Перейти к содержанию

Ульи из пенополистирола (пенопласта)


Griva

Рекомендуемые сообщения

13 часов назад, Lefty сказал:

На заставних перепробував різний ЕППС - практично не гризуть лише Саймер. Вулики із нього пройшли два сезони ( якщо в минулому році там були відводки то цього року повноцінні сім'ї) поки що ніяких пошкоджень немає. Про ймовірність пошкодження птахами, тваринами тут багато писали. Літом дятлів і синиць дані вулики не цікавлять ( потенційні неприємності можливі від домашньої птиці,як що вона має доступ), а ось зимою, якщо буде сніжною і вулики на дворі стотимуть - ризики пошкодження зростають в рази. 

Розміщу два відео для ілюстрації різних поглядів.

 До речі. Зі свого досвіду. Якщо розглядати лише аспект "гризуть бджоли чи ні", то оцей ППС, що на другому відео ( з "дірочками") значно кращий. Бджоли його не тільки не гризуть, а навіть запрополюсовують різні дефекти. Отой, що на першому (голубий чи помаранчевий) в мене також гризли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ромео сказав:

Розміщу два відео для ілюстрації різних поглядів.

 До речі. Зі свого досвіду. Якщо розглядати лише аспект "гризуть бджоли чи ні", то оцей ППС, що на другому відео ( з "дірочками") значно кращий. Бджоли його не тільки не гризуть, а навіть запрополюсовують різні дефекти. Отой, що на першому (голубий чи помаранчевий) в мене також гризли.

Я просто проклеюю всередині і не турбуюся на цей випадок. Плюс обв"язка верхня та нижня. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, ромео сказав:

... то оцей ППС, що на другому відео ( з "дірочками") значно кращий. Бджоли його не тільки не гризуть, а навіть запрополюсовують різні дефекти. 

Ось той з перфорацією і є Саймер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, Sanich сказав:

Плюс обв"язка верхня та нижня. 

А є десь фотки Ваших корпусів? Мені треба робити зимою і от - думу думаю:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, gardener сказав:

А є десь фотки Ваших корпусів? Мені треба робити зимою і от - думу думаю:hmm:

Не думаю. Тра на пасіці сфотографувати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Lefty сказал:

Ось той з перфорацією і є Саймер

В мене теж корпуса із схожого ППС на колір темно сірий, але бачив в різних магазинах різну плотність ппс хоча на вигляд, товщина, ціна однакова.

Фальци теж дерево що в горі що в низу, клеїв драконом так із 30ти  на 10ку корпусів дерев'яна обвязка почала шивилиця, думаю що краще піна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Віталій.В сказав:

думаю що краще піна.

НЕ думайте, не краще. Я від обв'язки відмовився її проблема в тому, що дерево від вологості "гуляє" в розмірах і поступово відривається від полістиролу.:IMHO:  А піною я клеїв корпуси, в мене дракон тримає краще хоч і сохне значно довше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

А є десь фотки Ваших корпусів? Мені треба робити зимою і от - думу думаю:hmm:

Якщо цікавить скину після вихідних пару фото своїх з ппс 20 мм. З деревяною економ оьвязкою , які навіть були на міні кочівлі за 8 км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Шульц сказал:

піною я клеїв корпуси, в мене дракон тримає краще

Корпуси ( ппс - ппс )  на драконі тримаця добре, а от ( ппс -  деревяна обвязка ) відстає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, uam_63 сказав:

Якщо цікавить скину після вихідних пару фото своїх з ппс 20 мм. З деревяною економ оьвязкою , які навіть були на міні кочівлі за 8 км.

Чекаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Віталій.В сказав:

а от ( ппс -  деревяна обвязка ) відстає

Піна не втримає:IMHO:. Проблема в зміні геометрії дерева.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Шульц сказал:

Піна не втримає:IMHO:. Проблема в зміні геометрії дерева.

З висушеною  і стабілізованою природнім способом сосною немає проблем навіть при подальшому намоканні ,головне щоб не було критичних сучків. Клею на італійський пва зубами не відірвеш інші клеї на мою думку не варті уваги , дракор дуже смердючий в приміщенні не реально користуватись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:
2 часа назад, gardener сказал:

А є десь фотки Ваших корпусів? Мені треба робити зимою і от - думу думаю:hmm:

Не думаю. Тра на пасіці сфотографувати.

Не тре'

я вже сфотографував... ;)

В 19.09.2016 в 18:02, Sanich сказал:

Ось фото мого магазину із обв'язкою із дерева. http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160919/7dd5f5bec74bddcac950cab012970d50.jpg

 

 

В 26.09.2016 в 22:54, Sanich сказал:

Вот, к примеру, почему я люблю улья из эпппс. Мало того что они обеспечивают лучшую теплоизоляцию так еще и легкие и можно их по 3 магазина с сушью снимать с улья, как на фото.

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160926/03d02fb2d5520a433c5f12cb821f6c34.jpg


 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, uam_63 сказал:

дракор дуже смердючий в приміщенні не реально користуватись.

То не той дракон. Golden має ледь чутний запах...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Де в Кіровоградській обл саммерса купити можна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, <Юра> сказал:

Де в Кіровоградській обл саммерса купити можна?

Ходите по будівельним магазинам і десь та знайдете...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, ромео сказал:

Ходите по будівельним магазинам і десь та знайдете...

Досить рідкісний матеріал я в себе лише в одному магазині знайшов можливо через ціну .

Зайдіть на їхній сайт там є їхні представники , знайдети щос  з вашого міста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

То не той дракон. Golden має ледь чутний запах...

Можливо я не той купив ,але це й на краще з пва мені більше подобається працювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Віталій.В сказав:

Фальци теж дерево що в горі що в низу, клеїв драконом так із 30ти  на 10ку корпусів дерев'яна обвязка почала шивилиця

У мене поки що нічого не відстає, цього сезону навіть в поля з ними виїзжав. Можливо причина в тому що при приклеюванні обов'язок досить сильно притискав їх до ЕППСу і так під вантажем залишав на сутки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Lefty сказав:

У мене поки що нічого не відстає, цього сезону навіть в поля з ними виїзжав. Можливо причина в тому що при приклеюванні обов'язок досить сильно притискав їх до ЕППСу і так під вантажем залишав на сутки.

Я притискаю обвязку шурупами. Крім того, гвіздками з' єдную всі планки обв'язки. Це довго і нетехнологічно, але надійно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Це довго і нетехнологічно

Не просто довго, а надзвичайно довго. На виготовлення корпусу з ппс+обв'язка потрібно витратити в 3-5 разів більше часу, ніж дерев'яного... Звісно, коли мова йде про десяток корпусів, то це в задоволення. А як рахунок йде десятками, то час є дорогоцінним ресурсом.

2 часа назад, Sanich сказал:

але надійно. 

А дерев'яні ще надійніше ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, ромео сказав:

Не просто довго, а надзвичайно довго. На виготовлення корпусу з ппс+обв'язка потрібно витратити в 3-5 разів більше часу, ніж дерев'яного... Звісно, коли мова йде про десяток корпусів, то це в задоволення. А як рахунок йде десятками, то час є дорогоцінним ресурсом.

Я ніколи не стверджував, що це технологія, яку варто застосовувати тим, хто економить час. Тут навіть немає про що дискутувати. Збити 4 доски на порядок простіше. Складність в тому, щоб ці доски були правильно підготовлені.

27 хвилин тому, ромео сказав:

А дерев'яні ще надійніше ;)

Але й важчі. :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Корпуса ППС клею драконом, фиксирую саморезами. Обвязки не делаю, есть только деревянная юбка, тоже клей+саморезы. Такие корпуса в кочёвках уже 4 сезона, было и по 2-3 переезда за сезон.

19 минут назад, ромео сказал:

Не просто довго, а надзвичайно довго. На виготовлення корпусу з ппс+обв'язка потрібно витратити в 3-5 разів більше часу, ніж дерев'яного... Звісно, коли мова йде про десяток корпусів, то це в задоволення. А як рахунок йде десятками, то час є дорогоцінним ресурсом.

А дерев'яні ще надійніше ;)

А на виготовлення дерев"яного корпусу потрібно в 5-10 разів більше часу ніж на мої без обв"язки і враховуючи всі витрати на нього коштує до 100 грн, а значить вже давно окупився.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, siverit сказал:

на виготовлення дерев"яного корпусу потрібно в 5-10 разів

Ви хочете сказати, що поки я зроблю 1 дерев'яний, Ви зробите 8 ппс-них?

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, siverit сказал:

есть только деревянная юбка

Юбка?:hmm:Обвязка?:hmm:В чем разница?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...