Jump to content

Універсальний льотковий загороджувач УЛЗ-1


столя
 Share

Recommended Posts

 Зустрів в магазині новий льотковий загороджувач з прильоткою, для круглих лотків.  https://photos.google.com/search/_tra_/photo/AF1QipNC2f0OalwsLRWSiUXsqDehzxn5_-guB5nyktWT   Ціна 12 грн.  Якщо купляти сотню прилічна сума, друг порадив зробити з електро-коробок для трохфазної проводки , ціна 3-4 грн. Ось що з цього получилося   

Можна і з кліщем боротися, використовувати як протиройовий прийом, позбуватися лишнього трутня, приманювати рої ,...  Можливо в кого знайдуться ідеї що до вдосконаленя чи використання , можна обговорити в цій темі.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ідея оригінальна. Хоча якщо мова йде про сотню, то зробити сотню таких з коробок - це теж час треба. І ще цікаво, чи не будуть коробки заважати при перевезенні вуликів. Щодо вароа також цікаво, але потрібні дослідження. Як до цього поставляться бджоли? Якщо акарицид є в гнізді, вони мусять з цим миритись, а тут він буде на вході, їм це може не сподобатись. І не відомо, як це подіє на кліща. Вважається, що якась кількість кліща ніколи не залишає вулик, тобто вони мігрують з бджоли на бджолу і в чарунки з розплодом. На них акарицид напевно не подіє. Це припущення, тому потрібно все перевіряти. Як профілактика перезараження через блукаючих бджіл - цілком можливо.

Мене дивує, що коробка коштує втричі дешевше, ніж загороджувач і люди повинні щось видумувати. Невже там якась інша технологія застосована для загороджувачів, чи більше сировини треба?:dntknw:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ідея боротьби з кліщами, за допомогою льоткових загороджувальні не моя, на апімондії в Турції було представлено. Вот тільки які матеріали для прописки там були використані?

Робиться дуже швидко, якщо є інструменти. Для поставки тільки в павільйонах або платформах на яких вулики стоять постійно, також на стаціонарі і в нуклеусах.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...