого немає, а якщо щось дошкуляє, знайте , що ви підвязались під це, адже дана пропозиція не вибивається силою, а лише бажанням, то нехай бажання буде щире.

• Like 18
  • Thanks 5
1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Тим більше, жінкам та ще й з-під Полтави,  не варто отак накидатися на поважних чоловіків .:IMHO:Бо, знаючи @gardener , думаю він не заслужив отаких випадів, щоб називати поважну  людину "глупцом" і не лишем його. :blink:  Людяність і повага до опонента - завше найперше.

Та, насамперед,  - вибачтеся. Ми не на базарі.

То вибачте, якщо образила когось із поважних. 

Бо якщо поважний, то мав би читати уважно. 

А щодо людяності і поваги до опонента - згодна з вами на всі 100. Неприємно просто спостерігати, як дехто про це забуває.

Edited by Gloria_dei
1 час назад, Елена Щербань сказал:

:blink:

Правдой вы називаете что? Вы назвали многих форумчан глупцами и сравняли их с голубями только за то что они не за Полтаву голосуют. Это нонсенс.

Перекручувати слова то робота проста. А знайти в них сенс?...

1 година тому, miro сказав:

Надто багато критики, для самокритиків кинуто, ну перше хочу сказати, що подана пропозиція для обрання зустрічі, і тут не йде гра, а обирання, тому можна після більшої кількості голосів у поданих пропозицій сказати, що зустріч вібудеться "там", радше це не перемога ,а бачення вибору. І слово "праздновать победу" , ось тут я не розумію хто празнує, що і де, друзі з чим асоціація? Тепер що за поділення відбувається, для мене це взагалі велике непорозуміння від почутого, коли на Бухті Вікінгів відбувались зустрічі два роки поспіль, завдяки форумчанам я зміг збодувати бажану форму зустрічі, на самій зустрічі при всіх зусиллях старався щоб всі себе відчували господарями даної зустрічі, за бажанням форумчан було створено регламент конференції і склад виступаючих, я не бачив поділу ні на "западые" ,ні на "восточные", і хотів щоб так було завжди.Тому прошу майте терпіння в початій справі, гідно сприйміть результат обрання, як і я збираюсь це зробити, не видумуйте те чого немає, а якщо щось дошкуляє, знайте , що ви підвязались під це, адже дана пропозиція не вибивається силою, а лише бажанням, то нехай бажання буде щире.

Я "за" ваші слова обома руками, хоча вже й проголосував за інше місце зустрічі.  Та це не заважає мені позитивно оцінювати проведену вами роботу.:ah: :ay:

• Like 6

@ДобровоЛ,  что такое «одобрям» и где оно в посте - не понятно. Компартию не застали, опыта не имеем:dntknw:.

Неожиданная трактовка географии Украины привела в недоумение:blink:.  Про политику никто и не думал говорить.  

Если кого-то это задело – приносим искренние извинения :ax:.

После перечитывания последних нескольких страниц складывается впечатление, что без последствий  критиковать можно только Полтаву.

Посему предлагаем:

1. ковыряться друг в друге прекратить,

2. политическую тему  и не начинать (тем более, что никто и не собирался) и

3. на провокаторов внимания не обращать:az:.

Кто хочет еще проанализировать полтавчан – пишите в личку, не засоряйте эфир:at:.

Всем весны и хорошего настроения!:wave:

• Like 4

Перший раз голосував і за глухомань і за бухту, в другому тільки за бухту бо планую сімейний виїзд як і минулі рази. Дружина від бухти просто в захваті. А ці висказування в бік "західняків" показує ваш настрій та відношення до інших форумчан. :IMHO:

Хоча при інших розкладах готовий був їхати і в глухомань. Амінь.

З святом!

• Like 13
11 минут назад, СЄРЖ сказал:

Перший раз голосував і за глухомань і за бухту, в другому тільки за бухту бо планую сімейний виїзд як і минулі рази. Дружина від бухти просто в захваті. А ці висказування в бік "західняків" показує ваш настрій та відношення до інших форумчан. :IMHO:

Хоча при інших розкладах готовий був їхати і в глухомань. Амінь.

З святом!

Дітей теж брали в бухту?

• Like 3
40 минут назад, Серж 82 сказал:

Дітей теж брали в бухту?

бухта розрахована на різновікових віддихаючих, ябув 1раз з сином дитина в захваті по нині

Edited by Демків Юра
  • Like 6
11 минут назад, Демків Юра сказал:

бухта розрахована на різновікових віддихаючих, ябув 1раз з сином дитина в захваті по нині

Номер на скількох розрахований? У мене двоє дітей.

• Like 5
44 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Дітей теж брали в бухту?

так, я розраховую дану Зустріч ще + , як сімейний відпочинок, але кожен вирішує сам ,як йому їхати на Зустріч, бо формат збудований на будь-яке бажання Форумчан, тому основна мета ,максимум задоволення від Зустрічі. ТочокУ, на будьяку тему:), тобто кожен в своїй темі але ми всі разом, обидві Зустрічі про це свідчать:).

• Like 13
3 години тому, Серж 82 сказав:

Номер на скількох розрахований? У мене двоє дітей.

Ви не повинні хвилюватись, Ви, тобто кожен коли починається бронювання, повідомляє про кількість, та стать і вік дітей, якщо дитина буде з Вами на односпальному ліжку проплата за дитину не йде, якщо в номер треба буде доставляти розкладушку,ціна за це 300грн., якщо у вас діти малі та потребують окремого приготування їжі, ми поселемо вас в номер де є плита, проблем не буде, ми працюєм на Точківців, для їх задоволення:)

Edited by miro
  • Like 17

слинку лигаю не знаю як дочекатись давай рецепт і тежнологічну карту  а ні то я завтра в Бібрці

• Like 2
  • Haha 2
10 годин тому, Серж 82 сказав:

Дітей теж брали в бухту?

Мали але помінялися плани, але були і не дорослі діти. Мої як побачать фотографії то кажуть, щоб і їх взяли. 

Так що пане Михайло наш постійний номер 53 можливо будемо в цьому році міняти, майте на увазі.

• Like 2
17 хвилин тому, leonidkol сказав:

слинку лигаю не знаю як дочекатись давай рецепт і тежнологічну карту  а ні то я завтра в Бібрці

шо книдлів рецепт:), зрештою я завтра теж в Бібрці приїзджай, приймеш участь в тренуванні , ну і дигустуванні теж:umora:

• Haha 1