Перейти к содержанию

Ульи из пенополистирола (пенопласта)


Griva

Рекомендуемые сообщения

14 години тому, AntonUa сказав:

На 120 мм корпуса рамка идет 110 мм, а это позволяет делать расширение корпусом и не боятся при этом остудить гнездо. Да и такая рамка позволяет собрать на одной рамке хотя бы тот мед, который пчелы разносят по рамке 435х300.

Да, извините я сразу не сказал, что сама рамка в длину 320 мм, то есть рамка будет иметь размеры улья "Удав" 320х110 мм. Корпус будет  вмещать в себя 9 рамок. 

Ви дуже шкодуватимете про відхилення від стандарту, але буде пізно. Жодних переваг вказаного вулику на практиці Ви не побачите і будете з ними як з валізою без ручки. Навіть смайл "моя думка" ставити не буду адже це факт. Робіть тоді вже 8 рамкові 435*145 і буде Вам щастя і взаємозамінність. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, konoval_am сказал:

Ви дуже шкодуватимете про відхилення від стандарту, але буде пізно. Жодних переваг вказаного вулику на практиці Ви не побачите і будете з ними як з валізою без ручки. Навіть смайл "моя думка" ставити не буду адже це факт. Робіть тоді вже 8 рамкові 435*145 і буде Вам щастя і взаємозамінність. 

могу не согласится. Пасека Хомича, промышленик, состоит из альпийских ульев высотой корпуса 108мм. 

Тот же улий Удав показал себя не плохо на средних и слабких взятках.

Былабы медоносная база хорошей, а не одна кукуруза с соей, то делал бы дадан на 10 рамок +3-4 магазина на 145 рамку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, AntonUa сказав:

могу не согласится. Пасека Хомича, промышленик, состоит из альпийских ульев высотой корпуса 108мм. 

Тот же улий Удав показал себя не плохо на средних и слабких взятках.

Былабы медоносная база хорошей, а не одна кукуруза с соей, то делал бы дадан на 10 рамок +3-4 магазина на 145 рамку. 

В мене теж з 13 полів в радіусі продуктивного льоту 11 кукурузи і 2 сої. Робіть як знаєте. Але коли Ваша пасіка виросте, захочите/виникне необхідність продати сім"ї, відводки, все гуртом - купців буде нуль цілих фіг десятих. І будете сидіти біля Удавів своїх як бабка біля розбитого корита. Хоча майструйте що завгодно, хоч і вулик на вертикальну рамку "удав". Ваше право.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, AntonUa сказав:

могу не согласится. Пасека Хомича, промышленик, состоит из альпийских ульев высотой корпуса 108мм. 

Тот же улий Удав показал себя не плохо на средних и слабких взятках.

Былабы медоносная база хорошей, а не одна кукуруза с соей, то делал бы дадан на 10 рамок +3-4 магазина на 145 рамку. 

Як багато виробників медарок Ви знаєте під вказаний розмір рамки? Чи вощини? Як багато заготовок на такі рамки можна купити заїхавши в бджоломагазин (я знаю що як варіант там верхній брусок і гнуть з дроту каркас). В разі бажання розширитись як багато сімей в своєму районі Ви купите на вказаній рамці? Чи навпаки, продасте? Ви хочете організувати собі купу труднощів щоб потім гордо їх долати. Але для чого? А хвалять ті вулики люди, які за своєю психологією відносяться до числа тих, хто не може і не вміє визнавати власні помилки :IMHO: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, konoval_am сказал:

Як багато виробників медарок Ви знаєте під вказаний розмір рамки? Чи вощини? Як багато заготовок на такі рамки можна купити заїхавши в бджоломагазин (я знаю що як варіант там верхній брусок і гнуть з дроту каркас). В разі бажання розширитись як багато сімей в своєму районі Ви купите на вказаній рамці? Чи навпаки, продасте? Ви хочете організувати собі купу труднощів щоб потім гордо їх долати. Але для чого? А хвалять ті вулики люди, які за своєю психологією відносяться до числа тих, хто не може і не вміє визнавати власні помилки :IMHO: .

Разговор пошел не в то русло. 

Вопрос был что лучше дерево в каркасе или пластик. 

А не какой улий шороший, а какой плохой ))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, AntonUa сказал:

Разговор пошел не в то русло. 

Я тільки як рік пасічникую, але пораджу робити стандарт вуликів, хоч би і на 108 рамку, але стандарт. Сам буду переходити з Українців на восьми рамкові на 145, а можливо гніздо буде на Українську а магазини 145ті.  А чи нехочете спробувати сендвіч панелі такі як у пластикові двері ставлять до низу і відкоси з них роблять на вікна? Ціна приваблива, тим паче всередині ППУ а зовні пластик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай Ахтырка сказал:

А чи нехочете спробувати сендвіч панелі такі як у пластикові двері ставлять до низу і відкоси з них роблять на вікна? Ціна приваблива, тим паче всередині ППУ а зовні пластик.

Как-то на глаза не попадали. Я уже думал просто листы ПВХ купить, так цены в баксах 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.05.2018 в 20:44, AntonUa сказав:

рамка будет иметь размеры улья "Удав" 320х110

280х110. Плечики не рахуються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, konoval_am сказав:

Як багато виробників медарок Ви знаєте під вказаний розмір рамки?

Підходить будь яка хордіальна медогонка. Є багато виробників таких.

18 годин тому, AntonUa сказав:

Чи вощини?

Стандартна ріжеться без відходів. 20 кіло за пів дня з перекурами.

18 годин тому, AntonUa сказав:

Як багато заготовок на такі рамки можна купити заїхавши в бджоломагазин

Купляти заготовки на рамки удава? Тільки якщо грошей кури не клюють, або вигляд циркулярки визиває жах.

18 годин тому, AntonUa сказав:

В разі бажання розширитись як багато сімей в своєму районі Ви купите на вказаній рамці?

Заселення стандартного пакета займає годину з гаком.

18 годин тому, AntonUa сказав:

Чи навпаки, продасте?

А тут дійсно засада. Тільки безсотові пакети.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.05.2018 в 13:29, AntonUa сказав:

немогу понять нужно ли делать оконтовку из дерева или из пластиковых уголков.

Зі скотча. Будівельного, а не шотландського. З кутникув чверті під рамки.

В 02.05.2018 в 13:29, AntonUa сказав:

что лучше покрыть пенопласт в нутри краской или фальгой.

Опытные помоги ))))

Поки в покритті не бачу потреби.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.05.2018 в 13:29, AntonUa сказав:

Доброго всем дня.

Решил я сделать себе пару ульев из эппс высотой корпуса 120мм, но вот немогу понять нужно ли делать оконтовку из дерева или из пластиковых уголков. Да и что лучше покрыть пенопласт в нутри краской или фальгой.

Опытные помоги ))))

Не раджу, мені не содобались такі вулики. Маю іх аж 15 шт. Більше такої дурниці не робив би. Марна трата грошей і часу.

По грошах буде коштувати майже так само як дерев'яні, а часу, для їх виготовлення потрібно більше.

В 02.05.2018 в 13:54, Укроп сказав:

Без образ, але Ваші вулики яб не взявби навіть задарма. Я розумію ще якщо зроблений литий у прес формі вулик з понопласту. А те що Ви ліпите то нікуди не годиться. Оті всі обклеювання сіткою і штукатурка то все дурниця. Можливо я і помиляюсь, але яб таких вуликів у себе на пасіці не хотівби

Повністю згоден.

В 02.05.2018 в 15:27, AntonUa сказав:

Пасека стационар.

Да вот и ломаю голову. На форумах встречал три варианта акантовки

1. дерево

2. пластик

3. Скотч армиррваный или для окон

:dntknw:

В мене дерев'яна окантовка, і знизу, і зверху корпуса. Корпуси на вісім рамок 145.

На фото показано гніздовий корпус.

59d9c54685f5f_DSCN11801.thumb.JPG.f1ab6ca635a4a4f1c3ec86bb0e7ec440.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Solo сказал:

Не раджу, мені не содобались такі вулики. Маю іх аж 15 шт. Більше такої дурниці не робив би. Марна трата грошей і часу.

По грошах буде коштувати майже так само як дерев'яні, а часу, для їх виготовлення потрібно більше.

Теплоизоляция. Отсутствие оборудования.  Бюджетный вариант. Не понимаю как они у вас выходят дороже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, yurko сказал:

Поки в покритті не бачу потреби.

Как я понял особо не грызут.

А как , Вы, зимой от птиц (дятель, сеница) спасаетесь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Solo сказал:

Не раджу, мені не содобались такі вулики. Маю іх аж 15 шт. Більше такої дурниці не робив би. Марна трата грошей і часу

Не знаю как получаются они дороже.

За 2000 тысячи с покраской уголками под плечеки, сеткой, пластиковой оконтовкой  можно сделать 4 улья по 10 корпусов с крышей и дном. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, AntonUa сказал:

 

За 2000 тысячи 

Да на такие деньжищи  можно деревянных купить два вагона с тележкой 

  • Подобається 1
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Мико сказал:

Да на такие деньжищи  можно деревянных купить два вагона с тележкой 

800грн дез доставки и покраски один улий на 435 рамку стоит. 

Альпийский Н108 1200 грн 

Я узнавал Удав ?доска 20 мм?на 6 корпусов с глухим дном 850 грн стоит без доставки. 

так где тут вагон и тилежка ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Мико сказал:

Да на такие деньжищи  можно деревянных купить два вагона с тележкой 

Пока пеноплистирол дешевле , но на грани и плюс куры ( у некоторых дятлы ) когда снег выпадет это капец

Расчет на единицу изготовления и плюс тепло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Мико сказал:

Да на такие деньжищи  можно деревянных купить два вагона с тележкой

Не верю! (С) Станиславский :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, AntonUa сказал:
43 минуты назад, Мико сказал:

Да на такие деньжищи  можно деревянных купить два вагона с тележкой 

800грн дез доставки и покраски один улий на 435 рамку стоит. 

Альпийский Н108 1200 грн 

Я узнавал Удав ?доска 20 мм?на 6 корпусов с глухим дном 850 грн стоит без доставки. 

так где тут вагон и тилежка ?

Пан @Мико в нас файний бухгалтер і любить точність...Було сказано

1 час назад, AntonUa сказал:

За 2000 тысячи

Це 2 000 000 грн. Тому і два вагони получиться.

Ще й на пляшку залишиться...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, AntonUa сказав:

Как я понял особо не грызут.

Підгризають буває бокові стінки біля роздутих рамок, але ремонт таких погризів поки не дратує. 

1 година тому, AntonUa сказав:

А как , Вы, зимой от птиц (дятель, сеница) спасаетесь?

А не чіпають вони мене. З першим снігом прилетіла зграя синиць, покрутилась з годинку біля пасіки і полетіли. Більше я їх не бачив. Дятел в тридцяти метрах, на сосні кузню вже років пять тримає, та вулики його не зацікавили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мико  , прошу прощение . Я только сейчас заметил свою ошибку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, AntonUa сказал:

800грн дез доставки и покраски один улий на 435 рамку стоит. 

Альпийский Н108 1200 грн 

Я узнавал Удав ?доска 20 мм?на 6 корпусов с глухим дном 850 грн стоит без доставки. 

так где тут вагон и тилежка ?

2000000 гр : 800 =2500 ульев 

При грубом подсчёте 4 улья 1,5  м куб 

2500 ульев : 4 =625 х 1,5 =937 м куб

Погрузочный объём одинаковый для всех продуктов. Примем следующие величины погрузочного объёма:

крытые вагоны – 100 м3;

Пожалуй вы правы в 2 вагона не поместятся ,но есть тележка ,а какого она оъёма не указано 

Так что мой ответ близок к истине 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 09.05.2018 в 22:36, Руслан К. сказал:

Не нашел тему ну как разрекламированные шестирамочники. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Зробив я зимою декілька корпусів без дерев'яної обв'язки. Лише обклеїв віконним скотчем.

Хто ще хоче зробити таке - боронь Боже!!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, ромео сказав:

Зробив я зимою декілька корпусів без дерев'яної обв'язки. Лише обклеїв віконним скотчем.

Хто ще хоче зробити таке - боронь Боже!!!

 

:umora: а в чому  саме проблема....? Є такі в мене якими вже користуюсь 4-5 років..., правда цього року ці 5-річні всі підуть на пенсію...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...