Перейти к содержанию

Маврік: застосування і допомога у придбанні


dust

Рекомендуемые сообщения

54 хвилини тому, davolodya сказав:

Я якраз за Грецію і кажу, якщо є можливість перевезти звідти 1 літр, повинно бути значно дешевше. Де ж ще дешевше можна взяти, як не в країні-виробнику?. Я брав у аграріїв, за якість ще нічого сказати не можу, так як бджілок ще необробляв, а жука на картоплі валить:ay:

Трохи сплутав, виробник Ізраїль, значить для дешевшого Маврика треба шукати вихід на Ізраїль

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, davolodya сказав:

Якщо дія кишково-шлункова, кліщ має наїстися того препарату, у випадку з дим-пушкою скоріш за все працюють випари флювалінату або амітрази.зрештою, яка різниця як, головне щоб кліщ надійно здихав, а бджілкам шкодило по мінімуму

Воно то так. Але знаючи механізм дії препарата використання його стає більш ефективно. Для прикладу, якщо працюють випари флювалінату, то напевно на період обробки слід мінімізувати втрати пари шляхом зменшення вентиляції. Якщо кишково-шлункова дія, то при обробці зі шприца чи росинкою слід передбачити доступ препарата до кожної бджоли. Я так думаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в этом году, в июне, сам пробовал делать полоски, по рецептам с ОПФ. Поставил по одной - безрезультатно, поставил по две - упало по 3-5ть клещей, но весь трут из пяти экспериментальных семей лазил по пасеке. Некоторый отошел, а некоторый пропал. В общем оставшимся раствором я обработал фруктовые, и в зиму решил не экспериментировать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Рус сказав:

Я в этом году, в июне, сам пробовал делать полоски, по рецептам с ОПФ. Поставил по одной - безрезультатно, поставил по две - упало по 3-5ть клещей, но весь трут из пяти экспериментальных семей лазил по пасеке. Некоторый отошел, а некоторый пропал. В общем оставшимся раствором я обработал фруктовые, и в зиму решил не экспериментировать.

Можливо трут лазив від того, що його в цю пору виганяють з сімей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ЮМос сказал:

Можливо трут лазив від того, що його в цю пору виганяють з сімей?

В июне у меня никогда трута не гнали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если наберётся народа грамм на 500-700 маврика, то могу купить литр и отправить всем желающим. Пока есть только полоски 250х25х1.5мм. 

Пишите в личку. Или звоните

097 476 77 44 Николай

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, ЮМос сказав:

Воно то так. Але знаючи механізм дії препарата використання його стає більш ефективно. Для прикладу, якщо працюють випари флювалінату, то напевно на період обробки слід мінімізувати втрати пари шляхом зменшення вентиляції. Якщо кишково-шлункова дія, то при обробці зі шприца чи росинкою слід передбачити доступ препарата до кожної бджоли. Я так думаю. 

На каністрі з Маврика виробник вказує: препарат контактної та шлункової дії від комплексу гризучих та сисних шкідників. Щоб хто-небуть проливав Мавриком, так як Біпіном, я ще не чув, залишається 2 методи— полоски і пушка, обидва посвоєму ефективні.Ще є варіант @miro, нанести краплі Маврика на потолочні дощинки, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, davolodya сказав:

Я якраз за Грецію і кажу, якщо є можливість перевезти звідти 1 літр, повинно бути значно дешевше. Де ж ще дешевше можна взяти, як не в країні-виробнику?. Я брав у аграріїв, за якість ще нічого сказати не можу, так як бджілок ще необробляв, а жука на картоплі валить:ay:

ну шо там, перевозка 1кг 1євро,але Греція не є виробником,виробник по моєму Данія

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

ну шо там, перевозка 1кг 1євро,але Греція не є виробником,виробник по моєму Данія

Виробник оригіналу Ізраїль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Рус сказав:

В июне у меня никогда трута не гнали

Дивно. Для чого в червні ставити полоски?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

На каністрі з Маврика виробник вказує: препарат контактної та шлункової дії від комплексу гризучих та сисних шкідників. Щоб хто-небуть проливав Мавриком, так як Біпіном, я ще не чув, залишається 2 методи— полоски і пушка, обидва посвоєму ефективні.Ще є варіант @miro, нанести краплі Маврика на потолочні дощинки, 

Для тих шкідників, що вказані в інструкції до Маврика дійсно механізм дії контактно-шлунковий. Та що до кліща на бджолах, то тут питання залишається відкритим.

Щодо проливання препарата в вулички, то в повідомленні йшла мова не лише про флювалінат, а й про амітраз. 

Та приклади проливання флювалінату в вулички також є. Ось для прикладу: Аква-фло.

ДЕЙСТВУЮЩЕЕ ВЕЩЕСТВО АКВА-ФЛО - раствор действующего вещества флювалинт.
СПОСОБ ПРИМЕНЕНИЯ И ДОЗИРОВКА - препарат применяют для лечения пчел при варроозе в весенний и осенний периоды при отсутствии в семьях расплода и температуре воздуха не ниже 15°С. За 15-20 минут до обработки пчелосемей готовят рабочую эмульсию препарата. С этой целью 1,0 мл препарата разводят в 1 л теплой чистой водопроводной воды и тщательно перемешивают в течение 1 минуты до образования эмульсии молочного цвета. Приготовленная водная эмульсия пригодна для применения в течение одного рабочего дня. Непосредственно перед использованием ее необходимо тщательно перемешать. Обработку пчел проводят путем поливания межрамочного пространства из шприца с нормой расхода 10 мл эмульсии на улочку пчел, двукратно с интервалом 5-7 дней. Мед, от обработанных препаратом пчелиных семей годен к употреблению в пищу через 15 дней после применения препарата.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ЮМос сказал:

Дивно. Для чого в червні ставити полоски?

Ради эксперимента, чтобы испытать полоски до осени.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо в складі Аква-фло 20% флувінату, а решта - допоміжні речовини, то маврику треба брати в 5 разів менше для приготування розчину і проливати по 10 мл по вуличках. Тобто 1 мл маврика на 5 літрів води. Треба попробувати на одній сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, blondex сказав:

Якщо в складі Аква-фло 20% флувінату, а решта - допоміжні речовини, то маврику треба брати в 5 разів менше для приготування розчину і проливати по 10 мл по вуличках. Тобто 1 мл маврика на 5 літрів води. Треба попробувати на одній сім'ї.

Ні. То він йде в такій концентрації від виробника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, blondex сказав:

Якщо в складі Аква-фло 20% флувінату, а решта - допоміжні речовини, то маврику треба брати в 5 разів менше для приготування розчину і проливати по 10 мл по вуличках. Тобто 1 мл маврика на 5 літрів води. Треба попробувати на одній сім'ї.

Мабуть трохи не так. У мавріку не 100% флювалінату, а 24%, є й 16% і 32%.
Коли розвести аква-фло (20% флювалінату) згідно рекомендацій - 1:1000, то одержимо 0,02% розчин флювалінату.
Щоб одержати розчин такої ж концентрації (0,02% флювалінату) розводячи маврік, потрібно дотриматись таких пропорцій:

для мавріка 16% концентрації - 1:799;
для 24% - 1:1199;
для 32% - 1:1599

Розрахунки зроблені за правилом хреста, довелось відволікати від перегляду улюбленого  серіалу спеціаліста-консультанта вищої категорії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.09.2016 в 20:15, miro сказал:

хороша річ, но будьте пильні всі щоб не було підробки, і друге не застосовуйте весною,третє майте наувазі при передозуванні молода бджола може осипатись,такщо зверніть увагу при застосуванні.

а почему нельзя применять весной ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Vladimir85 сказав:

а почему нельзя применять весной ???

час розпаду діючої речовини є тривалим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.08.2017 в 21:21, Vladimir85 сказал:

а почему нельзя применять весной ???

после каждой обработки наблюдается осыпь молодой пчелы, где 5 где 10 штук, все зависит от заклещенности семьи.... я на некоторых молодых пчелах наблюдал по 3 клеща и удивляться их гибели нечего, это пчелы истощенные и всеравно долго не проживут.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.08.2017 в 12:59, ЮМос сказав:

Дивно. Для чого в червні ставити полоски?

якщо в сімях є кліщ з тим гаяти не треба,краще мед не відкачати,але за те врятуєте бджолосімї,є різні роки, і тут можна прогавити і почнуться злети,хвороби,і меду не буде і бджіл теж,тож профілактика і лікеування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги, як зробити розчин

24% маврика- на скільки .......і т.д.?

Дякую:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

розчин для чого? 

24% препарат.

Для пропитки пластин: за попередніми відео 20-30 мл препарата на 1 л води.

Для обробки шприцом або росинкою: 1мл препарата на 1 л води.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, ЮМос сказал:

розчин для чого? 

24% препарат.

Для пропитки пластин: за попередніми відео 20-30 мл препарата на 1 л води.

Для обробки шприцом або росинкою: 1мл препарата на 1 л води.

для пропитки пластин. на 50мл маврика 24%

скільки чого треба? та скільки часу тримати пластини?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, timoncikk сказал:

для пропитки пластин. на 50мл маврика 24%

скільки чого треба? та скільки часу тримати пластини?

Врахуйте, що Ваші пластичні мають ефективну дію досить короткий час, десь 5-7 днів максимум, і далі знову потрібно процедуру повторити хоча б 4-5 раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, ЮМос сказал:

Для обробки шприцом або росинкою: 1мл препарата на 1 л води.

Цим методом хтось користувався,які відгуки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Женя Циба сказав:

Цим методом хтось користувався,які відгуки?

Не пробував.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...