Перейти к содержанию

Продам 60 пакетів Бакфаст (з 20-23 квітня 2018р)


Рекомендуемые сообщения

Ще 9 пакетів без застави :baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже 8 ... :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.01.2018 в 11:58, Георгий14 сказал:

Це фото частини одного з двох моїх точків ( щось так довго загружалось )

5AFE2C8A-436D-497C-8D0A-29EAB912C85C.jpeg

Что-то не пойму:пакеты на 300,далее ульи Дадана-Блатта(гнездо на 300мм плюс 2 - 6 на 145мм) а я вижу 230-й корпус вверху и 145-й внизу.Это у меня что-то с глазами или еще кто-то так-же видит?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Маслюк сказал:

Что-то не пойму:пакеты на 300,далее ульи Дадана-Блатта(гнездо на 300мм плюс 2 - 6 на 145мм) а я вижу 230-й корпус вверху и 145-й внизу.Это у меня что-то с глазами или еще кто-то так-же видит?

А  между ульев продажные пакеты на 300 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

А  между ульев продажные пакеты на 300 

А.Понял.Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Маслюк сказал:

А.Понял.Спасибо.

Да я сам только что  присмотрелся 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Маслюк сказал:

Что-то не пойму:пакеты на 300,далее ульи Дадана-Блатта(гнездо на 300мм плюс 2 - 6 на 145мм) а я вижу 230-й корпус вверху и 145-й внизу.Это у меня что-то с глазами или еще кто-то так-же видит?

Магазинні корпуса ставлю весною - на мед . А внизу зараз стоять 230-ті, а 300-ті верхнім корпусом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пакети розписані ! Усім вдалих продажів !!! :az:  P.S. Прошу адміністратора не закривати тему до так-би мовити - повного виконання своїх зобов‘язань «сторонами»

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.01.2018 в 05:01, Сергей Тюркин сказал:

 

Все  смотрят  только  на  цену...

А  20 апреля и бакфаст где рассплод от бруска до бруска..( в отличие тех пятаков рассплода что у местной)  Вам  ни о чём  не  говорит..??

Пакет 20 апреля  это  практически семья.

Могу  со  скептиками поспорить  что  если с качеством  всё  в  норме.  то  эти  пакеты  за  такую  цену  в  такое  время  уйдут..   

Особлива ПОДЯКА !, Сергію Тюркіну - за прозорливість і чітке розуміння нашої справи ! :az:

В 09.01.2018 в 05:01, Сергей Тюркин сказал:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Георгий14 сказал:

Пакети розписані ! Усім вдалих продажів !!! :az:  P.S. Прошу адміністратора не закривати тему до так-би мовити - повного виконання своїх зобов‘язань «сторонами»

Если  можно.   То хотелось бы увидеть фото  а лучше  видео Ваших  ранних  пакетов.   

 

2 часа назад, Георгий14 сказал:

Особлива ПОДЯКА !, Сергію Тюркіну - за прозорливість і чітке розуміння нашої справи ! :az:

 :az:...:az:....:az:.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фото і відео ? Звичайно можна ! Тільки блище до квітня , зараз поки захолодно . Обов`язково похвалюсь ! :) Реклама - двигун прогресу !:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 07.01.2018 в 13:47, Георгий14 сказав:

Я з Луцька , маю свій транспорт - тому по Волині та Рівненщині можу (за паливо) привести дані пакети та допомогти в їх переселенні , проконсультую початківців . Вартість пакета (даданівські рамки 300мм , формула  3+1) еквівалент 60 $.  P.S. Вибачаюся перед колегами пакетчиками за демпінг - будуюсь...

Чи продаватимете маток

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так , маток продаю постійно . Ви з Камінь-Каширського району ? Передзвоніть мені - телефон вказаний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.01.2018 в 13:47, Георгий14 сказав:

Я з Луцька , маю свій транспорт - тому по Волині та Рівненщині можу (за паливо) привести дані пакети та допомогти в їх переселенні , проконсультую початківців . Вартість пакета (даданівські рамки 300мм , формула  3+1) еквівалент 60 $.  P.S. Вибачаюся перед колегами пакетчиками за демпінг - будуюсь...

    1800 гривасів - це демпінг? :dntknw: 

   Я, як торік продавав плідних баків по 250 грвн., то так і продаю. То це теж, виходить, що я  демпінгую ?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

    1800 гривасів - це демпінг? :dntknw: 

   Я, як торік продавав плідних баків по 250 грвн., то так і продаю. То це теж, виходить, що я  демпінгую ?:hmm:

Ось тема про вартість пакетів (всі пакети , що в обяві - продані)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Георгий14 сказав:

Ось тема про вартість пакетів 

 

Так там і ціни такої в опитуванні немає. А до 1500 гр і менше 80 відсотків проголосувало...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас цена 3+1, от 1200 до 1500гр и не торгуются.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, виталийЗ сказал:

У нас цена 3+1, от 1200 до 1500гр и не торгуются.

После сегодняшних морозов начнут торговаться продавцы ,повышая цену на 200 гривен 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а якщо перший обльот у квітні то про які пакети 20-25 хіба травня бджола навіть непоміняється

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бодя, ну ти і загнув:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А если неделя полторы такой погоды то будет ли о чём торговаться? Как бы подмор по такой цене дороговато.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

1800 гривасів - це демпінг? :dntknw:

Це буде реальний старт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, ДобровоЛ сказал:

    1800 гривасів - це демпінг? :dntknw: 

   Я, як торік продавав плідних баків по 250 грвн., то так і продаю. То це теж, виходить, що я  демпінгую ?:hmm:

Буде реальний,якщо зима закінчиться до 1 квітня,інакше буде долина вічних квіток.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та не звертайте увагу ! У Леоніда щось з калькулятором (при курсі 26,2 - 60$ це 1572грн) , або з жабою :umora: Плюс ще й не добачає , бо в темі яку я йому запропонував є графа - більше 1500 грн ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 20.03.2018 в 19:03, Богдан1 сказав:

а якщо перший обльот у квітні то про які пакети 20-25 хіба травня бджола навіть непоміняється

Вона вже, видно,  помінялася ще взимку. Та її кількість - катма...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...