Jump to content

Ульи из пенополистирола (пенопласта)

Griva
 Share

Recommended Posts

Улей ппу

Symmer  усьо зкурв зпортився повністю, минулий раз ( кілька місяців назад) брав - ну якість ( щільність) хужа стала проте, то виявляється були квіточки, а сьогодні просто шокований..... 50 ну приблизно на рівні минулого разу, а от 30 і 20 таке г.... навіть в порівняні з 50.   Одним словом потрібно шукати щось інше але що...?

• Thanks 1
  • Sad 3

Сумно. Можливо сірий самер кращий.

В мене ще 7 пачок жовтого з 20 року лежать. Обвязки на 150 корпусів вже нарізав, клей вже приїхав -увечері почну скручувати.

В 04.01.2022 в 10:57, koste сказал:

Улей ппу

Це лежаковий або дерев"яний підхід до вуликів ппс ппу, підняти вище кришу, плівку замінити на холстик, поставити заставну та зробити продих, але продих робити з південої сторони інакше бджілки змістяця під стінку і не буде циркуляції повітря. Інакше біда !!! чере місяць почне киснути мед в рамках.

13 часов назад, ромео сказал:

Суть ролика - не робіть з ЕППС

Відео ні про що

• Like 2
  • Haha 1

Кожному своє-я в майстерні відпочиваю. Вже 3 день зкручую обвязки, правда біля каміну та перед телевізором:umora:

• Haha 1

3 часа назад, msgarry сказал:

Кожному своє-я в майстерні відпочиваю. Вже 3 день зкручую обвязки, правда біля каміну та перед телевізором:umora:

У Вас майстерня з каміном і тєлєком? :blink:

Тільки не кажіть, шо ще й камін класичний, англійський...

7 часов назад, ромео сказал:

У Вас майстерня з каміном і тєлєком? :blink:

Тільки не кажіть, шо ще й камін класичний, англійський...

В майстерні телевізор маленький та булер з лопнувшим склом :(

А вдома камін як раз хайтек  з автоматикою та водяним контуром.

20220117_075023.jpg

• Haha 1

Хтось купував Symmer 30 через Інтернет, новою поштою?

Дайте наводку, бо в магазині (на місці), де я купував, він закінчився і підвозити щось його не збираються...

А час іде...

Только что, ромео сказал:

Дайте наводку, бо в магазині (на місці), де я купував, він закінчився і підвозити щось його не збираються...

Обычно брал здесь https://prom.ua/p462262780-ekstrudirovannyj-penopolistirol-symmer.html

В пачке 14 листов. Заказывал через Укрпочту, доставка стоила 185 грн. НП может насчитать раза в два больше.

Если будете брать - отпишитесь как у них с качеством сейчас, тоже нужна пачка на нуки.

• Like 1
  • Thanks 1

1 годину тому, ромео сказав:

1 година тому, Алексей Кременчуг сказав:

Заказывал через Укрпочту, доставка стоила 185 грн.

Напевне Ви давненько замовляли. На даний час Смілянський дуже задер ціни, які навіть перевищують вартість Нової пошти за габаритні вантажі. Пачка полістиролу 280грн. Тому я замовляв через Делівері. Лише потрібно підкзати відправнику, що в Делівері є опція "верховий вантаж" і там досить привабливі ціни. Мені обійшлося по 160грн за пачку. В даний час я вивчаю спосіб доставки через Міст-експрес. Судячи з їх прайсу там взагалі "дитячі" ціни.

• Like 2

Только что, Шульц сказал:

Напевне Ви давненько замовляли.

Год назад... Как быстро время летит:blink:

Даже по ссылке уже пишут стоимость доставки Укрпочтой 220 грн.

• Like 1

1 хвилину тому, Алексей Кременчуг сказав:

Даже по ссылке уже пишут стоимость доставки Укрпочтой 220 грн.

Я вже писав, що в сезон відправляю по 30-50 посилок в місяць Укрпоштою, тому з тарифами та іншими факторами добре знайомий. Базовий тариф за доставку посилки за межі області вагою 10кг 60грн, але він множиться на коефіцієнт 4 якщо будь-який розмір посилки перевищує 60см:dntknw:

• Like 1

А Пінополістирол Penoboard 30х550х1200 мм не подходит? На 8 грн лист дороже чем саммер, но можно бесплатную доставку.

1 хвилину тому, msgarry сказав:

А Пінополістирол Penoboard 30х550х1200 мм не подходит? На 8 грн лист дороже чем саммер, но можно бесплатную доставку.

Не можна порівняти по твердості.   Саммер набагато кращий. У мене є з десяток корпусів з німецького "стіродур" От то мрія а полістирол.

2 години тому, Алексей Кременчуг сказав:

Ну нічого так магазин заявляє: щільність 40кг/м.куб. :blink:. Та ще кілька років назад ( коли в нього якість була нормальна) такої щільності набуло ніколи, навіть на офсайті виробника значилось до 38. Доречі, щось зараз на офсайті саймера не можу знайти характеристик, а вони були....

• Like 2

7 хвилин тому, Шульц сказав:

Не можна порівняти по твердості.   Саммер набагато кращий. У мене є з десяток корпусів з німецького "стіродур" От то мрія а полістирол.

Писав вище про теперішню якість Саймера. Де в Вінниці можна пощукати і пересвідчитись - якщо кому потрібно - підскажу

• Like 2

1 година тому, Lefty сказав:

Писав вище про теперішню якість Саймера.

У нас у місцевий пасічний магазин завезли трохи теперішньго жовтого (про сірий я не говорю повне Г.) При нагоді зайду в магазин зважу листочок. Але піноборд мені однозначно не кращий ніж сірий саммер. Кілька років тому брав "екоборд" такий з дрібними насічками, він доволі непоганий по твердості, але всі листи зігуті дугою і "гуляють" по товщині навіть на одному листі є товщі і тошші місця.

• Like 1

1 година тому, Lefty сказав:

Доречі, щось зараз на офсайті саймера не можу знайти характеристик, а вони були....

Все ж знайшов на їхньому сайті характеристики: http://symmer.ua/product.html?id=16

Щільність має бути: Тип 35 - 33-38 кг/ м.3,  тип 40 - 38-43 кг/м3....

ЗІ: залишилась пара  листів 40 з минулого разу - завтра теж зважу....і маг позвоню поцікавлюсь який тип у них 

• Like 2

2 години тому, msgarry сказав:

1 година тому, Шульц сказав:

Але піноборд мені однозначно не кращий ніж сірий саммер. Кілька років тому брав "екоборд" такий з дрібними насічками, він доволі непоганий по твердості, але всі листи зігуті дугою і "гуляють" по товщині навіть на одному листі є товщі і тошші місця.

Ще де-хто використовує еппс Полімер-Акація , кажуть що якість гарна,  заявлена щільність 40 кг/м3, але купити його я так розумію проблематично, знайшов лише в одному інтернет магазині м.Харків. По зазначених номерах на оф сайті дозвонитись не зміг....

• Like 2

4 години тому, Алексей Кременчуг сказав:

Обычно брал здесь https://prom.ua/p462262780-ekstrudirovannyj-penopolistirol-symmer.html

В пачке 14 листов. Заказывал через Укрпочту, доставка стоила 185 грн. НП может насчитать раза в два больше.

Если будете брать - отпишитесь как у них с качеством сейчас, тоже нужна пачка на нуки.

Теж цікавить,  якість та ким краще відправляти, для заставних теж пачечку треба, підійде цей

https://prom.ua/p462261443-ekstrudirovannyj-penopolistirol-symmer.html

в пачці 21лист.

• Like 1