Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

2 минуты назад, miro сказал:

ціна на пакет не формуватиметься від ціни на мед,хоча теж має безпосереднє відношення,формуватиметься від попиту та можливості ринку відреагувати на попит.

Але вона буде вiд цiни  на мед залежити 

Багато схiднякiв про продаж пакетiв поки не думають 

навiщо продавати с сiмьi пакет за 1500 гривнiв  ,i залишати собi хвiст з морокою 

Просто не продавши пакета ,  повернути на мед i вiдкачати 70-80 кг меду ,та здати его по 47 гривнiв 

3290-3760 набагато бiльше ,та ще зробити вiдводок 

• Like 4
9 хвилин тому, Мико сказав:

Курс  = пакет за 34 кг меду 

в принципі я готов прийняти курс,но не розумію навіщо мені мед,чи іншими словами а воно мені нано:umora:

ну добре математика,нехай буде, ціна на мед на момент бартеру 28грн.-30грн. максимально, ціна пропонуємого пакету 35 уе., тож в цьому році маємо ціну 47грн.-49грн.максимальну може,ціна на мед на скільки процентів зросла?отож,от вам іціна зросла на пакет.Так я згоден ,що ціна меду немає відношення до пакету,рівно тому,що я немаю відношення до даного бартеру,тому ціна на пакет не формуватиметься від ціни на мед,хоча теж має безпосереднє відношення,формуватиметься від попиту та можливості ринку відреагувати на попит.

Мед на кінець квітня початок травня був 40-43 тож рахуйте ,а пакети остані три роки коштували 20-30кг меду (залажно від сроку)

Только что, miro сказал:

в принципі я готов прийняти курс,но не розумію навіщо мені мед,чи іншими словами а воно мені нано:umora:

Так нiхто вам i не пропонуе 

Просто людина написала як iх заготовачi на "голку " пiдсадили 

Не всi мали вiльнi кошти на придбання пакетiв 

А тут зразу i продаж пакетiв без грошей i закупiвля ще не зiбраного меду 

• Like 2

Мед  віддать до 1 серпня ,а пакети доставить втравні .Воно Вам нано.

• Like 1
4 хвилини тому, Сергей 2014 сказав:

Мед  віддать до 1 серпня ,а пакети доставить втравні .Воно Вам нано.

Ви мене так запутали з медом,що я на всяк випадок пішов спитав дружини ,чи вона меду не хоче,сказала,що чай вже попила:umora:, хоча не буду категоричним інколи бартер буває вигідним,даже мед може стати вигідним, у нас на віск ще бартерують,не буду категоричним,бо можливість у всьому є коли існує попит

11 минут назад, Мико сказал:

Але вона буде вiд цiни  на мед залежити 

Багато схiднякiв про продаж пакетiв поки не думають 

навiщо продавати с сiмьi пакет за 1500 гривнiв  ,i залишати собi хвiст з морокою 

Просто не продавши пакета ,  повернути на мед i вiдкачати 70-80 кг меду ,та здати его по 47 гривнiв 

3290-3760 набагато бiльше ,та ще зробити вiдводок 

Ну в теории оно так, да не так. Мед несет за собой целую цепочку...Я раньше тоже так думал, не продал пакет значит пойдет на мед(и еще больше заработает). У одного пакетчика не купили 75 пакетов, и далее для этих 75 пакетов тары на вырост не было. И далее понеслось, покупка ульев, рамок. вощины. Наем людей для сборки  и натяжки рамок. Чуть позже пошли рои, по тому как не успевал он, и эти 75 пакетов были как снег  на голову весь сезон:hi:

2 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Ну в теории оно так, да не так. Мед несет за собой целую цепочку...Я раньше тоже так думал, не продал пакет значит пойдет на мед(и еще больше заработает). У одного пакетчика не купили 75 пакетов, и далее для этих 75 пакетов тары на вырост не было. И далее понеслось, покупка ульев, рамок. вощины. Наем людей для сборки  и натяжки рамок. Чуть позже пошли рои, по тому как не успевал он, и эти 75 пакетов были как снег  на голову весь сезон:hi:

так нужно не жадничать, а голову включать ,что бы потом на неё снег не падал 

Если приготовлены пакеты с лета и сидят в перегороженых корпусах по 5 рам ,так они никогда не будут оставлены на мёд ,  если некуда и не на что садить 

Разве только не найдётся купец ,но это исключено .Спрос пока превышает предложение многократно .80 % звонивших за пакеты получают отказ 

• Like 2
2 хвилини тому, Пчеломучитель_ua сказав:

воно то так і не так, значить не продав тридцять пакетів поїхав виставив на ріпак багато не взяв з півтони лише,потім на гречку виставив,а коли взагалі стало ...... общем бджолу посеред літа в липні рамка з бджолою і розплодом без матки,ще вигідніше піщло аніж пакети,щось дійсно не завжди то так,коли не так.:)

• Like 1
1 минуту назад, Мико сказал:

так нужно не жадничать, а голову включать ,что бы потом на неё снег не падал 

Если приготовлены пакеты с лета и сидят в перегороженых корпусах по 5 рам ,так они никогда не будут оставлены на мёд ,  если некуда и не на что садить 

Разве только не найдётся купец ,но это исключено .Спрос пока превышает предложение многократно .80 % звонивших за пакеты получают отказ 

Там долгая и темная история с тем как они остались.
Считаю что нужно работать  и на пакеты и на мед. :hi:

• Like 2
24 минуты назад, Сергей 2014 сказал:

По бартеру вони віддавали в нас ,а( у вас вони )брали по 35уе.

У Вас, не достоверная информация. Пакеты брались у нас на месте(цена от 800 до 1000) и тут же раздавались, в кредит(34 кг мёда). Одни звонили-купи, другие звонили продай, на это и был сделан бурный бизнес.  Я писал об этом Весной-где то сразу после 9 Мая. Теперь эти люди(не буду называть фамилий) принимают мёд по 44. Считаем-44х34=1496. ;)

• Like 3
1 минуту назад, mits сказал:

У Вас, не достоверная информация. Пакеты брались у нас на месте(цена от 800 до 1000) и тут же раздавались, в кредит(34 кг мёда). Одни звонили-купи, другие звонили продай, на это и был сделан бурный бизнес.  Я писал об этом Весной-где то сразу после 9 Мая. Теперь эти люди(не буду называть фамилий) принимают мёд по 44. Считаем-44х34=1496. ;)

Продолжаем подсчёт 1496-800 =696 

4 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Там долгая и темная история с тем как они остались.

Да всё ясно" жаба" затмила разум :IMHO1:

• Like 1
12 минут назад, Мико сказал:

Таких як Ви Романович розрекламірованих пасічників у нас на Украіні мало. Булиб Ви ближче може і я прикупив би якись пакет баків,а то виписую маток все якесь не то.

59 минут назад, miro сказал:

ціну розрахую за ідивідуальним тарифом із корекцією зміни умов,я вже практично закінчую роботу над балістичною таблицею,тому похибки на кращі умови будуть внесені абсолютними, з дотриманням нормативної бази:hi:

Как всё просто и понятно написано:umora::ay:

28 минут назад, Мико сказал:

Продолжаем подсчёт 1496-800 =696 

Больше. Это они его у на принимают по 44, а сами сдают экспортёрам дороже.;)

• Like 2
  • Thanks 2
8 часов назад, mits сказал:

Больше. Это они его у на принимают по 44, а сами сдают экспортёрам дороже.;)

Подвійна вигіда.

Менять пакет на мед это конечно хитро придумано. С одной стороны когда у тебя нет денег на старте это лучше чем ничего. Но 34 кг это круто, плюс не извесно какой будет урожай и какие там пакеты, а 34 кг отдай 100%. Будет хороший урожай круто, будет плохой то пакет выйдет золотым:IMHO1: 

• Like 1
3 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Будет хороший урожай круто, будет плохой то пакет выйдет золотым

У некоторых так и получилось 

• Confused 1

Блин с голосованием варианты супер...Зачем  в каждом варианте первые две позиции?? Зато выше еще интересней, что это за вариант 1100-1500 разница в пределах 35%:blink:
Стартовая цена пакета 1000грн. и далее пошли с шагом 100 грн. :IMHO1:
Кто имеет возможность приведите голосование в порядок:hi:

1 час назад, Мико сказал:

У некоторых так и получилось 

Золотые?

17 часов назад, mits сказал:

в кредит(34 кг мёда)

если зимовать пакет то еще +17-20 кг .......

есть уже кто взял предоплату за пакеты?или устно  договорились?

по чем  пакеты будут?

1 час назад, ved сказал:

есть уже кто взял предоплату за пакеты?или устно  договорились?

по чем  пакеты будут?

1500 при добрій зимівлі.

• Like 3
В 03.10.2017 в 12:18, Пчеломучитель_ua сказал:

Та дело ж не только в закормке,  но и в цене меда в общем

Да Вы сразу к доллару и к мировым стандартам

• Haha 1
24 минуты назад, Олег77 сказал:

1500 при добрій зимівлі.

4 рр дадан? 

• Like 2
18 минут назад, ved сказал: