Перейти к содержанию

Скільки нас? (кількість пасічників в Україні)


Мико

Рекомендуемые сообщения

6 минут назад, Мико сказал:

Среднепотолочное 

На Вашу думку скільки у вашому, Куп'янському районі, пасічників?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

На Вашу думку скільки у вашому, Куп'янському районі, пасічників?

десь мабуть 220 тис (двiстi двадцять тисяч пасiчникiв ) в районi 

В селе ,где стою обособлено, с семикилометровой изоляцией, я до недавнего был один 

теперь добавилось два -6 семей и 10 семей. Там где 6 осталось три ,но по словам пасечника, облётываться скорее всего некому будет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Мико сказал:

десь мабуть 220 тис (двiстi двадцять тисяч пасiчникiв ) в районi 

Ну най буде так...

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ромео сказал:

Ну хай буде так...

:hi:

Это среднестатическая температура по больнице 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

десь мабуть 220 тис (двiстi двадцять тисяч пасiчникiв ) в районi 

Ваша "щедрість" безмежна!;)

@ромео мабуть не здогадався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ромео сказал:

 

та хто ж нас перерахує? Не гайте марно час!!! У нас навіть сільська рада (яка знаходиться у сусідньому селі) не знає скільки пасічників у них, а про бджолосім'ї взагалі мовчу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Дід Василь сказал:

у нас на село 32 пасічника 1540 пчелосімей і 1500 га орної землі, 1700га луги, ліса, село,, пасіки всі стоять стаціонарно  і по районі близько 40 пасік малих і від ста кількістю 2500 пчелосімей не район а кландайк для любителів ловлі роїв меди качають в кого вигідно розташовані пасіки по центру села качають тоже тільки на вареники з вишнями, оце де насищеність пасік ,всерівно що промислова пасіка...   

Це капець , я считав шо у мене до 700 на село перебор ну тут.Картинки по запросу смайлики капец

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.02.2018 в 21:43, Мико сказал:

десь мабуть 220 тис (двiстi двадцять тисяч пасiчникiв ) в районi 

Скільки ж у районі мешканів? Вікіпедія м. Купянск 28,6 тис, район - 24,5 тис. Разом чуть більше 50 тисяч всього

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 years later...

Дотації зовсім трохи припідняли завісу реальної кількості людей, що працюють з бджолами в Україні. 

Проте, спілкуючись зі знайомими пасічникам, робиш висновок, що реєстрацію має дуже малий відсоток. Тож статистика дуже далека від реальності. 

Тож скільки нас насправді? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Ласунчик сказав:

Дотації зовсім трохи припідняли завісу реальної кількості людей, що працюють з бджолами в Україні. 

Проте, спілкуючись зі знайомими пасічникам, робиш висновок, що реєстрацію має дуже малий відсоток. Тож статистика дуже далека від реальності. 

Тож скільки нас насправді? 

Багато. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ворон сказал:

Багато. :hi:

От і я думаю, що в рази більше, ніж показує будь-яка офіційна статистика. 

Те саме з кількістю сімей і кількістю тон виробленого меду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Ласунчик сказав:

От і я думаю, що в рази більше, ніж показує будь-яка офіційна статистика. 

Те саме з кількістю сімей і кількістю тон виробленого меду. 

В мене паспорт пасіки є давно, новий не оформляв, він мені, на сьогодні, не потрібен. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навіть така річ, як загодівля бджіл в зиму може впливати на ціну цукру в певні періоди року, бо нас реально багато. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.01.2022 в 10:48, Ласунчик сказав:

..........

Тож скільки нас насправді? 

А  с какой целью интересуетесь:hmm::af:

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене напружує викривлена статистика. А вас ні? 

Цікаво знати щільність рядів, середню кількість  і тип вуликів, середній вік пасічника, його середній стаж, статевий розподіл у відсотках. 

Люблю цифри. Коли вони є, можна рахувати і робити висновки. Рухатись. 

Я впевнений, наприклад, що переважна більшість любителів цієї справи, відсотків 95, має не більше 20 вуликів, а більша половина з них має в свою чергу не більше 10 вуликів. Також впевнений, що переважна більшість, не дивлячись на поступ прогресу, досі тримає бджіл у лежаках і вважає їх чудовими. Це тому, що переважна більшість з них не кочує до медоносів, а такі вулики дійсно непогані як для стаціонарної пасіки. 

Такі нехитрі висновки можна робити, маючи статистику. 

До речі, з якої кількості бджолосімей обов'язково отримати паспорт пасіки? 

Субсидію розглядають здається з наявних не менше 10 шт? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Ласунчик сказав:

До речі, з якої кількості бджолосімей обов'язково отримати паспорт пасіки? 

Субсидію розглядають здається з наявних не менше 10 шт?

Обязаловки в нас немає. Є приклад реєстрації пасіки в 2 улья з бджілками одинаками. Дотацію видають починаючи з 10 ульїв

Якщо Вас цікавить статистика, то на сайті https://bi.customs.gov.ua/uk/trade/dimensions

є дуже багато цікавої інформації, за умови, якщо розібратися, як його освоїти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але якщо статистика викривлена, або неповна, то і висновки з такої інформації хибні. Я про те. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Ласунчик сказав:

Але якщо статистика викривлена, або неповна, то і висновки з такої інформації хибні. Я про те. 

Тоді без супутника ніяк :dntknw:

Крім того, треба оператора, який би сидів за компом і рахував

Я зрозумів, до чого Ви ведете :ay:;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знать сколько нас где и как мы пчеловодим надо только тем кто с этого хочет заработать... Больше пользы в данной инфе не вижу... Поэтому думаю такая инфа только навредит пчеловоду. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви вважаєте, що працювати наполегливо, не дивлячись вліво вправо буде результат?

І чому б не заробити попутно, цікаво? 

Набагвто краще бачити тенденції, щоб будувати свою стратегію. 

Бо, коли всі дружно садовлять картоплю, чи малину, виходить перевиробництво, і, вироблена нелегкою працею продукція майже нічого не вартує на ринку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Правильно данной инфой воспользуется 2 % пчеловодов и 102 % перекупов... Кому она тогда принесет пользу а кому вред...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Если вы пчеловод то наверняка знаете сколько пчеловодов у Вас в округе чем они заняты и сколько у них семей, думаю такой инфы будет достаточно для общего анализа... А если Вам нужен более глубокий анализ то возможно Вы не очень пчеловод, а больше заготовитель которому надо тоже зароботать свою денежку но по другому... :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тому, хто сам реалізує своє, а не відає перекупові

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Александр К. сказал:

 Если вы пчеловод то наверняка знаете сколько пчеловодов у Вас в округе чем они заняты и сколько у них семей, думаю такой инфы будет достаточно для общего анализа... А если Вам нужен более глубокий анализ то возможно Вы не очень пчеловод, а больше заготовитель которому надо тоже зароботать свою денежку но по другому... :hi:

Не вгадали.з останнім. 

А з приводу кількості сімей в сусідів - гадки не маю. Скрізь паркани триметрові непрозорі, що в них там, бджоли, чи басейни, чи сонячні батареї? - невідомо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...