Перейти к содержанию

Куплю бджолопакети.


Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, timoncikk сказал:

Скажите, как поступить заказывал человек 11 пакетов,

когда привезли 2 пакета запарились (в пакете осталось немножко пчёл)

Какие действия - покупателя (заказчика), и продавца?

СП.

 

Продавець за власні кошти компенсує вартість пакетів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, timoncikk сказал:

Скажите, как поступить заказывал человек 11 пакетов,

когда привезли 2 пакета запарились (в пакете осталось немножко пчёл)

Какие действия - покупателя (заказчика), и продавца?

СП.

 

Затраты несет тот, кто не обеспечил целостность пакетов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, valik1986 сказал:

фото класные, но есть другая сторона медали

решил товарищ продать вам пакеты, договорились на 15 мая, 8 мая перезвонил и переспросил "точно приедете?" и получил подтверждение

а 14 мая вы перезвонили и сказали что "не приедем" 

и что ему теперь делать? ща найти клиента на пакеты за пару  дней трудно, розширятся ему не вариант, а отборки делать нада

вот так вы несколько лет работаете?

Да правда було...скажіть як би поступив ваш товариш, якби 14.05 до нього заїхали пакетчики не догружені і запропонували 1210 грн.або ті самі 1200 грн.він би їх продав без роздумів,і кращому випадку позвонив,повибачався б, і вашому товаришу 100 процентово ніхто нічого не обіцяв.і таких мозговий.......   дуже багато.Багато таких грамотних ....які хотіли 1700грн.Я потім звонять в перших числах мая і просять забрати по 1200 бо скрізь купляють по 1000грн. Я сам би хотів 1700...но...Дуже багато людей звонять і вибачаються.а я вже продав.І нічого зла я на них не держу.А за фото спасибі .П'ятий рік,а не несколько.Єсть постійні клієнти приблизно 1000+-пакетів в них забираємо в першу чергу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Олег77 сказал:

Да правда було...скажіть як би поступив ваш товариш, якби 14.05 до нього заїхали пакетчики не догружені і запропонували 1210 грн.або ті самі 1200 грн.

Проблема в тому що до нього "заїхали"  і він перетелефонував Вам і перепитав "чі точно ви приїдете?"

якщо продавець кида замовника то йому нада зробить "ай яй яй" якщо навпаки то дії такі самі, і памятати про "героїв"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, valik1986 сказал:

Проблема в тому що до нього "заїхали"  і він перетелефонував Вам і перепитав "чі точно ви приїдете?"

якщо продавець кида замовника то йому нада зробить "ай яй яй" якщо навпаки то дії такі самі, і памятати про "героїв"

 От вам і живий приклад.а те,що позвонив,молодець.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Куплю п/с или пчелопакеты.

Уже !!!

Голая Пристань, Херсон, Николаев, Одесса.

050 633 7636

067 557 4603 Николай Одесса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, valik1986 сказал:

Проблема в тому що до нього "заїхали"  і він перетелефонував Вам і перепитав "чі точно ви приїдете?"

якщо продавець кида замовника то йому нада зробить "ай яй яй" якщо навпаки то дії такі самі, і памятати про "героїв"

Перекоповка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Олег77 сказал:

От вам і живий приклад.а те,що позвонив,молодець.

да пример ппц, он отказал тем людям понадеясь на Вас, а вы его кинули.......

да

Только что, Олег77 сказал:

Перекоповка?

да она

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, valik1986 сказал:

да пример ппц, он отказал тем людям понадеясь на Вас, а вы его кинули.......

да

Він позвонив і спросив;"продавати? Чи ви приїдте я сказав продавати,що ви хочете від мене?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Олег77 сказал:

Він позвонив і спросив;"продавати? Чи ви приїдте я сказав продавати,що ви хочете від мене?

да но 14 мая

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, valik1986 сказал:

да но 14 мая

Молодий человек 10 в четверг в 13.27 В мени складається враження,що ви і є той пасічник,який,домовився зі мною,і хотів домовитись із кимось іншим трошки,дороще. Но щось у вас не получилось.Я вас прекрасно розумію.Дуже багато таких як ви домовляється зі мною і автоматично шукає на 10,20 грн дороще,ще й завдаток просить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я планував домовлятися з вами (тому телефонував Вам в квітні), але я особисто вирішив збільшувати пасіку, а ваші контакти надав товаришу, а зря

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, valik1986 сказал:

я планував домовлятися з вами (тому телефонував Вам в квітні), але я особисто вирішив збільшувати пасіку, а ваші контакти надав товаришу, а зря

У вас не получится її збільшити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Олег77 сказал:

У вас не получится її збільшити

я розумію що дискусія переростає в "срач"(вібачаюсь), але хочется запитати "чому?"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, valik1986 сказал:

Що не зрослося з тим пакетчиком,з яким ви хотіли мені зрадити? 

7 минут назад, valik1986 сказал:

я розумію що дискусія переростає в "срач"(вібачаюсь), але хочется запитати "чому?"

Вмістом того щоб "лазити"біля бджіл ,по  такій годині ви розводите "срач" 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як говорить мій колега по роботі  "не мешай механизму работать"

чого туди лізти в перший день цвітіння акації? лізти потрібно було раніше і готувати бджілок, а зараз ждем результати і виводимо маточок....да що вам обясняти...

на все добре:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, valik1986 сказал:

як говорить мій колега по роботі  "не мешай механизму работать"

чого туди лізти в перший день цвітіння акації? лізти потрібно було раніше і готувати бджілок, а зараз ждем результати і виводимо маточок....да що вам обясняти...

на все добре:hi:

Так що ж таки тратилось з тим пакетчиком ? 10 .05 був звонок з питанням,при їдете чи ні,а 14.05 він вас пос. Відмовив ,а 15.05 не приїхав я і ви тепер Осталось у розбитого корита ,чи щось не так?

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 час назад, Олег77 сказал:

Так що ж таки тратилось з тим пакетчиком ? 10 .05 був звонок з питанням,при їдете чи ні,а 14.05 він вас пос. Відмовив ,а 15.05 не приїхав я і ви тепер Осталось у розбитого корита ,чи щось не так?

что-то вы подменяете понятия, 

1-тот пакетчик ищет кому продать свои пакеты

2-никто некого не посылал и в озвученной вами цепочке все закончилось что вы в последний момент (14.05)отказались приезжать за пакетами  хотя 10.05 (как вы сами подтверждаете) по телефону заверили его что приедете и потому он не продал "залетным" (договоренности нужно выполнять)

3-при чем здесь Я? я как и был так и остался при своем. Но щитаю что "страна должна знать своих героев" и потому озвучил данный случай

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, valik1986 сказал:

 

что-то вы подменяете понятия, 

1-тот пакетчик ищет кому продать свои пакеты

2-никто некого не посылал и в озвученной вами цепочке все закончилось что вы в последний момент (14.05)отказались приезжать за пакетами  хотя 10.05 (как вы сами подтверждаете) по телефону заверили его что приедете и потому он не продал "залетным" (договоренности нужно выполнять)

3-при чем здесь Я? я как и был так и остался при своем. Но щитаю что "страна должна знать своих героев" и потому озвучил данный случай

пойнятно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.05.2018 в 14:23, valik1986 сказал:

 

 

 

 

IMG_20180516_112628.jpg

IMG_20180516_101727.jpg

IMG_20180516_093036.jpg

IMG_20180516_093024.jpg

IMG_20180516_090858.jpg

IMG_20180516_090854.jpgТалалаївка 169 бджолопакетів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пакети придбані,проводиться запис на 2019рік.Тему прошу не закривати.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...