Jump to content
Шулянский Александр

Штучна порода бджіл Саскатраз

Recommended Posts

В 18.09.2020 в 09:40, Uran сказал:

Якщо брати Саскатраз, то вірогідно у самих Оліваресів через Каліфорнійський їх розплідник чи Гавайський.. В інакшому випадку буде те саме що з першим бакфастом, який і був на рівні  карніки  не вище. А це дорого. Тому що їх матки коло ста доларів Гавайські F0, а за дарма ніхто не повезе. То що Гурович насміхається над кількістю корпусів, то Бог йому суддя. Є відео англомовне, де розбирають ті корпуси і кожен з медом однозначно.Йан Степлер знімав відео.  А кількість бджіл на зиму, це теж подстава.. Просто привикли до слабенького рівня бджіл на зиму і весну і думають що весь Світ їх дурить, бо по їх уявленню це неможливо. Мождиво і так є у Світі. Вісім девять обсиджених рамок бджоли в одному корпусі дадан...а років 50 тому в зиму йшла ще українка на 12рамках густо вкритих бджолою. Догосподарювались...

А ще попутно подарувати це file:///C:/Users/%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C/Downloads/%D0%94%D0%BE%20%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B2%20%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8%20%D0%B2%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%BB%20%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%96%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%81%D1%8F%20%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9%20%D0%B7%D0%BB%D1%96%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D1%88%D0%BA%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA%20%E2%80%94%20%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%20%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8F.html2 

А в придачу  і БАМ ( Білий американський метелик ) Кругом буде іван-чай і бочки з медом:hi:

• Haha 1

Шось  не не вийшло , можливо хтось допоможе переоформити адресу. Друже Uran!  США дуже контролюють кордон . Нехай хтось спробує завезти в штат Каліфорнія контрабандних маток -це капец життя! Вивезти  можна все крім ..... А тепер давай подумаємо:hi:

3 минуты назад, Пахомич сказал:

Шось  не не вийшло , можливо хтось допоможе переоформити адресу. Друже Uran!  США дуже контролюють кордон . Нехай хтось спробує завезти в штат Каліфорнія контрабандних маток -це капец життя! Вивезти  можна все крім ..... А тепер давай подумаємо:hi:

Пахомич ви як завжди помиляєтесь. Два рази точно в Каліфорнію матки від мене завозились. Якщо не буде карантинних ускладнень то в червні наступного року знову поїдуть. Приїде брат, і поставив мені задачу підібрати саме що не є Українське. З карпаткою проблеми найти не буде, а от степову треба буде добре подумати в кого взяти. 

• Haha 1
18 минут назад, Укроп сказал:

Пахомич ви як завжди помиляєтесь. Два рази точно в Каліфорнію матки від мене завозились. Якщо не буде карантинних ускладнень то в червні наступного року знову поїдуть. Приїде брат, і поставив мені задачу підібрати саме що не є Українське. З карпаткою проблеми найти не буде, а от степову треба буде добре подумати в кого взяти. 

Мабудь за вашим братом плаче американська тюрма . Якщо любите брата відмовте від дурниць . В мене племіник також громадянин США, проживав в Сакраменто і тему бжіл ми обговорювали

27 минут назад, Пахомич сказал:

В мене племіник також громадянин США, проживав в Сакраменто і тему бжіл ми обговорювали

Я не знаю що вам понаросказував племінник, я знаю лише одне. І звідтіль, і туди, везуть багато чого. І десяток маток з України, поїдуть в червні обов`язково 

• Like 1
9 часов назад, Укроп сказал:

Я не знаю що вам понаросказував племінник, я знаю лише одне. І звідтіль, і туди, везуть багато чого. І десяток маток з України, поїдуть в червні обов`язково 

Так это Ваш брат держит в штатах саскатраз.

• Like 1
13 годин тому, цыганок сказав:

Та який його брат, от мелять чепуху.

Сімейство Оліварес співпрацює і в Америці і по всьому Світі з відомими матководами і при потребі бере маток і реалізують своїх. Це Рей Оліварес, керівник Оліварес Хоней Біз з Північної Каліфорнії, ройон Орландо.

15 часов назад, цыганок сказал:

Ні, мій брат тримає в себе на пасіці кордован, і про ніякий саскатраз і слухати не хоче. Щоб доказати що в саскатразі немає геть нічого особливого, і щоб люди не велись на оті всі байки. Я замовив у тому господарстві 5 маток. Весною якщо не буде жорстких карантинних обмежень, і можна буде літати. То матки приїдуть в Україну, віддам їх одній людині відомій, і хай потримає в себе, і все потім покаже на своєму ютуб каналі. 

• Like 2
В 28.10.2020 в 10:30, Uran сказал:

Та який його брат, от мелять чепуху.

Сімейство Оліварес співпрацює і в Америці і по всьому Світі з відомими матководами і при потребі бере маток і реалізують своїх. Це Рей Оліварес, керівник Оліварес Хоней Біз з Північної Каліфорнії, ройон Орландо.

А про стійкість до кліща є якась інформація?

В 28.10.2020 в 12:07, Укроп сказал:

Ні, мій брат тримає в себе на пасіці кордован, і про ніякий саскатраз і слухати не хоче. Щоб доказати що в саскатразі немає геть нічого особливого, і щоб люди не велись на оті всі байки. Я замовив у тому господарстві 5 маток. Весною якщо не буде жорстких карантинних обмежень, і можна буде літати. То матки приїдуть в Україну, віддам їх одній людині відомій, і хай потримає в себе, і все потім покаже на своєму ютуб каналі. 

Вася, а можна в лічку контакти тої відомої людини, хочу зробити предзаказ на маток. 

• Like 1
1 час назад, chajka2005 сказал:

Вася, а можна в лічку контакти тої відомої людини, хочу зробити предзаказ на маток. 

Я вирішив так. Коли все зростеться, і матки в мене будуть в руках, тоді людині їх віддати. Тоді і скажу хто то є. Матки взяти там не проблема, проблема в їх доставці в Україну. Я вже обпікся не один раз, тому підхожу  до цього питання виважено. Мені головне щоб вони могли попрацювати на хорошій медоносній базі, щоб була об’єктивною їх оцінка. Мені вони не потрібні, в мене немає ні бази такої медоносної, та і повернутий я на карнікі. Тому як тільки не буде жорстких карантинних обмежень, і брат зможе прилетіти, то матки приїдуть. Я обов`язково повідомлю. Можливо що одну і віддам зразу Вам. Лишень би вони приїхали. Я таки хочу деяким людям кордован зробити, яким обіцяв. Ну і саскатраз теж. І на тому буде все, рижих везти більше не буду. Бо виходить так що когось докоряю, а сам роблю те саме. 

2 часа назад, chajka2005 сказал:

А про стійкість до кліща є якась інформація?

Не існує ніякої стійкості до кліща, то все байки. 

• Like 2
  • Thanks 1
25 минут назад, Укроп сказал:

Я таки хочу деяким людям кордован зробити, яким обіцяв. Ну і саскатраз теж. І на тому буде все, рижих везти більше не буду. Бо виходить так що когось докоряю, а сам роблю те саме

Дядя Вася ,а може мені одну риженьку відпустиш?Буду дуже вдячний.

• Like 1
  • Haha 1
28.10.2020 в 12:07, Укроп сказав:

ця людина Тєрентьєв?

21 годину тому, chajka2005 сказав:

Казали що матки саскатраз в Черкаській області і Дядя Міша в США теж має трохи саскатраз

1 час назад, Uran сказал:

ця людина Тєрентьєв?

Боже збав, ні в якому разі. Вистачає того що від тримає весь зоопарк який йому лише доступний. Він готовий і від чорта виводить, лишень би на то були купці.Матки будуть працювати на хорошій медоносній базі, щоб побачити на що її бджоли здатні

Edited by Укроп
  • Thanks 1
17 годин тому, Укроп сказав:

Боже збав, ні в якому разі. Вистачає того що від тримає весь зоопарк який йому лише доступний. Він готовий і від чорта виводить, лишень би на то були купці.Матки будуть працювати на хорошій медоносній базі, щоб побачити на що її бджоли здатні

Короче стараюся якомога більше взнати за саскатраз. От дивився відео про надсильні сімї Пасічника Назарія-тепер Назарій Дяків англійською написано. Він каже що тепер тримає карніолан, але в останніх відео вулик після обробки від кліща де матка 2019 року і сусідній з ним там написано саскатраз і він сам каже що були в лідерах по медозбору. На мої запитання чи може переслати чи привезти в Україну, відповіді немає досі. Хоча при бажанні міг би легко. Також Іан Степплер має племінні саскатраз від Оліваресів і інших і ще з Гавайїв карніолан і з Австралії кодован, але в себе зміщує, як і Назарій, і получає дуже сильні сімї бджіл.  Дві великі фірми з північної Каліфорнії співпрацюють з Альбертом Робертсоном з Канади з Саскачеван. Якби саскатраз не показав хороших результатів, то хто би ним займався досі.

9 минут назад, Uran сказал:

Короче стараюся якомога більше взнати за саскатраз. От дивився відео про надсильні сімї Пасічника Назарія-тепер Назарій Дяків англійською написано. Він каже що тепер тримає карніолан, але в останніх відео вулик після обробки від кліща де матка 2019 року і сусідній з ним там написано саскатраз і він сам каже що були в лідерах по медозбору. На мої запитання чи може переслати чи привезти в Україну, відповіді немає досі. Хоча при бажанні міг би легко. Також Іан Степплер має племінні саскатраз від Оліваресів і інших і ще з Гавайїв карніолан і з Австралії кодован, але в себе зміщує, як і Назарій, і получає дуже сильні сімї бджіл.  Дві великі фірми з північної Каліфорнії співпрацюють з Альбертом Робертсоном з Канади з Саскачеван. Якби саскатраз не показав хороших результатів, то хто би ним займався досі.

Навіть те що згадувані Вами особи перескакують з однієї породи на на іншу, викликає підозру. Щось воно напевно не те. Треба все порівнювати. В їхніх умовах може працювати,а в нас може бути геть ніяким. На рахунок того що Назар може привезти. Звичайно що може, але боїться. Там діють закони, і вони одні для всих. От він і думає що в нас теж може нарватись на великий штраф. В нас теж за таке є відповідальність. Це мої родичі ризикують, бо на то вони і є моїми родичами. Мене більше карніка цікавить, а вся інша екзотика не цікавить взагалі. Але по можливості привезу, щоб люди подивились і розвіяли міфи. А може і виявиться що буде дійсно щось путнє. Я знайшов в Америці цікавий матеріал карніки, вже їхньої селекції, ото мені дуже цікаво. Але ж знову таки, неможливо взнати що в неї там намішано. Поживем побачим. Буде можливість то привезу, все залежить від обставин. 

У меня мысля.  если по законам нельзя завозить пчёл.  то может в законе ничего не прописано про сперму трутов ? ..  может проще (правноправнее) завозить сперму и здесь осеменять  маток :hmm:

• Like 1
22 години тому, Укроп сказав:

Навіть те що згадувані Вами особи перескакують з однієї породи на на іншу, викликає підозру. Щось воно напевно не те. Треба все порівнювати. В їхніх умовах може працювати,а в нас може бути геть ніяким. На рахунок того що Назар може привезти. Звичайно що може, але боїться. Там діють закони, і вони одні для всих. От він і думає що в нас теж може нарватись на великий штраф. В нас теж за таке є відповідальність. Це мої родичі ризикують, бо на то вони і є моїми родичами. Мене більше карніка цікавить, а вся інша екзотика не цікавить взагалі. Але по можливості привезу, щоб люди подивились і розвіяли міфи. А може і виявиться що буде дійсно щось путнє. Я знайшов в Америці цікавий матеріал карніки, вже їхньої селекції, ото мені дуже цікаво. Але ж знову таки, неможливо взнати що в неї там намішано. Поживем побачим. Буде можливість то привезу, все залежить від обставин. 

Звичайно намішано в карніолан, але одне діло селекційні хозяйства, а інше промислові пасіки. Ім потрібен сіюминутний результат. А племінні віддають весь свій час на покращення колонії і окремої лінії. Тобто взяти матку від племінної пасіки- це взяти заряджену потенціалом матку. І байдуже чи то карніолан чи саскатраз. Звичайно у промисловців там намішано всякої породи і вони деякий час мають результат.

10 часов назад, Uran сказал:

Звичайно намішано в карніолан,

Та мене карніола геть не цікавить. Я її міг вже давно собі привезти. Я знайшов карніку там, має дуже потужні сім’ї, лагідна і медиста. Але не відомо що в ній є. Брат взяв на пробу весною, то каже по медові краще спрацювали за кордован, і мають велику силу. Це ті матки які мались весною приїхати до мене. Але вірус все поломав

• Like 1

Карніолан це і є карніка англійською. Така ж назва, як і "країнка" українською.

В США є проект New World Carniolan, відбирали у 80-х та 90-х роках бджіл схожих ззовні та по ГКО на карніку та осеміняли їх, за можливості, сіменем європейської карніки (по законодавству США маток ввозити крім як з Канади, Нової Зеландії, Австралії заборонено, тому ввозили сперму трутнів, дозвіл отримати простіше). Останнє офіційне вливання було, здається, у 2015 р., Сюзан Кобей у відео розповідає. Нелегально то хтось може і імпортував чисту карніку з Європи, а потім в умовах США селекціонував її, не знаю.

Як карніка в США взялась першопочатково - хз, я думаю, що 2 хвилі було - кінець 19 - поч. 20 ст., разом з німецькими і східноєвропейськими мігрантами, тоді мабуть і карпатка потрапляла туди і після 2 Світової, з західної Німеччини брали пакети, а військових ніхто особливо не перевіряв, то й завозили (цікаво, що навіть зброю та боєприпаси завозили в США як сувеніри, тепер на американських збройних аукціонах продаються нерозпечатані німецькі пачки патронів, як колекційні експонати :) ).

http://www.honeybeeinsemination.com/new-world-carniolan-.html

• Like 1
28.10.2020 в 12:07, Укроп сказав:

я в черзі:ah:

• Like 2
9 часов назад, evan сказал:

Карніолан це і є карніка англійською. Така ж назва, як і "країнка" українською.

Там багато господарств практикує карніку облітану на італьянкі, і теж називають карніолою. Саме про таку комбінацію я написав що не хочу її. Я взяв справжню, вона мала бути весною до мене приїхати, але не склалось. Матки гарно сезон відпрацювали у брата, і він каже що дуже вони його вразили. Що то за бджоли вже буде відомо як я з ними попрацюю, і проміряєм як слід їх. Американці запевняють що чиста карніка, вже їхньої селекції. Що там насправді,дасть Бог побачу

Edited by Укроп
  • Like 3
7 часов назад, Укроп сказал:

Американці запевняють що чиста карніка, вже їхньої селекції. Що там насправді дасть Бог побачу

Просто на генному рівні щось змінили.