Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

 

1 час назад, Женя Циба сказал:

А за сім'ї,що пропонують ?

 

1 час назад, Олександр Коваль сказал:

1900-2000. Минулого року ціну до 1500 опустили, я свій лот тоді зняв

 

24 минуты назад, SAN63 сказал:

В Краснодаре при 7 градусах по снегу 6 рамочники уже отгружают по 100 уе

Ось наш продавець. По 1700грн

 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
1 годину тому, Женя Циба сказав:

 

І що по цінам у Вас цего року?

У всіх по різному. У мене -  ±1500

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
7 часов назад, СерЖ2 сказал:

Ціну на мед спрогнозувати неможливо. А спочатку йдуть пакети, а потім буде ціна на мед - і хтось попадає (точніше думає, що попав чи то пакетчик, чи то медовик)... не всі здались по 50, навіть по 45 - оце помилка пакетчиків, що вони так думають. По 1500 хтось продасть - да, можливо і по 1700, такі як Фабро чи хтось інший розкручений, але це буде мізер від всієї маси. Просто хтось буде ждать ціну 1500 - і так і залишиться зі своїм пакетом...Це ринок і кожен знайде свій товар і ціну - хто хоч трошки буде думать... в прошлому році, коли купляли пакети в Полтавській області мої знайомі по 75о грн. - навіть по такій ціні не всі пакети розпродалися - і ви думаєте, що буде ажіотаж по 1500.. НЕ ВІРЮ...

PS а хто здав по 45-50 - тому пакети не потрібні...УВЕРЕН...

PSS я за велику ціну більше 1500 )))

PSSS і моя порада тим, хто хоче купить дешеві пакети - не наярюйте по телефонах пакетчиків зараз - дзвоніть 20-25 квітня, а краще 10-15 травня - будете здивовані )))

Логіка в продажі пакетів? Хотів би тих хто планує продавати пакети і має посіви ріпаку поблизу звернути увагу на ціну меду. Сім'я при відносно стабільній погоді принесе 15-20 кг. ріпаку для відкачки, а ціна ріпаку вища соняха в середньому на 5 грн. за кг. Тому яка логіка в продажу тих пакетів навіть по 1500?

Скористайтесь моментом дійсно зробіть раціонально. Шукайте власників полів і взнавайте чим і коли будуть обробляти і які гібриди посіяли.  Останні роки між гібридами термін цвітіння 2 тижні у нас.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
10 минут назад, Wladimir_K сказал:

Сім'я при відносно стабільній погоді принесе 15-20 кг. ріпаку для відкачки, а ціна ріпаку вища соняха в середньому на 5 грн. за кг. Тому яка логіка в продажу тих пакетів навіть по 1500?

Тобто, щоб заробити 1500 грн на ріпаку з однієї сім'ї, він має коштувати 1500 : 20 = 75 грн ?

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
4 минуты назад, ромео сказал:

Тобто, щоб заробити 1500 грн на ріпаку з однієї сім'ї, він має коштувати 1500 : 20 = 75 грн ?

У Вас лишається бджола, рамки вощина. Чи це не рахується?

Плюс наростити і підготувати бджолу до соняха.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
23 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Сім'я при відносно стабільній погоді принесе 15-20 кг. ріпаку для відкачки, а ціна ріпаку вища соняха в середньому на 5 грн. за кг. Тому яка логіка в продажу тих пакетів навіть по 1500?

1500 : 20 кг =75 гривен один кг мёда Что то тут не  так 

А пишете что хорошо учили математику 

12 минут назад, ромео сказал:

Тобто, щоб заробити 1500 грн на ріпаку з однієї сім'ї, він має коштувати 1500 : 20 = 75 грн ?

Оказывается и у @ромеоесть калькулятор

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
8 минут назад, Wladimir_K сказал:

У Вас лишається бджола, рамки вощина. Чи це не рахується?

Плюс наростити і підготувати бджолу до соняха.

4 проданные рамки ,большую погоду сыграют ?

А пчелу и хвост наростит до подсолнуха 

А рапс ещё качать нужно и продавать 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
11 минут назад, Мико сказал:

А рапс ещё качать нужно и продавать 

Плюс витрати на кочівлю

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
11 минут назад, Мико сказал:

4 проданные рамки ,большую погоду сыграют ?

А пчелу и хвост наростит до подсолнуха 

А рапс ещё качать нужно и продавать 

Це соняшник потрібно продати, а ріпак по факту "вже проданий" лиш би зібрати і скачати.

1 минуту назад, ромео сказал:

Плюс витрати на кочівлю

В моєму випадку пасіки і так фактично в полях його стоять.

Link to post
Share on other sites
3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Логіка в продажі пакетів? Хотів би тих хто планує продавати пакети і має посіви ріпаку поблизу звернути увагу на ціну меду. Сім'я при відносно стабільній погоді принесе 15-20 кг. ріпаку для відкачки, а ціна ріпаку вища соняха в середньому на 5 грн. за кг. Тому яка логіка в продажу тих пакетів навіть по 1500?

Скористайтесь моментом дійсно зробіть раціонально. Шукайте власників полів і взнавайте чим і коли будуть обробляти і які гібриди посіяли.  Останні роки між гібридами термін цвітіння 2 тижні у нас.

У нас из за засухи в августе очень мало посеяно рапса. особо выбирать нет из чего. ну и рапс у нас максимум 3  недели от начала цветения и до полного окончания. а если жара то  считай 2 недели цветения..  прошлый год у меня до рапса было около 2 км. пошёл на развитие и намного пополнили кормовые запасы в гнёздах а из надставок выдернул по 5 кг ( 1 тону на 200 семей . отобрал у кого были тяжеловатые надставки.) .. в 2019 летали  за 5 км. принесли 3 тоны..  

 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

В моєму випадку пасіки і так фактично в полях його стоять.

Це вагомий арґумент. А якщо й соняшник планується, то чому б і ні?

А от в наших краях це "рідкісний екземпляр"

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
5 минут назад, Wladimir_K сказал:

 а ріпак по факту "вже проданий" лиш би зібрати і скачати.

Та  нi ,  мабуть яечко ще в гузнi 

Link to post
Share on other sites
2 часа назад, Мико сказал:

4 проданные рамки ,большую погоду сыграют ?

 

На раннем пакете огромную. ну а в конце цветения минимальную.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
32 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

У Вас лишається бджола, рамки вощина. Чи це не рахується?

А витрати на нові рамки, вощину - це не рахується? 

Link to post
Share on other sites
1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

На раннем пакете огромную. ну а в конце цветения минимальную.

Имелось ввиду 4 рамки суши в общем количестве сотообеспечения пасеки 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
2 часа назад, Мико сказал:

Имелось ввиду 4 рамки суши в общем количестве сотообеспечения пасеки 

Понял..  Я подумал что обговаривалось влияние на медосбор с рапса отбор от семьи пакета..

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
1 минуту назад, Petrovich 63 сказал:

А витрати на нові рамки, вощину - це не рахується? 

Если всё досконально подсчитать ,

то не только продажа пакетов убыточна

а и вообще содержание пасеки убыточно 

Отработал в 8 до 17 на дядю

пресс денег в карман и пиво пить 

  • Like 3
Link to post
Share on other sites

В нас все убиточно,як все тваринництво ,все на дотаціях в світі.Але бджільництво це своєрідна медитація і вживання продуктів це здоров'я .І погано не пахне як свині і виносити г"""" не потрібно.В минулому році купив трактор за 4тис.Коли він окупиться?Десь за пару років це точно.Якщо умовно поставить собі мінімальну зарплату-то ніколи.Але медитація потрібна.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
1 година тому, Wladimir_K сказав:

Логіка в продажі пакетів? Хотів би тих хто планує продавати пакети і має посіви ріпаку поблизу звернути увагу на ціну меду. Сім'я при відносно стабільній погоді принесе 15-20 кг. ріпаку для відкачки, а ціна ріпаку вища соняха в середньому на 5 грн. за кг. Тому яка логіка в продажу тих пакетів навіть по 1500?

Скористайтесь моментом дійсно зробіть раціонально. Шукайте власників полів і взнавайте чим і коли будуть обробляти і які гібриди посіяли.  Останні роки між гібридами термін цвітіння 2 тижні у нас.

Ще буде раціональніше відкачати ріпак(в нас він цвіте до 10 травня)а потім продати пакет.

  • Like 3
Link to post
Share on other sites
1 час назад, wwlo сказал:

Ще буде раціональніше відкачати ріпак(в нас він цвіте до 10 травня)а потім продати пакет.

ріпак взять це як по мінному полю пройти...у нас останні два роки й ще й дубак у травні - тільки розвиток...  

Link to post
Share on other sites

дивлюсь середня ціна на агроукрейн і пасікабіз 1000-1100, у перекупів 1200-1300...

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Вчера  попалось видео. там блогер из Полтавской обл. говорил что у него пакеты будут по 800 гр.. ещё много чего он говорил что я устал его слушать и не досмотрел до конца..  а теперь думаю нужно было ему заказать штук 50-100пакетов и посмотреть его ответ.. 

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
12 часов назад, Женя Циба сказал:

А взагалі відчувається ажіотаж на ринку бджолопакетів ? Чи то лише наші здогадки. 

Мне уже трое звонило так это по старой памяти объявление еще не давал..

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
33 минуты назад, СерЖ2 сказал:

дивлюсь середня ціна на агроукрейн і пасікабіз 1000-1100, у перекупів 1200-1300...

Это цены западной Украины оттуда еще привезти надо ... к примеру до меня совсем близко каких-то 1300 км...

Link to post
Share on other sites
3 часа назад, Wladimir_K сказал:

У Вас лишається бджола, рамки вощина. Чи це не рахується?

Плюс наростити і підготувати бджолу до соняха.

А якщо продати пакет і хвіст ще 20 кг. принесе як така комбінація.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...