Jump to content

Ульи из пенополистирола (пенопласта)

Griva
 Share

Recommended Posts

Вчорашній свіжак. 

Зробив декілька шт для збірних нуків як донори на весну. 

IMG_20211110_165043_7.jpg

• Like 2

Це дятли так тусуються. В мене на пасіці стоїть холодильник для інструменту і там задня стінка з ППС відкритого, то дятел теж відточував свою майстерність - зробив немаленьку  дірку. Що він там  шукав? Просто він отримує задоволення від легкого довбання.:umora:

• Haha 4

Я всі свої ППС-ки одягнув у  алюміній і маю спокій. А на ППУ фабричні поставив екрани з сітки.

• Like 2

11 часов назад, dust сказал:

дятел теж відточував свою майстерність - зробив немаленьку  дірку

Я теж відточую свою майстерність, калібром 4,5 мм.

• Like 2
  • Haha 2

29.10.2021 в 13:51, Lefty сказав:

IMG_20211029_134733.jpg

IMG_20211029_134702.jpg

На зиму планую вулики з ЕППСу обгортати агротканиною (дешиво і повинно бути ефективно) щоб вберегти від розкльовування синицями, ось тут теж кути стануть в нагоді ( між ЕППСом і агротканиною буде 8мм)

У Ваших вуликах дно глухе? Цікавить, як організована в них вентиляція? І для чого стоять магазини в цей час? Це 12-рамочні на укр. рамку на теплий занос?

IMG_20211112_172925.thumb.jpg.74045d4feff320c797746052edf70614.jpgIMG_20211112_172907.thumb.jpg.dcbb0faf4a1c79a3599d5fbec5635ae3.jpgIMG_20211112_172845.thumb.jpg.9f9f28521b33a63da432f9891c84aab9.jpg

Пусті нуклеуси теж подовбали . 

Думаю цим птічкам Ппс найбільш до смаку , в нуках вже давно не було ні рамок ні бджіл . Ппу не зачепили жодного.

• Like 1
  • Sad 4

У меня так гуси апгрейд дизайна на нуках навели, два в хлам.

Им пол часа хватило.

К очеретовым, деревянным, с пчелами ни ни.....

• Like 1

• 2 weeks later...

не можу знайти в Києві, Кагарлику, Обухові саммер жовтий 30, можливо хтось знає, підкажіть.

Саммеру немає зате є будмонстер на вид 1 в 1 як саммер, хтось користувався будмонстером для виготовлення вуликів.

7 хвилин тому, Taras NTG сказав:

не можу знайти в Києві, Кагарлику, Обухові саммер жовтий 30, можливо хтось знає, підкажіть.

Саммеру немає зате є будмонстер на вид 1 в 1 як саммер, хтось користувався будмонстером для виготовлення вуликів.

Купував  минулого року- сказали, що це те ж саме, що і саммер. Зробив з будмонстера з півсотні корпусів на нуки - бджоли гризуть навіть двічі фарбований, і це нуки, де бджіл мало... Корпуса в вуликах тим більше прогризуть, хіба що обклеювати фольгою - але це сильно підніме собівартість...

Наскільки знаю, саммер замовляли в виробника, з доставкою укрпоштою

1 минуту назад, davolodya сказал:

Купував  минулого року- сказали, що це те ж саме, що і саммер. Зробив з будмонстера з півсотні корпусів на нуки - бджоли гризуть навіть двічі фарбований, і це нуки, де бджіл мало... Корпуса в вуликах тим більше прогризуть, хіба що обклеювати фольгою - але це сильно підніме собівартість...

значить будем шукати саммер

В 04.03.2021 в 13:12, staminik сказал:

Потрібна термінова консультація. Замовляли ппс саммер, прийшов будмонстер, з виду одне і теж і написи схожі але інший бренд. Вони на одному заводі робляться? 

ну і як робили з них вулики?

10 годин тому, Taras NTG сказав:

ось офсайт SYMMER там зазначені  дестребютори по областях.

1 час назад, Lefty сказал:

ось офсайт SYMMER там зазначені  дестребютори по областях.

Дивився ще вчора, заходив на сайти дистриб'юторів то жовтого в них немає

56 минут назад, Іван Затуливітер сказал:

В Киеве в леруа марлене есть серый саммер разной толщины

Сірий є, але жовтого немає

Як мені сьогодні повідомили в магазині де постійно продавали жовтий саммер, що поставок немає уже більше місяця з заводу.

12 годин тому, davolodya сказав:

Корпуса в вуликах тим більше прогризуть, хіба що обклеювати фольгою - але це сильно підніме собівартість..

Не раджу фольгу вже із власного досвіду - занадто ніжний матеріал. 

• Like 3

13 часов назад, Sanich сказал:

Не раджу фольгу вже із власного досвіду - занадто ніжний матеріал. 

Підкажіть , будь ласка, на який клей Ви клеїли  фольгу?  Маю намір приклеїти плівку на ППУ. На заставних плівка добре відпрацювала рік -на відміну від фольгоізола. Ця плівка - як для харчових продуктів. Можу дати інформацію  де її придбати. Вона -різних розмірів , в кусках та рулонах.

• Like 1

29 хвилин тому, Blum сказав:

Підкажіть , будь ласка, на який клей Ви клеїли  фольгу?

Я клеїв фольгу самоклейку. Фольгована плівка - це інше. Можливо вона і буде добре служити - аби не відклеїлася, так як її адгезійні властивості викликають сумнів. 

• Like 1

31 хвилину тому, Sanich сказав:

Я клеїв фольгу самоклейку. Фольгована плівка - це інше. Можливо вона і буде добре служити - аби не відклеїлася, так як її адгезійні властивості викликають сумнів. 

У мене фольгою-самоклейкою обклеєні 2 інкубатори -  тримається добре, якихось проблем в використанні не помітив. Самоклейка товщиною 40 мікрон, маю ще рулон 70 мікрон - вона навіть візуально виглядає товстіша і міцніша...

3 хвилини тому, davolodya сказав:

У мене фольгою-самоклейкою обклеєні 2 інкубатори -  тримається добре, якихось проблем в використанні не помітив. Самоклейка товщиною 40 мікрон, маю ще рулон 70 мікрон - вона навіть візуально виглядає товстіша і міцніша...

У мене 40 мікрон. У магазинах вона рветься під час експлуатації. Відповідно, там де порвалася - бджоли починають гризти дири.

23.11.2021 в 12:36, Taras NTG сказав:

значить будем шукати саммер

навіть саммер в гнізді гризуть, а наставки з медом нормально . Тільки при перевезені треба знімати.

• Thanks 1

23.11.2021 в 13:39, Taras NTG сказав:

ну і як робили з них вулики?

з саммеру зробив два пробні корпуси для гнізда на 300 з обв*язкою. В середині агроволокно на фарбі, пустив в зиму - буду бачить що вийде.

5 годин тому, Іван Затуливітер сказав:

а в чому різниця жовтого від сірого?

Як заявляє виробник -  в сірий добавляється графіт,  а так більше нічим не повинен відрізнятись. По факту на зараз жовтий більш щільніший і поверхневий шар твердіший,   а ніж в сірого. Хоча ще рік назад ІМХО сірий був кращої якості в порівняні з теперішнім жовтим (є такого ЕППСу обрізки - тому є з чим зрівняти)

• Like 1

3 часа назад, Лавр сказал:

з саммеру зробив два пробні корпуси для гнізда на 300 з обв*язкою. В середині агроволокно на фарбі, пустив в зиму - буду бачить що вийде.

а ззовні теж фарба +агроволокно?