Перейти к содержанию

В Україні створять єдиний реєстр пасічників


Skrif

Рекомендуемые сообщения

Вот зачем обсуждать этот бред о переписи. Ведь законных оснований для переписи нет и самое интересное и ни какого наказания за то что стоит во дворе не зарегистрированная и не занесенная в реестр пасека тоже нет и не будет.Так ,что переписатся могут только добровольно желающие 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Іван Михайлович сказал:

МИ дозволяємо це робити з нами!!!!  Тому чиновник нахабний і цинічний. Сьогоднішню владу ми обрали, то маємо те,що хотіли.

Ви думаєте хтось зобовязаний для Вас старатися?  Вони стараються для себе а нам потрібно думати за себе.

:IMHO1:Думаю, що коли відомо, що пасічник озброєний з ним будуть трохи в іншому тоні розмовляти. Тай вулики красти вже  не так хотітиметься.

2 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Вот зачем обсуждать этот бред о переписи. Ведь законных оснований для переписи нет и самое интересное и ни какого наказания за то что стоит во дворе не зарегистрированная и не занесенная в реестр пасека тоже нет и не будет.Так ,что переписатся могут только добровольно желающие 

Зараз нема, але може зявитися.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

е адреса СПУ на сайті пишим їм на сайт колективне писсьмо виссловлюемколективну недовіру і просим відповідь хто їх вибирав і з яким наміром і чії інтереси вони заищають і що корисного вони за рік зробили  ну перш обговорюем на форумі хто за а хто проти СПУякщо більшість проти то як завжди одноголосно  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, MaXUA123 сказал:

Зараз нема, але може зявитися.

Ну вот когда появится и что там будет написано вот тогда и можно будет что-то обсуждать,а на данный момент это обсуждение имеет только один смысл навешать лапшу наивным и чтобы они добровольно бежали в ноги кланяться.Вот ,что самое опасное,когда сами в ярмо лезут,а потом на кого-то обижаются.Вот так и рождается беззаконие,как говориться почему же не водить стадо ,если оно само того желает

4 минуты назад, Дід Василь сказал:

е адреса СПУ на сайті пишим їм на сайт колективне писсьмо виссловлюемколективну недовіру і просим відповідь хто їх вибирав і з яким наміром і чії інтереси вони заищають і що корисного вони за рік зробили  ну перш обговорюем на форумі хто за а хто проти СПУякщо більшість проти то як завжди одноголосно  

На какой лад то СПУ вообще сдалось,чтобы им что-то там писать.Марсианам еще напишите.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

получаеться при колективізації в діда пасіку забрали я її пасік знову востановив і тут мені рішили допомогти щоб я краще справлявся ненада я сам якось розберусь

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

номирки на всі вулики і пасічнику тож номер на плечі от івся допомога

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Вот Ответ на многие вопросы.По сути только вместе можно быть силой.

Так певні речі є у Чехії, є що взяти, але є багато хороших речей у різних країнах,де можна перехопити досвід і напрацьовані сестиматизовані дії спілок,але там немає корупції і крадіжок,а якщо є, то ці люди несуть відповідальність, я згоден ,щоб у нас було, як у Чехії,но на жаль не все так, як розповідається,но в цьому кіні многі готові грати свою роль:hi:

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, teplov сказав:

Ну які закони мають бути, як Ви їх уявляєте? Ветеринарна служба веде учот, сільрада веде, є района статистика, обласна... З присадибного господарства прямих податків немає, якщо заробіток вищий, запишу половину на сина, він теж працює біля бджіл, якщо не дай бог в мене з'явиться на пасіці якась незнайома хвороба, я відам бджоли чи розплід в лабораторію, ветеренара викличу, буду лікувати. Якщо потрава, кличу свідків, юриста, збираю бджоли везу в лабораторію... в суд, А головне, в цій системі влади, що держави що СПУ, мета одна, особисте збагачення. 

я для прикладу не розумію в чому класний досвід чехів, коли один із членів товариства проходить спеціальне навчання по зоовитеренарії , а потім перевіряє чужі пасіки на стан захворювань, так це й же чоловік може і бути зацікавленим в усунені конкурентів,общем поїхали побачили в одній державі щось,і головне підходить їм для "певних" речей давай зробимо у нашій державі,ой вибачте у нашій спілці,а з державою здєлка інціатива реєстрація пасік,бо ще там рука "тяжіння" не була, якщо б у нашій державі хоч на два роки зявилась би була така влада ,як у чехів,німців ,чи канадців я б може повірив у благії наміри,а так ,що власними руками ту бедлоту,що травила бджоли апк мрія гнали в шию і їм подібним гнатимо.................

  • Подобається 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

Мова  йде про мед з рамок в яких був розплід.

При наявності надставки і своєчасній її відкачці з гніздових рамок практично немає чого качати. Лежак в такому варіанті на стаціонарі фактично не поступається багатокорпусному.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, nibond сказав:

При наявності надставки і своєчасній її відкачці з гніздових рамок практично немає чого качати. Лежак в такому варіанті на стаціонарі фактично не поступається багатокорпусному.

я щось не второпаю, що це Ви в цій темі з Пахомичем носитесь з надставками:umora:,просвітіть мене, бо мені стало цікаво,що я пропустив:)

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, miro сказав:

я для прикладу не розумію в чому класний досвід чехів, коли один із членів товариства проходить спеціальне навчання по зоовитеренарії , а потім перевіряє чужі пасіки на стан захворювань, так це й же чоловік може і бути зацікавленим в усунені конкурентів,общем поїхали побачили в одній державі щось,і головне підходить їм для "певних" речей давай зробимо у нашій державі,ой вибачте у нашій спілці,а з державою здєлка інціатива реєстрація пасік,бо ще там рука "тяжіння" не була, якщо б у нашій державі хоч на два роки зявилась би була така влада ,як у чехів,німців ,чи канадців я б може повірив у благії наміри,а так ,що власними руками ту бедлоту,що травила бджоли апк мрія гнали в шию і їм подібним гнатимо.................

Все вірно, Михайло. В нашій корумпованій і безправовій державній системі все буде фількіною грамотою та інструментом. Так і бачу, як ветеринар СПУ іде на пасіку до Очколаса або Нагорнюка, знаходить там гнилець і каже - усьо парні приплилі - паліть вулики. А от у Василя, який "багато бере на себе" прийде, побачить мертву бджолу і скаже, що всю пасіку потрібно спалити. Якось так. Поки не буде правової держави, всі ці ініціативи від лукавого. 

  • Подобається 13
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Sanich сказав:

Так і бачу, як ветеринар СПУ іде на пасіку до Очколаса або Нагорнюка, знаходить там гнилець і каже - усьо парні приплилі - паліть вулики.

А відвантаження меду з кілометрової зони (з заводу) - заборонити....:blink:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

Так певні речі є у Чехії, є що взяти, але є багато хороших речей у різних країнах,де можна перехопити досвід і напрацьовані сестиматизовані дії спілок,але там немає корупції і крадіжок,а якщо є, то ці люди несуть відповідальність, я згоден ,щоб у нас було, як у Чехії,но на жаль не все так, як розповідається,но в цьому кіні многі готові грати свою роль:hi:

У нет не каких иллюзий на счет того что многие наши так называемые промышлиники только чахнут как Кощей над златом и переделывать их дело не благодарное. Когда я увижу не семенары с пром. пасек а реальную работу с  ульями.Я говорю что тот кто говорит что он большой или большие промышленики не являются таковыми.:hi:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, miro сказав:

Так певні речі є у Чехії, є що взяти, але є багато хороших речей у різних країнах,де можна перехопити досвід і напрацьовані сестиматизовані дії спілок,але там немає корупції і крадіжок,а якщо є, то ці люди несуть відповідальність, я згоден ,щоб у нас було, як у Чехії,но на жаль не все так, як розповідається,но в цьому кіні многі готові грати свою роль:hi:

Попри всі побоювання і перестороги я за реєстрацію пасік, бо це загальноприйнята цивілізована практика. Ну хто, наприклад, кожен з нас без паспорта, як посвідчення особи? Ніхто. Ми намірились рухатись в бік Європи, а там "дикий степ" сприймається як незрозуміле і небезпечне явище. Це перше.
По друге, реєстрація це лиш інструмент і його можна використовувати і во благо, як в Чехії, Німеччині, Польщі, без неї годі й сподіватись на все, що роблять держави для своїх бджолярів.

А податки ми вже й так платимо через щорічне ветеринарне обстеження. Якщо проводити для всієї пасіки, а не для 5-10 сімей, то сума виливається в більшу, ніж платять чехи, але вони мають безкоштовну ветеринарію і страховку спілки ще й інформаційний супровід. 

Оце й повинно бути нашою позицією - ми не проти реєстрації, ми за умови відповідно європейським стандартам.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, miro сказав:

я щось не второпаю, що це Ви в цій темі з Пахомичем носитесь з надставками:umora:,просвітіть мене, бо мені стало цікаво,що я пропустив:)

Пахомич боїться, що доведеться палити лежаки:umora:

  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Sanich сказав:

Все вірно, Михайло. В нашій корумпованій і безправовій державній системі все буде фількіною грамотою та інструментом. Так і бачу, як ветеринар СПУ іде на пасіку до Очколаса або Нагорнюка, знаходить там гнилець і каже - усьо парні приплилі - паліть вулики. А от у Василя, який "багато бере на себе" прийде, побачить мертву бджолу і скаже, що всю пасіку потрібно спалити. Якось так. Поки не буде правової держави, всі ці ініціативи від лукавого. 

Альтернатива одна - створювати окрему організацію пасічників-виробників, без промисловиків із великим капіталом і других туди не пускати. 

  • Подобається 9
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Sanich сказав:

Альтернатива одна - створювати окрему організацію пасічників-виробників, без промисловиків із великим капіталом і других туди не пускати. 

І прописати в статусі - екс-функціонери інших спілок та об"єднать, екс-комуняки не можуть займати керуючих посад в організації. Тоді буде шанс на удачу. 

  • Подобається 8
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Sanich сказав:

Альтернатива одна - створювати окрему організацію пасічників-виробників

Колись це називалось комнезам (комітет незаможників), ТОЗ (товариство зі спільного обробітку землі), комуна (все спільне). Потім було розкуркулення і колективізація. Далі - голодомор....:hmm:

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sanich сказал:

І прописати в статусі - екс-функціонери інших спілок та об"єднать, екс-комуняки не можуть займати керуючих посад в організації. Тоді буде шанс на удачу. 

Велике дякую, в неділю буде затверджуватись, проект статуту СП Хмельницького району.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Sanich сказав:

Все вірно, Михайло. В нашій корумпованій і безправовій державній системі все буде фількіною грамотою та інструментом. Так і бачу, як ветеринар СПУ іде на пасіку до Очколаса або Нагорнюка, знаходить там гнилець і каже - усьо парні приплилі - паліть вулики. А от у Василя, який "багато бере на себе" прийде, побачить мертву бджолу і скаже, що всю пасіку потрібно спалити. Якось так. Поки не буде правової держави, всі ці ініціативи від лукавого. 

от і я проте, що в нашій державі поки очікування неахті, а ще чекати хороших втілень від людей із системи,це мабуть марно,іншими словами покажіть мені хоч одну людину із системи яка зробила,щось добре для держави,бо для себе вони зробили багато і робитимуть немало. Моя думка,щодо кращого в пасічництві,то це повинні робити молоді люди,і не просто молоді,а ті які набувають досвід,активні і зарекомендували себе ,як чесних,які не знають схем системи,та які хочуть зробити для нас щось краще,я за довіру,і за нашу молодь,це моє бачення і мене не периконати.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, asaltan сказав:

Колись це називалось комнезам (комітет незаможників), ТОЗ (товариство зі спільного обробітку землі), комуна (все спільне). Потім було розкуркулення і колективізація. Далі - голодомор....:hmm:

Власне так і було - зачатки громадянського суспільства були закладені на початку 20-х. А потім комуняки все зрівняли із землею. 

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, asaltan сказал:

Колись це називалось комнезам (комітет незаможників), ТОЗ (товариство зі спільного обробітку землі), комуна (все спільне). Потім було розкуркулення і колективізація. Далі - голодомор....:hmm:

Наведу Вам приклад, недалеко від Вас є 2 неформальні організації пасічників. Вони визначили головного серед своїх і вирішують спільно купівлю інвениаря, вет.препаратів і здачі меду, якщо вігідно колективу всі здають і купують і тд.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, asaltan сказал:

Колись це називалось комнезам (комітет незаможників), ТОЗ (товариство зі спільного обробітку землі), комуна (все спільне). Потім було розкуркулення і колективізація. Далі - голодомор....:hmm:

А зараз йде війна на знищення України та Українців, не те саме???

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, teplov сказал:

Велике дякую, в неділю буде затверджуватись, проект статуту СП Хмельницького району.

А чого району, краще області у мене є певна кількість бажаючих, але у хлопців з Дніпропетровської і Миколаївської обл. все працює без статутів.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, asaltan сказав:

Колись це називалось комнезам (комітет незаможників), ТОЗ (товариство зі спільного обробітку землі), комуна (все спільне). Потім було розкуркулення і колективізація. Далі - голодомор....:hmm:

що ущепнули, нічого,менше нестане, "правда будується повільно, лише зло руйнує швидко" (Михайло Сколоздра)

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...