Перейти к содержанию

Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан


Рекомендуемые сообщения

18 минут назад, Джаз сказал:

Так понимаю момент покупки.

Він самий, і мабуть задоволенню не було меж. А що власне не влаштувало ми так і не знаємо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Бджолопотам сказав:

Я так зрозумів що він виявив що покупці намагались приховати частину пакетів.  Але після того як він виявив спробу обману вони за них все ж заплатили... А просили вони не розголошувати сам факт спроби обману... Тобто ніяких "дарунків" не було...

@Іван Михайлович поправте мене якщо я не так зрозумів...

Ну можливо і так,  але було написано 

4 години тому, Іван Михайлович сказав:

ще вкрали кілька пакетів,

А тут вже по іншому 

3 години тому, Іван Михайлович сказав:

Слава виявив що приховані пакети, і заставив їх порахувати і ці пакети. 

То значить не вкрали,  а можливо була спроба :hmm:

Написано якось неоднозначно :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

назва теми: "отзывы форумчан о приобритении маток и пакетов форучан у форумчан." вмене по ходу питання виникає, це єдина купля-продаж у нас на форумі, що більше ніхто не купляв і не продавав пакетів і маток, ніхто, нічого не може сказати доброго,лиш так хочеться поганого, общем вскриваєм все,або залишаємо тему, як що???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, miro сказал:

назва теми: "отзывы форумчан о приобритении маток и пакетов форучан у форумчан." вмене по ходу питання виникає, це єдина купля-продаж у нас на форумі, що більше ніхто не купляв і не продавав пакетів і маток, ніхто, нічого не може сказати доброго,лиш так хочеться поганого, общем вскриваєм все,або залишаємо тему, як що???

Почти у каждого форумчанина который продает маток, ну и пакеты, есть своя тема, там и отписываются. Так что вряд ли эта тема будет жить.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

назва теми: "отзывы форумчан о приобритении маток и пакетов форучан у форумчан." вмене по ходу питання виникає, це єдина купля-продаж у нас на форумі, що більше ніхто не купляв і не продавав пакетів і маток, ніхто, нічого не може сказати доброго,лиш так хочеться поганого, общем вскриваєм все,або залишаємо тему, як що???

Ну Вам можно не волноваться....   Знаю кто из форумчан у Вас купил пакеты...  По подсолнуху 70 кг с пакета получено с надставок.. и сейчас ещё с гнёзд  заберут по 5-10 кг.....           Во шо значит попали нормальные пакеты в правильные руки....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

назва теми: "отзывы форумчан о приобритении маток и пакетов форучан у форумчан." вмене по ходу питання виникає, це єдина купля-продаж у нас на форумі, що більше ніхто не купляв і не продавав пакетів і маток, ніхто, нічого не може сказати доброго,лиш так хочеться поганого, общем вскриваєм все,або залишаємо тему, як що???

Може ця тема для підготовки ґрунту ціни пакетів в наступному сезоні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Серж 82 сказал:

Може ця тема для підготовки ґрунту ціни пакетів в наступному сезоні?

Та ні . Там схоже інше . 

2 часа назад, SASHA.OK сказал:

Написано якось неоднозначно :IMHO:

Угу . Розумій як хочеш .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В начале июня был у меня разговор из нашим форумчанином...  его знакомый (тоже с Николаевской.обл.)   покупал пакеты у Ивана Михайловича..развитием пакетов был очень доволен..  на столько доволен что мой знакомый (бакфастчик) сделал для пробы прививку для себя от одной из пакетных карник  ..(от Ивана Михайловича).

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

Ну Вам можно не волноваться....   Знаю кто из форумчан у Вас купил пакеты...  По подсолнуху 70 кг с пакета получено с надставок.. и сейчас ещё с гнёзд  заберут по 5-10 кг.....           Во шо значит попали нормальные пакеты в правильные руки....

звідки всьо знають:dntknw:,   но головне зауважте не я,  а Ви сказали:),   і ДобровоЛ в іншій темі,   що скажу,    мені приємно,   що не підвів,   що слова зійшлись з ділом,   хоча не раз бачу думають,   що я пез.............,   ой базіка ще той:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

 думають,що я пез.............,ой базіка ще той:umora:

Трошки  Е..:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

у нас на форумі, що більше ніхто не купляв і не продавав пакетів і маток, ніхто, нічого не може сказати доброго

 

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну Вам можно не волноваться....   Знаю кто из форумчан у Вас купил пакеты...  По подсолнуху 70 кг с пакета получено с надставок..

Хотели - нате :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Джаз сказав:

 

Хотели - нате :crazy:

а шо нормально,  мені ще ці хлопці казали,  що й відводки на них сформували,  правда не знаю які по силі,  головне,  що людям добре,  та й мені добре,  я благодійної акції не робив,  все було оплачено:).  Та правда по ходу був один прикол,на закінчення,   як формували пакети я помилково не той вулик вскрив,  хлопці та ладно пакуй з нього,   я ж кажу матка з 2015 синя мітка,  вона бомба,  но не попала у відбір,   а вони мені пакуй бо вже до дому хочеться,  та я запакував,  потім  кажуть ,   що то є сила найкращий результат,   отож.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, SASHA.OK сказав:

Микола, я не зовсім згідний з тобою, бо якщо одні пакети принесли допустим по 80кг., а інші нічого - то проблема всеж не в пасічникові :IMHO:  Чи пасічнику потрібно було створювати якісь особливі умови щоб ці пакети відкрили свій потенціал :umora:

P.S. Всі цифри взяті так сказати "з потолка" для прикладу, так як я володію такою ж інформацією як і всі інші, а саме ніякою  :wave:

а в конечном итоге ни меда ни пчел.  тоді питання  нема  меду зрозуміло але що з бджолами сталось?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, vovchik v сказал:

Та ні . Там схоже інше .

Та там понятно, зараз тут буде - "туда -сюда, ціна -якість, та ти та я". Вже зимою була тема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Fabro changed the title to Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан.
3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

.  По подсолнуху 70 кг с пакета получено ещё с гнёзд  заберут по 5-10 кг..... значит попали пакеты в правильные руки....

ключевое слово" правильные руки "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Погана тема, схоже на зведення рахунків. Багато невідомої інформації, звідси і ніяких висновків зробити неможливо. Гадаю що і не треба. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вибачаюсь у Шановного панства що  не відповідав по темі,мав роботу на пасіці.Щоб було Всім зрозуміло що я за людина.Я Гемар Віктор Павлович 1967 року нароженя, Щоб не говорили що ховаюсь під ником.А тепер по все по порядку,по пакети за свое пасічне життя я йздив всьго чотири рази,а пасічникую я 6 років,два рази в Тернопільську обл.,один раз Іванофранківську обл.і цей раз до Івана Михайловича.Мали і цей раз їхати в Тернопільську область,але на той час коли зателефонував Володимир у мене не було грошей,то я по вибачався перед ним і сказав най продае комусь другому.В квітні місяці я зателефонував нашій заготівельнику меду і запитав чи не будуть цього року давати гроші на бджіл під мед,на що була дана відповідь зателефонуйте перед 20 квітням,а 22 квітня я взяв під мед єну суму грошей,В цей же день 22 квітня я зателефунував Івану Михайловичу,і домовились за пакети,була озвучена ціна за пакет 800гр.,я не торгувався так як ціна на той час і до 10 травня була нормальна на тім і зійшлися і була заявлена ціна на ящики 80гр.,тому що Він чужі  ящики на пасіку не запускае щоб не занесли якойсь зарази,і це я зрозумі і став з чоловіком сперечатися,а 25 квитня ми вислали йму завдаток,в чуму була тоді суперечка і не стану стведжувати по кількости рамок з росплодом,Він мені сказав що говорив,а тоді даже якось про це і недумав завжди люди давали по 4 рамки росплода,ну то таке позвонив людям і  люди до цього поставились з розуміням в мене не було друго вибору або брать три рамки росплоду або їхать додому не з чім,Замовляли ми у Івана Михайловича зразу 65 пакетів і мали йх забрати 11 травня,так як у них до цього числа йдуть дожді і нам до того часу там нема чо робити,приходить час ціей дати,видповідь вибач Віктор не получаеться у нас холоднеча нема розвитку переносим дату,проходить ще неділя і так за ці всі перенесеня до 18 травня  в нас з Іваном Михайловичем назбиралось 111 пакетів,а люди за цей час уже питають коли будуть ті пакети.Телефоную Івану Михайловичу що уже люди начинають шуміти,а на що була дана відповідь не дуже коректній формі Віктор я віддам тобі завдаток і пішов ти ку подальше,а я дам обяву на форумі і в мене йх заберуть з ногами і руками,мною і моїми товаришами і мною було приняте рішеня їхати цього ж дня 18 травня,що ми і зробили і виїхали о 12 ночі і були ми на місці 19 травня в 12 дня.І набирали ми ті пакети 4 пасічника і помічник Івана Михайловича 2 дні при добрій погоді і один день по дощу,були спилкуваня і були суперечки на рахунок чуму все так проходить дуже повільно,на що була дана відповідь Віктор мені до с...ки твої пакети,мені звонить вся Україна за маток у мене горять сроки я на матках маю більше ніж від пакетів.Тоді вибачте мене навіщо Ви ними торгуете Іване Михайловичу, торгуйте матками.Якось з горем по полам ми набрали більшу половину на Подолянах,і на третій день  це була неділя у нас була домовленисть що Він прийде на 13 годину як відправиться в Церкві,прийхав на 15 годину,начали вибирать розпочався дощ то вибираем  то не вибираем зачали рахувати то ті пакети по рахували раз не не хватае 27,по рахували другий раз не хватае 27,по рахували третій раз не хватае 25 на тім і зійшлися,а нада було порахувати ще ,ще і ще.А тепер собі уявіть таку картину, Іван Михайлович газда і говорить,а ну хлопці вигружайте і я сам то все діло перерахую сам.Ви собі уявляето що би то тоді було.Я з Ним разрахувався за 111 пакетів,потисли друг дргу руки и розїхались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, paseznik2013 сказал:

Я вибачаюсь у Шановного панства 

Ну то всё таке..

А шо там потом с тими бджолами...???

Шо по подсопнуху ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, paseznik2013 сказал:

Я з Ним разрахувався за 111 пакетів,потисли друг дргу руки и розїхались.

Захоплююче . :). А дальше ? Чому ні бджіл ні меду ? Ще зрозуміло , що наприклад , пакети були взяті пізно , слабкі і весь час у Вас розвивались і меду не принесли . Де бджоли ділись ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, vovchik v сказал:

 і меду не принесли . Де бджоли ділись ?

Да наверное  человек настроился на 140 кг с семи.. а получил по бидону.. и пчела после подсолнуха из трёх дадан корпусов осталось по корпусу вот человек и запаниковал...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Сергей Тюркин сказал:

Да наверное  человек настроился на 140 кг с семи.. а получил по бидону.. и пчела после подсолнуха из трёх дадан корпусов осталось по корпусу вот человек и запаниковал...:dntknw:

Не хочу гадати , думаю він сам розкаже що і як . Я лишень зрозумів , що він не отримав того що хотів і планував . І можливо не лише він один . А й інші теж , за що він отримав на горіхи . Бо наскільки я зрозумів , закупівля пакетів була звалена на нього . Та це лише мої припущення .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, mukola-s сказал:

а в конечном итоге ни меда ни пчел.  тоді питання  нема  меду зрозуміло але що з бджолами сталось?

Наверное то что с моими матками в прошлом году ушли в мир иной после того как попали в руки к создателю темы :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, SASHA.OK сказал:

Ви, як ніхто інший, мали б слідкувати за своїми словами, а Ви зараз імпульсивно пишете не правдиву інформацію :IMHO:

Чи Ви хочете сказати що ВСІ пакети "полное г-но"? :hmm:

нет, конечно, у двух знакомых в разный районах, полное г-но. Во время ожиотажа, многие нечистые на руку предприниматели, вместо закарпатья ездили в кировоград, а везли как из закарпатья. Другой случай, человек сам не пакует, а заказывает заранее, приезжает и забирает очень большой обьем, в этот момент, кто с совестью договорился, пихают в ящики всякий непотриб. Но были и хорошие примеры, из наших братьев, пчела норм, рамки норм, количество норм. Все от человека, лукавый только нашептывает, а ваше право, всегда за вами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, paseznik2013 сказав:

Я вибачаюсь у Шановного панства...

Вікторе, з Вашого останнього повідомлення стає зрозумілим лише не зовсім гладкий початок Вашого бізнес-плану. Та й справді 18 травня мої вже активно заливалися ріпаком і 5 червня була перша відкачка (пакетами не торгую!:)) І це при тому, що у мене восени були шалені проблеми з кліщем (розповідав у відповідній темі). Але що ж у Вас було далі? Часу ж до соняха вистарчало...?

Знаєте, років двадцять тому я теж купував пекети, у нас тут , на Золочівщині. Ох і вредний дідусь мені тоді попався. Ні, він спочатку запросив на каву, а потім добру годину розпитував про те і про се, і лише потім повів на пасіку. Це я вже потім зрозумів, що дідусь тестував мене, і якщо б я не пройшов його екзамену, то і бджіл би не отримав. Розумієте, бджола для нього - свята комаха і він не міг віддати її у будь які руки. Це справжній пасічник, як би пафосно це не звучало. Таких пам'ятають...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Из своего опыта покупки пакетов и маток стараюсь покупать у молодых и неизвестных пчеловодов.они как это ни странно наиболее добросовестны а во всех других случаях обжигались и не раз еще и посылали нас подальше.короче платишь как за качество фирмы Бош а  получаешь го....но

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...