Перейти к содержанию

Створення та редагування родоводів маток - загальні питання


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, konoval_am сказал:

І чи потрібне?:hmm:

Вже писав Артему, пишу і тобі:umora:

3 часа назад, Fabro сказал:

Артем, полностью тебя поддерживаю, я тоже не понимаю зачем это нужно:hmm: Плюс ко всему это заполнение на 4 поколения отбивает все желания вносить данные в родовод (нелегкое это дело)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Fabro сказав:

Вже писав Артему, пишу і тобі:umora:

 

А якщо маток відомого походження зо 2 десятки в людини? І при цьому з комп"ютером вона (людина) на Ви і пошепки...Він в кращому випадку формально внесе 1-2. Про решту буде з людьми в усній формі людям пояснювати. І одразу запитання: чого тоді вартуватиме той "огризок" інформації? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, konoval_am сказал:

Він в кращому випадку формально внесе 1-2

Я гадаю що він на першій спробі залишить цю ідею, можливо навіть не внесючи туди своїх маток;)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Fabro сказав:

Я гадаю що він на першій спробі залишить цю ідею, можливо навіть не внесючи туди своїх маток;)  

Так і є, я з моїм тормознутим інтернетом навіть толком зайти в журнал неможу, некажучи вже щоб щось там заповнювати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Fabro сказал:

Я гадаю що він на першій спробі залишить цю ідею, можливо навіть не внесючи туди своїх маток;)  

Ну Ваня якщо у тебе не витримують нерви вже , то у мене точно зразу не витримають. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Укроп сказал:

Ну Ваня якщо у тебе не витримують нерви вже , то у мене точно зразу не витримають. 

Поки витримують (я дуже настирний;)) вже три матки є в системі:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Fabro сказал:

Поки витримують (я дуже настирний;)) вже три матки є в системі:ole_ole:

Значить напевно попрошу щоб за окрему платню в мені моїх зробив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Укроп сказал:

Значить напевно попрошу щоб за окрему платню в мені моїх зробив

Вася, вибачай але ні за які гроші, :crazy::huh:то вже до @Sanich він заварив цю кашу, то тепер хай допомагає;):umora:

4 минуты назад, Укроп сказал:

Значить напевно попрошу щоб за окрему платню в мені моїх зробив

Одну матку - ще куди не йшло, но в тебе їх десятки, так що ні-ні:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, konoval_am сказав:

А якщо маток відомого походження зо 2 десятки в людини? І при цьому з комп"ютером вона (людина) на Ви і пошепки...Він в кращому випадку формально внесе 1-2. Про решту буде з людьми в усній формі людям пояснювати. І одразу запитання: чого тоді вартуватиме той "огризок" інформації? :dntknw:

бач Антон от дивлюсь я і десь зрівнюю як на роботі було в мене, програму "Парус" мучили,мучили,а тепер без неї ну ніяк,потім програма "Мегаполіс" діловедення і скільки ще цих програм,за напрямками буде невідомо,але людина всього навчається,хоча спершу всьому противиться,це:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, konoval_am сказал:

А якщо маток відомого походження зо 2 десятки в людини? І при цьому з комп"ютером вона (людина) на Ви і пошепки...Він в кращому випадку формально внесе 1-2. Про решту буде з людьми в усній формі людям пояснювати. І одразу запитання: чого тоді вартуватиме той "огризок" інформації? :dntknw:

У мене їх більше двох десятків, точно здурію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карпатка Синевір, Рахівський, Говерла, Колочавський, Вучківський - типи....Для прикладу....може хтось розказати як  матководи мають  вводити родоводи (якщо омусь відомо) як прописувати... Як вписувати сам Тип, в  примітках чи як,??? Чи якось скорочувати назву??? Чи присвоювати якщо вже є свій матеріал(чи комбінація) номер тій чи іншій матці!??? :evrika:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, MaikMay сказал:

Для прикладу....може хтось розказати як  матководи мають  вводити родоводи (якщо омусь відомо) як прописувати... Як вписувати сам Тип, в  примітках чи як,??? Чи якось скорочувати назву??? Чи присвоювати якщо вже є свій матеріал(чи комбінація) номер тій чи іншій матці!???

ось вам для прикладу карпатка.... http://ukrqueenbee.com/Pedigree/DVM16_Pedigree(UA).html  степову  можете в мене на сторінці глянуть..

В ЕЖ. можете використовувать туж схему, по якій складав родоводи я, удачі.

 

ось так записав степову

US1(MAA) = .16 - US86(MAA) ins(maa) US22(ChV)drone:Cubital index 1,6-1,8  [1 dr.c.]

в ЕЖ http://bj.tochok.info/Pedigree/4a3d3705-5a10-4f07-ba58-4b72cd9ff0cc

тут можете глянуть як записав цю US1(MAA) Jean-Marie Van Dyck 

http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_MAA_2016.html

     
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Паланочка сказав:

ось вам для прикладу карпатка.... http://ukrqueenbee.com/Pedigree/DVM16_Pedigree(UA).html  степову  можете в мене на сторінці глянуть..

В ЕЖ. можете використовувать туж схему, по якій складав родоводи я, удачі.

 

ось так записав степову

US1(MAA) = .16 - US86(MAA) ins(maa) US22(ChV)drone:Cubital index 1,6-1,8  [1 dr.c.]

в ЕЖ http://bj.tochok.info/Pedigree/4a3d3705-5a10-4f07-ba58-4b72cd9ff0cc

     

Я бачив вашу степову, і карпатку від DVM .... хочу уточнити один момент для прикладу US1(MAA)=.16 - US86(MAA) ins(maa) US22(ChV)   - US1 - це ваша матка українська степова  лінії чи матки  №1 2016р. мати її  лінія US86(MAA) ins(maa) штучно запліднена трутнем від матки - US22(ChV) - правильно я це розумію!? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сейчас заполнять стало гораздо легче.:ay:

Sanich проверьте.

http://bj.tochok.info/Pedigree/03553341-29b1-4aa8-8e26-db1d7ec0baa5

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, MaikMay сказав:

Карпатка Синевір, Рахівський, Говерла, Колочавський, Вучківський - типи....Для прикладу....може хтось розказати як  матководи мають  вводити родоводи (якщо омусь відомо) як прописувати... Як вписувати сам Тип, в  примітках чи як,??? Чи якось скорочувати назву??? Чи присвоювати якщо вже є свій матеріал(чи комбінація) номер тій чи іншій матці!??? :evrika:

Тип можна додати в описі матки. 

Наприклад, я додав опис в своїй матці над родоводом. Ви можете там вказати тип та іншу додаткову інформацію. 

http://bj.tochok.info/Pedigree/f57bcc46-0063-4e5c-82b0-5e5d551c466b

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, andrey88055 сказав:

Сейчас заполнять стало гораздо легче.:ay:

Sanich проверьте.

http://bj.tochok.info/Pedigree/03553341-29b1-4aa8-8e26-db1d7ec0baa5

 

Виглядає нормально. Лише не варто вказувати в даних по інсемінації рік. Це й так зрозуміло з року народження матки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, MaikMay сказал:

Я бачив вашу степову, і карпатку від DVM .... хочу уточнити один момент для прикладу US1(MAA)=.16 - US86(MAA) ins(maa) US22(ChV)   - US1 - це ваша матка українська степова  лінії чи матки  №1 2016р. мати її  лінія US86(MAA) ins(maa) штучно запліднена трутнем від матки - US22(ChV) - правильно я це розумію!? 

В данному випадку це група із 4 маток під спільним іменем US1(MAA) в записі подивіться там нижче є в дужках помітка 4q.  тобто 4 матки. якщо написано 1q. то зрозуміло мова про конкретну матку. якщо немає вказано скільки маток 1 чи більше, як правило мова тоді йде про 1 конкретну матку. Все правильно, ви прочитали, тільки зверну вашу увагу що в родоводі трутня вказуеться не мама а бабуся, тобто в даному випадку мова про трутня виведеного від дочок US22. Це якби само собою розуміється.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня не выходит не чего.:( Дело туго. Артем надо будет помочь . я запутался вообще:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, konoval_am сказав:

І чи потрібне?:hmm:

Звичайно варто.

- це крок до створення національного каталогу племінного матеріалу у матководів, про який ми говоримо вже років з 6. Причому, який буде працювати в автоматичному режимі. 

- таким чином ми підвищуєм рівень обізнаності не лише матководів, а й пасічників, які будуть отримувати трошки більше інформації про маток, яких купують.

Хто не хоче робити - звичайно знайде мільйон відмовок і аргументів, чому це не потрібно. В нашому світі можна виправдати будь-що. 

1 хвилину тому, Паланочка сказав:

що в родоводі трутня вказуеться не мама а бабуся,

Важливе зауваження Артем. Я згадував про це у відео. В системі потрібно це відобразити відповідно. І забрати ще декілька полів з форми редагування матки - тепер вони там не потрібні після останніх змін. Думаю, за кілька тижнів це зробимо. Головне - кардинально спростили процес додавання родоводів. З плюсиками на формі це дуже просто та інтуїтивно, на мою думку. 

1 хвилину тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

У меня не выходит не чего.:( Дело туго. Артем надо будет помочь . я запутался вообще:blink:

Олег, давайте я зніму ще одне відео з понеділка. Там все дуже просто, от побачите. Просто відео, що я готував вчора стало неактуальне сьогодні після останніх змін для спрощення процесу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

У меня не выходит не чего.:( Дело туго. Артем надо будет помочь . я запутался вообще:blink:

Олег Сегодня начал немного писать родословные, на днях напишем твои ;):) 

 

1 минуту назад, Sanich сказал:

З плюсиками на формі це дуже просто та інтуїтивно, на мою думку. 

так це значно простіше того що було. :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Звичайно варто.

- це крок до створення національного каталогу племінного матеріалу у матководів, про який ми говоримо вже років з 6. Причому, який буде працювати в автоматичному режимі. 

- таким чином ми підвищуєм рівень обізнаності не лише матководів, а й пасічників, які будуть отримувати трошки більше інформації про маток, яких купують.

Хто не хоче робити - звичайно знайде мільйон відмовок і аргументів, чому це не потрібно. В нашому світі можна виправдати будь-що. 

Важливе зауваження Артем. Я згадував про це у відео. В системі потрібно це відобразити відповідно. І забрати ще декілька полів з форми редагування матки - тепер вони там не потрібні після останніх змін. Думаю, за кілька тижнів це зробимо. Головне - кардинально спростили процес додавання родоводів. З плюсиками на формі це дуже просто та інтуїтивно, на мою думку. 

Олег, давайте я зніму ще одне відео з понеділка. Там все дуже просто, от побачите. Просто відео, що я готував вчора стало неактуальне сьогодні після останніх змін для спрощення процесу. 

Саныч очень нужно что посмотреть .Видео может очень помочь.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для прикладу 2016-2017(крім мене є ще група однодумців)! Ми  з Закарпаття закупляли  матеріал - карпатка по типам(Говерла, Рахівський, Вучків) з них  виділили  Вучківський тип, а точніше одну з маток з цього типу, від неї  виводилися дочки які спарювалися з чистопородними трутнями  с.Грамотне, Верховинський р-н, Івано-Фраківська обл) є вже напрацьований  матеріал який тестується...на перспективу плануємо комбінації різних типів чистопородної карпатської бджоли! А там де брався матеріал по маткам хотів дізнатися, чи є якась інформація по материнській чи батьківській лінії  А там Тишина..... ніхто не може дати ніякої інфр.

тому питання чи можна присвоїти матці порядковий номер з цієї яку ми виділили  чи просто залишити так як воно є і просто описати  матку з якого вона типу ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, MaikMay сказал:

Для прикладу 2016-2017(крім мене є ще група однодумців)! Ми  з Закарпаття закупляли  матеріал - карпатка по типам(Говерла, Рахівський, Вучків) з них  виділили  Вучківський тип, а точніше одну з маток з цього типу, від неї  виводилися дочки які спарювалися з чистопородними трутнями  с.Грамотне, Верховинський р-н, Івано-Фраківська обл) є вже напрацьований  матеріал який тестується...на перспективу плануємо комбінації різних типів чистопородної карпатської бджоли! А там де брався матеріал по маткам хотів дізнатися, чи є якась інформація по материнській чи батьківській лінії  А там Тишина..... ніхто не може дати ніякої інфр.

тому питання чи можна присвоїти матці порядковий номер з цієї яку ми виділили  чи просто залишити так як воно є і просто описати  матку з якого вона типу ???

Эта проблема есть не только у Карпатки .И по Степной тоже есть такая проблема. Но она решаемая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Эта проблема есть не только у Карпатки .И по Степной тоже есть такая проблема. Но она решаемая.

Згідний на 100% тому і хочеться вирішити дану проблему....)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, MaikMay сказал:

Згідний на 100% тому і хочеться вирішити дану проблему....)))

Для начала можно начать писать родовод по матери. Спаривание не контролируемое .Потом если горный облетник или И.О. то родовод будет полный и по маме и по папе. Главное начать. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...