Перейти к содержанию

Місце проведення щорічної зустрічі форумчан у 2018 році


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Оголошується прийом пропозицій на проведення зустрічі форумчан у 2018 році. 

Нагадаю, що минулого року ми зустрічадися біля м. Львів на базі відпочинку "Бухта Вікінгів" завдяки пану Михайлу @miro. Власне там же зустрічалися і в 2016 році. Ось тема обговорення зустрічів із фото- та відео- звітами. 

http://tochok.info/topic/11754-зустріч-форумчан-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів-0909-1009-2017року/

Тут же тема прийому заявок на проведення зустрічі в 2017 році. 

http://tochok.info/topic/11637-місце-проведення-щорічної-зустрічі-форумчан-у-2017-році/

Форумчани ,хто очікує на щорічну зустріч та планує взяти в ній участь, як завжди, будуть щиро вдячні майбутньому організатору зустрічі  за його турботи та можливість зустрітися в реальному світі. :az:

Тому майбутньому організатору пропоную відповісти на вже звичні запитання при подачі пропозиції: 

1. Місце чи місцевість, де ви пропонуєте провести зустріч;

2. Умови розміщення проживання;

3. Орієнтовна ціна проживання;

4. Наявність місця харчування, яке могло б вмістити усіх учасників та його орієнтовна ціна;

5. Наявність зали для проведення офіційної частини зустрічі, яка вмістила б усіх учасників;

6. Готовність очолити оргкомітет  і взяти на себе організаційні питання при сприянні інших форумчан та адміністрації;

7. Яку максимальну і мінімальну кількість гостей ви готові прийняти? 

8. Як добратися до запропонованого місця події на власному авто, чи громадським транспортом? 

9. Наявність автостоянки для тих, хто буде "на конях";

10. Культурна програма (якщо є що показати);

 

П.С. Пишіть нижче, хто має намір приїхати. Можливо, це когось спонукає організувати зустріч, в огляду на список гостей. ;) 

  • Подобається 4
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Стрельчук Олег Анатольович Ви того року пропозицію вносили провести зустріч в санаторії  в Ворзелі...  Як у Вас там цього року....?

  • Подобається 3
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотелось бы приехать в Бухту.

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Бджолопотам сказал:

@Стрельчук Олег Анатольович Ви того року пропозицію вносили провести зустріч в санаторії  в Ворзелі...  Як у Вас там цього року....?

Точно не могу сказать. Работы очень много. Определюсь через 8-10 дней смогу потянуть или нет.С Уваж.Олег Анат.:hi:

  • Подобається 10
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже хотілось би "по ту сторону Карпат":ax:.Василь Миколайович,ти як?:az:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ой @miro щось мені здається що "ця чаша Вас не мине" :umora:

  • Подобається 10
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Kolyan сказав:

Дуже хотілось би "по ту сторону Карпат":ax:.Василь Миколайович,ти як?:az:

Це Ви @дочинеця мали на увазі :ah:

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так-так... того року хтось згадував за термальні джерела... 

48 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Ой @miro щось мені здається що "ця чаша Вас не мине" :umora:

Дайте вже пану Михайлу відпочити....:umora:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, SASHA.OK сказал:

Це Ви @дочинеця мали на увазі :ah:

Мы помним это.:umora::wave:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Бджолопотам сказав:

Так-так... того року хтось згадував за термальні джерела... 

Та я ж не проти.  :az:

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Бджолопотам сказал:

 

Термальні води від мене далеко.

А от ці місця якщо зацікавлять можемо обговорити

.Новоселиця валило

Нересниця царьська долина

 

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, дочинец сказав:

Термальні води від мене далеко.

А от ці місця якщо зацікавлять можемо обговорити

.Новоселиця валило

Нересниця царьська долина

 

Василь Миколайович на коли сумки готувати? :ah:

А якщо серйозно, то я б з радістю чи туди, чи туди. Просто питання чи готові нам піти на зустріч в плані цін. Так як на повну вартість навряд чи багато народу погодиться :IMHO:

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо не помиляюсь тиждень назад по телеку програма "ревізор", ведучий озвучив ціну, доба 13 євро -Царська долина.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, SASHA.OK сказал:

Василь Миколайович на коли сумки готувати? :ah:

А якщо серйозно, то я б з радістю чи туди, чи туди. Просто питання чи готові нам піти на зустріч в плані цін. Так як на повну вартість навряд чи багато народу погодиться :IMHO:

Сьогодні я звонив узнати приблизні ціни.В двохмісному котеджі вартість с чоловіка 500 гр.У вартість входить завтрак і безплатне купання в басейнах.Комплексний обід біля 120 гр.Рядом є домики вартість проживання 150-200 гр.Так що я не думаю що це великі ціни.

  • Подобається 8
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за любое место. Главное собраться

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, дочинец сказав:

Сьогодні я звонив узнати приблизні ціни.В двохмісному котеджі вартість с чоловіка 500 гр.У вартість входить завтрак і безплатне купання в басейнах.Комплексний обід біля 120 гр.Рядом є домики вартість проживання 150-200 гр.Так що я не думаю що це великі ціни.

на БВ теж входило купання, але рік на рік не приходиться, коли тепло, а коли і холодно:dntknw:, мда ціна трішечки..., але думаю треба було питати якщо буде чоловік 50 ,чи буде інша ціна, ну і не менш головна річ так думаю конференц зал,він входить в ті 500грн., чи ні :hmm:, ще було б добре показати ,що там по логістиці,ну хоча б примітивно звідки куди, та організаційну частину, все це обкатано та нашаровано з попередніх двох зустрічей, дякую.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, дочинец сказав:

В двохмісному котеджі вартість с чоловіка 500 гр.Рядом є домики вартість проживання 150-200 гр.Так що я не думаю що це великі ціни.

 

що за домики? які там умови, тепла вода туалет є? це на території домики, чи це приватний сектор?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, SASHA.OK сказав:

Ой @miro щось мені здається що "ця чаша Вас не мине" :umora:

дякую, але це складне питання, і не складне воно мені в плані домовленості і організації, скільки самому хочеться приїхати на зустріч в статусі рядового форумчанина, а не організатора ,коли переживаєш аби все було добре.

  • Подобається 13
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
  • 2 weeks later...
В 29.01.2018 в 22:41, Sanich сказав:

Оголошується прийом пропозицій на проведення зустрічі форумчан у 2018 році. 

Нагадаю, що минулого року ми зустрічадися біля м. Львів на базі відпочинку "Бухта Вікінгів" завдяки пану Михайлу @miro. Власне там же зустрічалися і в 2016 році. Ось тема обговорення зустрічів із фото- та відео- звітами. 

http://tochok.info/topic/11754-зустріч-форумчан-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів-0909-1009-2017року/

Тут же тема прийому заявок на проведення зустрічі в 2017 році. 

http://tochok.info/topic/11637-місце-проведення-щорічної-зустрічі-форумчан-у-2017-році/

Форумчани ,хто очікує на щорічну зустріч та планує взяти в ній участь, як завжди, будуть щиро вдячні майбутньому організатору зустрічі  за його турботи та можливість зустрітися в реальному світі. :az:

Тому майбутньому організатору пропоную відповісти на вже звичні запитання при подачі пропозиції: 

1. Місце чи місцевість, де ви пропонуєте провести зустріч;

2. Умови розміщення проживання;

3. Орієнтовна ціна проживання;

4. Наявність місця харчування, яке могло б вмістити усіх учасників та його орієнтовна ціна;

5. Наявність зали для проведення офіційної частини зустрічі, яка вмістила б усіх учасників;

6. Готовність очолити оргкомітет  і взяти на себе організаційні питання при сприянні інших форумчан та адміністрації;

7. Яку максимальну і мінімальну кількість гостей ви готові прийняти? 

8. Як добратися до запропонованого місця події на власному авто, чи громадським транспортом? 

9. Наявність автостоянки для тих, хто буде "на конях";

10. Культурна програма (якщо є що показати);

 

П.С. Пишіть нижче, хто має намір приїхати. Можливо, це когось спонукає організувати зустріч, в огляду на список гостей. ;) 

Та Тернопіль тоже нормальне місто, треба по цьому поводу погутарити з товаришами...це моя субєктивна думка. Хотілобся ВАС усіх побачити і почути... Є класне озеро, Готель біля озера,парк і не один...велике місце для паркування машин...Якщо товариші впливові постараються то все може статися

  • Подобається 9
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную розглянути варіант ближче до моря :

 

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, uam_63 сказал:

Без палатки ніяк - а ще мішок сухарів (магазинів теж немає),вудку  і сітку для риби .Сіль можна не везти- є солоне озеро .:)

  • Подобається 4
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2018 в 18:51, Uran сказав:

Та Тернопіль тоже нормальне місто, треба по цьому поводу погутарити з товаришами...це моя субєктивна думка. Хотілобся ВАС усіх побачити і почути... Є класне озеро, Готель біля озера,парк і не один...велике місце для паркування машин...Якщо товариші впливові постараються то все може статися

Ви хочете організувати, чи хочете щоб хтось це зробив:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Evgeniy сказав:

Пропоную розглянути варіант ближче до моря :

:blink: Круто.:ay:

Колись мав туди їхати та так і не вдалось.... Цікаво, а море там довго тепле...?

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Evgeniy сказав:

Без палатки ніяк - а ще мішок сухарів (магазинів теж немає),вудку  і сітку для риби .Сіль можна не везти- є солоне озеро .:)

 

В 16.02.2018 в 18:51, Uran сказав:

Та Тернопіль тоже нормальне місто, треба по цьому поводу погутарити з товаришами...це моя субєктивна думка. Хотілобся ВАС усіх побачити і почути... Є класне озеро, Готель біля озера,парк і не один...велике місце для паркування машин...Якщо товариші впливові постараються то все може статися

шановні ви подайте пропозицію за всіма пунктами які адміністратор назвав, а так це не пропозиція , а лише розмова, для чого пропозиція подається, для того щоб кожен міг побачити переваги чиєїсь, якщо їх декілька, абож навіть якщо вона єдина ,то це щоб побачити ,чи є відповідні умови для проведення зустрічі.

ну і ще хотів би звернути увагу, будьте уважні до поставлених питань адміном і тим самим ви заінтригуєте публіку якщо на них всіх  дасьте найкращі відповіді:)

  • Подобається 9
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...