Перейти к содержанию

Куплю пчелопакеты


Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, Maxim сказал:

Рассчитываю на 500 грн, но знаю, что такой цены нет и не будет.:umora:

Могу весной на 1 апреля насыпать за 500 грн. полный пакет пчел (только дохлых т.е подмора):umora: 

Ну а если серьезно этой весной 12 мая покупал соседу пчел в соседнем селе  по 1000грн.  10  Семей, не пакетов : расплод на 6-7 рамках помещались в 10 рамочный улей рута, пчел прилично. Просто не нужно спешить после 15 мая семьи по 1000грн в харьковской области по селам через обьявления в местных газетах ( не через интернет) вполне реально найти. Думаю и вашем регионе также.:IMHO:

Ну а если на 1 мая и породу то форум вам в помощь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Maxim сказав:

Помню в прошлом году пакетчики писали -мешок сахара и 100-200 грн. Сейчас сахар по 12... Наверное надо 2-а мешка, или все в силе?:umora:

ми тут Шановний ціну не обговорюєму, тут Ви виявили попит "куплю", а ми пропозицію "продам", свою ціну за яку Ви готові купляти назвали 500грн., ціну пропозиції ми ще не отримали,оскільки набавити 1000грн. це лишень підштовхування до реальності, тож рекомендую чекати пропозицію за 500грн., бо моя пропозиція на таку дату 1700грн.:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, miro сказал:

ми тут Шановний ціну не обговорюєму, тут Ви виявили попит "куплю", а ми пропозицію "продам", свою ціну за яку Ви готові купляти назвали 500грн., ціну пропозиції ми ще не отримали,оскільки набавити 1000грн. це лишень підштовхування до реальності, тож рекомендую чекати пропозицію за 500грн., бо моя пропозиція на таку дату 1700грн.:hi:

 

Думаю понятно, что 500 грн это была шутка. Поступили предложения 1200грн.до 1 мая.  Приемлемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Maxim сказав:

Думаю понятно, что 500 грн это была шутка. Поступили предложения 1200грн.до 1 мая.  Приемлемо.

вауу, ціна просто супер, лиш би це також небула шутка, но якщо все ах-ті то брати без роздумів, хоча чесно я б за таку ціну і такі умови сам би купляв:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Maxim сказал:

Думаю понятно, что 500 грн это была шутка. Поступили предложения 1200грн.до 1 мая.  Приемлемо.

Халява! Можно брать...:hi:

У нас на сегодняшний день такой как Вы хотите пакет стоит 1500гр шарик и 2000гр бак-карника...(задатки несут каждый день. но до весны денег не берут...)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Maxim сказал:

Думаю понятно, что 500 грн это была шутка. Поступили предложения 1200грн.до 1 мая.  Приемлемо.

Цена  норм.  теперь  узнай  кто  раньше  там  брал  пакеты  и как  они  сработали.    И  на  счёт  до  1 мая  это  должно быть  конкретно  обговорено. ( потом каждый  день дешевле  на  50-100 гр.).  а  то  сначала  клиента цепляют  а  потом  3-5-10  дней  незаметно  оттягивают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

Цена  норм.  теперь  узнай  кто  раньше  там  брал  пакеты  и как  они  сработали.    И  на  счёт  до  1 мая  это  должно быть  конкретно  обговорено. ( потом каждый  день дешевле  на  50-100 гр.).  а  то  сначала  клиента цепляют  а  потом  3-5-10  дней  незаметно  оттягивают.

все добре,до моменту коли ти не відчуєш афери, я не до цього випадку маю наувазі, я лише стараюсь нагадати, щоб купівля небула розчаруванням,тому що ціна один із слабких моментів купця,і буває ,що пакет на 1.05. стає на 17.05., на жаль колись мені прийшлось це відчути на собі,неприємно,...,тому із своїми клієнтами стараюсь бути максимально точним до умов продажі,так як ціна це є мій дохід,а умови,це дохід покупця,адже при певних умовах,певні очікуванння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

До  1 мая.  возможно что то и предложат  ???  но  точно  не  посыпятся..

Головне, щоб бджоли не посипались до того числа, були випадки, що бджола облетілась, а потім посипалась.

Є попит, буде пропозиція. Де-які пакетчики працюють в нас з підігрівом, ось вони зможуть щось за пропонувати до1 числа, а ми техосенько чекаємо 10-15 травня. Хочеться людям дати хороший щільний розплід на рамках.

14 часов назад, Maxim сказал:

Помню в прошлом году пакетчики писали -мешок сахара и 100-200 грн. Сейчас сахар по 12... Наверное надо 2-а мешка, или все в силе?:umora:

А ви по чому мед в минулому році здавали?;):hmm:Так і буде не менше 2 мішка в переводі на гривні. Доречі, я  цукор купляв по 850 грн.:(Але з ново року цукор піде в гору. Тому не погано зараз запастись цукром на зиму 2018 року. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Maxim сказал:

Думаю понятно, что 500 грн это была шутка. Поступили предложения 1200грн.до 1 мая.  Приемлемо.

Можете, сміло, дану тему закривати. Дешевше не знайдете. А хоч скажуть, що за породу пропонують?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Yaroslav сказал:

Можете, сміло, дану тему закривати. Дешевше не знайдете. А хоч скажуть, що за породу пропонують?

Степная.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.12.2017 в 13:28, Maxim сказал:

Помню в прошлом году пакетчики писали -мешок сахара и 100-200 грн. Сейчас сахар по 12... Наверное надо 2-а мешка, или все в силе?:umora:

Тиждень назад брав цукор по 9 .то  напевно  на весну пакет буде коштувати десь 550-600.а матки плідну в районі120 Гр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, igorstep сказал:

Тиждень назад брав цукор по 9 .то  напевно  на весну пакет буде коштувати десь 550-600.а матки плідну в районі120 Гр.

Ні даром будуть роздавати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Богдан1 сказал:

Ні даром будуть роздавати...

Богдан ти колись писав, що любиш читати. Я також. Вся зима попереду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, igorstep сказал:

Богдан ти колись писав, що любиш читати. Я також. Вся зима попереду. 

Мабуть валер'янки буде випито багато, але від реальності не втечеш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, igorstep сказал:

Тиждень назад брав цукор по 9 .то  напевно  на весну пакет буде коштувати десь 550-600.а матки плідну в районі120 Гр.

І до чого це все писати:at:, може ви ще і мед по 35грн. здавали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Yaroslav сказал:

І до чого це все писати:at:, може ви ще і мед по 35грн. здавали?

Всяке бувало. Тема махіма   то нехай помріє до весни.   

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Богдан1 сказал:

Ні даром будуть роздавати...

Щей битончик меду впридачу :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, igorstep сказал:

Всяке бувало. Тема махіма   то нехай помріє до весни.   

 

 

1 час назад, Серж 82 сказал:

Мабуть валер'янки буде випито багато, але від реальності не втечеш.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, igorstep сказал:

Тиждень назад брав цукор по 9 .

Серьезно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.12.2017 в 17:28, igorstep сказал:

Тиждень назад брав цукор по 9 .то  напевно  на весну пакет буде коштувати десь 550-600.а матки плідну в районі120 Гр.

Бывали времена, когда сахар стоил дороже мёда. Каждый год появляются условия, когда большие раки сегодня по 3, а маленькие завтра по 5, но может быть и наоборот. Многие темы "греются", а потом лопаются как мыльные пузыри. Оптовая стоимость мёда на сегодня определяет цену на пчёл.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так насправді як вилами по воді, і незнаєш,  що буде  завтра. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Сіверянин сказал:

. Оптовая стоимость мёда на сегодня определяет цену на пчёл.:IMHO1:

Частково так, але я б ще добавив: -1 - потреба купівлі,.                                                                              - 2 - наявність потрібної к-ті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.12.2017 в 08:34, Юрец 76 сказал:

Могу весной на 1 апреля насыпать за 500 грн. полный пакет пчел (только дохлых т.е подмора):umora: 

Дав би Бог, щоб ТАКИХ бджіл  на пакет не назбиралось...:hi:

 навіть за 1500

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.12.2017 в 18:58, Серж 82 сказав:

Мабуть валер'янки буде випито багато, але від реальності не втечеш.

переживання звичайно трохи є , але можливо повязані до зимівлі,  бо в собі впевненими ми можем бути,  а от підвох може прийти не відомо звідки,  це корма, погодні умови,  а вони зараз:dntknw:,  все інше це бажання накопичити небхідного матеріалу в сезон, тобто бути готовим до старту,   праця рухає до успіху, а помилки дають досвід,  досвід поглиблює знання,  а знання роблять людину багатою, тож нехай наші добрі сподівання на новий сезон у всіх збудуться,  і хто купляє пакети ,  і хто продає:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Возможно нужны 30 пчелопакетов. Обязательное условие наличие ФОП. Все остальное в первом сообщении.  Почему возможно, потому что есть договоренность с человеком, но у него нет ФОП. А для меня было бы так лучше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...