Перейти к содержанию

Петріківський Дивоцвіт найближчої суботи


Винодел

Рекомендуемые сообщения

Відбудеться в Петриківці Дніпропетровської обл.При бажанні можна просто приїхати з своїм товаром відповідальний покаже місце.Можна в складі районної делегації "вписатись" в їхню єкспозицію.В районах за це відповідае "культура" яка межкае в районному будинку культури.Просто приходите і пропонуете "себе" в компанію.Зазвичай людей на заході багато , радісно, цікаво ,можливість знайомства з новими людьми.Завжди після заходу відчував позитив і радість,думав що відпочив,розважився.Ярмаркують-купують і продають від дрібних сувенірів до козацьких шаблюк(муляжі звісно,щось не притягли до криміналу за холодну зброю),продукти і одежа,концерт і показові виступи багато чого,скрізь і не поспіеш.Ія там буду,гармонійно вписаний в декорації Царичанського р-на,підходьте ви'пемо , побалакаемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.09.2017 в 14:45, Винодел сказал:

.Ія там буду,гармонійно вписаний в декорації

И я там буду .И как вас идентефицировать ?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В єкспозиції Царичанського р-на,за столом з медопродуктами і його похідних(алкогольні вироби) юнак п'ятидесяти років в солом'яному брилі ,вишиванці в окулярах.В якому місці головної алеї буде наша єкс. поки що невідомо.До зустріці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...