Перейти к содержанию

ГО "Спілка бджолярів України Бакфаст"


Рекомендуемые сообщения

Поміняти не вийде вже, приміщення заброньовано, готель, СМС росилки пішли.

На рахунок членських внесків, то збори і вирішать скільки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це питання до мене в приват. "Доброго дня, хотів запитати Вас, стосовно загальних зборів ГО СБУБ. Цей захід лише для учасників ГО? І які критерії для вступу? Статут я прочитав,но конкретних критеріїв не побачив.( наприклад мінімальна к-сть сімеї бакфаст, чи досвід у племінній роботі)" 

Відповідаю; критеріїв для вступу немає, головне завдання спілки відстоювання інтересів її учасників, якщо буде більше пересічних пасічників, будуть відстоюватись їхні інтереси, якщо зберуться одні матководи то їхніх... Одне можу сказати, під лежачий камінь вода не тече, потрібно створювати Громадянське Суспільство, створеням спілок, кооперативів, головне щоб з низу, та ставити конкретні завдання перед собою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я понимаю что пароход ушел. Но там написано 9-10 марта(2 дня). Можно собрание учредителей -9,а общее-10.

Ну а в дальнейшем надо такие вопросы продумывать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.02.2018 в 18:03, teplov сказав:

Дякую Вадим, Організація вже створена, сьогодні прийшов зразок печатки. Роботи прибавилось трохи більше ніж я думав, та гадаю не дурно то все. 

IMG-2d2a4660bd6423421d6cf0729075ab0d-V.jpg

У мене немає бакфаста але Егермейстер теж люблю. Таких приймаєте?

333.thumb.jpg.b4673c625a41c5db1737db26545a42b6.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, konoval_am сказал:

У мене немає бакфаста але Егермейстер теж люблю. Таких приймаєте?

333.thumb.jpg.b4673c625a41c5db1737db26545a42b6.jpg

Тролимо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, teplov сказав:

Тролимо?

По доброму жартую. Чомусь часто прихильники тієї чи іншої породи з часом втрачають почуття гумору... і будь які фрази сприймають як образи. Особливо комічно вони виглядає коли їх (образ) не лунало. 

А щодо емблеми то хоч і дикого кабана поставте. То вирішувати засновникам а не перехожим. Особисто я побачивши емблему дійсно одразу подумав про Егер :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, konoval_am сказав:

Чомусь часто прихильники тієї чи іншої породи з часом втрачають почуття гумору... і будь які фрази сприймають як образи. Особливо комічно вони виглядає коли їх (образ) не лунало. 

Антон, коли за останній час скільки бруду вилили на бакфаст і бакфастчиків, то тут уже і не знаєш як чийсь вислів сприймати. :hmm:

Так що я б подивився як би ти реагував після цього всього :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 работаем потихоньку... и молчим долго...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а чи не додали ці шкандали популярності бакфаст,
чи люди таки вірять тим байкам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні Бакфастпасічники!

Життя - це зміна. Тому існує розмноження документації на 2018 рік цього року як друкований буклет  для засідачів селекціонерів. Немає вільних листівок або вічних додатків, але все добре складається з інформаційної брошури.

Але і для наших бджіл багато чого змінюється в нашому ландшафті. Хвороби, пестициди та зміна використання сільськогосподарських угідь роблять виживання важким для наших бджіл. По-перше, людина повинна запитати, що добре і правильно, але і селекціонер бджіл Бакфаст повинен запитати себе, як він реагує на цей виклик. Коли вчора я розмовляв з молочним фермером, він сказав мені, що протягом багатьох років у розведенні увага зосереджена на здоров'ї та надійності. Я думаю, що цей приклад повинен також слідувати бджолярам. Що ми можемо зробити, щоб наші бджоли відчували себе краще? З одного боку, як з точки зору розведення, також як з точки зору політичного сприйняття. Як ми представляємо себе і як ми працюємо? Я думаю, ми повинні залучитись до здорової природи, до здорових бджіл, до бджолярів, до спільніих проектів об'єднань бджолярів, про придбання молодих людей для бджільництва та про наш продукт!

Я бажаю успішного та відповідального сезону розведення 2018 року!

З повагою

Peter Spieker

2018_Belegstellen

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найбільша прикордонна бджільницька асоціація в Європі.

Цілі громади 

 

  • Будьте ланкою або посередником між бджолярами; Асоціації, органи влади, офіси та інші установи.
  • Сприяння обміну досвідом між Buckfastimkern в Європі.
  • Консультант з правових питань щодо бджільництва.
  • Представництво інтересів членів на федеральному та європейському рівнях.
  • Закупівля та розміщення селекційного матеріалу.
  • Підтримка племінних програм для членів ГО.
  • Посередництво щодо варіантів страхування, які підходять для бджільництва.
  • Науково-технічні поради з питань бджільництва.
  • Організація навчальних візитів у бджільництві.
  • Сприяння міжнародному взаєморозумінню в Європі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надеюсь собрание будет кто то снимать? Приехать не получится, а посмотреть хотелось бы.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Виталик78 сказал:

Надеюсь собрание будет кто то снимать? Приехать не получится, а посмотреть хотелось бы.:ah:

Знімати будуть, та чи буде у вільному доступі? Все мабуть не буде, а взагалі то, можливо і все буде. Вишліть чи передайте ким заяву про вступ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, teplov сказал:

Знімати будуть, та чи буде у вільному доступі? Все мабуть не буде, а взагалі то, можливо і все буде. Вишліть чи передайте ким заяву про вступ.

Я отправлял,пришла смс с приглашением. На 9 не получается приехать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто їде на збори в Хмельницький з Миколаївської обл.,шукаю з ким поїхати.Пишіть в лічку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еду с Мелитополя  Запорожской. 086 поезд. Присоединяйтесь . Телефон слева внизу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я тоже с Вами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вступаю в организацию.Заявление отправлю почтой. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И все-же у тех кто решил провести собрание 9-го ,- чувство юмора намного сильнее чувства жалости !:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, Георгий14 сказав:

И все-же у тех кто решил провести собрание 9-го ,- чувство юмора намного сильнее чувства жалости !:umora:

нормальна дата багато вихідних кому добиратись не потрібно ні звідки відпрошуватись. а якщо ви на рахунок жінок ви не думайте що вони без Вас гірше відсвяткують :az: :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Sanich сказал:

IMG_20180309_122549_HDR.jpg

Приємно побачити,  нажаль, я не зміг приїхати...  Сподіваюсь в наступне зібрання,  я зможу бути присутнім! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Sanich сказав:

IMG_20180309_122549_HDR.jpg

Навіть Коломойський був:umora: за Хутірного сховався.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

Навіть Коломойський

Який Коломойський? То Дікуль!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...