Перейти к содержанию

Карника из Германии 2018


Рекомендуемые сообщения

Денис связні мабуть так собі, я телефонував до тебе вони передзонювали мені, через днів 10 я знову телефонував до тебе - спілкувались! записаний був на резерв, до сьогодні так і ніхто не передзвонив, і з вище написаних постів розумію, що вже і не передзвонить! Якось так, ну і ладно, можливо на слідуючий сезон буду в перших рядах!!!! ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, M_Oleksandr_V сказал:

Денис связні мабуть так собі, я телефонував до тебе вони передзонювали мені, через днів 10 я знову телефонував до тебе - спілкувались! записаний був на резерв, до сьогодні так і ніхто не передзвонив, і з вище написаних постів розумію, що вже і не передзвонить! Якось так, ну і ладно, можливо на слідуючий сезон буду в перших рядах!!!! ?

Здраствуйте. А я ими доволен. Когда вы записывались в резервный список, я вам сам говорил, что позвоню. Зачем звонить самому несколько раз? 

На следующий год записи принимаются с 1 ноября. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.07.2018 в 02:04, pr1zZ сказал:

Здраствуйте. А я ими доволен. Когда вы записывались в резервный список, я вам сам говорил, что позвоню. Зачем звонить самому несколько раз? 

На следующий год записи принимаются с 1 ноября. 

Денис,кроме Рудя и Рауша не планируешь сотрудничать и с другими матководами ?тот же Мах ,к примеру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Пасечник1984 сказал:

Денис,кроме Рудя и Рауша не планируешь сотрудничать и с другими матководами ?тот же Маха ,к примеру.

Ему от своих бы от"маха" ться, а не с нами ещё дела иметь... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кому в цьому році попало щось схоже на це, то той буде безмежно щасливий. Медистість супер, лагідність на рівні Пернеровської. Які у Перенера лагідні бджоли думаю що всим відомо

B3010F86-8F48-41E7-B0B7-0D9279E7DA2B.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Укроп сказал:

Кому в цьому році попало щось схоже на це, то той буде безмежно щасливий. Медистість супер, лагідність на рівні Пернеровської. Які у Перенера лагідні бджоли думаю що всим відомо

B3010F86-8F48-41E7-B0B7-0D9279E7DA2B.jpeg

На попередній сторінці Денис викладав фото паспортів острівних маток до продажу, там більшість від 7-176-136-2016, Пешетц маховської крові. Собі також взяв.

Але там ще було від 7-176-107-2016, Пешетц фелінговської крові, клас Аv, матку тестували в Кірххайні, також цінний матеріал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Андрій Сумчанин сказал:

На попередній сторінці Денис викладав фото паспортів острівних маток до продажу, там більшість від 7-176-136-2016, Пешетц маховської крові. Собі також взяв.

Але там ще було від 7-176-107-2016, Пешетц фелінговської крові, клас Аv, матку тестували в Кірххайні, також цінний матеріал.

Она у меня.:hi:Что означает селекция AV  и P?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, дон57 сказал:

Она у меня.:hi:Что означает селекция AV  и P?

Аv обозначает что матка имеет клас А после процедуры керунга, но также она выделяется признаками вароаустойчивости

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.07.2018 в 18:00, Пасечник1984 сказал:

Денис,кроме Рудя и Рауша не планируешь сотрудничать и с другими матководами ?тот же Мах ,к примеру.

У Рудя в основном материал от Маха, у Рауша от Тислера. Тем-более Тислер Раушу дает лучший материал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все отлично. Матка сеет:ay:.

Спасибо Денис.   

Жду бакфаст.:ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брал маток, 2 по 35 евро с лесного точка,тройзек 1075 и пешец для товарища.Картина одна,неделю матки ,что у меня что у товарища сидели под колпачками,так и засева не было.Подсаживали на расплод на выходе.Через неделю маток выпустили и матки еще неделю ходили по рамках,но засев так и не появился.Решили с товарищем подождать еще неделю,а вдруг появится засев.Приехали на пасеку,а маток в отводках и нету.Вот такое!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.08.2018 в 20:47, viktor3009 сказал:

Брал маток, 2 по 35 евро с лесного точка,тройзек 1075 и пешец для товарища.Картина одна,неделю матки ,что у меня что у товарища сидели под колпачками,так и засева не было.Подсаживали на расплод на выходе.Через неделю маток выпустили и матки еще неделю ходили по рамках,но засев так и не появился.Решили с товарищем подождать еще неделю,а вдруг появится засев.Приехали на пасеку,а маток в отводках и нету.Вот такое!

я две недели заглядываю каждый день,(за настроением пчел нет ли злодейки,подкормка для настроения пчел,иные методы,но вечерком в даное время) а когда уж под изолятором на соте я нигде не ежжу от них,и тем более на всех рамках пока не смениться пчела :af:,в души техкает все же год ждеш и деньга не малая.А Вы на недельку,две....:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взяв матку тройзек, острівну, підсадив, сіє. Наразі готуємо до зимівлі. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.08.2018 в 12:19, Ліпатов Віталій сказал:

Взяв матку тройзек, острівну, підсадив, сіє. Наразі готуємо до зимівлі. Дякую.

Віталя @Ліпатов Віталій, від кого Тройзек взяв - Рауша чи Імкера, і яка материнка зазначена?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.08.2018 в 17:45, povar2702 сказав:

я две недели заглядываю каждый день,(за настроением пчел нет ли злодейки,подкормка для настроения пчел,иные методы,но вечерком в даное время) а когда уж под изолятором на соте я нигде не ежжу от них,и тем более на всех рамках пока не смениться пчела :af:,в души техкает все же год ждеш и деньга не малая.А Вы на недельку,две....:hi:

Ви ще ночами не спіть, хвилюйтесь. Поїхала людина і правильно зробила. До матки за 100 евро треба відноситись як до користувацької і розуміти що нічого надзвичайного в ній немає :IMHO:... А то купимо 1 матку і носимося з нею як з писаною торбою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, konoval_am сказал:

До матки за 100 евро треба відноситись як до користувацької і розуміти що нічого надзвичайного в ній немає :IMHO:

:umora::umora::umora::az::hi:А у Вас своя логика,на те вона і своя...Не можу переварити Ваші слова,у Вас що євро багато,щоб ..нічого дадзвичайного у ній не бачити...А то купимо 1 матку і носимося з нею як з писаною торбою.:hmm::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, povar2702 сказав:

:umora::umora::umora::az::hi:А у Вас своя логика,на те вона і своя...Не можу переварити Ваші слова,у Вас що євро багато,щоб ..нічого дадзвичайного у ній не бачити...А то купимо 1 матку і носимося з нею як з писаною торбою.:hmm::ay:

Питання не в кількості баксів а в ідеалізації певних речей, які на те не заслуговують. То лише матка відомого спарювання... її ціна не робить з неї чогось надзвичайного. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, konoval_am сказал:

Питання не в кількості баксів а в ідеалізації певних речей, які на те не заслуговують. То лише матка відомого спарювання... її ціна не робить з неї чогось надзвичайного. :IMHO:

Коли я купляю матку,а я їх купив не одну.Мені в голову не лізе суть надзвичайності,бо про надзвичайні я вже подумав коли прийняв рішення про купівлю....А коли підсажую я геть не думаю тимбільше по якісь суті технічні ,матеріальні та всякі ..надзвичайні...Для мене головне першочергові правила її правильно підселити,і я не думаю про..якісь суті надзвичайності....я суті надзвичайності буду бачити по її цього року,або на той рік по її дочкам.Для мене такого не існує,якщо мені щось подобається,я вкладую в ту матку ..душу...Для мене не має ..надвичайності якрїсь...щоб вона загинула,..як без якоїсь суті...для мене не зрозумілої.З  повагою до Вас,та найкращих побажань.:hi::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.08.2018 в 22:41, konoval_am сказал:

Питання не в кількості баксів а в ідеалізації певних речей, які на те не заслуговують. То лише матка відомого спарювання... її ціна не робить з неї чогось надзвичайного. :IMHO:

цінність породної матки робить з її втрати щось надзвичайне. Крім втрати певної кількості грошей, які в декілька разів більше ніж звичайна матка втрачаються час і можливості роботи з такою маткою. А так звісно що нічого надзвичайного. Можна розбити в аварії таврію а можна розбити тойоту. І то і то ніщо інше ніж автомобіль. Зроблені з заліза. Тільки втрата одного авто набагато прикріша буде ніж втрата іншого. Так і з матками. Тому і більше уваги  приділяється таким маткам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, seim сказав:

цінність породної матки робить з її втрати щось надзвичайне. Крім втрати певної кількості грошей, які в декілька разів більше ніж звичайна матка втрачаються час і можливості роботи з такою маткою. А так звісно що нічого надзвичайного. Можна розбити в аварії таврію а можна розбити тойоту. І то і то ніщо інше ніж автомобіль. Зроблені з заліза. Тільки втрата одного авто набагато прикріша буде ніж втрата іншого. Так і з матками. Тому і більше уваги  приділяється таким маткам.

Так я ж не сказав що треба плюнути на неї і пустити в льоток. Але і не їхати з пасіки певний час після підсадки то занадто. Хоча всі через це проходили. Хтось на стадії щоденного відкривання вулика з новопридбаною в поточному сезоні імпортною маткою і постійного загляданні їй під хвіст, а хтось такі матки вже спокійно кидає в димар, якщо вони не виправдовують очікувань.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, konoval_am сказал:

хтось такі матки вже спокійно кидає в димар, якщо вони не виправдовують очікувань

А такі матки з Німеччини також є?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, chajka2005 сказал:

А такі матки з Німеччини також є?

А Ви думаєте як Німетчина то там все ідеально? Занадто сильно ми їх ідеалізуємо. Зараз в гостях у Іванам Михайловича перебуває матковод селекціонер з Австрії Інгрід Шмаранцер. То вона такого порозказувала про німців що волося дибки може стати. Далеко не треба йти. Славнозвісний Хольткамп, скотина рідка. Отримав в минулому році наперед проплату 750 євро, маток вислав пізно, і вони замість Кракова поїхали в Канаду. В цьому році відморозився сказав що нічого не знає, адже маток відправив і то не його проблеми що вони поїхали в Канаду. І таких як Хольткамп там багато. Так що сильно не треба їх ідеалізувати. В кого є вибір вибирати  з різноманітного матеріалу найкраще і з ним працювати то то є добре. А в нас так трапляється що купив одну матку і думаєш що все у мене матка вищий пілотаж, а насправді можуть її дочки показувати посередній результат. На все треба дивитись і вибирати найкраще. А як його вибрать коли маєш лише одну матку чи навіть дві? Я для себе вирішив що більше булу працювати з Австрійським матеріалом, там я так зрозумів що більше порядку. В наступному році візьмем матеріал в одного Австрійця який вже у віці, і не гониться щоб чим побільше заробить, в сезон випускає лише 200 маток. Дуже щепітливий у своїй справі. Інгрід сказала що декілька маток у нього випросе. Тому Антон Коновал все правильно каже, занадто сильно ми німців ідеалізуємо. Ось фото Інгрід Шмаранц в гостях у Івана Михайловича, 

9B9843C7-1CEB-4142-B129-0B9E02CA4DE4.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, konoval_am сказал:

Так я ж не сказав що треба плюнути на неї і пустити в льоток. Але і не їхати з пасіки певний час після підсадки то занадто. Хоча всі через це проходили. Хтось на стадії щоденного відкривання вулика з новопридбаною в поточному сезоні імпортною маткою і постійного загляданні їй під хвіст, а хтось такі матки вже спокійно кидає в димар, якщо вони не виправдовують очікувань.

Скiльки вами було пiдсаджено маток вартicтю вiд 1000 грн?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, seim сказав:

Скiльки вами було пiдсаджено маток вартicтю вiд 1000 грн?

В поточному році 11.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, konoval_am сказал:

В поточному році 11.

Всi 11 маток вартicтю понад 1000 грн кожна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...