Перейти к содержанию

Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан


Рекомендуемые сообщения

Только что, Wladimir_K сказал:

Народ же хоче 150 кг., тому і назвав цифри. Бакфаст повинен зимувати суперсильним, що не просісти холодною весною і в мати швидкий старт в травні. У мене на цю дату є 10 рамок на 300 і 6-7 рамок розплоду переважно на виході, скільки буде бджоли.

С 1.05-10.5 продаете 2 пакета за   2400-2600. два хвоста в один ящик. Припрут рапса+акац. выведут свищ. Свищ не понравится. в июне поменяете на плодную вами выведенную. И запустите на подсолнух. Комбинаций много можно запустить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Не знаю, чомусь не бачив сильного збільшення на акацію, хоча у нас не акація, а ріпак, дана сім'я в цей період саме розвивається, тому кажу, що більше 10 це точно в зиму.

За 2 роки спостережень "ривок" бачили в один і то й же час.

пісьля  повної заміни бджоли до акації чи ріпаку є певний проміжок часу скільки у Вас? да і на самому ріпаку сім"я має рости

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, tolik2362 сказал:

Самый оптимальный клуб для зимовки это 300 на 300  

:dntknw:Сантиметров что ли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

пісьля  повної заміни бджоли до акації чи ріпаку є певний проміжок часу скільки у Вас? да і на самому ріпаку сім"я має рости

У нас акація і ріпак цвітуть в один час, бакфаст саме 20 числах травня стартує, і готовий до медозбору  в 10 червня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, mits сказал:

:dntknw:Сантиметров что ли?

Это 8 рамок дадана или 16 145 :hi:конечно мм:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, tolik2362 сказал:

Самый оптимальный клуб для зимовки это 300 на 300  а больше этого обема семя с одной маткой не наростит как бы она не пыжилась в августе ив начяле сентября :hi:

Все верно.

Вырезаем 300"300 из рамок дадана.

300/37,5=8.Это по длине.

450-300 остается 150 не занято пчелой.

Из этого следует что суммарно каждая третья из восьми пустая.

8-2,5=5,5 рам.

Это все по природе.Оптимально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

... бакфаст саме 20 числах травня стартує, і готовий до медозбору  в 10 червня.

В прошлом году пик цветения акации в моей местности 20 мая.Так что акация от баков в пролете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

У нас акація і ріпак цвітуть в один час, бакфаст саме 20 числах травня стартує, і готовий до медозбору  в 10 червня.

При такой системе ульев как у вас баки должны иметь 4 корпуса на окацию а у вас семя с 8 улочек не успевает на роститься значит вы что то делаете не так :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Wladimir_K сказал:

У нас акація і ріпак цвітуть в один час, бакфаст саме 20 числах травня стартує, і готовий до медозбору  в 10 червня.

Хлопці давайте без приколів. спробуємо розібратись коли людина щось не так робить: скільки коли бджоли  і по хоча приблизних датах

післья останнього  обльоту

огляд при зжатому клубі 

весняний обліт

повна заміна,

початок цвітіння ріпаку   

крім того якщо різні родоводи баків то дайте інфу окремо

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, mits сказав:

:dntknw:Сантиметров что ли?

краще колего дециметрів:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, SAN63 сказав:

С 1.05-10.5 продаете 2 пакета за   2400-2600. два хвоста в один ящик. Припрут рапса+акац. выведут свищ. Свищ не понравится. в июне поменяете на плодную вами выведенную. И запустите на подсолнух. Комбинаций много можно запустить.

омана,оце методика,профі,наша не дотяга:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Егор Юрьев сказал:

В прошлом году пик цветения акации в моей местности 20 мая.Так что акация от баков в пролете.

И Вам советую дайте инфу 

дата обльота....... количество пчелы......

дата полной замены пчелы----

и чё далее Ваши пчелы делают до акации ....Анатолий прав до акации баки запросто  как минимум успевают сделать ещё один выход расплода и умножит себя на 3,   ребяты ищите причину в себе а не в любой породе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Николай S сказал:

Хлопці давайте без приколів. спробуємо розібратись коли людина щось не так робить: скільки коли бджоли  і по хоча приблизних датах

післья останнього  обльоту

огляд при зжатому клубі 

весняний обліт

повна заміна,

початок цвітіння ріпаку   

крім того якщо різні родоводи баків то дайте інфу окремо

 

 

Мені було цікаво побачити бакфаст, який позмагається з карнікою по старту весною. Відверто тримав би такий бакфаст. А на рахунок медозбору на зимувалу у мене все добре, можу з багатьма позмагатися в цьому році. Просто все почалося з 140 кг. на сім'ю і 2 відводки.

Що і В100 і В21 відомих нам матководів, є бджолами з пізнім стартом, орієнтовані на медозбір з соняха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Мені було цікаво побачити бакфаст, який позмагається з карнікою по старту весною. Відверто тримав би такий бакфаст. А на рахунок медозбору на зимувалу у мене все добре, можу з багатьма позмагатися в цьому році. Просто все почалося з 140 кг. на сім'ю і 2 відводки.

Я так зрозумів,  що Ви пробували лише один родовід баків, тобто комбінацію В21(МАА), іхні особливості можна обговорити в іншій темі,тут  можу лише сказати,  що  ця  комбінація як і будь яка інша не для всіх регіонів і методів  підходить....зупинятись не варто, дерзайте і побачите те, що хотіли... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Николай S сказал:

Я так зрозумів,  що Ви пробували лише один родовід баків, тобто комбінацію В21(МАА), іхні особливості можна обговорити в іншій темі,тут  можу лише сказати,  що  ця  комбінація як і будь яка інша не для всіх регіонів і методів  підходить....зупинятись не варто, дерзайте і побачите те, що хотіли... 

А В100 Котелевського не така ж була? Просто багато пишуть, а по факту кожна бджола має свої плюси і свої мінуси, а чому остання приховують найглибше.

Повідомлення будуть перенесені.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

А В100 не така ж?

створюйте групи аналогів з тих кого хочете порівняти, і матимете свій рультат залежно від методів ведення та взятків....в мене ці лінії мали різний результат......"сотка" менш фанатична для ранньо весняних  вильотів не так просідала якщо весна холодна а далі по погоді.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Wladimir_K сказал:

Мені було цікаво побачити бакфаст, який позмагається з карнікою по старту весною. Відверто тримав би такий бакфаст. А на рахунок медозбору на зимувалу у мене все добре, можу з багатьма позмагатися в цьому році. Просто все почалося з 140 кг. на сім'ю і 2 відводки.

Що і В100 і В21 відомих нам матководів, є бджолами з пізнім стартом, орієнтовані на медозбір з соняха.

Аналогично.Карнике в старте проиграли.

Пошла пыльца-сидели ждали тепла.Пошло тепло-все забили пыльцой.Линии В39,В71 и В33TR(Бортник даже акцент на буквах делал).

Может так ф-ки себя повели,не знаю.Посмотирим в следующем сезоне,но...других линий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Николай S сказал:

створюйте групи аналогів з тих кого хочете порівняти, і матимете свій рультат залежно від методів ведення та взятків....в мене ці лінії мали різний результат......

У мене на це немає часу,буває купую тестую, пробую.

Є карніка, вона менш спокійна скажімо, може і рій випустити, більше просісти на соняху, але зимівля краща і меншою кількістю бджоли, а старт весною "вибуховий" в порівнянні з бакфастом.

До чого це я, бо буває часто пишуть про породи, як про покійників, або хороше, або нічого. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Wladimir_K сказал:

Повідомлення будуть перенесені.

 

Да я тоже как-то подумал что не там мы ведем этот разговор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Меня в этом году порадовала В41 от Кузьмича. От одной взял 55 рамок145 ,от другой 63 и это с учётом того что их отстроили. Подсаживались в семьи,в зиму уходили на 7 рамках.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Егор Юрьев сказав:

Линии В39,В71 и В33TR

А де Ви в Рупеля такі лінії бачили?:hmm: Я щось таких не зустрічав :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

У нас акація і ріпак цвітуть в один час, бакфаст саме 20 числах травня стартує, і готовий до медозбору  в 10 червня.

Так і не зрозумів, що бакфаст до 20.05 робить? І що різко міняється 10.06?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Витя сказал:

Так і не зрозумів, що бакфаст до 20.05 робить? І що різко міняється 10.06?

Бакфаст різний, мали на увазі В21МАА, до 20 чисел травня у нього змінюється бджола і він стоїть фактично на місці, а потім матка починає різко червити і вже в районі 10 червня ця бджола масово виходить, в цей період і медозбір з цієї бджоли реальний починається і далі на соняху дійсно випереджає усіх, якщо є з чого носити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені було цікаво побачити бакфаст, який позмагається з карнікою по старту весною. Відверто тримав би такий бакфаст. А на рахунок медозбору на зимувалу у мене все добре, можу з багатьма позмагатися в цьому році. Просто все почалося з 140 кг. на сім'ю і 2 відводки.
Що і В100 і В21 відомих нам матководів, є бджолами з пізнім стартом, орієнтовані на медозбір з соняха.

В21 підтвержую, пізній старт(ріпак і акація в прольоті)
В100 не тримав але була комбінація в53?в100 так там теж саме.

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю у меня две матки от Вольдемара Коха В-33 и В-158,в В-33 позноватый старт,а вот у В - 158 очень раний просто взрывной.и до подсолнуха она вобще не просаживаеться и в зиму идет в полном ажуре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...