Перейти к содержанию

АПІМОНДІЯ-2013 в Україні


Dan

Рекомендуемые сообщения

В канаде разрешен антибиотик, по весне и осени когда нет медовых корпусов, который распадается в организме пчел через 72 часа после попадания. После распада его не обнаружиш в меде или других продуктах пчеловодства. До этого были большие проблемы с Болезнями и антибиотиками….
…..окситетрациклина гидрохлорид можно применять в EU, USA и Японии но при этом в меду не должно быть обнаружено остатков антибиотика. OXYTET-25 пока сухой может долго сохранятся, при взаимодействии с водой или при поподании в организм животных, расподается довольно быстро. Рекомендуется давать 3 раза весной но не позже чем за 4 недели до медосбора…..Вот и вся правда.
Я от антибиотиков шарахаюсь, как черт от ладана. Ими , врачи здоровье сыну подорвали. А честно, я в них ни чего не понимаю. Можно конкрето, что не правильно говорил, и делает post-637-1385500517_thumb.jpgpost-637-1385500532_thumb.jpg Таранов (Россия) и правильно говорят ученые в EU, USA и Японии и Канаде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(Юрій Рифяк @ 24.10.2013, 11:21) Офіційний прес-реліз XXXXIII Міжнародного бджільницького конгресу Апімондії: http://apimondia2013.org.ua/press-center/p...96lnicztva.html Витяг з прес-релізу; "...Протягом Конгресу в прес-центрі Організаційного Комітету було проведено декілька прес-брифінгів для акредитованих вітчизняних та іноземних представників ЗМІ та інформаційних партнерів. " Зважаючи на практично повну відсутність в вітчизняних ЗМІ інформації про Конгрес, де можна взнати про ЗМІ акредитовані на Конгресі? , якщо це не комерціцйна таємниця... або хоча б ЗМІ учасників "брифінгів"? Вище приведена копія мого поста в цій темі місячної давності...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно конкрето, что не правильно говорил, и делает Таранов

Не тільки Таранов- на сайті ВР "висить" Інструкція по ліквідації хвороб бджіл ( за підписом, до речі, Руденка)- там перелік рекомендованих антибіотиків, які "світяться" протягом 2-х років після застосування при лікуванні бджіл (у "них" застосовують антибіотики, які швидко розпадаються). До того ж- за кордоном не качають мед з гнізда, часто- навіть не перетоплюють на віск гніздові рамки ( просто спалюють, і це- від здорових сімей), а видобувають віск виключно з магазинних і забрусу.
Я от антибиотиков шарахаюсь, как черт от ладана.

Я теж, основна частина меду йде за кордон, і аналізи там роблять не ті, що в нас в ветлабораторії при видачі Ф2 (особливо "балувані" німці") :) .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 years later...
В 02.10.2013 в 09:55, Робин-Гут сказав:

Там какой-то Ульянич сидел за столиком со своими книжками. Около него стояла пара человек. Одному он подписывал книжку. Я тоже взял книжку, набрал телефон напарника и спросил его - покупать ли такую.-то книжку? Стоял я,вроде, не впритык к столику, разговаривал по телефону вроде негромко. Когда тот Ульянич нервно мне машет рукой - отойди мол, дальше. Ну, я начал отходить чуть дальше. Говорю с напарником по телефону, рассказываю, как книжка называется. А этот Ульянич орет сзади: "А книжку положь!" Ну ладно, какие проблемы. Положил я книжку, отошел подальше от нервного писателя. так и не купил. :umora:

Якраз поряд з цим дійсно надзвичайно "нервовим письменником" я стою на кочовці. Що є, то є.- якийсь досить неприємний чоловік. Кілька разів пробував записати мене у свої учні...:blink: І це з моїм 52-річним стажем самостійного пасічникування! Не хотілося мені йому сказати, що я починав вчився ще у Аветисяна (бо вряд чи він й відомий йому), був особисто знайомий я з покійним Хмарою, нині здравствуючими  Гайдаром, Поліщуком та ще не  з одним десятком інших відомих науковців бджільництва.

Називався він за кілька хвилин нашого спілкування і Почесним пасічником, і Заслуженим журналістом, і членом Спілки письменників. А кілька разів повторив. що він "проффесор"... може з кафедри конярства?:ah: Одне точно - він теж з Донецька, як і колишний відомий політичний наш діяч - проффесор.:umora: 

Вулики він поставив на самомому сонцепіку, коли поряд дубовий гайок. Вже це може насторожити про "проффесорські" знання даної особи. А про рецепти лікування- думаю таку літературу має право писати людина , що захистила ступінь в медицині чи хоча б має елементарну медичну та пасічну освіту.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Якраз поряд з цим дійсно надзвичайно "нервовим письменником" я стою на кочовці. Що є, то є.- якийсь досить неприємний чоловік. Кілька разів пробував записати мене у свої учні...:blink: І це з моїм 52-річним стажем самостійного пасічникування! Не хотілося мені йому сказати, що я починав вчився ще у Аветисяна (бо вряд чи він й відомий йому), був особисто знайомий я з покійним Хмарою, нині здравствуючими  Гайдаром, Поліщуком та ще не  з одним десятком інших відомих науковців бджільництва.

Називався він за кілька хвилин нашого спілкування і Почесним пасічником, і Заслуженим журналістом, і членом Спілки письменників. А кілька разів повторив. що він "проффесор"... може з кафедри конярства?:ah: Одне точно - він теж з Донецька, як і колишний відомий політичний наш діяч - проффесор.:umora: 

Вулики він поставив на самомому сонцепіку, коли поряд дубовий гайок. Вже це може насторожити про "проффесорські" знання даної особи. А про рецепти лікування- думаю таку літературу має право писати людина , що захистила ступінь в медицині чи хоча б має елементарну медичну та пасічну освіту.:IMHO:

Гарний допис. Э куда вас занесло в 2013 год. За характеристику автора спасибо, есть у меня в библиотеке штук 5-6 его работ, но он пишет что книг у него около 20 что тоже правда, другой вопрос о чем. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, aleksanderche сказав:

Гарний допис. Э куда вас занесло в 2013 год. За характеристику автора спасибо, есть у меня в библиотеке штук 5-6 его работ, но он пишет что книг у него около 20 что тоже правда, другой вопрос о чем. 

Олександре, просто випадково сталось так, що  стоїть мій причеп з 15-ма багаторпусниками Рута біля його вуликів, створюючи прямий кут . У мене пока по два корпуси - відводки ще у липні були лише по неповному корпусу . За пошуком "На ТочкУ"  знайшов повідомлення про сусіда по кочівлі , який, ще не бачачи моїх вуликів, почав був кричати, що я стою "на перельоті" і ніякі мої слова на нього не діяли (розмова була по телефону). І який це перельот, коли мій причеп стоїть прямо під прямим кутом до його вуликів і льотками в протилежний бік - прямо в дубову посадку ? :dntknw: Слово "перельот" чоловік мав би розуміти навіть не будучи "журналістом, письменником і професором" - слова, які із залізним апломбом так і линули з його вуст .  А для цього варто побути пасічником  хоч один сезон.:IMHO: І ніякі мої пояснення на людину не діяли. От це мене дуже здивувало й спонукало до пошуку...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...