Jump to content
Skrif

В Україні створять єдиний реєстр пасічників

Recommended Posts

17 хвилин тому, mits сказав:

Это спокойно можно сделать из спутника, стоит только хорошо американцев попросить(или хорошо заплатить).

Где-то читал, что ещё при Миколе Яновиче, программу закупили, что видно каждый новый день новый пенёк от вновь срезаного в Карпатах дерева,и ох...и от увиденного и приказали её "засуть" куда подальше.

• Like 1
2 часа назад, КАЕ сказал:

Схаменіться хлопці Я не знаю в кого як а в мене з вулика в середньому по 5 кіло :umora:

За  пятилетку..?

• Like 3
22 хвилини тому, КАЕ сказав:

Схаменіться хлопці Я не знаю в кого як а в мене з вулика в середньому по 5 кіло :umora:

хлопці може б і схаменулись би, а рахувальники ні,ні, є 100вуликів значить 10т меду податок сплатити,все хватить обманювати ,знають тепер нас,як ми на Канари їздимо,всіх на чисту воду виведуть:ole_ole:

• Like 1

Все добре, а де на вулику ставити номер на дні , корпусі , дашку?:crazy:  

• Like 1
3 минуты назад, miro сказал:

хлопці може б і схаменулись би, а рахувальники ні,ні, є 100вуликів значить 10т меду податок сплатити,все хватить обманювати ,знають тепер нас,як ми на Канари їздимо,всіх на чисту воду виведуть:ole_ole:

То що пане Михайле махнемо через Канари в МВФ за кредитом:umora:

• Like 1
20 хвилин тому, targal сказав:

То що пане Михайле махнемо через Канари в МВФ за кредитом:umora:

неможу, в нас маршрутка зараз неходить сніг сильний випав:ah:, та й кредит мені той непотрібен,кажуть відразу в 2018 році мінімалка 3700 буде,то нашу ми той кредит,я вже майже одною ногою міліонер:umora:

Edited by miro
  • Like 2

https://tribuna.pl.ua/news/v-ukrayini-planuyut-stvoriti-yedinij-reyestr-bdzholyariv/ Вот что думант Юра Сенчук Полтава

Edited by Андрей Баскевич
  • Like 1
Только что, miro сказал:

неможу, в нас маршрутка зараз неходить сніг сильний випав:ah:, та й кредит мені той непотрібен,кажуть відразу в 2018 році мінімалка 3700 буде,то нашу ми той кредит,я вже майже одною ногою міліонер

:hi:

• Haha 1
13 минут назад, Пахомич сказал:

Все добре, а де на вулику ставити номер на дні , корпусі , дашку?:crazy:  

Вот такие номера уже давно ставят на каждый улей пчеловоды Румынии.

24296323_1572114192827205_7090992668073219117_n.thumb.jpg.358fecbbb8f2ab0c050711b7c6de3e30.jpg

• Like 4
  • Haha 1
  • Confused 2

Хоч один плюс буде номерки на вулики будуть безплатні плюс і самі прикрутять

• Like 3
  • Haha 3
1 година тому, mits сказав:

Какой контроль? Какими специалистами? У нас в рай-вет-службе, человека который занимался пчёлами, сократили. Теперь запись в вет-паспорте делает начальник "с потолка" и за 200грн. Кто будет ездить по сёлам, специалисты из Одессы или из Киева?

Не кругом так. При реєстрації в селищній Раді до мене особисто приїжджав працівник і сумлінно перерахував. А у ветслужбі як і у вас, їм головне, щоб заплатив.

• Like 1
2 хвилини тому, targal сказав:

Хоч один плюс буде номерки на вулики будуть безплатні плюс і самі прикрутять

Одинакові - так, безплатні -:hmm:

• Like 2

куплю рій бджіл породи підпілля із стелс обробкою

• Like 4
  • Haha 1
25 минут назад, Fabro сказал:

Понятно откуда ветер дует, наши тоже на номерках решили заработать:umora:

• Like 1
  • Haha 1
37 минут назад, miro сказал:

неможу, в нас маршрутка зараз неходить сніг сильний випав:ah:, та й кредит мені той непотрібен,кажуть відразу в 2018 році мінімалка 3700 буде,то нашу ми той кредит,я вже майже одною ногою міліонер:umora:

Показывали в новостях что 4100, а не 3700

• Like 5
12 минут назад, Fabro сказал:

24296323_1572114192827205_7090992668073219117_n.thumb.jpg.358fecbbb8f2ab0c050711b7c6de3e30.jpg

Тут зрозуміло, на то вони і ромуни , можливо в них корпуси і дашки звязані шнурочками. А з корпусними - при перевезені дашки знімаються , дніща міняються , корпуса ідуть на відкачку, робляться відводки. Якщо заборонять брати мед з розплідних рамок то взагалі капец, бо тоді лежаки в вогонь, На свіжих рамках не хочуть дуже складати і будуть закидати в гнізо.   

1 хвилину тому, Satchma сказав:

ну вибачте це майже атракціон небачаної щедрості,мільйони подвоюються майже на очах всієї публіки,я просто в захоплені , і як вихована людина,бажаю взаємно нашій владі щоб вони теж отримали 4100грн. і жили на них в нічому собі не відмовляючи.

• Like 6
5 хвилин тому, Пахомич сказав:

Якщо заборонять брати мед з розплідних рамок то взагалі капец, бо тоді лежаки в вогонь,

Є дешевший варіант - +надставка

• Like 1

Перепись всех пасек Украины! Или как пчеловода посадить на крючок? Відеовідповідь Терентьєва С.О.

Edited by Fabro
  • Like 3
50 минут назад, miro сказал:

сьогодні порошенко пофастався що з нового року аж 4100,так що пойдемо на державні роботи багатіти.:ole_ole:

• Like 3
12 минут назад, miro сказал:

ну вибачте це майже атракціон небачаної щедрості,мільйони подвоюються майже на очах всієї публіки,я просто в захоплені , і як вихована людина,бажаю взаємно нашій владі щоб вони теж отримали 4100грн. і жили на них в нічому собі не відмовляючи.

Уж точно....

• Like 2

Я работаю в СМЭ ....Гос структуре так вот как и был оклад 1888грн так он и остался догнали премией до 3200грн зато редко платят интенсивность) ))))ну в конце года начали давать а летом дулю.....отпуска

• Like 2
  • Sad 1
22 минуты назад, Satchma сказал:

4100 это рекомендации президента, а 3700 пообещал премьер.

• Haha 1
  • Sad 2

Убрали год за два. Ментам и нам. ...надежда была на выслугу лет...и ту убрали а за 1с копейками 200ых дали подяку. ...и всё.....Так вот вам и госструктура 

• Sad 1

Вот Ответ на многие вопросы.По сути только вместе можно быть силой.

• Like 4
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...