Перейти к содержанию

Створення та редагування родоводів маток - загальні питання


Рекомендуемые сообщения

7 часов назад, Паланочка сказал:

Бибирд заточен под одну породу и конкретную базу. Вам к бибирду "мазать жыром лыжи" не надо. Надо использовать систему записи бакфаста, в которой можно записать любую породу. Ты пишеш "В33 и все" , а что мешает написать "С33 и все" Карника обозначается буквой С, а вот буквой Т обозначается македоника.  Что же касается "вароатолеранц" и других "тварей" то в ЕЖ есть вроде как возможность краткого описания матки, вот там и напишы что данная линия "обзывается" на .... 

Артем, я знаю почему ты так написал и вроде как с тобой согласен. Вот у тебя в Родоводах даже если я и обозвал матку как ты пишешь "С22", то сразу же видно кто мама-папа, где облет, откуда матка и кто заводчик, какая линия. Все легко, доступно и понятно всем кто просто умеет читать, даже не вникая и не заходя в бибрид! 

http://ukrqueenbee.com/Pedigree/FIV16_Pedigree(UA).html

В ЕЖ в родоводах если я пропишу "С22",  то простому, да и не простому пчеловоду будет не очень понятно в этих наборах цыфр, в них надо будет еще разбираться :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Sanich сказал:

Уже неплохо. Есть некоторые замечания. 

- номер матки все таки нужно перенести в строку линия. 

- Ссылка должна быть на родословную матки, а не на сайт. Тоесть, например https://www2.hu-berlin.de/beebreed/ZWS/Zuchtwertschaetzung/ik_Koenigin.php?fs=1&p_landesverband=7&p_zuechter=45&p_buchnr=86&p_jahr=2011. Но не https://www2.hu-berlin.de/beebreed/ZWS/start.php?vRID=C

- Ты и Паланочка меня натолкнули на мысль запись линии делать так:  C71643-P, где C - карника, 71643 - номер матки, P - Пешетц. Последний параметр указывать для маток из Блюпа не обязательно, так ка Заметь - в самой системе Блюп в родословной не указана линия пчел (под линией я имею ввиду - Пешец, Бєлка или Вароотолерант).  Тоесть полная запись маткибудет выглядеть как C71643-P(99-120)

Шо опять!:blink::umora: до 2 часов ночи сидеть;)

Как вароа толеранс прописывать, тройзек 1075, скленар?  Я вот об этом! В системе не я должен выдумывать линию , а просто выбрать из перечня:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Fabro сказав:

Как вароа толеранс прописывать, тройзек 1075, скленар?

В описании матки. Вверху страницы можно будет написать полную информацию по линнии без сокращений. 

Тогда все же запись будет. C71643.14(99-120)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Sanich сказал:

В описании матки. Вверху страницы можно будет написать полную информацию по линнии без сокращений. 

Тогда все же запись будет. C71643.14(99-120)

Так?

http://bj.tochok.info/Pedigree/db802499-5fba-472c-90d7-3b916bc1df7b

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Fabro сказав:

:ay: 

Ще сьогодні плануємо опублікувати нову версію, там зверху сторінки ти зможеш для свої матки написати опис. В тому числі і те, до якої лінії вона належить. 

Ну і треба буде з вирівнюванням поборотися, що не наїзжали елементи один на один. Зробимо! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Fabro сказав:

Ваня, у мене лише питання звідки і чому ти своїй матці присвоїй номер 71250? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Sanich сказал:

Ваня, у мене лише питання звідки і чому своїй матці присвоїй номер 71250?

Паспорт глянь. це номер матки в селекційній книзі матковода, який продав ту матку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Sanich сказал:

Ваня, у мене лише питання звідки і чому ти своїй матці присвоїй номер 71250? 

Бо так вона записана в обліковій книзі в Пернера, хоча можу дати їй ім*я С63 по мітці;)

Глянь будь-ласка, зсилки на бібрід відображаються:az:

http://bj.tochok.info/Pedigree/db802499-5fba-472c-90d7-3b916bc1df7b

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Fabro сказав:

Глянь будь-ласка, зсилки на бібрід відображаються:az:

Так, виглядає гарно. :ay: Треба лише нам зробити з вирівнюванням щось :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Fabro сказал:

Так?

нормально смотрится. Я тільки не пойму заради чого потрібно прописувати 4 покоління ковиряючи бібрід ? чому власне 4 , а не 5 си більше. В чому практичне значення ? Як на мене то так як матка карніки куплена з системи бібрід, але вже не будуть з нею працювати в бібірді, то по суті це нова лінія, достатньо вказати маму і батька і посилання на бібрід. Ця матка буде тестуватись чи будуть продаватись від неї дочки в ЕЖ і це буде наповнювати цю матку змістом. розбирати 4 покоління бібріду переносячи нікому не потрібну інфу , я не бачу змісту....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хух! Скажу откровенно, не легкое это дело;):umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Паланочка сказал:

нормально смотрится. Я тільки не пойму заради чого потрібно прописувати 4 покоління ковиряючи бібрід ? чому власне 4 , а не 5 си більше. В чому практичне значення ? Як на мене то так як матка карніки куплена з системи бібрід, але вже не будуть з нею працювати в бібірді, то по суті це нова лінія, достатньо вказати маму і батька і посилання на бібрід. Ця матка буде тестуватись чи будуть продаватись від неї дочки в ЕЖ і це буде наповнювати цю матку змістом. розбирати 4 покоління бібріду переносячи нікому не потрібну інфу , я не бачу змісту....

Артем, полностью тебя поддерживаю, я тоже не понимаю зачем это нужно:hmm: Плюс ко всему это заполнение на 4 поколения отбивает все желания вносить данные в родовод (нелегкое это дело). Мне тоже кажется что надо прописывать как у тебя на сайте - маму и папу:az:

7 минут назад, Sanich сказал:

Так, виглядає гарно. :ay: Треба лише нам зробити з вирівнюванням щось :umora:

А в описании к матке видно что это линия толеранс от Пернера с Аса;)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Fabro сказав:

А в описании к матке видно что это линия толеранс от Пернера с Аса;)?

Ваня, я тебе додав в матководи. 

Тепер якщо ти відкриєш сторінку родоводу своєї матки, то уверху сторінки можеш бачити значок редагування опису. Там можеш написати загальну інформацію про дану матку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

Ваня, я тебе додав в матководи

Та який з мене матковод, я просто вивожу маток для себе і трохи для людей.;) Дякую!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Fabro сказав:

Та який з мене матковод, я просто вивожу маток для себе і трохи для людей.;) Дякую!:az:

Ще скажи що родовід ти додав просто із цікавості. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Ще скажи що родовід ти додав просто із цікавості. :umora:

та нi .  мабуть для того щоб дати рекламне оголощення :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Sanich сказал:

Ще скажи що родовід ти додав просто із цікавості. :umora:

Не повіреш але так і є;) Це скрита реклама:umora:

4 минуты назад, Мико сказал:

та нi .  мабуть для того щоб дати рекламне оголощення :hmm:

За 7 років на форумі, небуло жодного оголошення з продажу маток і не буде(на форумі). Тільки дарував, дарую і буду дарувати безкоштовно:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Fabro сказал:

 

За 7 років на форумі, небуло жодного оголошення з продажу маток і не буде(на форумі). Тільки дарував, дарую і буду дарувати безкоштовно:hi:

Я пам*ятаю цi оголошення 

Я ще зрiвнював тебе з вiдомим персонажем "Джек Восьмёркин -американец "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Sanich сказал:

родовід

Саш, а чому я є в заводчиках а маток там не видно? (У тебе  видно, Артема видно а у Граніта і у мене не видно) Що треба зробити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, Fabro сказав:

Саш, а чому я є в заводчиках а маток там не видно? (У тебе  видно, Артема видно а у Граніта і у мене не видно) Що треба зробити?

Позначити матку публічною у вікні редагування матки - там галочка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поміняли вікно родоводу. Тепер достатньо додати свою матку до вулика, відкрити вікно родоводу - там де можнеа додати гілки родоводу з"явилися плюсики, де можна вказати материнську лінію, батьківську та інформацію по осіменінню.  Мені здається простіше уже нікуди. 

Untitled.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Sanich сказав:

Поміняли вікно родоводу. Тепер достатньо додати свою матку до вулика, відкрити вікно родоводу - там де можнеа додати гілки родоводу з"явилися плюсики, де можна вказати материнську лінію, батьківську та інформацію по осіменінню.  Мені здається простіше уже нікуди. 

Untitled.png

Відео тепер потрібно, звичайно, перезняти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги у мене появилась ідея. А що якщо я не хочу ламати голову із внесення цих родоводів? Якщо комусь, хочаб і тобі Санич я заплачу за це визначену суму і ти це зробиш за мене. Я надам свої паспорта а ти розберешся і допоможеш. Просто зроби таку функцію платної допомоги, і я з радістю за це заплачу. Я можливо і не буду давати на форумі об'яву, але гроші заплачу тому що мені багато хто робе замовлення в приват. А це означає що послугами форума я користуюсь. Тому без проблем заплачу. Санич дай рахунок куди перечисляти гроші

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Мені здається простіше уже нікуди. 

Процесс пошел:ole_ole: уже 2 матки есть. Со второй было уже полегче:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Fabro сказав:

Хух! Скажу откровенно, не легкое это дело;):umora:

 

І чи потрібне?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...