Jump to content

Веялка цветочной пыльцы

ved
 Share

Recommended Posts

Відписався  ... если насобирається партия в 20 шт. то цену можно будет сделать 2800 грн. 

Пока не собирется партия 8-10 штук вообще нет смысла заниматься... так как материал закупается листами, а поликарбонат по цене уже около 950 грн. м. кв. и остатки могут лечь мертвым грузом ,, фсф фанера тоже, а также в мастерской где дядя Витя твой сепаратор ваял расчет раствором С2Н5ОН уже не прокатывает, там тоже будет нужно будет платить но при большем колличестве и по срокам можно будет сделать быстро, а не по остаточному принципу. Патентовать сепаратор я не буду, а после продажи первой партии их начнет делать еще кто-то как было с варомором.  Потому на много заказов я не расчитываю...пускай на форуме определятся желающие, как наберешь 10 человек я изготовлю и отправлю...наложкой))) скинь ссылку на форум.

2 години тому, АТВ сказав:

а скажи я из видео не понял каким образом достается мусор из ящика?

знизу під сміттям лючок на саморізах він відкручується...

19 хвилин тому, Олексій К сказав:

поликарбонат по цене уже около 950 грн. м. кв.

Полікарбонат це принципово? Типографський алюміній на герметик не підійде? З полікарбоната зробити лише оглядове вікон-рівень для сміття:IMHO:

А як Ви будете регулювати силу всмоктування повітря? пилок по сезону завжди різний (важчий-легший, більший чи менший) тому потрібно постійно регулювати потік повітря, а без "наглядності" процесу Ви не будете розуміти як у Вас іде очищення...

Впринципі це можливо, але це буде вкрай не зручно...економія не виправдана...Це як економити на сірниках...економії 2 коп., а мерзнути всю ніч...Можливо є якісь матеріали дешевші ніж полікарбонат, але теж прозорі...тоді сенс буде!

ну так шахту з полікарбонату ще зробити:IMHO:

• Like 1

1 час назад, Олексій К сказал:

так однозначно можна.

Тогда цена на сколько уменьшится?

Не знаю, пізніше спитаю... 

1 час назад, Олексій К сказал:

Відписався  ... если насобирається партия в 20 шт. то цену можно будет сделать 2800 грн. 

Пока не собирется партия 8-10 штук вообще нет смысла заниматься... так как материал закупается листами, а поликарбонат по цене уже около 950 грн. м. кв. и остатки могут лечь мертвым грузом ,, фсф фанера тоже, а также в мастерской где дядя Витя твой сепаратор ваял расчет раствором С2Н5ОН уже не прокатывает, там тоже будет нужно будет платить но при большем колличестве и по срокам можно будет сделать быстро, а не по остаточному принципу. Патентовать сепаратор я не буду, а после продажи первой партии их начнет делать еще кто-то как было с варомором.  Потому на много заказов я не расчитываю...пускай на форуме определятся желающие, как наберешь 10 человек я изготовлю и отправлю...наложкой))) скинь ссылку на форум.

Для интереса заглянул на олх так вот поликарбонат монолитный там стоит порядка 400гр. Метр квадратный.

хотел поинтересоваться о стоимости изделия без карбоната

,

Я задам питання... , ми коли шукали полікарбонат то ціни були різні, але коли телефонуєш то ціна інша... 

Яаа товщина за 400 грн? Моноліт чи сотовмй? 

Я готов купить одну такую веялку

10 часов назад, Олексій К сказал:

Відео не дуже якісне тому, що знімав на телефон, але принцип роботи думаю зрозумілий...на жаль підмору не знайшов щоб було більш наглядно...

Чем воздух нагнетаете?от чего она работает?

10 хвилин тому, ved сказав:

Чем воздух нагнетаете?от чего она работает?

від звичайного пилососа побутового, там на кресленні я десь малював принцип роботи...

3 минуты назад, Олексій К сказал:

від звичайного пилососа побутового, там на кресленні я десь малював принцип роботи...

как регулировать подачу воздуха?ведь мой и ваш пылесосы разной мощности

мені взагалі пощастило, на моему китайчику є регулювання потужності...

якщо такого бонусу немає то в камері для сміття робиться віконце для підсосу з регульованою шторкою, по принципу як льоток круглий на корпусі вулика

11 минут назад, ved сказал:

как регулировать подачу воздуха?ведь мой и ваш пылесосы разной мощности

обычно в трубе пылесоса есть прикрывающая дырочка

• Like 2

Її зазвичай не достатньо, я підрегульовую ще і на пилососі

Та і проблеми, грубо кажучи, льоток прикрутить на віялку не проблема. 

2 години тому, АТВ сказав:

Тогда цена на сколько уменьшится?

Сказав, що не має сенсу з цим морочитися без доступу до обрізків полікарбонату чи оргскла, тому, що той шматок який викидується посередині більше ніде застосувати... Тобто так як Ви пропонуєте вийде по фінансам однаково тільки роботи більше... 

Оце я собі роботу придумав на громадських засадах...старший посередник))) Потрібно комісію з когось брати:umora:

• Thanks 1

Кого зацікавило пишить в особисті повідомлення номер телефону та ім'я, щоб я нікого не пропустив! 

• Thanks 1

2 часа назад, Олексій К сказал:

Думаю принцип роботи подібний до того як сепарується зерно
 marot_osob4.jpg.3746caf0f8aad66a083324391858d37b.jpg

12 часов назад, Олексій К сказал:

За рахунок такого типу перевівання пилок виходить "полірований", якщо можна так виразитись...на вигляд набагато кращий товарний вигляд ніж після сита. Единий мінус комочки пилку (який злипся) також потрапляють в чистий пилок..., але він досить просто видаляється вручну...

А пилок у вас не розбивається коли "танцює" на ребрах? В центобіжних млинах зерно теж розбивається об ребра....
Не порівнювали після чого більше відходу: після сита, чи після даної установки?

14 хвилини тому, Shmel сказав:

Думаю принцип роботи подібний до того як сепарується зерно
 marot_osob4.jpg.3746caf0f8aad66a083324391858d37b.jpg

А пилок у вас не розбивається коли "танцює" на ребрах? В центобіжних млинах зерно теж розбивається об ребра....
Не порівнювали після чого більше відходу: після сита, чи після даної установки?

Це Ви мене так підтролюєте? Там механічна дія ніяк не більша ніж при використанні сит, відходу може і більше трохи за рахунок більш кращого очищення, але мені навіть і в голову не приходило порівнювати втрати... До того ж цей пилок мілку фракцію я також продаю для використання в канді... Щоправда його вію за допомогою сита ... Пилку в цьому році зібрав трохи більше 400 кг, мілкої фракціі залишилось літрів 10-12 або 6-7 кілограм. 

• Like 3
  • Thanks 1

Принцип роботи мабуть не подібний, а точно такий же...За аналог хлопці і брали, щось подібне... Проблема в тому, що зернові віялки дуже великі, а перерахувати параметри для зменшення виявилося не так просто... Точніше просто, але чомусь не запрацювало... Або все разом летіло у сміття, або усе разом у ємність для чистого пилку... Там якщо придиветесь на відео вгорі утворюється вихор за рахунок якого і розділяються фракції... Принаймні поки він не почав утворюватися то пилок не відділявся від сміття... А про поліровку, я мав на увазі вигляд, а не принцип очищення... 

По суті ця віялка і є змаштабована і виконана в дереві якась промислова зернова віялка, за аналог вони брали щось промислове... Принаймні так говорили... 

• Like 2

10 часов назад, kuchmii сказал:

Принцип роботи мабуть не подібний, а точно такий же...За аналог хлопці і брали, щось подібне

Вы точные размеры наверное не скажете? :ah:

2 часа назад, Джаз сказал:

Вы точные размеры наверное не скажете? :ah:

Думаю не скаже, оскільки вони ( @kuchmii та @Олексій К ) і є розробниками :IMHO:. Мені взагалі здається, що @kuchmii та @Олексій К це одна і та ж особа, просто логіни інші. І в тому, що не скажуть нічого поганого не має.:IMHO:

Сьогодні ми живемо в такий час, коли безкоштовний сир тільки в мишоловці. Конструкція дійсно дуже проста, але люди попрацювали, отримали результат і хочуть за це отримати гроші. Мало того, на загал, показали, як то працює. Беріть, повторюйте, експерементуйте, і будете мати безкоштовно.
Відносно того, щоб запускати у серійне виробництво, то тут треба добре попрацювати над матеріалами. У такому виконані, то пристрій для власного використання, але точно не для  харчової промисловості.