Перейти к содержанию

Ульи из пенополистирола (пенопласта)


Griva

Рекомендуемые сообщения

В 19.03.2019 в 07:25, artemishe сказал:
В 03.03.2019 в 12:22, artemishe сказал:

совершенно верно. свойства материалов разные, дерево более подвержено атмосферным влияниям. через 2-3 сезона на стыке дерева и пенопласта очень неприятная щель. пенопласт не отпадает, поскольку обвязка по периметру, но выглядит очень некрасиво. технологию забросил как трудозатратную , пришлось делать форму, о чем не жалею

вот так оно все выглядит 

6-7 лет ульям

P90318-161413.jpg

Если каждую стенку делать с деревянной обвязкой тогда действительно трудозатратная технология.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.03.2019 в 20:24, Стахановский сказал:

Если каждую стенку делать с деревянной обвязкой тогда действительно трудозатратная технология.

Я как раз таких хотел наделать  корпусов.  Я думал это в моей  голове родилась такая  идея, а люди  это уже давненько применяют.  Вообщем нестоит и начинает?  В корпусах воды после дождя наверно хватает (сыро)? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Алексанdr Александрович сказал:

Я как раз таких хотел наделать  корпусов.  Я думал это в моей  голове родилась такая  идея, а люди  это уже давненько применяют.  Вообщем нестоит и начинает?  В корпусах воды после дождя наверно хватает (сыро)?

Я таких не делал-поэтому не скажу стоит или нет.Просто сделайте с обвязкой сверху и снизу.Меня устраивают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Стахановский сказал:

Я таких не делал-поэтому не скажу стоит или нет.Просто сделайте с обвязкой сверху и снизу.Меня устраивают.

А правда что через пару зим обвязка из дерева отстанет от пенопласта? Даже если она прикручена и приклеина. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я с такой проблемой пока не сталкивался.По моему проблема отставания обвязки на фото связана стем 

что прижать плотно , если вставлять пенополистирол в готовую обвязку, проблематично.Отсюда не проклеено хорошо первоначально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Купив собі у турків ось такі шестирамочники. На 300 рамку немає, взяв на 230, і добавив деревяну надставку, яку посадив на клей. Дуже гарно вийшло. Що сподобалось в ньому, і що ні. Сподобалась щільність полістиролу, якість виготовлення, і те що йдуть ці ящики з льотками прильотками в комплекті. Не сподобалось те що дно тут глухе, не зйомне, і те що не можна ставити на нього корпус. Хоча можна на них зробити по магазінові на 145 рамку з дерева. Коли купував то були по 450 гривень, але вже ціна по 500 гривень. Думаю що якщо купляти у них напряму то буде дешевше. Беру таких 50 штук, під відводки, але зроблю на них деревяні магазини. 

image.jpg

image.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Укроп сказал:

Купив собі у турків ось такі шестирамочники. На 300 рамку немає, взяв на 230, і добавив деревяну надставку, яку посадив на клей. Дуже гарно вийшло. Що сподобалось в ньому, і що ні. Сподобалась щільність полістиролу, якість виготовлення, і те що йдуть ці ящики з льотками прильотками в комплекті. Не сподобалось те що дно тут глухе, не зйомне, і те що не можна ставити на нього корпус. Хоча можна на них зробити по магазінові на 145 рамку з дерева. Коли купував то були по 450 гривень, але вже ціна по 500 гривень. Думаю що якщо купляти у них напряму то буде дешевше. Беру таких 50 штук, під відводки, але зроблю на них деревяні магазини. 

image.jpg

image.jpg

А как же дружбан? Не продает Вам сови шестирамочники? Или у турков лучше ,чем у Дениски?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Triton сказал:

А как же дружбан? Не продает Вам сови шестирамочники? Или у турков лучше ,чем у Дениски?

Дружбанові вулики в мене є, і скільки буде потрібно візьму ще. Денисові мають перевагу що розбірні, І можна ставити магазини, тут потрібно доробляти. Я люблю купувати все що появляється на ринку щось нове, ось і купив. Можливо що покористуюсь і викину їх, принаймні з польськими шестирамочниками так сталось. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Укроп сказал:

Можливо що покористуюсь і викину їх, принаймні з польськими шестирамочниками так сталось. 

А комусь подарувати ? :ay:

"Слабо ":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

А комусь подарувати ? :ay:

"Слабо ":umora:

Это скорей всего условно))0А так стоят в гараже они родненькие))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Укроп сказал:

Купив собі у турків  взяв на 230,

і добавив деревяну надставку, яку посадив на клей.

але вже ціна по 500 гривень. 

Беру таких 50 штук, під відводки, але зроблю на них деревяні магазини. 

Турок виручаете  , а як же украiньське 

За 500 гривнiв  , та ще гопака з бубном танцювати ,

переробляючи i доробляючи до комплекту :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Triton сказал:

Это скорей всего условно))0А так стоят в гараже они родненькие))

Я якщо не допродам свои нуки тримiснi 

На багаття i спалю ,щоб не займали мiсця в гаражi

Вiдео гарантую 

Подарувати " Слабо " , якщо тiльки не друзям 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Я якщо не допродам свои нуки тримiснi 

На багаття i спалю ,щоб не займали мiсця в гаражi

Вiдео гарантую 

Подарувати " Слабо " , якщо тiльки не друзям 

Подарите мне,я буду еще 30 лет в них маток выводить)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Triton сказал:

Подарите мне,я буду еще 30 лет в них маток выводить)

До НП 40 км ,только самовывоз или костёр 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Укроп сказал:

Дружбанові вулики в мене є......потрібно доробляти....

А конкретніше, що саме  доробляти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Мико сказал:

До НП 40 км ,только самовывоз или костёр 

жалко ульи((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

А конкретніше, що саме  доробляти...

Яж написав, потрібно робити надставку з верху щоб були під 300 рамку, і на верх магазин робити з дерева

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

Купив собі у турків ось такі шестирамочники. На 300 рамку немає, взяв на 230, і добавив деревяну надставку, яку посадив на клей. Дуже гарно вийшло. Що сподобалось в ньому, і що ні. Сподобалась щільність полістиролу, якість виготовлення, і те що йдуть ці ящики з льотками прильотками в комплекті. Не сподобалось те що дно тут глухе, не зйомне, і те що не можна ставити на нього корпус. Хоча можна на них зробити по магазінові на 145 рамку з дерева. Коли купував то були по 450 гривень, але вже ціна по 500 гривень. Думаю що якщо купляти у них напряму то буде дешевше. Беру таких 50 штук, під відводки, але зроблю на них деревяні магазини. 

image.jpg

image.jpg

Вася, я теж прикупив собі під рута. На пробу. За оптовою ціною. Вже й пофарбував акріловою фарбою. Із мінусів - незнімне дно та під рамку з верхнім бруском 480мм. Незнімне дно не геть погано, адже конструкція нуклеуса цупка, не "холодець". А маючи пару лишніх комплектів, можна спокійненько пересаджувати сімейки в чистий, а в зимувалих зробити прибирання. Під нашу рамку з довжиною по верху 470мм  прийдеться підклеїти на фальцях штапік 0,5х1см. Радує, що є пази під поперечні перегородки і  фальці під рамки. Можна зробити 3х місний нуклеус по 4 піврамочки рута. Мої нуклеуси і турецький 6рамочник ARIKENT по рамкам тотожні. Тобто, з половинкою вдобно працювати і перегородки підходять. Підрамочне 30мм, надрамочне 20мм. Можна навіть покласти спокійно канді для підгодівлі. На минулих вихідних зняв відео про 6 рамочники ARIKENT та меншого брата ARIKENT Metro. Але чекаю заселення і викладу серією, принаймні оцінити його в роботі, а не давати відгуки тільки післі того, як помацав і покрутив його в руках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

Дружбанові вулики в мене є, і скільки буде потрібно візьму ще. Денисові мають перевагу що розбірні, І можна ставити магазини, тут потрібно доробляти. Я люблю купувати все що появляється на ринку щось нове, ось і купив. Можливо що покористуюсь і викину їх, принаймні з польськими шестирамочниками так сталось. 

Азарт купляти маток пройшов 

перейшли на вулики :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, AVA сказал:

Азарт купляти маток пройшов 

перейшли на вулики :umora:

Думаю що не пройшов, тому що замовив стільки, що вже подумую чи зможу скільки пристроїть. Сьогодні Іван Михайлович написав що Кройс з Баварії на кінець червня може прислати маток, але поки що мовчу з відповіддю. Напевно втримаюсь, бо замовив дуже багато такого якого ще в Україні не було. В тому є перевага, адже з усього вибирається найкраще, і від нього виводиться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, AVA сказал:

Азарт купляти маток пройшов 

перейшли на вулики :umora:

Тепер тiльки бартер 

Матки одного матковода - iншому i навпаки .

Бо маткарiв розвелось як ......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Укроп сказал:

замовив дуже багато такого якого ще в Україні не було. В тому є перевага, адже з усього вибирається найкраще, і від нього виводиться. 

У одного iзоляция 7 км ,у iншого найкращий матерiал в Украiнi  , а продаж все зменшуеться 

не мають грошей бджолярi медового напрямку  , з мiзерною цiною закупки 

А експортери маток не купують , хоч i мають грощi  з оборутки 

Ось i приходиться самотужки виводити 

Маткар № I з Карпaт ,перший забив сполох .

Де клiенти на маток  Бакфасчики переманили 

Рятуйте 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

У одного iзоляция 7 км ,у iншого найкращий матерiал в Украiнi  , а продаж все зменшуеться 

не мають грошей бджолярi медового напрямку  

Матки, яких продають , більшість  не мають тої, очікуваної, якості.

 

1 час назад, Мико сказал:

Ось i приходиться самотужки виводити

:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Мико сказал:

У одного iзоляция 7 км ,у iншого найкращий матерiал в Украiнi  , а продаж все зменшуеться 

не мають грошей бджолярi медового напрямку  , з мiзерною цiною закупки 

А експортери маток не купують , хоч i мають грощi  з оборутки 

Ось i приходиться самотужки виводити 

Маткар № I з Карпaт ,перший забив сполох .

Де клiенти на маток  Бакфасчики переманили 

Рятуйте 

Я не можу фізично скільки вивести, скільки міг би продать. У мене взагалі не стоїть питання щоб зрубати з пасіки чим побільше бабосів. Якби я так ставив питання то напевно що купив би одну, дві матки, і волав би, на все горло що маю найкращих в світі маток, купляйте в мене маток. Мені подобається зовсім інше, я люблю щоб у мене було багато матеріалу, і за ним спостерігати, і зрівнювати. Вже маю уявлення і висновки, і абсолютно вже не тішу себе ілюзіями тим що якщо матка із за бугра, то вона автоматично супер пупер. Там живуть такі само люди як я і Ви, і мають такі само руки, і голову. Єдине в чому вони мають перевагу, там значно вони нас випередили в селекції, і є хороше різноманіття матеріалу. Але згадаєте мої слова, зовсім скоро ми з ними зрівняємся, а в дечому будем навіть випереджати. Я маю можливість, і плюс ніколи не був скупий, тому купляв матеріал у великій кількості, і буду так робити і надалі. Так само і по інвентареві, якщо щось мені сподобалось, то я просто купую його не задумуючись. Те що там хтось кричить з Карпат що бакфастчики перебили клієнтуру, то хай собі кричить, мене то аж ніяк не стосується. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

У одного iзоляция 7 км ,у iншого найкращий матерiал в Украiнi  , а продаж все зменшуеться 

не мають грошей бджолярi медового напрямку  , з мiзерною цiною закупки 

А експортери маток не купують , хоч i мають грощi  з оборутки 

Ось i приходиться самотужки виводити 

Маткар № I з Карпaт ,перший забив сполох .

Де клiенти на маток  Бакфасчики переманили 

Рятуйте 

Крім ціни на маток , на продаж маток сильно повліяло велика кількість маток ИО , яка за остані роки появилась в Україні

Є з чого виводить маток , так що маткар №1 неправильно оцінив ситуацію , ИО матки більше знизили покупку маток , чим сам бакфаст

І щоб по темі :umora:

Пінопластові вулики також знизили продаж маток , дали змогу робить відводки на рамку печаті , на матках від  ИО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...