Перейти к содержанию

З Новим старим роком!


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Усіх точківців вітаю з ще одним Новим старим роком, Василлям  та й ще однією кутею!:friend_drink:

 Накінець, з цими святами ми відзначимо перехід через екватор зими.:ay:Тож якою вона б не була, а нехай ваші бджілки усі щасливо облітаються весною і весь сезон хай приносять вам лише радість, як моральне,так і матеріальне задоволення і лише радісне спілкування з природою та колегами ! 

     А Василів: Гайдара, @дочинец, @targal і усіх точківців з цим ім"ям - вітаю персонально з їх іменинним світлим святом - Василлям!

 Будьмо, бо того ми варті!:az:

Свят багато не буває.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ох у мене і ніч сьогоднішня буде. Взавтра пшеницю буду відрами виносить. 

  • Подобається 5
  • Ха-Ха 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приєднуюсь до поздоровлення!!!:ole_ole:

Хай буде мирним Новий рік!   Більше меду!   Менше підмору!:az:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Также всех с праздником здоровья всем хорошей зимовки и хороших медоносов :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня празднуют Новый год те, кто празднует рождество 7 января, Это действительно праздник. Кто праздновал Новый год 1 января, тот сегодня празднует Старый Новый год. (на иностранный не переводиться, так как люди попадают в ступор) Для таких коллег, это повод.  А раз есть повод, то желаю всем Доброго здоровья, благополучия, любви ближних,  будьте счастливы, богаты, мира вам, достатка, победы для Украины! Будьмо.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приєднююсь до поздоровлень всіх вітаю з Старим Новим роком а іменинеків с святом Василя. Щастя здоровя миру і добра.Картинки по запросу привітання з старим новим роком 2018

 

Щастя, радості, краси,
Бочку меду вам в труси.
Щоб не злиплись яйця голі,
Молодичок Вам доволі.
А щоб сало було в хаті,
Кабани хай волохаті
Запетрушать свиноматок,
Отоді буде достаток.
Зі Старим Новим роком!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Также присоединяюсь к поздравлениям! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приєднуюсь до привітань. Також усіх ВАСИЛІВ з Днем Ангела.

Здоров*я   Бог всім посилає,

А Ангел хай оберігає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ДобровоЛ сказав:

   А Василів: Гайдара, @дочинец, @targal і усіх точківців з цим ім"ям - вітаю персонально з їх іменинним світлим святом - Василлям!

Бо коли свято доходить до точки яка називається "Пі..." починають з " Василі самі кращі на селі..." до речі  теж Василь.  Я знаю, що дехто скаже, що напросився на привітання. Але саморекламу на Точку ще не заборонили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Укроп сказав:

Ох у мене і ніч сьогоднішня буде. В завтра пшеницю буду відрами виносить. 

Добрий признак, що в сезоні 2018 року  перйдеш  на тонаж вище в медозборі....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, Жало сказав:

Бо коли свято доходить до точки яка називається "Пі..." починають з " Василі самі кращі на селі..." до речі  теж Василь.  Я знаю, що дехто скаже, що напросився на привітання. Але саморекламу на Точку ще не заборонили.

Отож будьте, Василю,  і ви здорові персонально з цим святом!:ay::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Жало сказал:

Бо коли свято доходить до точки яка називається "Пі..." починають з " Василі самі кращі на селі..." до речі  теж Василь.  Я знаю, що дехто скаже, що напросився на привітання. Але саморекламу на Точку ще не заборонили.

А  У  меня  сын  Вася...  и  сегодня  у  него  День Рождения. 24 года..Так  что  и  меня  можно  поздравить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх з Новим Старим роком та святом Василія!!! Тож всіх Василів та Василівних вітаю з святом! Будьте завжди здорові та щасливі, нехай Ваші бджілки завжди віддячують Вам за Вашу працю.Хороших медозборів та хорошої ціни на мед!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З Василем Вас, і Новим Роком!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, ДобровоЛ сказав:

Усіх точківців вітаю з ще одним Новим старим роком, Василлям  та й ще однією кутею!:friend_drink:

 Накінець, з цими святами ми відзначимо перехід через екватор зими.:ay:Тож якою вона б не була, а нехай ваші бджілки усі щасливо облітаються весною і весь сезон хай приносять вам лише радість, як моральне,так і матеріальне задоволення і лише радісне спілкування з природою та колегами ! 

     А Василів: Гайдара, @дочинец, @targal і усіх точківців з цим ім"ям - вітаю персонально з їх іменинним світлим святом - Василлям!

 Будьмо, бо того ми варті!:az:

Свят багато не буває.:IMHO:

Доповню ось цим вітанням!

IMG_3649.mp4

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Картинки по запросу привітання з старим новим роком 2018

 Усіх форумчан вітаю зі Старим Новим 2020 роком, з кутею будьте здорові!

А усіх Василів - окремо ще й з Василлям!

 А бажання три : здоров"я усім вам і вашим рідним, добробуту у хату і, накінець, миру й повної деокупації від проклятущого зажерливого москаля нашої рідної землі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

В этот Старый Новый год Пожелаю снова: Пусть он счастье принесет, Будут все здоровы. Пусть сбываются мечты И желанья Ваши, Чтобы жизнь со всех сторон Становилась краше!

изображение_viber_2021-01-13_18-16-41.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Мико сказав:

В этот Старый Новый год Пожелаю снова: Пусть он счастье принесет, Будут все здоровы. Пусть сбываются мечты И желанья Ваши, Чтобы жизнь со всех сторон Становилась краше!

изображение_viber_2021-01-13_18-16-41.jpg

    Пристаю до ваших , Романовичу , побажань. А ще бажаю, щоб накінець то деокупували наші захвачені території і ми зажили б дійсно мирним життям! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
14.01.2018 в 07:56, FES сказав:

IMG-a46267dc6b164c27aa0b1eb5f1937f9e-V.jpg

Приєднуюсь до старого привітання @FES- гарна листівка, якраз до сьогоднішнього дня!

Найсамперед,  Василів наших точківських з Василлям й найкращими побажаннями !

Усім нам зичу здоров'я й успішного наступного  сезону в 2022 році! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С праздником!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю. 

IMG_20220114_071400.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...