Перейти к содержанию

В Україні створять єдиний реєстр пасічників


Skrif

Рекомендуемые сообщения

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

А чого району, краще області у мене є певна кількість бажаючих.

Спочатку поробити по районах, вже потім представники всіх районих спілок, якщо будуть вважати за потрібне, приймуть рішення про обєднання. Можна і просто співпрацювати. В любому випадку чекаємо всіх бажаючих з будь якого району, неділя що буде, 12 година, 11 училище (завод Новатор, бувший радіозавод)

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А на рахунок Чехів. Дійсно Чеська асоціація бжолярів (СSV) рахується самою найкращою в Європі, потім Польша та Італія.

Але і у Чехів не все так добре, як повинно бути

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

І прописати в статусі - екс-функціонери інших спілок та об"єднать, екс-комуняки не можуть займати керуючих посад в організації. Тоді буде шанс на удачу. 

Я б не рубав так з плеча. Компартія ссср перед розвалом налічувала 30 млн чол - кожен десятий житель. Переважна з них більшість була одурена компартійною номенклатурою, яка стояла бідя корита. От ці, що мали доступ до корита і їхні нащадки, невиправні і до сих пір з піною біля роту доказують як було добре жити. А більшість, хто прозрів і зрозумів наскільки їх одурманювали, тепер найзліші противники минулого режиму, вдруге вони вже не поведуться. Від послуг таких я б не відмовлявся, бо комуняку вони на нюх чують на кілометр, в які б ряси він не рядився. А поки є бідні є грунт для лівої ідеології.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Тереньтев Сергей Алексеевич выступил и его позиция понятна.

Зміг подивитися 3хв, не витримав.Жування соплів це не позиція, а сказати,щоб нічого не сказати!

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, nibond сказав:

Я б не рубав так з плеча.

Із-за того що ми досі не рубанули із плеча, як Прибалти, то й досі живемо в країні правового нігілізіму та олігархії. 

  • Подобається 8
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Урош сказал:

А на рахунок Чехів. Дійсно Чеська асоціація бжолярів (СSV) рахується самою найкращою в Європі, потім Польша та Італія.

Але і у Чехів не все так добре, як повинно бути

І Чеська державна інспекція (SZPI) постіно відбирає зразки меду і констатує що багато зразків не відповідає вимогам

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Sanich сказал:

І прописати в статусі - екс-функціонери інших спілок та об"єднать, екс-комуняки не можуть займати керуючих посад в організації. Тоді буде шанс на удачу.

І прописати такий відбір у члени організації :)

 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Shmel сказав:

І прописати такий відбір у члени організації :)

 

:umora:prikol3026.jpg

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Із-за того що ми досі не рубанули із плеча, як Прибалти, то й досі живемо в гівні. 

Так, але позбуватись потрібно ідеології, а не всіх, хто її нюхнув. Ми ж 25 років не могли цього зробити. Але час невблаганний і більшості з тих часів вже далеко за 60 і навряд чи вони вже можуть на щось вплинути. Більше шкоди слід очікувати від молодих, за яких платили: в школі - за гарні оцінки і атестат, у вузі - щоб поступити на престижну професію і отримати диплом не напружуючись, за посаду з рікою корупційних доходів, за безкарність і вседозволеність. І такий вже буде чесно жити і працювати?

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Урош сказав:

А що-ж в цій темі підняли такий вий та скуління. Боєтеся рєестрації? Тай обєдаємось і ні хто нам ні чого не зробить і тоді мед будемо здавати не по 45 грн. а по 4 євро.

може  вислів будем підбирати,чи ви від спу, як члєн, махоровую інфо за 4 євро, цього не дано, хто зараз заважає вам здавати по 4 євро,несіть і здавайте шановно обєднаний

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Seos сказав:

. А судячи по ситуації на акації в канівському р-н, то то ніхто не зважає на те скільки вуликів вже є і скільки привезти, колись підраховував, що в радиусі 1км від моєї пасіки ставлять до 500 вуликів і як на це може вплинуть реєстр?

Не знаю як у вас, а у нас скупчення бджолосімей на акації робиться штучно лісниками та їх службами. Переорюють всі дороги до точків. Сумніваюсь що СПУ може вирішити це питання і їй для цього потрібна моя реєстрація.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Віктор просто сказав:

Зміг подивитися 3хв, не витримав.Жування соплів це не позиція, а сказати,щоб нічого не сказати!

а я думав,що це мені так лише получилось,розумію

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Віктор просто сказал:

Ще і мрійник!

Та не мрійник я. Цого року в липні їздив в Чехію по матками країнки. Спілкувався з чехами. Заєте що перважна більшісь чехів пасічників то аматори 10 вуликів і Чехам хто хоче почати пасічникуваня дають 10000 крон на вулик це майже 500 доларів. І в іхній асоціаціі є свій бренд Чеський мед і є своя фірма що може реалізовувати мед за кордон.... Ось Вам і 4 євро.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, asaltan сказав:

Колись це називалось комнезам (комітет незаможників), ТОЗ (товариство зі спільного обробітку землі), комуна (все спільне). Потім було розкуркулення і колективізація. Далі - голодомор....:hmm:

Нажаль все так і було. Загинули  прадіди, проклинали це діди. Підтримували соціалізм-комунізм батьки і ми живемо при цих наслідках і розпочинаємо все з початку.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Урош сказав:

І Чеська державна інспекція (SZPI) постіно відбирає зразки меду і констатує що багато зразків не відповідає вимогам

 

І що далі?

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, Shmel сказав:

І прописати такий відбір у члени організації :)

 

ну порядок є порядок,всі члени на вулик,іначе запісі нєбудє,може таке пробування раз на місяць проводити,аби вшиві не зявились:umora:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Лавр сказал:

І що далі?

А далі розбір польотів...лабораторне дослідження...( не щоб покарати а зрозуміти чому так сталося)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Урош сказав:

А далі розбір польотів...лабораторне дослідження...( не щоб покарати а зрозуміти чому так сталося)

Хотів би я побачити хоч один такий кінцевий результат. І перенести його на нашу дійсність в виробництві вощини і прийомі воску. Що заважає держструктурам і СПУ навести там порядок і показати  ефективність своєї роботи , щоб люди почали їм довіряти.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Лавр сказал:

Хотів би я побачити хоч один такий кінцевий результат. І перенести його на нашу дійсність в виробництві вощини і прийомі воску. Що заважає держструктурам і СПУ навести там порядок і показати  ефективність своєї роботи , щоб люди почали їм довіряти.

Та ми самі повинни це формувати. СПУ ні чим нам не допоможе. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

компартійною номенклатурою, яка стояла бідя корита. От ці, що мали доступ до корита і їхні нащадки, невиправні і до сих пір з піною біля роту доказують як було добре жити.

Что изменилось? -  Сейчас возле корыта депутаты, олигархи -  нас никто не одурманивает, страна процветает!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Лавр сказав:

Не знаю як у вас, а у нас скупчення бджолосімей на акації робиться штучно лісниками та їх службами. Переорюють всі дороги до точків. Сумніваюсь що СПУ може вирішити це питання і їй для цього потрібна моя реєстрація.

В ліс заїхать проблем немає, лісники тільки за, вони з цього своє мають. Але пасічники  стають в межах населеного пункту, щоб не морочиться з чергуванням, просто до господаря в двір пасіку ставлять і приїзжають туди по потребі, це в так в більшості випадків.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, petrycho сказав:

Что изменилось? -  Сейчас возле корыта депутаты, олигархи -  нас никто не одурманивает, страна процветает!

Все це так, але трохи не так. Зеків, депутатів і олігархів ми самі обирали - так що бачили очі що брали, то їжте. А одурманюємося ми тепер цілком свідомо, нас силоміць не відірвеш від "контактів", "однокласників", не спрацьовує навіть інстинкт самозбереження.

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, nibond сказал:

Попри всі побоювання і перестороги я за реєстрацію пасік, бо це загальноприйнята цивілізована практика. Ну хто, наприклад, кожен з нас без паспорта, як посвідчення особи? Ніхто.....

Ну-ну, я подивлюсь, що ви скажете, коли вас перепишуть, а потім притягнуть до адміністративної відповідальності за порушення закону чи наказу "Породного районування бджіл...". Цікаво також, як заспівають наші "Молодые перспективные" з карнікою, кордованом та бакфастом.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, nibond сказал:

 депутатів і олігархів ми самі обирали

Получается сильно деградировал народ, но главное чтоб страна процветала и люди были довольны!

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Shmel сказав:

Ну-ну, я подивлюсь, що ви скажете, коли вас перепишуть, а потім притягнуть до адміністративної відповідальності за порушення закону "Породного районування бджіл...".

Я досі жалкую за тим, що було в мене до початку масового "переміщення народів", я поклав на власну селекцію 15 років, меду брав більше, ніж зараз, а потім все це мені знищили. Перехід на карніку вимушений. На сьогодні районувати вже нічого, тому і відповідати немає за що. Хіба, можливо, районують карніку, чи бакфаст, я не проти. Бо на сьогодні в мене карніка, а в сусіда бакфаст - користі ні мені, ні йому.

Правда в мене є вихід, розташувати свою пасіку поруч з Вашою і перейти на бакфаст, Ви ж за це:umora:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...