Jump to content

Веялка цветочной пыльцы

ved
 Share

Recommended Posts

kuchmii та Олексій К це мої 2 акаунти  один на телефоні, а інший на ПК... Просто я забув пароль від першого аккаунта прийшлось перезареєструватися... 

1 година тому, Shmel сказав:

Думаю не скаже, оскільки вони ( @kuchmii та @Олексій К, що @kuchmii та @Олексій К

Відносно того, щоб запускати у серійне виробництво, то тут треба добре попрацювати над матеріалами. У такому виконані, то пристрій для власного використання, але точно не для  харчової промисловості.

Немає сенсу заморочуватися мріями про серійне виробництво тому, що, мабуть, навіть 10 чоловік не набирається бажаючих купити її... Та і про харчові матеріали...  справді не дуже заморочувалися, хоча пилок контактує тільки з деревом і фанерою (фактично також дерево - шпон) та полікарбонатом.

С созданием в середине двадцатого века такого полимера, как поликарбонат, вопрос о выборе наиболее удачного материала для пищевых контейнеров был окончательно решен. Практически с самого начала изготовления поликарбоната в промышленных масштабах, этот термополимер стали, помимо многих других предметов быта, использовать и для изготовления высококачественных контейнеров для хранения и транспортировки продуктов питания.

Апарати для попкорну також із вітриною із полікарбонату... Тож він також безпечний... 

15 часов назад, kuchmii сказал:

... Пилку в цьому році зібрав трохи більше 400 кг, мілкої фракціі залишилось літрів 10-12 або 6-7 кілограм. 

Пилосос на затягує у себе частину пилкового пилу. Ви не аналізували мішок пилососа, після того, як прогнали таку кількість пилку через ваш девайс?

42 минуты назад, kuchmii сказал:

Та і про харчові матеріали...  справді не дуже заморочувалися, хоча пилок контактує тільки з деревом і фанерою (фактично також дерево - шпон) та полікарбонатом.

Це питання дискусійне. Є чіткі вимоги до обладнання, яке може бути засертифіковано та може в подальшому використовуватись для харчової промисловості. Але то зовсім окрема тема. Інші матеріали значить інші гроші і т.п.

Думаю ціна вашого девайсу трохи завищена, але якщо врахувати, що купив і не маєш проблем, то може і варто над тим подумати.
Я знаю колег, які для себе робили по такому принципу 

5c01326ef168e_.jpg.c6e1f57c535c9217decc4bd8fc202031.jpg

Такі установки теж успішно працюють, але є недолік у тому, що підчас їх роботи трохи забагато навколо пилкового пилу.
З таким же недоліком працює і така конструкція росіян

У вашому варіанті ніби з пилковим пилом все має бути добре. :IMHO:

17 хвилин тому, Shmel сказав:

Пилосос на затягує у себе частину пилкового пилу. Ви не аналізували мішок пилососа, після того, як прогнали таку кількість пилку через ваш девайс?

Це питання дискусійне. Є чіткі вимоги до обладнання, яке може бути засертифіковано та може в подальшому використовуватись для харчової промисловості. Але то зовсім окрема тема. Інші матеріали значить інші гроші і т.п.

Думаю ціна вашого девайсу трохи завищена, але якщо врахувати, що купив і не маєш проблем, то може і варто над тим подумати.
Я знаю колег, які для себе робили по такому принципу 

5c01326ef168e_.jpg.c6e1f57c535c9217decc4bd8fc202031.jpg

Такі установки теж успішно працюють, але є недолік у тому, що підчас їх роботи трохи забагато навколо пилкового пилу.
З таким же недоліком працює і така конструкція росіян

У вашому варіанті ніби з пилковим пилом все має бути добре. :IMHO:

Максимально за день перевівав 130 кг, в мішку пилососа було пилку приблизно половина одноразового стаканчика, але при умові, що сміттєзбірник не заповнювався більше 70%... 

По принципу Ваших колег я також працював... але то дуже тяжко і брудно і до того ж повільно... Але я не машину збирав як на Вашій схемі, а ставив повітродувку перед нею вентилятор для того, щоб зробити потік пільш об'ємним і потім сипав у ємність пилок, а сміття летіло за ємність... Але то не дуже гігієнічно і дуже муторно і тяжко і мілка фракція іде у відход по усьому двору... 

Ціна завищена тому, що надії продавати їх постійно немає, і як каже їх "конструктор" то вартість не за матеріали, а за НАУКУ!))) 

• Like 1

• 5 weeks later...
В 30.11.2018 в 15:16, kuchmii сказал:

.........
Ціна завищена тому, що надії продавати їх постійно немає, і як каже їх "конструктор" то вартість не за матеріали, а за НАУКУ!))) 

Дякую за гарну ідею. :az: Вчора завершив збирати свій варіант.
Image_small.jpg.7720ddebbabb1b1ca282dfdbb01d3e07.jpg

Перші тестування показали, що політ абсолютно нормальний :).
Тепер залишилось провіяти свої 500 кг, і переконатись, що це для неї не проблема.... Хоча перші випробування вже показують, що турбуватись не варто.

• Like 3
  • Thanks 1

Хаха... , наламали пацанам бизнес:) хотели заработать на пасечниках, показали свой космокорабль, а не тут то было... Наши умельцы круче китаез подрезали идею! А как же интеллектуальная собственность:) :):) . Скиньте чертежики, пожалуйста!? 

• Thanks 1
  • Haha 1

Також цікавився віялкою.В інеті багато варіантів пристроів для провіювання корму для птахів.Є навіть з розмірами для виготовлення.

В 29.12.2018 в 18:49, Shmel сказал:

Дякую за гарну ідею. :az: Вчора завершив збирати свій варіант.
Image_small.jpg.7720ddebbabb1b1ca282dfdbb01d3e07.jpg

Перші тестування показали, що політ абсолютно нормальний :).
Тепер залишилось провіяти свої 500 кг, і переконатись, що це для неї не проблема.... Хоча перші випробування вже показують, що турбуватись не варто.

А можно размеры скинуть?

• Like 1