Jump to content

Электрооборудование

Petrovych61
 Share

Recommended Posts

Главное, прикол то, что нити целые.

Нити может и целые, но сопротивление нитей изменилось. Чем проверяли целостность нитей накала? Пробуйте подобрать стартер, может что-то и получится.

Чем проверяли целостность нитей накала? Пробуйте подобрать стартер, может что-то и получится.

Проверял простым самодельным приборчиком на обрыв, на сопротивление не проверял. Оно, если возле цоколя смотреть, там есть участок светлый, то видно, что нити целые. Попробую подобрать стартер.

странник,колись натрапив в літературі на схему використання перегорілих люмінсцентних дамп, спробував - запалювалися, але корткі, з довгими невдавалося, тепер надоумили - мабуть була низька напруга в мережі, я її просто неврахував. Лампи за тією схемою живляться від 220 в, через діодні стовбчики, струм майже постійний, тому негудуть і не блимають, тож викидати неварто - можна використовувати ще тривалий час.

мабуть була низька напруга в мережі,

Вірогідніше мала ємкість конденсатора, бо в такій схемі задіяні діоди і конденсатори. При такій схемі підключення лампа споживає електроенергії більше, ніж звичайна лампа розжарення

При такій схемі підключення лампа споживає електроенергії більше, ніж звичайна лампа розжарення

язичник, чому? адже і в справній лампі нитка розжарювання працює лише до моменту запуску, після чого стартер її відключає, і надалі що в першому що в другому варіанті процес схожий, вони виконують роль холодного катода - чи я помиляюся.

В даній схемі стартер не працює, тому обидві нитки постійно споживають струм на максимумі

В даній схемі стартер не працює, тому обидві нитки постійно споживають струм на максимумі

язичник, , ми мабуть про різне, або я незовсім розумію... бо призначення такої схеми це підключення якраз перегорілих ламп, а запалюються вони не завдяки розжарюванню ниток, а від створення підвищеної напруги, яка здатна заставити перегорівшу лампу світитися, саме так я і зрозумів опис тієї схеми. а підключається лампа по одному дроту на сторону, тож нитка ніяк не може споживати великий струм, :hi:

Проверял простым самодельным приборчиком на обрыв, на сопротивление не проверял. Оно, если возле цоколя смотреть, там есть участок светлый, то видно, что нити целые. Попробую подобрать стартер.

Забыл спросить, а какое у Вас напряжение в сети?

ми мабуть про різне

Вірніше про дві схеми підключення. У випадку ,,лампа сіла - почорніла, стартер вже не в змозі запустити лампу, але справні обидві нитки розжарення'', одна схема підключення. У випадку ,,несправна нитка розжарення в майже новій лампі'' інша схема. Але в обох випадках невиправдано витратне споживання струму

• 4 months later...

Есть такой вопрос :hi: Может у кого завалялся трансформатор импульсный РТ425В , стоит в ИПБ . Может у кого пришёл в не годность . Пишите в личку буду благодарен Да может другой трансформатора импульсный (маркировка) с бесперебойника :hi:

Есть такой вопрос :hi: Может у кого завалялся трансформатор импульсный РТ425В , стоит в ИПБ . Может у кого пришёл в не годность . Пишите в личку буду благодарен Да может другой трансформатора импульсный (маркировка) с бесперебойника :hi:
Что есть ИПБ?

Что есть ИПБ

Источник бесперебойного питания.

Что есть ИПБ?

Что есть ИПБ?

Юра с блока пит. компа подойдет.

Дык шо спрашивать у компютерщиков?

Спасибо зёма :hi: Есть у меня , даже два , но они слабые и понижающие , а мне надо повышающие :hi: Ещё раз спасибо Адам :hi: