Перейти к содержанию

Виноград


аматор

Рекомендуемые сообщения

4 хвилини тому, ALEKS1952 сказав:

У меня Молдова растет на арке возле дома, с солнечной стороны, так что для вызревания хватает и солнца и тепла. Два куста расположены по разным сторонам крыльца. Один куст постоянно болеет, приходится постоянно обрабатывать. Уход за вторым заключается в весенней обрезке и поливе. В чем причина не знаю.:dntknw:

Зверніть увагу на протяги, так в мене росли два куща Одеського сувеніра, який більше боліє чим Молдова. Цього року лічив один раз, але не запам'ятав препарат "комплексного захисту" від шкідників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Mihail-ves сказал:

але не запам'ятав препарат

У меня тесть сначала занимался обработкой винограда, два года урожая не было, в этом году взял все под свой контроль:ah:, первая обработка "Хорус" по молодым побегам в фазе 3-5 листа, вторая "Радемилд голд+топаз+ удобрения по листу" до цветения, третья строби+удобрения по листу по гороху, не знаю правильно ли, но в этом году у меня виноград не болел, сдер все с нета:ah::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Sanich сказав:

А молдавское и грузинсоке - много говна. Пару раз обжегся и обхожу их десятой дорогой.

При случае купите в "АШАН"е  молдавское вино ,  "Каберне", производство Пуркар,убедитесь что Молдова таки может делать вина, может мнение  поменяете...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, дон57 сказав:

Я их уже уложил ,но ещё не укрывал. Посмотрю ,можно ли отрезать по 2 почки.Завтра отпишу.

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто підкаже. Чи лікується листова філоксера? Якщо так то чим?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Маркіян сказал:

Хто підкаже. Чи лікується листова філоксера? Якщо так то чим?

Прочитайте в инете информации много.

Опрыскивать инсектицидами Конфидор,Актеллик,золон. Не так страшна как корневая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, дон57 сказал:

Прочитайте в инете информации много.

Опрыскивать инсектицидами Конфидор,Актеллик,золон. Не так страшна как корневая.

Дякую. Раніше не було. А останні два роки по наростаючій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо бороться,уйдут на корень погибнет виноград.Выход один .Садите в дальнейшем виноград на филоксероустойчивом подвое(привитый),не корнесобственный

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Wed Nov 15 2017 в 23:01, дон57 сказал:

Номер накладной 59000295659106.Только что смотрел прибыл. Днем еще не было,хотя прибытие написано (ожидается 14.11.)На 15 00 15.11 был ещё в пути,как и Ровн. обл Млынив.  Млынив тоже прибыл на складе. Накл. Млынив 59000265650746

Черенки вчера забрал. Все хорошо упаковано и подписано. Большое Вам спасибо :)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

також отримав свою посилку, велике дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Сьогодні  супруга дістала з холодильника виноград закладений туди ще в жовтні.Температура була виставлена на 0.Стояв  відкритий в ящиках.Сорт ,ймовірно, "Молдова", синій з товстою кожурою, самий пізній у мене.Ягоди зменшились в диаметрі стали зморшкуваті,смак не змінився,жодної підгнившої ягоди не знайшов.При закладці в холодильник.грони були звільнені від пошкоджених.травмованих, підозріних ягід.Єкономіку процесу не рахував, просто приемно зробити і отримати позитивний результат.

100_0946.JPG

100_0945.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.11.2017 в 20:13, Mihail-ves сказав:

Зверніть увагу на протяги, так в мене росли два куща Одеського сувеніра, який більше боліє чим Молдова. Цього року лічив один раз, але не запам'ятав препарат "комплексного захисту" від шкідників.

То лікували чи боротьбу з шкідниками проводили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.11.2017 в 20:40, elesey71 сказав:

У меня тесть сначала занимался обработкой винограда, два года урожая не было, в этом году взял все под свой контроль:ah:, первая обработка "Хорус" по молодым побегам в фазе 3-5 листа, вторая "Радемилд голд+топаз+ удобрения по листу" до цветения, третья строби+удобрения по листу по гороху, не знаю правильно ли, но в этом году у меня виноград не болел, сдер все с нета:ah::hi:

Можна  поглянути на обробку винограду тут https://www.syngenta.ua/zahist-vinogradu

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.11.2017 в 09:03, Маркіян сказав:

Хто підкаже. Чи лікується листова філоксера? Якщо так то чим?

Звідки ви знаєте, що саме ця хвороба у вашого винограду? Маєте зразок листка чи фото?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Микола135 сказав:

То лікували чи боротьбу з шкідниками проводили?

Лікував від хвороб  і боровся із кліщем (шкідником), тому і брав комплексний засіб.

" На виноградній лозі може розвиватися близько 700 видів шкідників та більше ніж 100 збудників хвороб, однак економічне значення мають кілька десятків хвороб і шкідників. " цитата з Вашого посилання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.11.2017 в 09:03, Маркіян сказав:

Хто підкаже. Чи лікується листова філоксера? Якщо так то чим?

Філоксера  уже в Львівській обл.!!!

Новина печальна!  Ще чуть чуть і ця короста Україну цілком накриє!

Хотя а Ви впевнені що то є ФІЛОКСЕРА? Чи бува не путаєте Ви з   ЗУДНЕМ  виноградним?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, РУТ-61 сказав:

Філоксера  уже в Львівській обл.!!!

Новина печальна!  Ще чуть чуть і ця короста Україну цілком накриє!

Хотя а Ви впевнені що то є ФІЛОКСЕРА? Чи бува не путаєте Ви з   ЗУДНЕМ  виноградним?

вонавже накрила вже  велику частину україни як той кліщ вароа  і проти неї немає ніякого захисту , припосадці  обродляю бі-58 але  таки не100% гарантія ,багато матеріал завозиться з Одеси по всій україні який там сильно заражаний філоксерою що спирияє її поширеню з півня на північ україни 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.11.2017 в 10:03, Маркіян сказав:

Хто підкаже. Чи лікується листова філоксера? Якщо так то чим?

нелікується,якщо  будете кущ заливати хімією то швидше його вбєте чим філю , віденї тільки поможе прививка на филоксеро устойчевих сортах ,рупистрис ,рипариа,кобер ,Добрыня,Виерул-3,RR-101-14,любимі сорта для філі франко американські сорти 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Виноградарский сезон начался

Изображение 022.jpg

Изображение 023.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.02.2018 в 11:43, elesey71 сказав:

Виноградарский сезон начался

Изображение 022.jpg

 

Ого,так рано розпочали сезон.Я свої чубуки покладу на вимочку в кінці березня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.02.2018 в 12:43, elesey71 сказал:

Виноградарский сезон начался

Изображение 022.jpg

Изображение 023.jpg

А я тиждень тому тильки кильчеватор зарядив. Висадка  5-8    береня.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Олександр Д сказал:

Ого,так рано розпочали сезон

Как только позволил световой день, а вообще предполагал что корни пустит в начале марта, а получилось на неделю раньше:hmm::hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Лозко Василий сказав:

А я тиждень тому тильки кильчеватор зарядив. Висадка  5-8    береня.

 

Ще трипси встигнутт до15 травня заісти корні загниють стакани малі,з 30.03 потрібно стартувати ще світловий день малий,холодно нетой мікроклімат на вікнах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.02.2018 в 23:53, Шулянский Александр сказал:

Ще трипси встигнутт до15 травня заісти корні загниють стакани малі,з 30.03 потрібно стартувати ще світловий день малий,холодно нетой мікроклімат на вікнах

Саджанци  для себе та друзив. Висаджую у  контейнер з 2л бутилки. На постийне мисце 25 - 28 квитня ужез агартованими.

В слидуючому сезони отримую сигнальний урожай.А щоб коренева не псуваллась--- дренаж и без  зайвои вологи .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ромео сказал:

По ходу знову ні абрикос, ні винограду, ні горіхів у нас не буде. Вже ніби і перезимували, і - на тобі, "сюприз"...

Під питанням цвітіння черешень

А я вчера свои "крутые" сорта винограда, присыпал опилками, а с верху снегом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...