Перейти к содержанию

Голосування за місце проведення щорічної зустрічі форумчан "На Точку - 2018". (Переголосування!!!!)


Sanich

Голосування за місце проведення щорічної зустрічі форумчан "На Точку - 2018".  

198 проголосовавших

  1. 1. Виберіть одне або кілька місць проведення зустрічі "На Точку-2018", куди ви готові і хотіли б приїхати. (Увага! Перед голосування прочитайте тему нижче. Змінити голос буде неможливо).

    • 1. Пропозиція від @Надія у Національному природному парку "Бузький гард",  Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Грушівка, база відпочинку "Дубровка". Дата проведення  14-16 вересня.
    • 2. Пропозиція від @miro - добре відома більшості та місце зустрічі у 2016-му та 2017-му році, база відпочинку "Бухта Вікінгів"  біля м. Львів.  Дата проведення  14-16 вересня.
    • 3. Перша пропозиція від @pante1ey - Готельний комплекс «Турист» м. Полтава. Дата проведення 14-16 вересня.
    • 4. Друга пропозиція від @pante1ey  -  біля м. Полтава. с. Нижні Млини, ресторанно-готельний комплекс «Глухомань». Дата проведення  14-16 вересня.

Опрос закрыт для новых голосов


Рекомендуемые сообщения

11 година тому, Kolyan сказав:

А Зустріч зимою в Карпатах:ay:.Слабо?:af:

Зимою у Карпатах?  Вона , та зима, вже у печінках у нас сидить, як отой стронцій з Чорнобиля!

   А літом, десь на далекій мальовничій  полонині  на дикій бортницькій пасіці молоденького баранчика жирненького  на вогнищі засмажити  та під місцеву карпатську Ізабелу - що слабо?!:ah::ay::umora:

       А як тут не крути - все ж другий етап , щоб правильно і як найточніше врахувати побажання точківців - точно потрібен.  Бо майже ж - фіфті-фіфті виходить....Але то чисто :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приятно видеть, сколько много людей проголосовало за разнообразие мест проведения встреч форумчан.

То есть люди уже готовы к переменам и движению вперед.

Хочется отметить  слаженность мнения пчеловодов западных регионов, этому нужно учиться.

Другое дело, что даже выигрывать нужно достойно, уважая оппонента. А праздновать победу до окончания голосования – это нонсенс.

Проведенное таким образом голосование приведет к тому, что западные регионы будут вариться в собственном соку у себя дома, а восточные останутся без места встречи, потому что многим надоело ездить третий год подряд в одно и то же место.

Кто хочет в Полтаву – найдет возможность добраться, все подробно описано выше, но и Гугл в помощь.

З.Ы.: Желание находит тысячу возможностей, нежелание - тысячу причин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, pante1ey сказав:

 

Кто хочет в Полтаву – найдет возможность добраться,

70 чоловік за Полтаву на 25 двомісних великих ліжок:hmm: Нє, якщо ще 25 розкладушок - то хватає. Цікаво було би подивитись, чи хватає дівчат на мальчат:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, gardener сказав:

70 чоловік за Полтаву на 25 двомісних великих ліжок:hmm: Нє, якщо ще 25 розкладушок - то хватає. Цікаво було би подивитись, чи хватає дівчат на мальчат:umora:

Забули ви @gardener про те, що найкращі наші дівчата саме з Полтави і всі вони якраз є  зі своїми ліжками великими та пухкими перинами!:ay: :umora:

 Тож на обліт нашим молодим точківським трутням летіти саме туди буде найліпше! :vinny::rofl:

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 4
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, pante1ey сказав:

Приятно видеть, сколько много людей проголосовало за разнообразие мест проведения встреч форумчан.

То есть люди уже готовы к переменам и движению вперед.

Хочется отметить  слаженность мнения пчеловодов западных регионов, этому нужно учиться.

Другое дело, что даже выигрывать нужно достойно, уважая оппонента. А праздновать победу до окончания голосования – это нонсенс.

Проведенное таким образом голосование приведет к тому, что западные регионы будут вариться в собственном соку у себя дома, а восточные останутся без места встречи, потому что многим надоело ездить третий год подряд в одно и то же место.

Кто хочет в Полтаву – найдет возможность добраться, все подробно описано выше, но и Гугл в помощь.

З.Ы.: Желание находит тысячу возможностей, нежелание - тысячу причин.

Людино добра! "Одобрям" скінчилося в 1991-му! Тож говоріть від себе особисто і ніколи не розписуйтеся за інших, тим більше за весь регіон, якщо не взнали думку кожного. І хоч тут не діліть на міфічні регіони. Бо від цього компартією та москалями клятими  просто тхне!:refery:

Точок поза політикою, й регіональною - теж !:ay:

4 хвилини тому, Gloria_dei сказав:

Если потрудиться и  внимательно прочитать предложение полтавчан, то по размещению все понятно.

Но думаю вам не ответят, потому что

"Спорить с глупцом - все равно что играть в шахматы с голубем: фигуры раскидает, нагадит на доску и улетит рассказывать, как он тебя уделал"

(Это не я, это интернет)

Как-то это все пахнет невкусно, не медом точно.

 

Ви тут нещодавно. Знайте - за такі випади посилають На ТочкУ - в баню!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

 

Ви тут нещодавно. Знайте - за такі випади посилають На ТочкУ - в баню!

 Так, недавно. Але бачу , що дівчатам тут багато що прощають. Може і мені як дівчині простять правду?:ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Забули ви @gardener про те, що найкращі наші дівчата саме з Полтави і всі вони якраз є  зі своїми ліжками великими та пухкими перинами!:ay: :umora:

 Тож на обліт нашим молодим точківським трутням летіти саме туди буде найліпше! :vinny::rofl:

Ох и будет вам, Леонид, на орехи!:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, miro сказал:

Юра якщо чесно я книдлі вже з волонтерами ліплю, ех як приїдуть Точківці, як зкоштуют тих австріяцких книдлів в сметані, то є непередаванна смакота:az:

И что - на всех?!:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Gloria_dei сказав:

 Так, недавно. Але бачу , що дівчатам тут багато що прощають. Може і мені як дівчині простять правду?:ah:

 

 Тим більше, жінкам та ще й з-під Полтави,  не варто отак накидатися на поважних чоловіків .:IMHO:Бо, знаючи @gardener , думаю він не заслужив отаких випадів, щоб називати поважну  людину "глупцом" і не лишем його. :blink:  Людяність і повага до опонента - завше найперше.

Та, насамперед,  - вибачтеся. Ми не на базарі.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Забули ви @gardener про те, що найкращі наші дівчата саме з Полтави і всі вони якраз є  зі своїми ліжками великими та пухкими перинами!:ay: :umora:

 Тож на обліт нашим молодим точківським трутням летіти саме туди буде найліпше! :vinny::rofl:

:blink:

29 минут назад, Gloria_dei сказал:

 Так, недавно. Але бачу , що дівчатам тут багато що прощають. Може і мені як дівчині простять правду?:ah:

 

Правдой вы називаете что? Вы назвали многих форумчан глупцами и сравняли их с голубями только за то что они не за Полтаву голосуют. Это нонсенс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Pchelnik 2 сказав:

И что - на всех?!:ah:

 звичайно, а знає пан, що то за такє смаковництво, що я всім вповідав:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, pante1ey сказав:

Приятно видеть, сколько много людей проголосовало за разнообразие мест проведения встреч форумчан.

То есть люди уже готовы к переменам и движению вперед.

Хочется отметить  слаженность мнения пчеловодов западных регионов, этому нужно учиться.

Другое дело, что даже выигрывать нужно достойно, уважая оппонента. А праздновать победу до окончания голосования – это нонсенс.

Проведенное таким образом голосование приведет к тому, что западные регионы будут вариться в собственном соку у себя дома, а восточные останутся без места встречи, потому что многим надоело ездить третий год подряд в одно и то же место.

Кто хочет в Полтаву – найдет возможность добраться, все подробно описано выше, но и Гугл в помощь.

З.Ы.: Желание находит тысячу возможностей, нежелание - тысячу причин.

Надто багато критики, для самокритиків кинуто, ну перше хочу сказати, що подана пропозиція для обрання зустрічі, і тут не йде гра, а обирання, тому можна після більшої кількості голосів у поданих пропозицій сказати, що зустріч вібудеться "там", радше це не перемога ,а бачення вибору. І слово "праздновать победу" , ось тут я не розумію хто празнує, що і де, друзі з чим асоціація? Тепер що за поділення відбувається, для мене це взагалі велике непорозуміння від почутого, коли на Бухті Вікінгів відбувались зустрічі два роки поспіль, завдяки форумчанам я зміг збодувати бажану форму зустрічі, на самій зустрічі при всіх зусиллях старався щоб всі себе відчували господарями даної зустрічі, за бажанням форумчан було створено регламент конференції і склад виступаючих, я не бачив поділу ні на "западые" ,ні на "восточные", і хотів щоб так було завжди.Тому прошу майте терпіння в початій справі, гідно сприйміть результат обрання, як і я збираюсь це зробити, не видумуйте те чого немає, а якщо щось дошкуляє, знайте , що ви підвязались під це, адже дана пропозиція не вибивається силою, а лише бажанням, то нехай бажання буде щире.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

 Тим більше, жінкам та ще й з-під Полтави,  не варто отак накидатися на поважних чоловіків .:IMHO:Бо, знаючи @gardener , думаю він не заслужив отаких випадів, щоб називати поважну  людину "глупцом" і не лишем його. :blink:  Людяність і повага до опонента - завше найперше.

Та, насамперед,  - вибачтеся. Ми не на базарі.

 

 

То вибачте, якщо образила когось із поважних. 

Бо якщо поважний, то мав би читати уважно. 

А щодо людяності і поваги до опонента - згодна з вами на всі 100. Неприємно просто спостерігати, як дехто про це забуває.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Елена Щербань сказал:

:blink:

Правдой вы називаете что? Вы назвали многих форумчан глупцами и сравняли их с голубями только за то что они не за Полтаву голосуют. Это нонсенс.

Перекручувати слова то робота проста. А знайти в них сенс?...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

Надто багато критики, для самокритиків кинуто, ну перше хочу сказати, що подана пропозиція для обрання зустрічі, і тут не йде гра, а обирання, тому можна після більшої кількості голосів у поданих пропозицій сказати, що зустріч вібудеться "там", радше це не перемога ,а бачення вибору. І слово "праздновать победу" , ось тут я не розумію хто празнує, що і де, друзі з чим асоціація? Тепер що за поділення відбувається, для мене це взагалі велике непорозуміння від почутого, коли на Бухті Вікінгів відбувались зустрічі два роки поспіль, завдяки форумчанам я зміг збодувати бажану форму зустрічі, на самій зустрічі при всіх зусиллях старався щоб всі себе відчували господарями даної зустрічі, за бажанням форумчан було створено регламент конференції і склад виступаючих, я не бачив поділу ні на "западые" ,ні на "восточные", і хотів щоб так було завжди.Тому прошу майте терпіння в початій справі, гідно сприйміть результат обрання, як і я збираюсь це зробити, не видумуйте те чого немає, а якщо щось дошкуляє, знайте , що ви підвязались під це, адже дана пропозиція не вибивається силою, а лише бажанням, то нехай бажання буде щире.

 Я "за" ваші слова обома руками, хоча вже й проголосував за інше місце зустрічі.  Та це не заважає мені позитивно оцінювати проведену вами роботу.:ah: :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@ДобровоЛ,  что такое «одобрям» и где оно в посте - не понятно. Компартию не застали, опыта не имеем:dntknw:.

Неожиданная трактовка географии Украины привела в недоумение:blink:.  Про политику никто и не думал говорить.  

Если кого-то это задело – приносим искренние извинения :ax:.

После перечитывания последних нескольких страниц складывается впечатление, что без последствий  критиковать можно только Полтаву.

Посему предлагаем:

1. ковыряться друг в друге прекратить,

2. политическую тему  и не начинать (тем более, что никто и не собирался) и

3. на провокаторов внимания не обращать:az:.

Кто хочет еще проанализировать полтавчан – пишите в личку, не засоряйте эфир:at:.

 

Всем весны и хорошего настроения!:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перший раз голосував і за глухомань і за бухту, в другому тільки за бухту бо планую сімейний виїзд як і минулі рази. Дружина від бухти просто в захваті. А ці висказування в бік "західняків" показує ваш настрій та відношення до інших форумчан. :IMHO:

Хоча при інших розкладах готовий був їхати і в глухомань. Амінь.

З святом!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, СЄРЖ сказал:

Перший раз голосував і за глухомань і за бухту, в другому тільки за бухту бо планую сімейний виїзд як і минулі рази. Дружина від бухти просто в захваті. А ці висказування в бік "західняків" показує ваш настрій та відношення до інших форумчан. :IMHO:

Хоча при інших розкладах готовий був їхати і в глухомань. Амінь.

З святом!

Дітей теж брали в бухту?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Серж 82 сказал:

Дітей теж брали в бухту?

бухта розрахована на різновікових віддихаючих, ябув 1раз з сином дитина в захваті по нині

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Демків Юра сказал:

бухта розрахована на різновікових віддихаючих, ябув 1раз з сином дитина в захваті по нині

Номер на скількох розрахований? У мене двоє дітей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Дітей теж брали в бухту?

так, я розраховую дану Зустріч ще + , як сімейний відпочинок, але кожен вирішує сам ,як йому їхати на Зустріч, бо формат збудований на будь-яке бажання Форумчан, тому основна мета ,максимум задоволення від Зустрічі. ТочокУ, на будьяку тему:), тобто кожен в своїй темі але ми всі разом, обидві Зустрічі про це свідчать:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Серж 82 сказав:

Номер на скількох розрахований? У мене двоє дітей.

Ви не повинні хвилюватись, Ви, тобто кожен коли починається бронювання, повідомляє про кількість, та стать і вік дітей, якщо дитина буде з Вами на односпальному ліжку проплата за дитину не йде, якщо в номер треба буде доставляти розкладушку,ціна за це 300грн., якщо у вас діти малі та потребують окремого приготування їжі, ми поселемо вас в номер де є плита, проблем не буде, ми працюєм на Точківців, для їх задоволення:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

слинку лигаю не знаю як дочекатись давай рецепт і тежнологічну карту  а ні то я завтра в Бібрці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Серж 82 сказав:

Дітей теж брали в бухту?

Мали але помінялися плани, але були і не дорослі діти. Мої як побачать фотографії то кажуть, щоб і їх взяли. 

Так що пане Михайло наш постійний номер 53 можливо будемо в цьому році міняти, майте на увазі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, leonidkol сказав:

слинку лигаю не знаю як дочекатись давай рецепт і тежнологічну карту  а ні то я завтра в Бібрці

шо книдлів рецепт:), зрештою я завтра теж в Бібрці приїзджай, приймеш участь в тренуванні , ну і дигустуванні теж:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
  • Sanich unpinned и pinned this тема
  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...