Перейти к содержанию

Вплив фаз Місяця та активності Сонця на виведення маток


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Мене зацінтригувало одне питання стосовно  теми виведення маток. А саме: вплив фаз Місяця та активності Сонця  на виведення маток.

Може хто має які спостереження в цьому плані ? Давайте тут викладайте, пліз:dntknw: :ah: Свої викладу пізніше - як вже похолодає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А интерестная должно  быть получиться тема...:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю как по выводу маток,но заметил,что в полнолуние к пчелам лучше не подходить с осмотром.Просто "разрывают" .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это ж не раздел Гы Гы:), подняли настроение...

Парни, если вы серьезно то... извеняюсь:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.09.2017 в 22:48, ApisDirect сказав:

Это ж не раздел Гы Гы:), подняли настроение...

Парни, если вы серьезно то... извеняюсь:hi:

Пізніше знайду час і виставлю трохи власних спостережень. Бувало, що приймали на виховання й всі 60 прививок, а бувало за тих же умов і десяти не приймали. Отож була підозра на місячні цикли...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.09.2017 в 21:43, Pchelnik 2 сказав:

А интерестная должно  быть получиться тема...:IMHO1:

Якби ще знайшлися зацікавлені пасічники, які слідкують за Місяцем та з цим стикалися при виведенні маток...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сосед сторонник естественного размножения пчел ,рой для него всегада гуд.так вот в роевую пору+ полнолуние  он всегда на пасеке- говорит что 50%всех роев в  жизни он поймал в полнолуние , а  роев  он только при мне 5 штук в этом году собрал...В полнолуние при мне вышел рой в 17 00, такого раньше не наблюдал

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 23.09.2017 в 15:57, ДобровоЛ сказал:

Якби ще знайшлися зацікавлені пасічники, які слідкують за Місяцем та з цим стикалися при виведенні маток...:ah:

Такі є, якось, тут на форумі,  один трішки проговорився,  що робитиме прививку пізніше, так як  на момент розмови "луна була не там де треба":hmm:

але мабуть це "дуже великі секрети".:umora:  якщо мовчать.

з власних спостережень можу сказати, що результат роботи маток завжди кращий коли вони  лупляться на початку другої чверті, в нас старі люди кажуть "підповна" і до кінця цієї  чверті облітуються, тобто до "повнолуння"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.09.2017 в 23:16, ДобровоЛ сказал:

Пізніше знайду час і виставлю трохи власних спостережень. Бувало, що приймали на виховання й всі 60 прививок, а бувало за тих же умов і десяти не приймали. Отож була підозра на місячні цикли...

цікаво буде почитати .......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До прошлого, 2016 года как то не обращал внимания на фазы луны. Но, когда с закладки 18 ровненьких маточников вышло всего 3 матки, я строго придерживаюсь правила, прививку делать только при ростущей луне. До этого такого никогда не было, даже когда учился выводить маток.  А подсказал мне это мой сосед, тоже пчеловод.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дорослі люди, а тут на тобі  вже місяць почав впливати. Буде на кого тепер все спихнути, коли  щось не так піде;) .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Yaroslav сказал:

Дорослі люди, а тут на тобі  вже місяць почав впливати. Буде на кого тепер все спихнути, коли  щось не так піде;) .

в полнолуние человек стает легче на 48гр( изменение гравитации)и на 40 мм ближе к солнцу              почему это не может влиять на пчел ?..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, Puls сказав:

в полнолуние человек стает легче на 48гр( изменение гравитации)и на 40 мм ближе к солнцу              почему это не может влиять на пчел ?..

Я не спеціаліст в цьому питанні, але як може освітлюваність місяця сонцем впливати на гравітацію. І звідки такі точні цифри, це що не має значення чи людина важить 150кг. чи 50кг. всерівно стане легша на 48 грам?:dntknw:

P.S. Те що сам місяць впливає на гравітацію землі я знаю. Мова йде саме за різні періоди  (фази) відбиття місяцем сонячного світла. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

питання спірне, оскільки в кожній координатній точці землі вплив місяця різний (різна відстань, різний кут відбиття сонячного світла). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

ПЕРШИЙ ЕФЕКТ впливу Місяця на Землю - гравітаційний. Місяць робить повний оберт навколо Землі за 24 години 50 хвилин. Під дією притягання Місяця тверда поверхня Землі деформується, розтягується в напрямку до Місяця на величину близько 50 сантиметрів у вертикальному напрямку і близько 5 сантиметрів у горизонтальному. Природно, ще сильніше цей вплив позначається на водяній оболонці Землі, викликаючи припливи і відливи. У результаті цього протягом доби через рівні проміжки часу спостерігаються дві повні і дві малі хвилі, приблизно рівні по висоті, а також одна повна й одна мала хвиля, якщо не вважати змішаних. Таким чином, явище припливів і відливів виражається в тім, що в берегових зонах океану вода через кожні 12 годин 25 хвилин починає прибувати, утворити приливну хвилю. Це обурює гравітаційний вплив, природно, позначається на поводженні атмосфери, що, у свою чергу, впливає на багато метеорологічних явищ.

Припливно-відпливні вплив гравітаційного поля Місяця випробують і рідинні середовища нашого організму. Це особливо позначається на розподілі крові в організмі людини. Древня китайська медицина говорить, що 12 органів, зв'язаних з відповідними енергетичними каналами, раз у добу випробують двогодинну приливну хвилю активності, коли стукає пульс цього органу, і протилежну - відливну хвилю, коли орган мінімально зрошується кров'ю.

ДРУГИЙ ЕФЕКТ впливу Місяця на Землю виражений також у впливі гравітації, але механізм дії його іншої. Ленінградський учений В. С. Борхсеніус зробив припущення про кристалічну природу атомного ядра. Ця гіпотеза була підтверджена французьким ученим Кервраном. Таким чином, земну поверхню, як і усе, що на ній є, необхідно розглядати як кристалічні утворення. Раніше вказувалося, що під дією гравітації Місяця по земній поверхні пробігають хвилі, що витягають оболонку Землі на 50 сантиметрів убік Місяця. Природно, усе це позначається на стані кристалічних ґрат з який складається речовина земної поверхні. У результаті цього в кристалічних ґратах виникає пружне напруження, що тісно взаємодіє з електричними і магнітними полями. Від цього виникає п’єзо-ефект і магнітострикція, що, у свою чергу, впливають на магнітні властивості земної атмосфери. А нам уже відомо, що зміна магнітного полючи впливає на швидкість протікання біохімічних процесів. Описаний ефект - приклад енергетичного впливу на функціонування організму.

Тепер залишається накласти два місячних впливи - гравітаційне і магнітоелектричне - один на одного і подивитися, що виходить. Виявляється, магнітоелектричні ефекти найбільш виражені в рідкокристалічному середовищі, насичене мікроелементами. Основу рідкокристалічного середовища, насиченого мікроелементами в тілі людини, складають кров, міжклітинна і внутрішньоклітинна рідини. Таким чином, виходить: де в даний момент скуплюєтвься кров і позаклітинна рідина, там активізуються магнітоелектричні ефекти, що у свою чергу, викликають біологічну активність ферментів даної ділянки організму. Звідси виходить, що Місяць є керівником двогодинного ритму послідовної активності 12 органів людини, що і було помічено китайською народною медициною. І тільки тепер нам стають ясним, чому внутрішні органи активні тільки дві години протягом доби, а в протифазі стільки ж часу знаходяться в неактивному стані.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Puls сказал:

человек стает легче на 48гр( изменение гравитации)и на 40 мм ближе к солнцу

По моему это происходит при солнечном затмении.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Сергiйко сказал:

По моему это происходит при солнечном затмении.

это происходит каждые 28 дней

 

12 часа назад, SASHA.OK сказал:

Я не спеціаліст в цьому питанні, але як може освітлюваність місяця сонцем впливати на гравітацію. І звідки такі точні цифри, це що не має значення чи людина важить 150кг. чи 50кг. всерівно стане легша на 48 грам?:dntknw:

P.S. Те що сам місяць впливає на гравітацію землі я знаю. Мова йде саме за різні періоди  (фази) відбиття місяцем сонячного світла. 

я тоже не специалист.. было затмение как-то.... загуглил. цифры запомнились

 

 

40 мм ближе к солнцу   а эти цифры Вас не смутили ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Puls сказал:

было затмение как-то.... загуглил. цифры запомнились

Ну всё может быть http://www.bbc.com/russian/features-40998796

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Сергiйко сказав:

Ну всё может быть http://www.bbc.com/russian/features-40998796

Тут я повністю згідний, так як з одної сторони гравітації землі протистоять одночасно два небесних тіла (Сонце і Місяць) які мають вплив на гравітацію землі :ah:

Але мова йшла про

13 години тому, Puls сказав:

в полнолуние человек стает легче на 48гр( изменение гравитации)и на 40 мм ближе к солнцу

А затемненя і "полнолуние" трохи різні речі, Вам так не здається. :hmm:

29 хвилин тому, Puls сказав:

40 мм ближе к солнцу   а эти цифры Вас не смутили ?

Ні, ці цифри мене "не смутили", так як це не залежить від росту, а просто кора землі витягується на 40мм під впливом гравітаційних полів Сонця і Місяця одночасно :IMHO:

А тут уже конкретніше

Цитата

 

Во время затмения абстрактный наблюдатель весом 80 килограммов будет весить на 48 граммов легче.

Кроме того, он будет на 40 миллиметров ближе к Солнцу.

 

Зауважте що він буде не вищий на 40мм., а ближчий до сонця :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Puls сказал:

в полнолуние человек стает легче на 48гр( изменение гравитации)и на 40 мм ближе к солнцу              почему это не может влиять на пчел ?..

Ну тогда сахар нужно покупать в полнолуние. а мёд сдавать наоборот.  :blink:...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://janto.ru/repository/006/03.html

23 часа назад, SASHA.OK сказал:

А затемненя і "полнолуние" трохи різні речі, Вам так не здається. :hmm:

на выходных уделю этому моменту пару часов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну тогда сахар нужно покупать в полнолуние. а мёд сдавать наоборот.  :blink:...:umora:

Почитал тему и загрустил:( Все думал в чем дело что бывает плохой прием на воспитание .:blink:  Виновата Луна. В предстоящем сезоне буду смотреть на Лунный календарь.(Жене уже заказал) :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.09.2017 в 19:57, Puls сказав:

Сосед сторонник естественного размножения пчел ,рой для него всегада гуд.так вот в роевую пору+ полнолуние  он всегда на пасеке- говорит что 50%всех роев в  жизни он поймал в полнолуние , а  роев  он только при мне 5 штук в этом году собрал...В полнолуние при мне вышел рой в 17 00, такого раньше не наблюдал

 

Так, дуже цікавий і мені факт!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.10.2017 в 22:10, Николай S сказав:

цікаво буде почитати .......

Щойно повернувся з стаціонара . Там за лікуваннями та  призначеннями не до підрахувань. Трохи відійду, розкручуся, оброблю останній раз бджілок і займусь розшифровувань літніх записів. Пошукаю по кіосках старий календар з фазами місяця і спробую трохи систематизувати свої данні...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.10.2017 в 22:24, kontroler сказав:

До прошлого, 2016 года как то не обращал внимания на фазы луны. Но, когда с закладки 18 ровненьких маточников вышло всего 3 матки, я строго придерживаюсь правила, прививку делать только при ростущей луне. До этого такого никогда не было, даже когда учился выводить маток.  А подсказал мне это мой сосед, тоже пчеловод.

Коли виводив лише для себе та знайомих на це не звертав уваги. Але коли почав виводити на замовлення , це стало відчутним. Якось з партії в 60 маточників прийняли і вийшли та обліталися десь 40 королев. Це вже й з вибраковкою. А через день закладені і в тому ж стартері - прийняли якісь з півтора десятка. А стартер був величезний, повний молодої бджоли!..:ah:

Отоді я й звернув увагу на календар фаз місяця.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Вплив фаз Місяця та активності Сонця на виведення маток

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...