Перейти к содержанию

Ф1 и чистопородная матка


Sanich

Рекомендуемые сообщения

18 минут назад, Джаз сказал:

Рыбалка это хорошо, скоро сезон раколовли открою, но в Вашей схеме выводить и потом давить времени на рыбалку не останется :crazy:

Так вот по сей причине хочу бросить выводить 

В том сезоне так и не попал на рыбалку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Мико сказал:

Так вот по сей причине хочу бросить выводить 

В том сезоне так и не попал на рыбалку 

Тут срабатывает давний и проверенный временем жизненный принцип:" Если пьянка мешает работе,брось её".:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.02.2018 в 16:42, Sanich сказал:
В 11.02.2018 в 19:00, Гурович сказал:

чистопородные плодные матки Ф1

У некого может рвануть пукан от такой формулировки. :)  

НЕ став перечитувати всієї теми, може повторю чиюсь відповідь. "чистопородные плодные матки Ф1" - це можливо в випадку якщо Ф1- це внутріпородний гібрид, скажімо двома лініями однієї породи. В такому випадку це буде і чистопородний, але не чистолінійний Ф1. Це при інструментальному і контрольованому. Як це при бакфасті це друге питаня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Втавлю і я свої п'ять. Особина (в даному випадку бджоломатка) в любому випадку буде чистопородною якщо вона виведена від чистопородних батьків(тато - мама), і відповідає породним ознакам. Путанину зазвичай створюємо ми самі бо кожен розуміє по своєму в залежності від використання, тобто якщо нам від неї потрібен чистопородний "молодняк", то цю матку потрібно називати репродукційною , і звичайно що повинно бути контрольоване спаровування. Якщо ж матка вільного парування то від неї потомство буде поміссю, тому хоч вона сама і чистопородна але цінності для репродукції чистопородного матеріалу немає, окрім як для виводу чистопородних трутнів. Тому на мою думку таких маток доцільніше називати ф1 щоб було менше плутанини і дискусій.

Якщо в мене є 5 маток карніки від іошки, то хоч вони і ччистопородні, але я аж ніяк не можу це сказати, окрім як ф1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.02.2018 в 18:05, Серж 82 сказав:

Втавлю і я свої п'ять. Особина (в даному випадку бджоломатка) в любому випадку буде чистопородною якщо вона виведена від чистопородних батьків(тато - мама), і відповідає породним ознакам. Путанину зазвичай створюємо ми самі бо кожен розуміє по своєму в залежності від використання, тобто якщо нам від неї потрібен чистопородний "молодняк", то цю матку потрібно називати репродукційною , і звичайно що повинно бути контрольоване спаровування. Якщо ж матка вільного парування то від неї потомство буде поміссю, тому хоч вона сама і чистопородна але цінності для репродукції чистопородного матеріалу немає, окрім як для виводу чистопородних трутнів. Тому на мою думку таких маток доцільніше називати ф1 щоб було менше плутанини і дискусій.

Якщо в мене є 5 маток карніки від іошки, то хоч вони і ччистопородні, але я аж ніяк не можу це сказати, окрім як ф1.

:ay:  Тому не треба лукавити, а писати об"яву; "Продаю маток Ф1 від чистопородної матки (породу хай впише автор)".

"Без лоха - жизнь плоха???":)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

люблю я картинки.  ось зворотній  процес мати справа - дочка зліва. Гібрид в чистопородну:umora:. Тапками не кидатись, я так щоб підтримати розмову;)

5a89b81b810a2_2018-2-18_19-26-8_431.thumb.jpg.fc057c187207cc300aa473fe70e0ab59.jpg

5a89b816ec632_2018-2-18_19-25-13_41.thumb.jpg.884a03e520b89a2495e9569c4efc8f3d.jpg

баки------ мамка Ф1, дочка вже виходить Ф2.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.02.2018 в 19:05, Серж 82 сказал:

Втавлю і я свої п'ять. Особина (в даному випадку бджоломатка) в любому випадку буде чистопородною якщо вона виведена від чистопородних батьків(тато - мама), і відповідає породним ознакам. Путанину зазвичай створюємо ми самі бо кожен розуміє по своєму в залежності від використання, тобто якщо нам від неї потрібен чистопородний "молодняк", то цю матку потрібно називати репродукційною , і звичайно що повинно бути контрольоване спаровування. Якщо ж матка вільного парування то від неї потомство буде поміссю, тому хоч вона сама і чистопородна але цінності для репродукції чистопородного матеріалу немає, окрім як для виводу чистопородних трутнів. Тому на мою думку таких маток доцільніше називати ф1 щоб було менше плутанини і дискусій.

Якщо в мене є 5 маток карніки від іошки, то хоч вони і ччистопородні, але я аж ніяк не можу це сказати, окрім як ф1.

Чистопородна матка повинна давати чистопородне потомство.Якщо матка облетілася з нечистопородним трутнем то вона і сама вже ниє чистопородна тому що вона вже буде давати нечистопородних особин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, дочинец сказал:

Чистопородна матка повинна давати чистопородне потомство.Якщо матка облетілася з нечистопородним трутнем то вона і сама вже ниє чистопородна тому що вона вже буде давати нечистопородних особин.

А як же бути з трутнем???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Гурович сказал:

А як же бути з трутнем???

Якщо Вам потрібні батьківські сім ї то для них матки не обов язково мають бути чистопородні,головне щоб були виведені від чистопородних племінних маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

люблю я картинки.  ось зворотній  процес мати справа - дочка зліва. Гібрид в чистопородну:umora:. Тапками не кидатись, я так щоб підтримати розмову;)

5a89b816ec632_2018-2-18_19-25-13_41.thumb.jpg.884a03e520b89a2495e9569c4efc8f3d.jpg

баки------ мамка Ф1, дочка вже виходить Ф2.

 

Нічого дивного - "чистопородний"  Бакфаст "розвалюється" на складові частини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, amator сказав:

Нічого дивного - "чистопородний"  Бакфаст "розвалюється" на складові частини.

але ж гарні частини:umora:, які стають придатними до селекції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Mihail-ves сказав:

але ж гарні частини:umora:, які стають придатними до селекції.

То навіщо купувати Бакфаст? Може краще взяти одну складову частину:)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, amator сказал:

Нічого дивного - "чистопородний"  Бакфаст "розвалюється" на складові частини.

А не сильно крутые выводы для Аматора со стажем 1-3 года и пасекой в 1-2 малоформатных ульев 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

А не сильно крутые выводы для Аматора со стажем 1-3 года и пасекой в 1-2 малоформатных ульев 

Романович, ми так щоб поговорити. Можливо колись і дійдемо істини.

P.S. Виправте назву теми, там немає букви "ч"!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Мико сказав:

А не сильно крутые выводы для Аматора со стажем 1-3 года и пасекой в 1-2 малоформатных ульев 

Не обращайте внимание:)! Щитайте это:IMHO1:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чистопородным является матка ,которая имеет чистопородных родителей.

В животноводстве -это 4-5 поколений предков известны.

Что Вы дальше с ней  делать ,это уже зависит от вас. Если ИО или контролируемое спаривание,то это будет племенная особь,если неконтролируемое спаривание,то пользовательная и потомство от неё может быть при удачном стечении очень высокопродуктивным. Возникает такое явление как гетерозис.

54 минуты назад, Mihail-ves сказал:

люблю я картинки.  ось зворотній  процес мати справа - дочка зліва. Гібрид в чистопородну:umora:. Тапками не кидатись, я так щоб підтримати розмову;)

5a89b81b810a2_2018-2-18_19-26-8_431.thumb.jpg.fc057c187207cc300aa473fe70e0ab59.jpg

5a89b816ec632_2018-2-18_19-25-13_41.thumb.jpg.884a03e520b89a2495e9569c4efc8f3d.jpg

баки------ мамка Ф1, дочка вже виходить Ф2.

 

Мои мысли по поводу картинки.Такое возможно лишь в одном случае.Трутни были той же породы и произошло улучшение показателей.

Другого быть не может.Вероятность тем выше ,чем насышенней трутневый фон. Теорию вероятности никто не отменял.

Повезло. Но документов на таких дочек никто не даст. Предки неизвестны. Дворняжки,но очень красивые.:IMHO1:

Гибридом Ф1 не совсем правильно называть.Это скорее -помесь.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, дон57 сказав:

 Но документов на таких дочек никто не даст. Предки неизвестны. Дворняжки,но очень красивые.:IMHO1:

Їй не вистачило 2 бали для того щоб стати репродуктором маток, і всього на всього якихось 4 бали щоб бути родоначальницею нової лінії, на яку можна вже виписувати "паспорт". Але цього напевно ніколи в природі не відбудеться. Хоча...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, дон57 сказав:

Мои мысли по поводу картинки.Такое возможно лишь в одном случае.Трутни были той же породы и произошло улучшение показателей.

Другого быть не может.Вероятность тем выше ,чем насышенней трутневый фон. Теорию вероятности никто не отменял.

Можно даже предположить трутень какой породы. По картинке НІ было бы лучше видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, дон57 сказав:

Гибридом Ф1 не совсем правильно называть.Это скорее -помесь

програма її назвала гібридом за КІ. Думаю тут якраз все збіглось, але дочка вже помісь, але як її продавати? Чумусь привикли називати маток ф1 і т.д.

Давайте поміркуємо над новим терміном для дочок, які дійсно не гібриди за висновком програми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, amator сказав:

Можно даже предположить трутень какой породы. По картинке НІ было бы лучше видно.

 

Сохраненное изображение 2018-2-18_20-39-26.993.jpg

пропорція дочка-мама та ж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карпатські хлопці:umora::IMHO1:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Из помеси , путем поглотительном скрещивании ,можно восстановить  чистопородную особь,особенно,помеси 1 поколения.

Что, у Вас мне кажется и произошло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, дочинец сказал:

Чистопородна матка повинна давати чистопородне потомство.Якщо матка облетілася з нечистопородним трутнем то вона і сама вже ниє чистопородна тому що вона вже буде давати нечистопородних особин.

Тут трохи з Вами не згідний, спробую пояснити ну наприкладі кролів - наприклад маємо чистопородну кролицю каліфорнійку (і тато і мама були каліфорнійцями), а якщо вона погуляла з кролем іншої породи то молодняк буде гібридом. Але сама вона є чистопородною. У бджільництві з цим виника путанина - вище вже описав чому саме, тому ми їх називаємо ф1 росилаючись на потомство. Тому матку ф1 можна називати чистопородною винятково для батьківських сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, дочинец сказал:

Якщо Вам потрібні батьківські сім ї то для них матки не обов язково мають бути чистопородні,головне щоб були виведені від чистопородних племінних маток.

Тут знову путанина. Дивіться: тато+ мама=ф1(вільного парування) дасть нам чистопородного трутня і вже помісну дочкуф2. Ви ж вище пишете що для батьківської сім'ї матка не обов'язково має бути чистопородною (в даному випадку ця не чистопородна матка це ф2) і тоді з ваших слів виходить що і ф2 буде давати чистопородного трутня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, дочинец сказал:

Якщо Вам потрібні батьківські сім ї то для них матки не обов язково мають бути чистопородні,головне щоб були виведені від чистопородних племінних маток.

Якщо говорити про справжню селекцію, то для батьківських сімей (дочки від племінної, які являються сестрами) повині пройти тестування і відбір (2 зими і одне літо), і тільки тоді бути батьківськими на спарювальному пункті, чи ШО.  Дані дочки аж ніяк не можуть бути вільного спарювання, так як це буде впливати на тестування і відбір.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...