Перейти к содержанию

Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан


Рекомендуемые сообщения

18 минут назад, tolik2362 сказал:

Наверное то что с моими матками в прошлом году ушли в мир иной после того как попали в руки к создателю темы :IMHO1:

Это не Вы мне их отправляли,а Ваш племяник.А Вы меня учили как надо перевозить маток. за пазухой.А как мне надо было перевозить 94 матки ящик 30*30 какую надо было мне иметь пазуху,и Вы прошлом году на половину осознали свою вину и сказали заплатить за одну матку а одну Вы мне вышлите на следующий год,которую я жду по сегонишнийд день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці, а як такий приклад. 25 квітня  купляли пакети на місці  4 рр по 750 гр -111 шт, а 18 травня продали ці самі пакети  3+1 по 800 гр  , який навар?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Бджолопотам сказав:

Я так зрозумів що він виявив що покупці намагались приховати частину пакетів.  Але після того як він виявив спробу обману вони за них все ж заплатили... А просили вони не розголошувати сам факт спроби обману... Тобто ніяких "дарунків" не було...

@Іван Михайлович поправте мене якщо я не так зрозумів...

саме так і було. Все що погрузили і те що приховати намагалися, оплатили і поїхали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А дальше что?????Сколько собрали с пакетов?????.Один негатив это не совсем правильно .Пакетчик Вам продал и дальше уже Ваше дело как работать с пчелой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тему за последние часы не перечитывл,так кого назначили рыжим?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

саме так і було. Все що погрузили і те що приховати намагалися, оплатили і поїхали.

Хто мае машину хюндай Н-200 де там можна сховати ті пакети? Іван Михайлович навіщо Ви людей в водите в оману.Як що Ви себе правим то чому Ви нам повернули гроші за ті ніби вкрадені пакети?

 

3 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

А дальше что?????Сколько собрали с пакетов?????.Один негатив это не совсем правильно .Пакетчик Вам продал и дальше уже Ваше дело как работать с пчелой.

А Вы задайте себе вопрс что мог собрать пакет 3+1  привезеный 22 мая ,за месяц до светения подсолнуха.Я же спрашивал у человека Иван Михайлович розовються до подсолнуха?Да!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, paseznik2013 сказав:

Я вибачаюсь у Шановного панства що  не відповідав по темі,мав роботу на пасіці.Щоб було Всім зрозуміло що я за людина.Я Гемар Віктор Павлович 1967 року нароженя, Щоб не говорили що ховаюсь під ником.А тепер по все по порядку,по пакети за свое пасічне життя я йздив всьго чотири рази,а пасічникую я 6 років,два рази в Тернопільську обл.,один раз Іванофранківську обл.і цей раз до Івана Михайловича.Мали і цей раз їхати в Тернопільську область,але на той час коли зателефонував Володимир у мене не було грошей,то я по вибачався перед ним і сказав най продае комусь другому.В квітні місяці я зателефонував нашій заготівельнику меду і запитав чи не будуть цього року давати гроші на бджіл під мед,на що була дана відповідь зателефонуйте перед 20 квітням,а 22 квітня я взяв під мед єну суму грошей,В цей же день 22 квітня я зателефунував Івану Михайловичу,і домовились за пакети,була озвучена ціна за пакет 800гр.,я не торгувався так як ціна на той час і до 10 травня була нормальна на тім і зійшлися і була заявлена ціна на ящики 80гр.,тому що Він чужі  ящики на пасіку не запускае щоб не занесли якойсь зарази,і це я зрозумі і став з чоловіком сперечатися,а 25 квитня ми вислали йму завдаток,в чуму була тоді суперечка і не стану стведжувати по кількости рамок з росплодом,Він мені сказав що говорив,а тоді даже якось про це і недумав завжди люди давали по 4 рамки росплода,ну то таке позвонив людям і  люди до цього поставились з розуміням в мене не було друго вибору або брать три рамки росплоду або їхать додому не з чім,Замовляли ми у Івана Михайловича зразу 65 пакетів і мали йх забрати 11 травня,так як у них до цього числа йдуть дожді і нам до того часу там нема чо робити,приходить час ціей дати,видповідь вибач Віктор не получаеться у нас холоднеча нема розвитку переносим дату,проходить ще неділя і так за ці всі перенесеня до 18 травня  в нас з Іваном Михайловичем назбиралось 111 пакетів,а люди за цей час уже питають коли будуть ті пакети.Телефоную Івану Михайловичу що уже люди начинають шуміти,а на що була дана відповідь не дуже коректній формі Віктор я віддам тобі завдаток і пішов ти ку подальше,а я дам обяву на форумі і в мене йх заберуть з ногами і руками,мною і моїми товаришами і мною було приняте рішеня їхати цього ж дня 18 травня,що ми і зробили і виїхали о 12 ночі і були ми на місці 19 травня в 12 дня.І набирали ми ті пакети 4 пасічника і помічник Івана Михайловича 2 дні при добрій погоді і один день по дощу,були спилкуваня і були суперечки на рахунок чуму все так проходить дуже повільно,на що була дана відповідь Віктор мені до с...ки твої пакети,мені звонить вся Україна за маток у мене горять сроки я на матках маю більше ніж від пакетів.Тоді вибачте мене навіщо Ви ними торгуете Іване Михайловичу, торгуйте матками.Якось з горем по полам ми набрали більшу половину на Подолянах,і на третій день  це була неділя у нас була домовленисть що Він прийде на 13 годину як відправиться в Церкві,прийхав на 15 годину,начали вибирать розпочався дощ то вибираем  то не вибираем зачали рахувати то ті пакети по рахували раз не не хватае 27,по рахували другий раз не хватае 27,по рахували третій раз не хватае 25 на тім і зійшлися,а нада було порахувати ще ,ще і ще.А тепер собі уявіть таку картину, Іван Михайлович газда і говорить,а ну хлопці вигружайте і я сам то все діло перерахую сам.Ви собі уявляето що би то тоді було.Я з Ним разрахувався за 111 пакетів,потисли друг дргу руки и розїхались.

це історія покупки а  що з бджолами сталось обливати людину брудом а ніякої конкретики  нічого сказати  бо можливо  в продовжені історії  ховається  нові деталі  які вже потрібно висвітлити .  адже  саме  подальша історія бджіл поставить  господарську оцінку купленим бджолам.     .   

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Ден сказав:

Хлопці, а як такий приклад. 25 квітня  купляли пакети на місці  4 рр по 750 гр -111 шт, а 18 травня продали ці самі пакети  3+1 по 800 гр  , який навар?

Ви продавали 4 р.р  25 квітня?

 Я  10 травня не міг купити пакети щоб було 4 рамки розплоду , погода не сприяла , а дуже було потрібно, не було чим заселяти нуклеуси і покупці були і по 1200 платили, то чого ж  Ви не купили і не перепродали ?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нашей местности мы тоже иногда продаем пакеты и раньше чем 20 мая не продаем .Мне странно слышать что Вы спрашиваете разовьются они или нет .:dntknw:При пересадке пакета в корпус ставится сразу 4 суши и две вощинны.(корпус 10 рам)Через две недели ставится магазин и все семья работает как обычная. Что значит разовьется???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, paseznik2013 сказав:

Хто мае машину хюндай Н-200 де там можна сховати ті пакети? Іван Михайлович навіщо Ви людей в водите в оману.Як що Ви себе правим то чому Ви нам повернули гроші за ті ніби вкрадені пакети?

 

А Вы задайте себе вопрс что мог собрать пакет 3+1  привезеный 22 мая ,за месяц до светения подсолнуха.Я же спрашивал у человека Иван Михайлович розовються до подсолнуха?Да!

я  особисто не перевіряв Вашу машину,і прицеп и, тому і повірив Вам,  що  Вам недодали  пакети.

Потрібно було з Вами і не розмовляти, адже Ви особисто пакували  пакети, і Ваші напарники  їх виносили з пасіки і складали їх  у Вашу машину. Як це Ви  всі четверо помилилися ???

Виявляється , Вам все віддали, а Ви  в мене вихитрив гроші за два ,нібито недоданих пакети. Воно Вам на користь не пішло , якщо вірити Вам , але я вам вже не вірю.

Тепер знаю, Ви , на мою думку, просто непорядні люди. Я чомусь думаю, що Ви мої пакети перепакували, собі залишили те що взяли у мене, а в мої ящики напхали своїх дворняг, а тепер  намагаєтесь перекласти все " з хворої голови на здорову", не вийде.  Адже була  між Вами така мова, залишити мої пакети собі а людям віддати ваші домашні ? і це чув Слава , який був постійно з Вами, і сьогодні мені про таке розповів, коли я  йому розказав як Ви намагаєтесь  розказувати про наші " сильно погані " пакети.

На наступний рік , я всі свої рамки в пакетах  обовязково буду таврувати, щоб не повторилося подібне. До цього часу мені не траплялися такі " покупці".

Життя вчить!

Бог Вам суддя.  Для себе я цю тему закрив. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, paseznik2013 сказав:

А Вы задайте себе вопрс что мог собрать пакет 3+1 ... 

Так ведь это и есть стандартній пакет согласно еще Советскому ГОСТу, а все остальное утрясается дополнительно и по обоюдному согласию...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

В нашей местности мы тоже иногда продаем пакеты и раньше чем 20 мая не продаем .Мне странно слышать что Вы спрашиваете разовьются они или нет .:dntknw:При пересадке пакета в корпус ставится сразу 4 суши и две вощинны.(корпус 10 рам)Через две недели ставится магазин и все семья работает как обычная. Что значит разовьется???

А Вы спросите у Иван Михайловича ответ на поставленый мне вопрос,продавались пакеты с тестовых груп,с метками синими даже зелеными.Посчитайте сколько им лет и что они мне могли насеять?

 

4 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

я  особисто не перевіряв Вашу машину,і прицеп и, тому і повірив Вам що  Вам недодали  пакети.

Виявляється ,Вам все віддали а Ви  в мене вихитрив гроші за два ,нібито недоданих пакети. Воно Вам на користь не пішло , як бачите.

Тепер знаю, Ви , на мою думку, просто непорядні люди. Я чомусь думаю, що Ви мої пакети перепакували, собі залишили те що взяли у мене, а в мої ящики напхали своїх дворняг, а тепер  намагаєтесь перекласти все " з хворої голови на здорову", не вийде.  Адже була  між Вами така мова, і це чув Слава , який був постійно з Вами, і сьогодні мені про таке розповів, коли я  йому розказав як Ви намагалися  розказувати про наші " сильно погані " пакети. 

Бог Вам суддя. Я більше до цього не повертаюся. 

 

Як що я такий брехун,я бащив що Ви будете на зібрані форумчан Ви привезете Славу,а ми приїду с тими хлопцями що були у Вас і привсе  людно вирішим цю проблему,І будуть люди суддями і Всевишній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зачем покупали ?? Вы покупатель и у вас большей выбор и право покупать или нет .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Kumpel сказал:

Так ведь это и есть стандартній пакет согласно еще Советскому ГОСТу, а все остальное утрясается дополнительно и по обоюдному согласию...

Шановний ми З Вами жевемо в Україні.І Радянські ГОСТи відійшли в менуле як і Радянський Союз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, paseznik2013 сказав:

Шановний ми З Вами жевемо в Україні.І Радянські ГОСТи відійшли в менуле як і Радянський Союз.

Та звичайно ж, але стандарт на змінювався.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Зачем покупали ?? Вы покупатель и у вас большей выбор и право покупать или нет .

Какой может быть выбор 19 мая и когда отдан залог?Что делаеться с залогом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Kumpel сказал:

Та звичайно ж, але стандарт на змінювався.:)

Да у нас багато чого не зминюеться з тих пір,а як би хотилося:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Deka777 сказав:

Я сегодня был у моего товарища, подсаживал ему в такие пакеты своих маток, так вот. Роились как скаженные, у меня некачественные семьи, это у него в передовиках. Короче, пакеты в этом году, полное г-но.

Похоже ребята будут переориентироваться на местный рынок.

 

14 години тому, Укроп сказав:

Написано,ні меду ні бджіл. Ну за мед зрозуміло, не принесли. А де ділись бджоли? І Ви якось так загадкою написали, оприлюднюйте хто це, можливо він Вам продав нормальні а Ви десь щось не правильно робили. Треба описувати подробно а не загадками

Ви праві. Не знаю що і хто там у кого купував. Називати потрібно і імена, і  конкретизувати, коли відкриваєш таку тему. :IMHO:А я придбав 5 пакетів у Миро. Боярка з Олексієм із П-Хмельницького р-ну мені їх доставили за що я їм безмежно вдячний. Купував для нуків.Так три з них були такими, що я вже зараз готуюсь з фінансами, щоб на той рік особисто під"їхати й придбати у нього Енну кількість таких же !:ay::wave::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

 

Ви праві. Не знаю що і хто там у кого купував. Називати потрібно і імена, і  конкретизувати, коли відкриваєш таку тему. :IMHO:А я придбав 5 пакетів у Миро. Так три з них були такими, що я вже зараз готуюсь з фінансами, щоб на той рік особисто під"їхати й придбати у нього Енну кількість!:ay::wave::az:

А кажете що на цукор немаєте грошей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Панове - покупці пакетів, а можна цнотливе питання? А куди ви своїх бджіл діваєте?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Іван Михайлович сказал:

Ви продавали 4 р.р  25 квітня?

 Я  10 травня не міг купити пакети щоб було 4 рамки розплоду , погода не сприяла , а дуже було потрібно, не було чим заселяти нуклеуси і покупці були і по 1200 платили, то чого ж  Ви не купили і не перепродали ?  

Я трошки заступлюся за пасічник 2013. Він пише,що Ви не дозволили йому брати свої ящики.-карантин, хоча що можна завезти в порожньому ящику? - поставив рамки і поїхало. А тим часом Ви купуєте пакети для заселення нуклеусів - тут який карантин?.А пакети з тестових груп?-На тобі небоже що мені не гоже і потім у Вас залишаються рекордисти ,які передають всі гко. ну і тд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пан Kumpel пасіку розширяю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Ден сказав:

А кажете що на цукор немаєте грошей.

Так я ж і пишу, що починаю вже зараз підготовку. І не придбання цукру цьому допоможе.

11 хвилину тому, Kumpel сказав:

Панове - покупці пакетів, а можна цнотливе питання? А куди ви своїх бджіл діваєте?:ah:

Прочитайте уважно - придбав пакети на нуки. Пояснення, думаю, лишнє. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

придбав пакети на нуки

Бачив я Ваші пакети ,ззаду стояли. А спереду їхали італійки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

...При пересадке пакета в корпус ставится сразу 4 суши и две вощинны.(корпус 10 рам)Через две недели ставится магазин и все семья работает как обычная. Что значит разовьется???

Совершенно верно.Если пакетом заниматься то через месяц получается нормальная семейка.Если его пускать на самотек то развитие будет или не будет зависит от кормовой базы и погоды.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...