Перейти к содержанию

Медогонки "Bee Star"


Бістар

Рекомендуемые сообщения

34 хвилини тому, ЛГБ сказав:

Скажите какие отличия между 60 и 75 рамочной, кроме количества рамок?

Більш докладніше має відповісти Палажченко М.М. Але на вскидку із сайту виходить таке:

 

Радиальная медогонка на 60 рамок выполнена из нержавеющей стали  и рассчитана на:

  • 60 рамок 145мм,
  • 60 рамок 230 мм, (РУТ),
  • 60 рамок 300 мм. (Дадан).

Радиальная медогонка на 75 рамок выполнена из нержавеющей стали  и рассчитана на:

  • 75 рамок 145мм,
  • 75 рамок 230 мм, (РУТ),
  • 36 рамок 300 мм. (Дадан).

Поскільки діаметр в обох 1200 мм, то очевидно різниця в густоті комірок для установки рамок.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Немолодий сказал:

Більш докладніше має відповісти Палажченко М.М. Але на вскидку із сайту виходить таке:

 

Радиальная медогонка на 60 рамок выполнена из нержавеющей стали  и рассчитана на:

  • 60 рамок 145мм,
  • 60 рамок 230 мм, (РУТ),
  • 60 рамок 300 мм. (Дадан).

Радиальная медогонка на 75 рамок выполнена из нержавеющей стали  и рассчитана на:

  • 75 рамок 145мм,
  • 75 рамок 230 мм, (РУТ),
  • 36 рамок 300 мм. (Дадан).

Поскільки діаметр в обох 1200 мм, то очевидно різниця в густоті комірок для установки рамок.:IMHO:

Спасибо! Получается все различия только в количестве посадочных мест в барабане и цене на медогонки. Кран для слива тоже один?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фірма постійно працює над вдосконаленням своєї продукції. Порівняйте:

Так було

c5e32c890d42.jpg


так стало

05dfa486bce5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Випадково натрапив на цю тему...не втримався і навіть зареєструвався на даному форумі...

Я з позаминулого року є "щасливим" користувачем бістрарівського  девайсу на 75 рамок... задумка досить гарна, але на жаль переваги "виробу" на тому і закінчилися...

Якщо я перерахую усі недоліки даної медогонки, то боюсь, що продажі у даного виробника впадуть до нуля...

Потрібно було докласти 200 у.є та взяти лисонівську і не мати ніяких головняків та зіпсованого настрою при кожній качці...Правда Миколо Миколайовичу?

Кому буде цікаво звертайтеся я розповім подробиці (0988771454).

Можливо зроблю навесні відеоогляд медогонки, щоб в підтверження слів було наглядно видно, що вона м*яко кажучи трошки недомедогонка...якщо кому буде цікаво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олексій К сказал:

Доброго дня! Випадково натрапив на цю тему...не втримався і навіть зареєструвався на даному форумі...

Я з позаминулого року є "щасливим" користувачем бістрарівського  девайсу на 75 рамок... задумка досить гарна, але на жаль переваги "виробу" на тому і закінчилися...

Якщо я перерахую усі недоліки даної медогонки, то боюсь, що продажі у даного виробника впадуть до нуля...

Потрібно було докласти 200 у.є та взяти лисонівську і не мати ніяких головняків та зіпсованого настрою при кожній качці...Правда Миколо Миколайовичу?

Кому буде цікаво звертайтеся я розповім подробиці (0988771454).

Можливо зроблю навесні відеоогляд медогонки, щоб в підтверження слів було наглядно видно, що вона м*яко кажучи трошки недомедогонка...якщо кому буде цікаво.

Отут в темі і кажіть про недоліки, які хотіли сказати. Щоб всі чиитали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

кажіть про недоліки,

пройшло два сезони, тих недоліків може вже й не бути!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю, краще буде, якщо я зроблю відеоогляд і викладу відео, щоб ніхто не міг мене звинуватити в необ*єктивності чи надуманості.  А Іван викладе у себе на каналі)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там список суттєвих "косяків" в кожній запчастині...на жаль, без перебільшень...

Хлопці сьогодні уже телефонували, я розповідав усе як є, так, що якщо когось цікавить то телефонуйте.

Відео постараюсь зробити за пару тижнів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю шановних пасічників. Мені булоб б дуже дивно якби тут писали тільки один позитив  про мою компанію . Здавалося б ,що це не форум , а рекламна сторінка. Через це і розпочав цю тему такими словами : "

Минуло чотири роки з того моменту, як нашим підприємством було розроблено і виготовлено першу радіальну медогонку з автоматичним приводом.

З тих пір нашими клієнтами стали багато пасічників по всій Україні та за її межами. 

Щиро вдячний всім нашим клієнтам , що придбали нашу продукцію . 

Хотілося б почути відгуки про нашу продукцію від пасічників , що використовують наші медогонки. 

Буду вдячний за конструктивну та неупереджену думку.

З повагою Палажченко Микола Миколайович.

Хотілося почути думку професіоналів відносно нашої продукції , для того, щоб зробити кращою якість як самої продукції , так і обслуговування наших клієнтів.

Звичайно за три роки траплялися випадки браку , або конструктивних прорахунків. На всі ці випадки ми старалися реагувати максимально оперативно і обєктивно аналізувати та покращувати конструкцію наших виробів. Інколи очікування наших клієнтів були більшими від того ,що ми могли запропонувати на  тому етапі.

Пан Олексій К . був одним із наших перших клієнтів , за що я йому щиро вдячний . На жаль технологія виготовлення в перший рік була далека від досконалості. ( Я думаю медогонки "Лисонь сьгодні і 14 років назад теж сильно відрізняються ). Також я вдячний і іншим пасічникам , які в процесі єксплуатації медогонок виявляли та звертали нашу увагу на недоліки . Деякі з них дзвонили, деякі на наше прохання робили фото тих недоліків які вони вважали за потрібне виправити, чи вдосконалити. Були й такі які не жаліли "епітетів" в процесі розмови . Та коли це обєктивно , то люба критика тільки на користь . Я думаю пан Олексій в своїх критичних зауваженнях теж  не керується емоціями чи образою . На жаль специфіка бджільнитства така , що помилки ми можемо виправити тільки через рік . Тому з самого початку нашої роботи ми давали гарнтію на нашу продукцію на 2 роки .А тим клієнтам які купляли в нас медогонки в 15 році гарантія була подовжена до 3 років . Та на жаль ми не можемо фінансово відповідати за транспортні витрати при виконанні гарантії . Але усунення недоліків та гарантійні ремонти ми завжди виконуємо безкоштовно . 

Ще раз хочу подякувати всім нашим клієнтам за конструктивні та неупереджені відгуки на продукцію, як позитивні так і критичні. Все що нас не вбиває , робить нас сильнішими .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Олексій К сказав:

Там список суттєвих "косяків" в кожній запчастині...на жаль, без перебільшень...

Хлопці сьогодні уже телефонували, я розповідав усе як є, так, що якщо когось цікавить то телефонуйте.

Відео постараюсь зробити за пару тижнів.

 

3 години тому, Андрій Сумчанин сказав:

Отут в темі і кажіть про недоліки, які хотіли сказати. Щоб всі чиитали.

 

3 години тому, larson сказав:

пройшло два сезони, тих недоліків може вже й не бути!

Щось Ви, шановний Олексій, поставили воза поперед кобили. Слід було б робити все навпаки: спочатку аргументи (відео чи фото) а вже потім свої зауваження чи претензії. Наприклад: "Ось такий вузол,  він отак зроблений, а ось так погано він працює". А то якось некрасиво виходить. Звинувачення прозвучали, а в чому саме невідомо. Вибачте, але це нагадує ситуацію коли із-за рогу хтось на когось вилив відро помий а сам заховався. До того ж Ви цим самим позбавляєте права виробника відповісти Вам конкретно по кожному пункту.

Хочу, щоб мене вірно зрозуміли. Я ніяким чином не виступаю адвокатом Палажченка М.М. Кожен із нас має право на помилку і він теж. І за свої промахи кожен із нас мусить відповідати. Я просто хочу щоб обговорення цих питань, чи дискусія- кому як зрозуміліше, велися в нормальних моральних рамках без абстрактних звинувачень, з належною доказовою базою. Успіхів всім!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Бістар сказал:

Хотілося почути думку відносно нашої продукції

Я тільки слідкую за темою і не хочу тут писати бо звинуватять в упередженності чи ще в чомусь. Медогонки у Вас дійсно цікаві і коли мені телефонують для консультації по медогонці, то раджу придивитися і до Вашої медогонки, але в мене є але...  Дивився і бачив в живу Вашу медогонку, якість гарна:ay: але який писк і шум вона видає, то це просто жах (попрацюйте над цим), також зверніть увагу на "рівність" ротора  (яйцеподібність чи як там правильно також є) , так що є над чим попрацювать:IMHO:А так, медогонка:ay::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний, Немолодий! чого я боявся на те і нарвався, мені хотілось виразити своє враження підкріплене аргументами, тому так і вийшло, що склалося уявлення про воза попереду...

1. Можете уявити мій вираз обличчя коли я намагаючись помити нову медогонку (до речі на той час за 1300 у.є.) відро води протекло через дірявий бак витекло секунд за 40!!!, на що шановний Бістар сказав (абсолютно спокійним голосом...) , що мабуть просто забули просиліконити та запропонував мені це зробити самому, а потім зовсім геніальна порада...пролийте воском воно і текти перестане... тобто я заплатив за медогонку 1300 у.є. для того щоб з тюбиком силікону бігати навколо неї? Хоча до покупки він запевняв мене, що виріб ідеальний....а через три роки виявилося, що у них був творчий тернистий шлях...пошуку істини...

2. Другим сюрпризом виявилося те, що обіцяний медовий карман в який зі слів шановного виробника вміщується мед із 75 рамок, виявився трошки не таким великим як би хотілося...виявив я це за допомогою піввідра меду на двигунові та підлозі...на, що виробник відповів щось типу можете доварити трохи довшу трубку в бак...якось так...

3. Третім сюрпризом було нижнє опорне кільце ротора, для рамок, яке під вагою рамок прогиналося і більшість рамок як доміно складалися до осі ротора...

Микола Миколайович взявся відремонтувати, але попросив грошей за пересилку ротора...у мене здалося уявлення, що це не гарантійний ремонт, а моя дивна забаганка!?

те що ротор трошки не рівний я взагалі мовчу...вважаю, що на швидкість не впливає)))

4. Скло вирізане не рівно, завіска зламалась на наступний рік, а потім, внаслідок не достатньої жорсткості кріплення і не точного прорізу в склі воно зламалося взагалі, при  відкритті...це якщо коротенько про скло...

5. Фарба на ніжках злізла відсотків на 30% на наступний рік, внаслідок того що була нанесена на іржавий метал...Хоча виробник запевняв, що її якість така, що вона і мене переживе... Метал перед фарбуванням не чистився навіть від іржі я мовчу вже про його обезжирення (по технології) перед нанесенням порошку та запікання, але на фоні дірявого баку  то зовсім пусте...виробник, мабуть, думав, що я не побачу...

6. Потекло масло із редуктора під час відкачки, але на фоні вищевказаного то також дрібниці...мабуть...вона ж коштувала всього 1300 ує...

7. На другий рік роботи редуктор почав видавати дивні звуки, схожі на нявкання кошеняти...але можливо то такий дизайнерський момент!?

ротор  опирається тільки  на редуктор, а вага ротора з рамками кілограм за двісті...

8. Бак досить сильно деформується внаслідок не точного балансу ротора при обертанні внаслідок чого "треться" об ніжки, вилікував прокладками із товстої гуми.

Ну це так із головного наче все...

P.S. Виробник згадав про те, що я був одним з перших клієнтів...як мило...особливо дивлячись на те, що коли ми з ним домовлялися говорив, що він має колосальній досвід у виробництві найкращих медогонок, яким рівних у світі немає...(останні п*ять слів цитата виробника).

 

Я трохи розвернув воза?

  • Подобається 18
  • Здивований 1
  • Сумно 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про бак, мені недавно те ж розповідав пасічник з Житомирської обл., що у нього те ж протікав, лікував самостійно -  спеціальним німецьким селіконом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олексій К сказал:

Шановний, Немолодий! чого я боявся на те і нарвався, мені хотілось виразити своє враження підкріплене аргументами, тому так і вийшло, що склалося уявлення про воза попереду...

1. Можете уявити мій вираз обличчя коли я намагаючись помити нову медогонку (до речі на той час за 1300 у.є.) відро води протекло через дірявий бак витекло секунд за 40!!!, на що шановний Бістар сказав (абсолютно спокійним голосом...) , що мабуть просто забули просиліконити та запропонував мені це зробити самому, а потім зовсім геніальна порада...пролийте воском воно і текти перестане... тобто я заплатив за медогонку 1300 у.є. для того щоб з тюбиком силікону бігати навколо неї? Хоча до покупки він запевняв мене, що виріб ідеальний....а через три роки виявилося, що у них був творчий тернистий шлях...пошуку істини...

2. Другим сюрпризом виявилося те, що обіцяний медовий карман в який зі слів шановного виробника вміщується мед із 75 рамок, виявився трошки не таким великим як би хотілося...виявив я це за допомогою піввідра меду на двигунові та підлозі...на, що виробник відповів щось типу можете доварити трохи довшу трубку в бак...якось так...

3. Третім сюрпризом було нижнє опорне кільце ротора, для рамок, яке під вагою рамок прогиналося і більшість рамок як доміно складалися до осі ротора...

Микола Миколайович взявся відремонтувати, але попросив грошей за пересилку ротора...у мене здалося уявлення, що це не гарантійний ремонт, а моя дивна забаганка!?

те що ротор трошки не рівний я взагалі мовчу...вважаю, що на швидкість не впливає)))

4. Скло вирізане не рівно, завіска зламалась на наступний рік, а потім, внаслідок не достатньої жорсткості кріплення і не точного прорізу в склі воно зламалося взагалі, при  відкритті...це якщо коротенько про скло...

5. Фарба на ніжках злізла відсотків на 30% на наступний рік, внаслідок того що була нанесена на іржавий метал...Хоча виробник запевняв, що її якість така, що вона і мене переживе... Метал перед фарбуванням не чистився навіть від іржі я мовчу вже про його обезжирення (по технології) перед нанесенням порошку та запікання, але на фоні дірявого баку  то зовсім пусте...виробник, мабуть, думав, що я не побачу...

6. Потекло масло із редуктора під час відкачки, але на фоні вищевказаного то також дрібниці...мабуть...вона ж коштувала всього 1300 ує...

7. На другий рік роботи редуктор почав видавати дивні звуки, схожі на нявкання кошеняти...але можливо то такий дизайнерський момент!?

ротор  опирається тільки  на редуктор, а вага ротора з рамками кілограм за двісті...

8. Бак досить сильно деформується внаслідок не точного балансу ротора при обертанні внаслідок чого "треться" об ніжки, вилікував прокладками із товстої гуми.

Ну це так із головного наче все...

P.S. Виробник згадав про те, що я був одним з перших клієнтів...як мило...особливо дивлячись на те, що коли ми з ним домовлялися говорив, що він має колосальній досвід у виробництві найкращих медогонок, яким рівних у світі немає...(останні п*ять слів цитата виробника).

 

Я трохи розвернув воза?

Товариш купив на 48 рамок в минулому році, то багато недоліків які ви назвали усунено, бак не тече точно, і ротор не виляй , щодо шуму нічого не скажу бо калатав генератор, а от іржа на профтрубі піднімає фарбу капітально - шо є то є:(. Товариш відпрацював сезон, довольний:ay:, а далі буде видно. Шкода Олексію що вам попала ще сира конструкція:(.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олексій К сказал:

P.S. Виробник згадав про те, що я був одним з перших клієнтів...як мило...особливо дивлячись на те, що коли ми з ним домовлялися говорив, що він має колосальній досвід у виробництві найкращих медогонок, яким рівних у світі немає...(останні п*ять слів цитата виробника).

 

По-большому счёту, если Бистар считает себя солидным производителем медогонок, просто должен поменять Вам медогонку на новую! И транспортировка, конечно, за его счёт!:IMHO1: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Олексій К сказав:

Шановний, Немолодий! чого я боявся на те і нарвався, мені хотілось виразити своє враження підкріплене аргументами, тому так і вийшло, що склалося уявлення про воза попереду...

1. Можете уявити мій вираз обличчя коли я намагаючись помити нову медогонку (до речі на той час за 1300 у.є.) відро води протекло через дірявий бак витекло секунд за 40!!!, на що шановний Бістар сказав (абсолютно спокійним голосом...) , що мабуть просто забули просиліконити та запропонував мені це зробити самому, а потім зовсім геніальна порада...пролийте воском воно і текти перестане... тобто я заплатив за медогонку 1300 у.є. для того щоб з тюбиком силікону бігати навколо неї? Хоча до покупки він запевняв мене, що виріб ідеальний....а через три роки виявилося, що у них був творчий тернистий шлях...пошуку істини...

2. Другим сюрпризом виявилося те, що обіцяний медовий карман в який зі слів шановного виробника вміщується мед із 75 рамок, виявився трошки не таким великим як би хотілося...виявив я це за допомогою піввідра меду на двигунові та підлозі...на, що виробник відповів щось типу можете доварити трохи довшу трубку в бак...якось так...

3. Третім сюрпризом було нижнє опорне кільце ротора, для рамок, яке під вагою рамок прогиналося і більшість рамок як доміно складалися до осі ротора...

Микола Миколайович взявся відремонтувати, але попросив грошей за пересилку ротора...у мене здалося уявлення, що це не гарантійний ремонт, а моя дивна забаганка!?

те що ротор трошки не рівний я взагалі мовчу...вважаю, що на швидкість не впливає)))

4. Скло вирізане не рівно, завіска зламалась на наступний рік, а потім, внаслідок не достатньої жорсткості кріплення і не точного прорізу в склі воно зламалося взагалі, при  відкритті...це якщо коротенько про скло...

5. Фарба на ніжках злізла відсотків на 30% на наступний рік, внаслідок того що була нанесена на іржавий метал...Хоча виробник запевняв, що її якість така, що вона і мене переживе... Метал перед фарбуванням не чистився навіть від іржі я мовчу вже про його обезжирення (по технології) перед нанесенням порошку та запікання, але на фоні дірявого баку  то зовсім пусте...виробник, мабуть, думав, що я не побачу...

6. Потекло масло із редуктора під час відкачки, але на фоні вищевказаного то також дрібниці...мабуть...вона ж коштувала всього 1300 ує...

7. На другий рік роботи редуктор почав видавати дивні звуки, схожі на нявкання кошеняти...але можливо то такий дизайнерський момент!?

ротор  опирається тільки  на редуктор, а вага ротора з рамками кілограм за двісті...

8. Бак досить сильно деформується внаслідок не точного балансу ротора при обертанні внаслідок чого "треться" об ніжки, вилікував прокладками із товстої гуми.

Ну це так із головного наче все...

P.S. Виробник згадав про те, що я був одним з перших клієнтів...як мило...особливо дивлячись на те, що коли ми з ним домовлялися говорив, що він має колосальній досвід у виробництві найкращих медогонок, яким рівних у світі немає...(останні п*ять слів цитата виробника).

 

Я трохи розвернув воза?

Дякую пану Олексію за таку емоційну відповідь . По суті :

1) По протіканню баку медогонки . Мною був запропонований найбільш простий та оптимальний варіант виходу з ситуаціїї. Пролити воском місце в якому протікала вода (не мед) . 

2)Відносно медового карману. Всі наші медогонки (як і медогонки "Лисонь") експлуатуються з відкритим краном . В вашому варіанті їх два . Це тому ,що в стакані в який входить вал ротора медогонки немає сальника. Сальник не встановлюється для того ,щоб при переповненні медового карману мед не почав тормозити ротор медогонки і це не викликало вихід з ладу двигуна , чи блока управління . Краще нехай вилиється відро меду на пол , чим згорить мотор. Об'єм медового карману дозволяє відкачати повністю одну відкачку і злити мед , або зливати мед під час відкачування з двох кранів .

3) Так був у вашій медогонці з ваших слів був був прогин підтримуючого кільця . Тому ми запропонували  усунути вам його  у нас на виробнитстві .На що ви не погодились посилаючись на вартісну перепесилку ротора.  Це було раціональнив вибором , так як усунення того дефекту на місці не складало великої роботи.  Після вашого сигналу ми добавили в кільця упори . Див. на фото.

4) З приводу скла . Важаю, що скло зломалось від механічного пошкодження при експлуатації. Та воно ламалось не тільки у вас , а і у мене на медогонці. Тож ми поміняли матеріал кришки із звичайного оргскла на полікарбонат , також добавили  алюмінієвий профіль для жорсккості і використали інші петлі . Тепер це виглядає ось так:

5)Фарба на ніжках . Мабуть фарба на ніжках відслоїлась через  умови зберігання (холодне сире приміщення). Але це не принципово , пришліть перефарбуємо.

6)Потекло масло з редуктора . За три роки випуску медогонок у нас було два випадки коли були нарікання на редуктор . Перший це ваш  з сальником . Другий це шум при роботі . Був заводський брак , редуктор поміняли по гарантії. Навіть в Мерседесах і то сальники течуть , буває . Відносно вартості медогонки ,то на той момент на ринку не було , як і не має зараз медогонки на 75 рамок Рута . Найближчий аналог тоді був у Лисоня на 56 рамок  і коштував десь біля 2800 у.о.

7) Шум в редукторі на другий рік роботи . Наскільки критичний ?  Пришліть  подивимся в чому причина. Та в основному шум чути при роботі пустої медогонки , тому що бак - це як дзвін . Він підсилює звуки . Коли медогонка з рамками і з медом , то шум в рази менший .  Це як в пустому будинку  без меблів і штор, як в церкві луна іде .

8)Що до коливань бака в процесі відкачування то дійсно мав місце такий момент на перших медогонках . Лікувався якраз вашим методом підкладання резини. Після модернізації зменшили зазор між ніжками і баком і проблема відпала. На фото видно як зараз . 

Пане Олексію . Ви дійсно були одним із перших клієнтів і завдяки вашій уважності до деталей та досвіду єксплуатації ми отримали важливий досвід , який дозволив зробити наші медогонки кращими. Дійсно перші модифікації мали деякі дитячі хвороби . Але у нас не було в кого вчитися . Приходилося , на жаль ,вчитися на своїх помилках.

Але з вашого боку хотілося б почути і про плюси даного обладнання , якщо ви їх бачите.  

Також буду вдячний, якщо дасте  відповіді на деякі питання . А саме :

1) Скільки меду ви відкачали на цій медогонці за три роки експлуатаціїї ?

2)Скільки меду вона відкачує за один день . 

3)Чи зодовольняє вас набір программ в пульті керування 

Завчасно дякую за відповідь.

 

viber image 2.jpg

viber image.jpg

viber image 1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Бістар сказав:

Пане Олексію . Ви дійсно були одним із перших клієнтів і завдяки вашій уважності до деталей та досвіду єксплуатації ми отримали важливий досвід , який дозволив зробити наші медогонки кращими. Дійсно перші модифікації мали деякі дитячі хвороби . Але у нас не було в кого вчитися . Приходилося , на жаль ,вчитися на своїх помилках.

Було б логічно тоді забрати у пана Олексія його медогонку і вислати йому нову, якщо він зробив важливий вклад у підвищення якості і досі не задоволений своєю. :IMHO: А стару можна було б допрацювати і знову продати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Sanich сказал:

Було б логічно тоді забрати у пана Олексія його медогонку і вислати йому нову, якщо він зробив важливий вклад у підвищення якості і досі не задоволений своєю. :IMHO: А стару можна було б допрацювати і знову продати. 

Або хоча б  провести усунення всіх недоліків за свій рахунок, з пересилкою , він же не винен що став  "льотчик-испытатель":IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Fabro сказав:

Я тільки слідкую за темою і не хочу тут писати бо звинуватять в упередженності чи ще в чомусь. Медогонки у Вас дійсно цікаві і коли мені телефонують для консультації по медогонці, то раджу придивитися і до Вашої медогонки, але в мене є але...  Дивився і бачив в живу Вашу медогонку, якість гарна:ay: але який писк і шум вона видає, то це просто жах (попрацюйте над цим), також зверніть увагу на "рівність" ротора  (яйцеподібність чи як там правильно також є) , так що є над чим попрацювать:IMHO:А так, медогонка:ay::hi:

Відносно зауважень про рівність ротора . Щоб зменшити "биття" ротора під час обертання в 16 році було сконструйовано спеціальні стенди і виготовлено шаблони на яких перевіряється геометрія ротора . Крім того була змінена конструкція вісі ротора , що дало змогу мінімізувати коливання. 

З приводу писку двигуна , то він проявляється при розгоні на низьких частотах . Та насправді нарікань на цей момент ще не було . В тихі кімнаті і комара чути .  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок "поміняти медогонку " після трьох років експлуатації ? (А вона ще до сих пір працює ! ) Щось про таких благодійників не чув раніше.

А з приводу " усунення недоліків" , то свої пропозиції я вже виклав вище.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Олексій К сказал:

Я трохи розвернув воза?

Спасибо за отзыв, а то чуть не записался в очередь за медогонкой.

 

33 минуты назад, Бістар сказал:

Приходилося , на жаль ,вчитися на своїх помилках.

 Только за чужие деньги.

 

12 минут назад, Бістар сказал:

На рахунок "поміняти медогонку " після трьох років експлуатації ?

Эти все недостатки вылезли на третий год?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Бістар сказав:

На рахунок "поміняти медогонку " після трьох років експлуатації ? (А вона ще до сих пір працює ! ) Щось про таких благодійників не чув раніше.

Це не добродіяння - це інвестиція в майбутнє. :IMHO: Адже ваші перші клієнти виступили в ролі благодійників - за свої гроші дозволили вам провести випробовування своїх медогонок і закріпитися на ринку. 

16 хвилин тому, Бістар сказав:

А з приводу " усунення недоліків" , то свої пропозиції я вже виклав вище.

Пересилка за рахунок вашого клієнта це фактично відмова від гарантійного обслуговування, так як пересилка такого агрегату коштує дорожче ремонту. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Бістар сказал:

Також буду вдячний, якщо дасте  відповіді на деякі питання . А саме :

1) Скільки меду ви відкачали на цій медогонці за три роки експлуатаціїї ?

2)Скільки меду вона відкачує за один день . 

3)Чи зодовольняє вас набір программ в пульті керування 

Жаль, что не меня спросили! Ответил бы в вашем стиле, типа "приезжайте- посчитайте, сделайте хронометраж, понаблюдайте, как идёт откачка":umora: :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Бістар сказал:

Та насправді нарікань на цей момент ще не було . В тихі кімнаті і комара чути . 

Це не так! І не подумайте що я хочу "обгадити" Вашу медогонку, я хочу допомогти своєю критикою в удосконеленні Вашої медогонки. У мене є поважні свідки що писк і шум від роботи стояв навіть за метрів з 8 від медогонки яка стояла за закритими дверима в цеху.:hi: Якщо цікаво чия це медогонка, звертайтеся в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...