Перейти к содержанию

Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Іван Михайлович сказал:

Раз пише , значить є якийсь інтерес, а може хтось попросив ? :hmm:Когось додушує українська жаба? 

Не виключаю такий розвиток дiй 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Зачем покупали ?? Вы покупатель и у вас большей выбор и право покупать или нет .

не так все просто

12 години тому, paseznik2013 сказав:

Какой может быть выбор 19 мая и когда отдан залог?Что делаеться с залогом?

так це складне питання яке потребує від людини честі і совісті,якщо Ви завдатком підтверджуєте намір купівлі з Вашої сторони це серйозний аргумент для реалізації домовленостей, в даному випадку добре обговорити форс-мажор,чи буде в такому випадку місце подальшій домовленості,якщо вас не влаштовуватиме відступлення від дати,або ж надто велике відступлення від дати реалізації,це повинно корегуватись у домовленностях,а саме зміною умов, в даному випадку відступлення від стандарту з 3+1 на 4рр.,або ж самої ціни на пакет.

  • Можливо причиною непорузуміння цьому і став форс-мажор, тому наші відносини при куплі-продажі повинні бути конкретезовані і відповідати домовленностям.
  • Якщо апеляція відбулась на форумі між форумчанами, це прояв відносин якими б вони не були,ну а наша б відповідь могла б звестись до радикальної реалізації ,а саме забезпечення участі третьої сторони, як свідка ,щодо укладання договору :)
  • Так щераз хочу підкреслити,як і перед мною було сказано про важливість зясування того,що відбулось, дана тема відкрила можливо сутність певних питань ,щодо купівлі-продажі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я щойно розмовляв з людиною з Миколаївської області яка добре знає цього Віктора. Справа в тім що у Віктора якраз справи з купленими пакетами в цьому сезоні йдуть добре. Це йому висловили претензії ті кому він пакети привіз. Можливий такий варіант, що Віктор під видом пакетів від Івана Михайловича впарив їм свій непотріб. А щоб спасти свою репутацію( яка в нього дійсно є серед місцевих бджолярів) почав піднімати цю тему на форумі. Щось воно не сильно зростається, то фото виклались з пасіки Івана Михайловича, і підпис під ними що попав в рай. То раптом в кінці сезону( а не відразу по приїзді додому) виявилось що Іван Михайлович продав не те. Якби було не те, то не булоб ніяких фото викладених, а відразу булоб викладено те що він виклав зараз. Це просто людина спасає свою підмочену репутацію, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Паланочка сказав:

я прочитав, але..............

я кидаю цю тему, тут більше немає про що писати.... :hi:

та побудьте ще трішки,може і до Вас черга дійде:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Укроп сказав:

Я щойно розмовляв з людиною з Миколаївської області яка добре знає цього Віктора. Справа в тім що у Віктора якраз справи з купленими пакетами в цьому сезоні йдуть добре. Це йому висловили претензії ті кому він пакети привіз. Можливий такий варіант, що Віктор під видом пакетів від Івана Михайловича впарив їм свій непотріб. А щоб спасти свою репутацію( яка в нього дійсно є серед місцевих бджолярів) почав піднімати цю тему на форумі. Щось воно не сильно зростається, то фото виклались з пасіки Івана Михайловича, і підпис під ними що попав в рай. То раптом в кінці сезону( а не відразу по приїзді додому) виявилось що Іван Михайлович продав не те. Якби було не те, то не булоб ніяких фото викладених, а відразу булоб викладено те що він виклав зараз. Це просто людина спасає свою підмочену репутацію, 

Ну Вы блин даете, как говорил классик: "Смешались в кучу кони  люди".Мое мнение оба:ay: хороши.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Мико сказав:

То что матки пенсионерки это плохо 

В пакетах матки должны быть прошлогодние 

А то что нет результата ,так и нет инфы ,что  было далее по приезду на место 

Что за система ульев 

Сколько имелось суши запасной на пакет 

Сколько давалось вощины 

Сколько и когда расширялся пакет 

Сколько подходов за сезон было сделано к пакету 

Подсиливался ли пакет со своей пасеки 

Какую силу занимал через месяц 

Какую силу (к-во обсиженых рам ) сейчас 

Какие медоносы были в радиусе лёта пчёл 

Сколько было пчелосемей на точке 

Стаж в 6 лет это ничего не значит 

Деньги взятые под планируемый мёд от пакетов 

это не есть гуд 

Форс-мажор ещё никто не отменял 

Почитайте посты большинства форумчан 

Год не медовый ,пролёт с мёдом у многих  

Таких вопросов ещё тьма 

И только имея на них ответы ,можно судить о покупке 

Виноват ли продавец пакетов в пролёте ,конечно нет 

Покупали сами ,смотрели сами ,метки маток видели 

Так что пожинайте плоды своего труда 

А может и труда никакого не было 

Натолкал вощины до двух корпусов и уехал на работу

Приехал качать , а качать то и нечего 

Вокруг одна кукуруза 

Может быть  такой вариант развития событий ?????

 

Мико Ви аж знервувались так багато розтосолили:umora::ay:, я ще зверну увагу,що не один, а мінімум два або три мали дану  партію пакетів, я згоден якщо рік не пішов,но щоб всі однаково косячили,..............от Ви можете тому повірити, ну за те ми багато питань підняли,но суть звернення автора так і буде невідомою,одне залишиться ,це тема і питання купівлі продажі,цікаво в темі почути актуальні і здорові думки,та поради.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

10 минут назад, miro сказал:

я ще зверну увагу,що не один, а мінімум два або три мали дану  партію пакетів,

И у всех одинаковый результат ? 

В 17.08.2017 в 00:02, paseznik2013 сказал:

а в конечном итоге ни меда ни пчел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Мико сказав:

 

И у всех одинаковый результат ? 

і я про те, :dntknw: диво:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цього року були в мене  покупці на пакети з миколаївської області 12 травня.   Питають скільки сімї відбудували вощини, ну яїм кажу сильні сімї 6-8 р., слабші 4-5, а вони кажуть що в них всьго 1-2 р. запитав чому так слабо , сказали що появилось дуже багато пасічників чуть не через хату пасіка, бджолам не хватае ні нектару ні пилку, а ще весна холодна, в таких умовах якіб " золоті " бджоли  не були результату не буде. А матеріал у Івана Михайловича хороший, брав в минулому році Сінгер і Скленар ,сімї серед лідерів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, miro сказал:

не так все просто

так це складне питання яке потребує від людини честі і совісті,якщо Ви завдатком підтверджуєте намір купівлі з Вашої сторони це серйозний аргумент для реалізації домовленостей, в даному випадку добре обговорити форс-мажор,чи буде в такому випадку місце подальшій домовленості,якщо вас не влаштовуватиме відступлення від дати,або ж надто велике відступлення від дати реалізації,це повинно корегуватись у домовленностях,а саме зміною умов, в даному випадку відступлення від стандарту з 3+1 на 4рр.,або ж самої ціни на пакет.

  • Можливо причиною непорузуміння цьому і став форс-мажор, тому наші відносини при куплі-продажі повинні бути конкретезовані і відповідати домовленностям.
  • Якщо апеляція відбулась на форумі між форумчанами, це прояв відносин якими б вони не були,ну а наша б відповідь могла б звестись до радикальної реалізації ,а саме забезпечення участі третьої сторони, як свідка ,щодо укладання договору :)
  • Так щераз хочу підкреслити,як і перед мною було сказано про важливість зясування того,що відбулось, дана тема відкрила можливо сутність певних питань ,щодо купівлі-продажі.

Так був завдаток в розмірі 15000гр. який був відісланий 25 квітня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

З Іваном Михайловичом я спілкуюсь кожен день по багато раз, і ми якось без Вас розберемось що нам робить. Якщо я сказав що вже буде максимальна закритість який матеріал завозимо то так воно і буде. На днях приїхав такий матеріал що Вам навіть і не снилось, але про нього знає обмежена кількість людей. Раніше робилось все прозоро щоб народ знав що є в Україні, тепер буде по іншому

Вы серьезно? Прям масонское ложе создаёте. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, paseznik2013 сказав:

Так був завдаток в розмірі 15000гр. який був відісланий 25 квітня.

Вимагати дотримання первинних домовленостей можна лише при стовідсотковій передоплаті. А завдаток тільки підтверджує серйозність намірів покупця і слугує певною гарантією в отриманні бажаного. Він може бути повернений, якщо умови не склалися, а може і не повертатися, якщо справа не відбулася з вини покупця (бо якраз і призначений для погашення збитків продавця). Ну так на світі заведено ...:ak::)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, paseznik2013 сказал:

Шановний ми З Вами жевемо в Україні.І Радянські ГОСТи відійшли в менуле як і Радянський Союз.

В подавляющем большинстве советские ГОСТы , за отсутствием введенных Украиной своих новых, все так же являются официальными и действующими нормативными документами. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

та побудьте ще трішки,може і до Вас черга дійде:)

:evrika::rofl: Почитав тему і настрій піднявся. А то ніяк не можу пересилити себе,щоб поналивати банки медом та сісти продавати у себе біля під"їзду!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Ильич (альп) сказав:

В подавляющем большинстве советские ГОСТы , за отсутствием введенных Украиной своих новых, все так же являются официальными и действующими нормативными документами. 

Точно, Сергію. Отож  сходять з розуму та під шумок нищать все підряд і хороше, що було, в гній заганяють. Голову , причому свою, на в"язах завжди потрібно мати. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, aleksanderche сказал:

Вы серьезно? Прям масонское ложе создаёте. :umora:

Просто залишається вимушено робити так. Тому що починаєш об'єктивно описувати про якусь лінію, зразу претензії що реклама і піар. Виклав фото з паспортами що придбав такий то матеріал,такі само претензії.  Тому вирішили робити так. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Укроп сказал:

Тому вирішили робити так.

як же пасічники зможуть взнати яких ліній і порід маток ви пропонуєте. якщо це беде секрет великий. і невже в паспорті матки буде написано що це таємнича бджола медоносна. все одно все стане явним. а зависників і шипко вумних неслухайте і незертайте уваги. робіть свою справу і буде в добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Укроп сказав:

.............. На днях приїхав такий матеріал що Вам навіть і не снилось, але про нього знає обмежена кількість людей. Раніше робилось все прозоро щоб народ знав що є в Україні, тепер буде по іншому

"про нього знає обмежена кількість людей"

images.jpeg

 

ага," не снилось",я два рази в ночі прокидався

mqdefault.jpg

 

" тепер буде по іншому"

1448661759_plakaty-motivatory-ot-mihaila-polivanova-21.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Укроп сказав:

Просто залишається вимушено робити так. Тому що починаєш об'єктивно описувати про якусь лінію, зразу претензії що реклама і піар. Виклав фото з паспортами що придбав такий то матеріал,такі само претензії.  Тому вирішили робити так. 

А ви викладуйте це у відповідному розділі - про продаж.:ah: І всі проблеми зникнуть.:dntknw::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

А ви викладуйте це у відповідному розділі - про продаж.:ah: І всі проблеми зникнуть.:dntknw::ay:

Я викладав у темі про карніку, думав раз тема про карніку то і слід описувати що придбав, і як воно працює. Але не так сталось як гадалось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Укроп сказав:

Я викладав у темі про карніку, думав раз тема про карніку то і слід описувати що придбав, і як воно працює. Але не так сталось як гадалось

Я за подібне про баків одержував від Саніча попередження . Теж було на думці те саме, що й у вас. Хоч не ми Правила створювали, але вони ж є, тож потрібно їх дотримуватися.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

просто потрібно створити тему "Хто що придбав, на пасіку" і ВСЕ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От читаю цю тему і цікава статистика випливає всі матки які хвалять це матки не нашої селекції а лиш нашої репродукції і тому напевно хвалити потрібно ,,Пернера Тізлера Закхофа Маха" а тут всі лаври нам .У мене питання хто на вашу думку з українських селекціонерів працює достойно я відзначивби Єгошиних Паб намагається працювати. А ще хто може відзначити кого давайте піднімати своїх селекціонерів...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, miro сказал:

це абсурд,уявити лише собі фронт роботи,явно пакети не продаєти, ні це якісь незрозумілі методи:blink:

Какая проблема .на пасеке не все семьи слабые.Если у Вас к примеру 100 семей с них семей 10 слабачков не вижу никакой проблемы эти 10 усилить и визуально они будут лучшими на пасеке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Богдан1 сказав:

От читаю цю тему і цікава статистика випливає всі матки які хвалять це матки не нашої селекції а лиш нашої репродукції і тому напевно хвалити потрібно ,,Пернера Тізлера Закхофа Маха" а тут всі лаври нам .У мене питання хто на вашу думку з українських селекціонерів працює достойно я відзначивби Єгошиних Паб намагається працювати. А ще хто може відзначити кого давайте піднімати своїх селекціонерів...

я щось Богдан тебе не розумію з якої сторони тему читав:umora:, ти хочеш щоб ми висказались відносно тих во-во пацанів ,,Пернера Тізлера Закхофа Маха" ,то в них всьо нормально, ну а хто в тих панів купляв Єгошин, Паб то нехай каже слово,я поки-що ні маток,ані пакетів у них не купляв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...