Jump to content

Recommended Posts

1 час назад, Aleks80 сказал:

Звонил цена 37 грн. за кг. 

ого.... динаміка серйозна

ого.... динаміка серйозна
Плавно підводять до 27

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Сьогодні вернули бочки, майже в тому стані що віддавав,  незважаючи на невеликі потертості :ay:. Запитав у хлопців ціну на мед, сказали 40-41.

• Like 2

на 27,03,18 мені пропонували аж 39

• Like 1

В Tuesday, February 27, 2018 в 07:57, Aleks80 сказал:

Нашел видео о сотрудничество Овдиенко з ведущими экспортерами.

• Like 1

21 час назад, Wladimir_K сказал:

Как мед полученный пчелами из нектара растения ,может быть техническим.Эти умники пчеловодов считают полными дураками.

• Like 4

• 2 weeks later...

Цікаво чи впаде до 1$

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

• 1 month later...

Акація 60 грн. за кг., ріпак 33 грн. за кг.

• 4 weeks later...

Ціна липи 50-59 грн. за кг., мене розчарувала.

Є цікаві пропозиції по доставці і логістиці, тобто за будь-яку оптимізацію будуть пасічнику платити, але зауваження з моєї сторони це буде працювати лише, при як мінімум рівній ціновій позиції, а краще +1-+2 грн. на кг. ніж середня по ринку ціна.

7 часов назад, Wladimir_K сказал:

Ціна липи 50-59 грн. за кг., мене розчарувала.

Чогось вважав що асканія Вас ВЗАГАЛІ 

7 часов назад, Wladimir_K сказал:

розчарувала

7 часов назад, Витя сказал:

Чогось вважав що асканія Вас ВЗАГАЛІ 

Торішня наша здача думаю для експортера була певним уроком і вже таких нюансів, як торік при здачі не буде, чомусь у мене є на це велике переконання.

А так є багато цікавих і позитивних нововведень в даного експортера, якщо буде відповідна ціна на фоні інших експортерів і зроблені висновки з торішньої осені, то ці нововведення дадуть певну перевагу.

А на рахунок липи, даний експортер і Біхайв фасують мед і у них по логіці повинні бути найкращі пропозиції на липовий мед, на мою думку, це район ближчий до 65,  не 50-59 грн., можливо я помиляюсь.

А что Аскания часто была лидером в цене? 

7 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

А что Аскания часто была лидером в цене? 

Лідери по ціні змінюється, все залежить від потреб кожного експортера.

Торік в весною і в осінь в певні періоди Асканія-Пак демонструвала найкращу ціну на ринку, Бартнік найкращу ціну у заготовачів в січні 2018 р., на цей час найкраща пропозиція по соняшнику у "Медовий край", Гоща, про ріпак взагалі окрема розмова.

Буває високу ціну дає Бітрейд Вест, але і вимоги вищі.

• Thanks 1

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Лідери по ціні змінюється, все залежить від потреб кожного експортера.

Торік в весною і в осінь в певні періоди Асканія-Пак демонструвала найкращу ціну на ринку, Бартнік найкращу ціну у заготовачів в січні 2018 р., на цей час найкраща пропозиція по соняшнику у "Медовий край", Гоща, про ріпак взагалі окрема розмова.

Буває високу ціну дає Бітрейд Вест, але і вимоги вищі.

Основное время у них как правило на 1-2 грн. меньше...

А в общем цены можно сказать сейчас нет как и меда. Хотя не у всех

21 минуту назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Основное время у них как правило на 1-2 грн. меньше...

А в общем цены можно сказать сейчас нет как и меда. Хотя не у всех

У них є варіант збільшення ціни, за доставку і за об'єм доплачують, останніх 6 місяців у них нижча ціна ніж середня по ринку, але і меду їм багато не потрібно було і ще потрібно розрізняти ціну у заготовачів, які осоціюють себе з Асканією-Пак і здачею напряму експортеру.

Для експортерів, які переробляють 10 тис. т., постійно тримати низьку ціну нереально, просто не зберуть об'єм.

Такий заготовач Мир Меда, де мед зібраний у пасічників дівається, чи такий заготовач як Руй, кому мед здає?

Пасічники самі породили, такі прокладки, як заготовачі і їх підтримують й очікують, що вони дадуть ціну, а експортерам заготовачі вигідні бо немає проблем з об'ємами і пасічниками, які "сьогодні здаю завтра ні і це вже після здачі аналізів".

Як говорив один заготовач про мед з різнотрав'я і часто це буває і на соняшнику: "Я за 5 грн. на кг. навіть свій за від землі не відірву".

1 час назад, Wladimir_K сказал:

"Я за 5 грн. на кг. навіть свій за від землі не відірву"

Более похоже на понты...

Давали бы экспортеры на 5 грн. больше чем заготовители, не имели бы проблем с заготовителями.

• Like 1

15 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Более похоже на понты...

Давали бы экспортеры на 5 грн. больше чем заготовители, не имели бы проблем с заготовителями.

Дивлячись на пости окремих форумчан, мали б проблеми з об'ємами і постійно потрібно домовлятися.

Така різниця досить часто є за сортові меди це 100%, сам перевіряв, а на інші - експортери платять додатково +2-+4 грн. заготовачу за роботу і їх ціна вища ніж аби привезли пасічники, а він ще додатково такі ж кошти бере з пасічника, рахуйте самі.

• 3 weeks later...

На сегодня цена за подсолнух 27грн, приедут если объем будет не меньше 5т!разнотравье 32грн

• Like 1

29 минут назад, Albatros сказал:

На сегодня цена за подсолнух 27грн, приедут если объем будет не меньше 5т!разнотравье 32грн

Значит работаем себе на склад. Видать неудачный по финансам год будет и для нас, и для экспорта. Но ничего, жизнь на этом не заканчивается, цена изменится рано или поздно.

• Like 4

Только что, Albatros сказал:

Это специально цена чтоб не здавали , типа культурно отказались принимать.

До 500 кг может , хто и здал бы по 27 грн , но 5 тон точно дураков нет

6 минут назад, AVA сказал:

Это специально цена чтоб не здавали , типа культурно отказались принимать.

До 500 кг может , хто и здал бы по 27 грн , но 5 тон точно дураков нет

Логістику порахуйте на дорогу, спочатку аналізи а потім доставка до Києва і там уже +6 грн. на 500 кг. виросте.

• 2 weeks later...

Соняшник 28 грн. за кг, липа 58 грн. за кг., акація 63 грн. за кг. такі ціни на сьогодні.