Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

1 час назад, Женя Циба сказал:

А за сім'ї,що пропонують ?

1 час назад, Олександр Коваль сказал:

1900-2000. Минулого року ціну до 1500 опустили, я свій лот тоді зняв

24 минуты назад, SAN63 сказал:

В Краснодаре при 7 градусах по снегу 6 рамочники уже отгружают по 100 уе

Ось наш продавець. По 1700грн

• Like 1
1 годину тому, Женя Циба сказав:

І що по цінам у Вас цего року?

У всіх по різному. У мене -  ±1500

• Like 1
7 часов назад, СерЖ2 сказал:

Ціну на мед спрогнозувати неможливо. А спочатку йдуть пакети, а потім буде ціна на мед - і хтось попадає (точніше думає, що попав чи то пакетчик, чи то медовик)... не всі здались по 50, навіть по 45 - оце помилка пакетчиків, що вони так думають. По 1500 хтось продасть - да, можливо і по 1700, такі як Фабро чи хтось інший розкручений, але це буде мізер від всієї маси. Просто хтось буде ждать ціну 1500 - і так і залишиться зі своїм пакетом...Це ринок і кожен знайде свій товар і ціну - хто хоч трошки буде думать... в прошлому році, коли купляли пакети в Полтавській області мої знайомі по 75о грн. - навіть по такій ціні не всі пакети розпродалися - і ви думаєте, що буде ажіотаж по 1500.. НЕ ВІРЮ...

PS а хто здав по 45-50 - тому пакети не потрібні...УВЕРЕН...

PSS я за велику ціну більше 1500 )))

PSSS і моя порада тим, хто хоче купить дешеві пакети - не наярюйте по телефонах пакетчиків зараз - дзвоніть 20-25 квітня, а краще 10-15 травня - будете здивовані )))

Логіка в продажі пакетів? Хотів би тих хто планує продавати пакети і має посіви ріпаку поблизу звернути увагу на ціну меду. Сім'я при відносно стабільній погоді принесе 15-20 кг. ріпаку для відкачки, а ціна ріпаку вища соняха в середньому на 5 грн. за кг. Тому яка логіка в продажу тих пакетів навіть по 1500?

Скористайтесь моментом дійсно зробіть раціонально. Шукайте власників полів і взнавайте чим і коли будуть обробляти і які гібриди посіяли.  Останні роки між гібридами термін цвітіння 2 тижні у нас.

• Like 4
  • Thanks 1
10 минут назад, Wladimir_K сказал:

Сім'я при відносно стабільній погоді принесе 15-20 кг. ріпаку для відкачки, а ціна ріпаку вища соняха в середньому на 5 грн. за кг. Тому яка логіка в продажу тих пакетів навіть по 1500?

Тобто, щоб заробити 1500 грн на ріпаку з однієї сім'ї, він має коштувати 1500 : 20 = 75 грн ?

• Haha 1
4 минуты назад, ромео сказал:

Тобто, щоб заробити 1500 грн на ріпаку з однієї сім'ї, він має коштувати 1500 : 20 = 75 грн ?

У Вас лишається бджола, рамки вощина. Чи це не рахується?

Плюс наростити і підготувати бджолу до соняха.

• Like 6
  • Thanks 1
23 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Сім'я при відносно стабільній погоді принесе 15-20 кг. ріпаку для відкачки, а ціна ріпаку вища соняха в середньому на 5 грн. за кг. Тому яка логіка в продажу тих пакетів навіть по 1500?

1500 : 20 кг =75 гривен один кг мёда Что то тут не  так 

А пишете что хорошо учили математику 

12 минут назад, ромео сказал:

Оказывается и у @ромеоесть калькулятор

• Haha 2
8 минут назад, Wladimir_K сказал:

4 проданные рамки ,большую погоду сыграют ?

А пчелу и хвост наростит до подсолнуха 

А рапс ещё качать нужно и продавать 

• Like 1
11 минут назад, Мико сказал:

Плюс витрати на кочівлю

• Like 2
11 минут назад, Мико сказал:

А пчелу и хвост наростит до подсолнуха 

Це соняшник потрібно продати, а ріпак по факту "вже проданий" лиш би зібрати і скачати.

1 минуту назад, ромео сказал:

Плюс витрати на кочівлю

В моєму випадку пасіки і так фактично в полях його стоять.

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Логіка в продажі пакетів? Хотів би тих хто планує продавати пакети і має посіви ріпаку поблизу звернути увагу на ціну меду. Сім'я при відносно стабільній погоді принесе 15-20 кг. ріпаку для відкачки, а ціна ріпаку вища соняха в середньому на 5 грн. за кг. Тому яка логіка в продажу тих пакетів навіть по 1500?

Скористайтесь моментом дійсно зробіть раціонально. Шукайте власників полів і взнавайте чим і коли будуть обробляти і які гібриди посіяли.  Останні роки між гібридами термін цвітіння 2 тижні у нас.

У нас из за засухи в августе очень мало посеяно рапса. особо выбирать нет из чего. ну и рапс у нас максимум 3  недели от начала цветения и до полного окончания. а если жара то  считай 2 недели цветения..  прошлый год у меня до рапса было около 2 км. пошёл на развитие и намного пополнили кормовые запасы в гнёздах а из надставок выдернул по 5 кг ( 1 тону на 200 семей . отобрал у кого были тяжеловатые надставки.) .. в 2019 летали  за 5 км. принесли 3 тоны..  

• Like 1
2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

В моєму випадку пасіки і так фактично в полях його стоять.

Це вагомий арґумент. А якщо й соняшник планується, то чому б і ні?

А от в наших краях це "рідкісний екземпляр"

• Like 1
5 минут назад, Wladimir_K сказал:

а ріпак по факту "вже проданий" лиш би зібрати і скачати.

Та  нi ,  мабуть яечко ще в гузнi 

2 часа назад, Мико сказал:

На раннем пакете огромную. ну а в конце цветения минимальную.

• Like 1
32 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

А витрати на нові рамки, вощину - це не рахується? 

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

На раннем пакете огромную. ну а в конце цветения минимальную.

Имелось ввиду 4 рамки суши в общем количестве сотообеспечения пасеки 

• Like 1
2 часа назад, Мико сказал:

Имелось ввиду 4 рамки суши в общем количестве сотообеспечения пасеки 

Понял..  Я подумал что обговаривалось влияние на медосбор с рапса отбор от семьи пакета..

• Like 1
1 минуту назад, Petrovich 63 сказал:

А витрати на нові рамки, вощину - це не рахується? 

Если всё досконально подсчитать ,

то не только продажа пакетов убыточна

а и вообще содержание пасеки убыточно 

Отработал в 8 до 17 на дядю

пресс денег в карман и пиво пить 

• Like 3

В нас все убиточно,як все тваринництво ,все на дотаціях в світі.Але бджільництво це своєрідна медитація і вживання продуктів це здоров'я .І погано не пахне як свині і виносити г"""" не потрібно.В минулому році купив трактор за 4тис.Коли він окупиться?Десь за пару років це точно.Якщо умовно поставить собі мінімальну зарплату-то ніколи.Але медитація потрібна.

• Like 1
1 година тому, Wladimir_K сказав:

Ще буде раціональніше відкачати ріпак(в нас він цвіте до 10 травня)а потім продати пакет.

• Like 3
1 час назад, wwlo сказал:

Ще буде раціональніше відкачати ріпак(в нас він цвіте до 10 травня)а потім продати пакет.

ріпак взять це як по мінному полю пройти...у нас останні два роки й ще й дубак у травні - тільки розвиток...  

дивлюсь середня ціна на агроукрейн і пасікабіз 1000-1100, у перекупів 1200-1300...

• Like 1

Вчера  попалось видео. там блогер из Полтавской обл. говорил что у него пакеты будут по 800 гр.. ещё много чего он говорил что я устал его слушать и не досмотрел до конца..  а теперь думаю нужно было ему заказать штук 50-100пакетов и посмотреть его ответ.. 

• Like 2
12 часов назад, Женя Циба сказал:

А взагалі відчувається ажіотаж на ринку бджолопакетів ? Чи то лише наші здогадки. 

Мне уже трое звонило так это по старой памяти объявление еще не давал..

• Like 1
33 минуты назад, СерЖ2 сказал:

дивлюсь середня ціна на агроукрейн і пасікабіз 1000-1100, у перекупів 1200-1300...

Это цены западной Украины оттуда еще привезти надо ... к примеру до меня совсем близко каких-то 1300 км...

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

А якщо продати пакет і хвіст ще 20 кг. принесе як така комбінація.