Перейти к содержанию

Методы борьбы с клещём Варроа


Рекомендуемые сообщения

1 годину тому, wwlo сказав:

пролив по рамках 5 сімей ефірною олією ялиці(пихтовое масло)-запах ядрений.але кліща осипалось всьго 2.По відео Буржуя .Можливо після полосок варостопа його стало менше

В мене все класично,бахнув з пушки і чекаю слідуючого разу,12 вересня осталось останій раз "бахнути" і чекати виходу усього розплоду щоб зробити контрольний постріл.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене все класично,бахнув з пушки і чекаю слідуючого разу,12 вересня осталось останій раз "бахнути" і чекати виходу усього розплоду щоб зробити контрольний постріл.:hi:
Теж так роблю.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А проливати біпіном тоді як? Я завжди після відкачки ставив полоски, а туди далі (початок жовтня приблизно) проливав біпіном з інтервалом в тиждень

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А проливати біпіном тоді як? Я завжди після відкачки ставив полоски, а туди далі (початок жовтня приблизно) проливав біпіном з інтервалом в тиждень

Проливати це довгий нудний і марудний процес , для лінивих пасічників не підходить.

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

Доречі можливо вже хто писав а може ні , коли обробляю три рази в кінці серпня , даю один качок ніякої різниці непомітив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, uam_63 сказал:

Проливати це довгий нудний і марудний процес , для лінивих пасічників не підходить.

Причем тут лень? Дело в скорости, я за 5 минут дым пушкой обрабатываю 50 ульев, а если проливать то как минимум пол дня!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Частная пасека сказав:

Причем тут лень? Дело в скорости, я за 5 минут дым пушкой обрабатываю 50 ульев, а если проливать то как минимум пол дня!!! 

Якби гонився за часом обробки,давно бувби без бджіл,на першому місці,в мене завжди ефективність і витрата коштів,час відходить на другий план.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Частная пасека сказал:

Причем тут лень? Дело в скорости, я за 5 минут дым пушкой обрабатываю 50 ульев, а если проливать то как минимум пол дня!!! 

Ні, ну може, якщо після кожного вулика робити перерву на каву, то да- півдня прийдеться возитись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Женя Циба сказав:

 

Перша помилка,це добавляня тимолу,тимол в пушку не іде,друга помилка,обробіток в день ,інструкцію потрібно читати,правда,для мене,кислоти,це немої препарати,тільки амітраз і тау-флувалінат.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Ворон сказав:

Перша помилка,це добавляня тимолу,тимол в пушку не іде,друга помилка,обробіток в день ,інструкцію потрібно читати,правда,для мене,кислоти,це немої препарати,тільки амітраз і тау-флувалінат.:hi:

третя помилка - прийняв 0,5 л. розчину кислоти внутрішньо :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Женя Циба сказал:

 

 

3 часа назад, Олександр Коваль сказал:

третя помилка - прийняв 0,5 л. розчину кислоти внутрішньо :blink:

Сам виноват а свернул на пушку 

Я работаю пушкой Паппа более 5 лет 

Никогда проблем не было с пушкой 

даже приобрёл вторую Хуторного 

Одна для керосина вторая для спирта 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Baton сказав:

А проливати біпіном тоді як? Я завжди після відкачки ставив полоски, а туди далі (початок жовтня приблизно) проливав біпіном з інтервалом в тиждень

І правильно робили. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

 

Сам виноват а свернул на пушку 

Я работаю пушкой Паппа более 5 лет 

Никогда проблем не было с пушкой 

даже приобрёл вторую Хуторного 

Одна для керосина вторая для спирта 

А я навічно перейшов на полоски + біпін. Тож можу за півціни уступити гармату + спирт і гас , пишіть в личку. Обробляю тепер так:

Полоски стоять десь по 40 днів. Ставлю відразу після останньої качки. Потім одна-дві обробки біпіном з 'Росинки'.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Ворон сказав:

Перша помилка,це добавляня тимолу,тимол в пушку не іде

6 років назад на подібні граблі теж наступив (димпушка+ щавелька+тимол), на форумі відео викладав. ІМХО перед застосуванням тимолу варто дуже добре подумати....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання до тих хто стабільно щороку димпушку застосовує ( амітаз+керосин): маю підозру що саме таке застосування є причиною збільшення кількості випадків пропажі під час зимівлі маток. Можливо помиляюсь але останніх кілька років тактиком проливаю і поява безматочних сімей після зимівлі рідкість. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А я навічно перейшов

Навiчно мы все когда то отойдём 

Но методы борьбы с клещом нужно усовершенствовать ,

наука Германии не стоит на месте 

Скоро и   у нас запретят и амитраз и тау-флувалинат 

и полоски исчезнут с продажи 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Мико сказав:

Навiчно мы все когда то отойдём 

Но методы борьбы с клещом нужно усовершенствовать ,

наука Германии не стоит на месте 

Скоро и   у нас запретят и амитраз и тау-флувалинат 

и полоски исчезнут с продажи 

 Дай... Боже, може ж і ми діждемся.

Знову доводиться Бога згадувати, хоч я не такий і набожний - та доля заставляє...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Lefty сказав:

Питання до тих хто стабільно щороку димпушку застосовує ( амітаз+керосин): маю підозру що саме таке застосування є причиною збільшення кількості випадків пропажі під час зимівлі маток. Можливо помиляюсь але останніх кілька років тактиком проливаю і поява безматочних сімей після зимівлі рідкість. 

Теж можу подібне підтвердити. Тому й відмовився від гармати, яку хочу передати у вправні руки хоч і в півціни - із значно зменшеною кількістю своїх сімей ( вибрав інтенсивний розвиток) обійдуся й полосками та Росинкою. :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Lefty сказав:

Питання до тих хто стабільно щороку димпушку застосовує ( амітаз+керосин): маю підозру що саме таке застосування є причиною збільшення кількості випадків пропажі під час зимівлі маток. Можливо помиляюсь але останніх кілька років тактиком проливаю і поява безматочних сімей після зимівлі рідкість. 

Пушку активно використовую років 6 - проблем з пропажтю маток непомітив.  Обробляю багато, 4 рази через кожні 3 дні, потім ще заключний контрольний - за весь цей час після зимівки пропало лиш 2 матки, з обробкою пушкою ці пропажі непов'язую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

яку хочу передати у вправні руки хоч і в півціни

Якщо в півціни - можу прийняти, висилайте:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Lefty сказал:

Питання до тих хто стабільно щороку димпушку

2-3 роки обробляю так - кер - ні одної матки не пропало!!обробка у кінець вересня- жовтень - 2 рази !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.09.2020 в 21:02, ДобровоЛ сказал:

А я навічно перейшов на полоски + біпін. одна-дві обробки біпіном з 'Росинки'.

Какие полоски применяете и, если есть вильный час, расскажите, как правильно обработать Росинкой? Может видео есть или инструкция пообработке? Буду вдячный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Макарыч57 сказав:

Какие полоски применяете и, если есть вильный час, расскажите, как правильно обработать Росинкой? Может видео есть или инструкция пообработке? Буду вдячный.

Полоски 'Варостоп' болгарські, продає @Wladimir_K . Там є інструкція.

А з 'Росинки' біпіном кожну рамку при відсутності розплоду. Другий раз - через тиждень. І весь секрет.:az::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Полоски 'Варостоп' болгарські, продає @Wladimir_K . Там є інструкція.

А з 'Росинки' біпіном кожну рамку при відсутності розплоду. Другий раз - через тиждень. І весь секрет.:az::ay:

Когда ж того расплоду не будет? Взяток в разгаре. ;) А разводить бипин как для шприца? Сколько раз пшикать на одну сторону рамки?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Макарыч57 сказал:

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...