Перейти к содержанию

Бджоли і голуби


Alazon

Рекомендуемые сообщения

Принесла сусідка молодого голубка ще живого. З голови вийняли 3 бжолиних жала, ще одне-два були на ногах. Голуб помер.Випадок незвичайний, Хіба бжоли жалять птахів? Правда на даху на перельоті бжіл стоїть голубина поїлка., та зараз там бжіл не видно (збирається на дощ). На пасіці за метрів 30 також є поїлка.Хтось мав подібне?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Постоянно гоняют птиц. Голубей диких - особенно. Домашних рядом не имел, подозреваю с ещё большим успехом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще пара голубів поводяться як пожалені, а трійка спортивних поштарів десь пропала. Я бачив як дивно літала та зграйка та не придав уваги - голуби синові і я ними не цікавлюсь. В 30-х роках минулого століття була в мого діда пасіка і голуби, про подібні випадки матері невідомо. Зараз голубник на перельоті, може того, та хмари то зависнуть, то розійдуться - на дощ, грозу навіть я отримав пару жал як відбирав матку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ганяють постійно,  в мого батька голуби на горищі а низу вулики і при польотах голубиних бджоли йдуть на перехоплення отак і живуть роками. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Померла від вжалень ще пара київських світляків, з трійки спортивних знайшовся тільки пожалений один, поки живий.

Ам@тор а ми з Вами сусіди, бо є найближчим до мене з форумчан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось дивно, у мене пасіка під 100 сімей і голубятня на подвір'ї метрів 15 від вуликів, то ніколи такого не помічав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Alazon сказал:

Ам@тор а ми з Вами сусіди, бо є найближчим до мене з форумчан

О, а я і не знав - це мій земляк, рукою подати. Треба зв'язатись.

Дякую що підказали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Alazon сказал:

Принесла сусідка молодого голубка ще живого. З голови вийняли 3 бжолиних жала, ще одне-два були на ногах. Голуб помер.Випадок незвичайний, Хіба бжоли жалять птахів? Правда на даху на перельоті бжіл стоїть голубина поїлка., та зараз там бжіл не видно (збирається на дощ). На пасіці за метрів 30 також є поїлка.Хтось мав подібне?

Чоловік з Кіровоградщини брав у мене маток, то казав що в нього в минулому сезоні бджоли всіх курчат повбивали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну залежно де на Дністрі може Серж82 і ближче до мене. Якщо виводите маток - скиньте село, може заїду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Alazon сказал:

Ну залежно де на Дністрі може Серж82 і ближче до мене.

Ні все таки аматору ближче.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене поcтійно по пасіці пасеться пів сотні курчат такого не спостерігав.Дуже полюбляють вранці біля льотків збирати підмор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Baton сказал:

В мене поcтійно по пасіці пасеться пів сотні курчат такого не спостерігав.Дуже полюбляють вранці біля льотків збирати підмор.

Це поки бджоли не " сказились " . В мене на пасіці " пасуться їжаки " , курей туди не пускаю - від гріха подальше . Кіт теж спав , на кришках вуликів ..... до пори , до часу .... :) .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Baton сказал:

В мене поcтійно по пасіці пасеться пів сотні курчат такого не спостерігав.Дуже полюбляють вранці біля льотків збирати підмор.

І я про теж. В мене пару сезонів мускусні качата паслись на пасіці, а старий качур блін довбав мені полістирольні(як побачив то чуть сам не абив).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

На счет голубей ничего не могу сказать, но мои пчелки стоят прямо возле курятника. Куры вообще обнаглели))) лезут прямо к леткам и смотрят что пчелы делают))))  Ни одной курицы не ужалили, живут спокойно уже три сезона( хозяйка тоже ничего не замечала) Пчелы породы карпатка, может поэтому и спокойно на все реагируют

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Геннадий79 сказал:

На счет голубей ничего не могу сказать, но мои пчелки стоят прямо возле курятника. Куры вообще обнаглели))) лезут прямо к леткам и смотрят что пчелы делают))))  Ни одной курицы не ужалили, живут спокойно уже три сезона( хозяйка тоже ничего не замечала) Пчелы породы карпатка, может поэтому и спокойно на все реагируют

Сусідські курчата заходять на пасіку і теж лазять попід льотки то все норм, а от вчора перший раз бачив як дійсно з десяток бджіл доганяли голуба який приземлявся на хату, але тілки уповільнив рух - вони його залишили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

о , в юні літа скільки ж то голобів тримав,а породи,а скільки то розмов було,за кожного голуба можна було розказати біографічну довідку, а було їх у мене з пів сотні, правда бджіл тоді було лише перший вулик:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю , що там з голубами, а бройлерам бджоли до хвоста. Перестав випускати їх попастися, раніше клювали підмор, а потім почали збирати вентиляторщиць з прильотки.Помічав , що кури втікають і пищать( чи жалять ,чи просто ганяють не знаю), але летальних випадків не зафіксовано!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...