Перейти к содержанию

Створення та редагування родоводів маток - загальні питання


Рекомендуемые сообщения

Брониславович, yurasaver

Спасибо за ответы, стало понятнее.

Отправлено с моего Redmi 3 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В ?20?.?09?.?2017 в 09:44, Паланочка сказав:

мова не просто про родоводи, бо в багатьох вони є, мова про родоводи саме в ЕЖ.

умова поставленна Саничом не скільки в плані обовязковості показати родовід маток , скільки умовою використання саме ЕЖ. в мене (і не тільки) ті родоводи давно написані, але для того щоб відкрити тему на точку мені потрібно дублювати їх в ЕЖ. Для мене впринципі це можливо, і я це скоріш за все зроблю.... а от для тих хто сам коректно скласти родовід не може це буде проблемою. :IMHO1:

Якщо я правильно зрозумів то наприлад запропонувавши в своїй темі до продажу маток В24МАА і давши ось таке посилання на родовід http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/reines/B24(MAA).15.html , або соь таке http://X/Ped_/(MAA)B24.html ,тема не буде пропущенна до публікації. А якщо я подам в темі туж матку але з отаким посиланням на родовід http://bj.tochok.info/Pedigree/7d6ca2b4-2e11-4f3d-8ebc-3671b2b3ad62 то тема буде пропущенна до публікації. Тобто умова не скільки в родоводах скільки в використанні саме цієї конкретної платформи... пан Михайло надіюсь я зрозуміло пояснив ?

Артемію, ти стовідсотково тут правий!   А що робити мені, @Sanich , коли я, маючи усі родоводи, не взмозі скористатися ЕЖ ? 

Я знайомий з компактом, як звичайний користувач і спецкурсів з побудови таблиць не проходив. І вже, думаю, що й запізно мені їх освоювати та й бажання у мене - не компакти освоювати, а з бджолами працювати.. :ah:. Та й освіту я отримував, коли про компакти ще не всі й знали. Передбачаю, що й відсотків 70-75 таких тут як  і я, хоч вчилися й значно пізніше. :IMHO: То як порадите ви мені виставити об"яву? Я згідний оплатити й своє незнання.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Артемію, ти стовідсотково тут правий!   А що робити мені, @Sanich , коли я, маючи усі родоводи, не взмозі скористатися ЕЖ ? 

Я знайомий з компактом, як звичайний користувач і спецкурсів з побудови таблиць не проходив. І вже, думаю, що й запізно мені їх освоювати та й бажання у мене - не компакти освоювати, а з бджолами працювати.. :ah:. Та й освіту я отримував, коли про компакти ще не всі й знали. Передбачаю, що й відсотків 70-75 таких тут як  і я, хоч вчилися й значно пізніше. :IMHO: То як порадите ви мені виставити об"яву? Я згідний оплатити й своє незнання.:dntknw:

Теж не можу розібратися :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Я знайомий з компактом, як звичайний користувач і спецкурсів з побудови таблиць не проходив.

Що таке компакт.

Не впевнений відносно таблиць - що ви маєте на увазі? 

10 хвилин тому, Конструктор сказав:

Теж не можу розібратися :dntknw:

Чи передивлялися ви першому повідомленні даної теми? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sanich сказал:

Чи передивлялися ви першому повідомленні даної теми? 

Підкажіть чи з телефону взагалі можливо це зробити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Конструктор сказав:

Підкажіть чи з телефону взагалі можливо це зробити?

На жаль, ні. Родоводи можна додати лише з комп"ютера. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

На жаль, ні. Родоводи можна додати лише з комп"ютера. 

Дякую зрозумів , прийдеться ремонтувати зламаний комп. І тоді пробувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Sanich сказав:

Що таке компакт.

Не впевнений відносно таблиць - що ви маєте на увазі? 

Чи передивлялися ви першому повідомленні даної теми? 

Компакт - комп"ютер персональний. Не подумав трохи про скорочення - так пару моїх знайомих між собою, як сленг, називають комп"ютери.

   Пробував прислухатися до першого повідомлення, але із звуком  проблеми - дуже тихо, можливо лише у мене... А навушники мої у мене вдома. Ладно , дякую за увагу, повернуся до цього питання після приїзду в Україну.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Пропозиція: розробити онлайн додаток за допомогою якого можна визначати породність сім'ї з можливістю прив'язки цих даних для певної матки. Це дасть можливість моніторити загальний "стан" та виявляти пасіки придатні для селекційної роботи, серед осіб, які виявили бажання опрацювати цю інформацію на своїх пасіках

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Давид_ка сказав:

Пропозиція: розробити онлайн додаток за допомогою якого можна визначати породність сім'ї з можливістю прив'язки цих даних для певної матки. Це дасть можливість моніторити загальний "стан" та виявляти пасіки придатні для селекційної роботи, серед осіб, які виявили бажання опрацювати цю інформацію на своїх пасіках

Не зовсім зрозуміла ваша ідея. Можете пояснити більш детально? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут пан Ярослав розповідає, що він робить і якими програма користується 

Ці програми можна було б перевести в онлайн. Якщо пасічники ентузіасти скористались цим додатком, то це б централізувало інформацію і дало можливість зробити висновки щодо загального породного стану, пошуку матеріалу для подальшої роботи тощо. Це просто ідея, яка підлягає обговоренню та доповненню

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Давид_ка сказав:

Ці програми можна було б перевести в онлайн. Якщо пасічники ентузіасти скористались цим додатком, то це б централізувало інформацію і дало можливість зробити висновки щодо загального породного стану, пошуку матеріалу для подальшої роботи тощо. Це просто ідея, яка підлягає обговоренню та доповненню

Результати цих програм можна прикріпити до відповідної матки, як зображення. КІ та ДЗ можна додати до характеристик маток. Це все вже реалізовано в Журналі. Просто потрібно заповнювати дані. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для зареєстрованих в системі заводчиків тепер доступна можливість генерувати та друкувати паспорти маток із програми. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

 Позавчера и я попробовал первый раз внести родословные своих маток в ЭЖ. Получилось не сразу (ничего не читал и видео не смотрел), делал методом тыка, но разобрался; ничего сложного, но занимает много времени. Половине своим чистокровным маткам родословные сделал, остальным сделаю, как приеду с села (с пасеки) домой  в следующий раз. И потом уже надо будет просится включения в матководы- заводчики, чтобы войти в общий список для всеобщего обозрения? Я правильно понимаю? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.12.2018 в 13:32, Охмалина сказав:

И потом уже надо будет просится включения в матководы- заводчики, чтобы войти в общий список для всеобщего обозрения?

Не то, чтоб просится, но дайте мне знать когда будете готовы. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Підкажіть, що роблю не так що родовід перестав відображатися http://bj.tochok.info/Pedigree/Carpatian-L08(RIV)-2019

2020-04-15_12-20-15.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, rudakov сказав:

Підкажіть, що роблю не так що родовід перестав відображатися http://bj.tochok.info/Pedigree/Carpatian-L08(RIV)-2019

2020-04-15_12-20-15.png

Матка не в публічних. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Матка не в публічних. :IMHO:

Дійсно так , дякую !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

опа, спасибо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...