Перейти к содержанию

Возьму в подарок матки (Флуд-тема)


Tedo

Рекомендуемые сообщения

Є в мене ройова 18 -го року,дуже злоблива( на зразок кавказької вівчарки) і вправна в бджоловжаленні.Після декількох підходів і прогнозованих втечь з переслідуванням хотів" закурити сіркою"- не вдалось: чи концентрація мала  чи витривалі надзвичайно.Живі і досі сидят на 8р.Д  з кормовими запасами в "тупіковому точку".Митикую як їх... так щоб рамки можна було потім використати за призначенням.Поки що придумав висмоктати пилососом всіх бджіл але для цього треба підвезти до джерела єл. енергії. Також розглядаю варіант залишити зимувати на точку(може хто вкраде таке добро).Може знайдеться неподалік сміливець і забере(разом з вуликом).Що мене захоплюе в них так це наполегливість в переслідуванні ворога(зазвичай мене) і вправність в бджоловжаленні.Злі бджоли для мене це ті, що  "пробивають" добре , правильно одягнутого бджоляра.Останні роки правильно вдягаюсь до бджіл і не звертаю уваги на їх настрій, коли достають, звертаю увагу-злі , ставлю позначку(чорну мітку, "лоб зелёнкой").

Не по темі, бо Вам чи кому іншому висилати не мрію(не хочу відкривати вулика, не те щоб матку там шукати).Так коротка історія, бувальщина сучасності. І ще відводок придбаний в травні у широко відомого в вузьких колах маткаря В.Л.Гаврилова не змінив під моею опікою свого вкрай миролюбного   характера.Це до того , що існуе загальна думка про "лагідність" УС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є в мене ройова 18 -го року,дуже злоблива( на зразок кавказької вівчарки) і вправна в бджоловжаленні.Після декількох підходів і прогнозованих втечь з переслідуванням хотів" закурити сіркою"- не вдалось: чи концентрація мала  чи витривалі надзвичайно.Живі і досі сидят на 8р.Д  з кормовими запасами в "тупіковому точку".Митикую як їх... так щоб рамки можна було потім використати за призначенням.Поки що придумав висмоктати пилососом всіх бджіл але для цього треба підвезти до джерела єл. енергії. Також розглядаю варіант залишити зимувати на точку(може хто вкраде таке добро).Може знайдеться неподалік сміливець і забере(разом з вуликом).Що мене захоплюе в них так це наполегливість в переслідуванні ворога(зазвичай мене) і вправність в бджоловжаленні.Злі бджоли для мене це ті, що  "пробивають" добре , правильно одягнутого бджоляра.Останні роки правильно вдягаюсь до бджіл і не звертаю уваги на їх настрій, коли достають, звертаю увагу-злі , ставлю позначку(чорну мітку, "лоб зелёнкой").
Не по темі, бо Вам чи кому іншому висилати не мрію(не хочу відкривати вулика, не те щоб матку там шукати).Так коротка історія, бувальщина сучасності. І ще відводок придбаний в травні у широко відомого в вузьких колах маткаря В.Л.Гаврилова не змінив під моею опікою свого вкрай миролюбного   характера.Це до того , що існуе загальна думка про "лагідність" УС.
У сім'ї не без урода. І не треба паскудити "загальну" думку. Бувають виключення у різних порід.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Джаз сказал:

В семье пропала матка, нужна любая плодная. Может кто-то меняет сейчас старых. Буду благодарен. 

Завтра буду на пасіці ще є нуки які лишав для резерву  не встиг зєднати, в них матки серпневого обльоту в четвер зможу відправити якщо підходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Tue Sep 11 2018 в 11:34, uam_63 сказал:

Завтра буду на пасіці ще є нуки які лишав для резерву  не встиг зєднати, в них матки серпневого обльоту в четвер зможу відправити якщо підходить.

Да конечно, любая что б спасти семью. Спасибо! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.09.2018 в 18:34, Джаз сказал:

Да конечно, любая что б спасти семью. Спасибо! 

Матка є скидайте дані  куди відправляти. І ще питання підкажіть маток коли відправляти новою поштою, вказувати що це бджоли чи шифруватись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, uam_63 сказал:

Матка є скидайте дані  куди відправляти. І ще питання підкажіть маток коли відправляти новою поштою, вказувати що це бджоли чи шифруватись?

Нет. Если скажете что пчелы, откажутся принимать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу поблагодарить uam_63 за матку, приехала отлично, посажена под колпачек в семью. Спасибо.

IMG_20180915_193735.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.08.2018 в 18:00, Олег Мельник сказав:

А, чом і не спробувати!
З задоволенням і щирою вдячністю прийму в дарунок маточку бакфаст. Не обов'язково молоду і свіжу, аби бадьореньку і дієздатну)
 

Ех, схоже, що не вдасться мені  ударними темпами на бакфаст повністю перейти. :vinny:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

IMG_20181016_111356.thumb.jpg.ebaf92a0507d8949224b6f8eff605e2c.jpgСегодня нашёл возле летка. Матка и.о.Бакфаст подарок Дима Бердянск. Нет у кого матки?:(:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, F.A.V. сказал:

Сегодня нашёл возле летка. Матка и.о.Бакфаст подарок Дима Бердянск. Нет у кого матки?:(:helpme:

А зачем вам матка 

Пчёлы сделали замену ,

а старушку проводили геть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

А зачем вам матка 

Пчёлы сделали замену ,

а старушку проводили геть 

И замены в улье нет. И вопрос если и есть то облетится ли она?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, F.A.V. сказал:

И вопрос если и есть то облетится ли она?

Так может она вывелась в начале августа 

матки Т.С. часто работают вдвоём с мамой 

иногда и зимуют вместе 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

О теперь моя тема актуальна. Только немножко я неправильно её сформировал. Возьму на тест групу аналогов. Мико переименуй!? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Tedo сказал:

О теперь моя тема актуальна. Только немножко я неправильно её сформировал. Возьму на тест групу аналогов. Мико переименуй!? 

Создайте новую тему, так будет удобней.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Tedo сказал:

. Мико переименуй!? 

Я могу  только переместить в другое место 

Как переименовать это наверно @ромео умеет 

1 минуту назад, Алёнка сказал:

Создайте новую тему, так будет удобней.

Точно 

А на старую тему может кто и подбросит маток в подарок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

Точно 

А на старую тему может кто и подбросит маток в подарок

Просто тут 140 страниц и все по подаркам. А новая тема начнётся сразу с нового сообщения по

11 минут назад, Tedo сказал:

Возьму на тест групу аналогов

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Мико сказал:

Как переименовать это наверно @ромео умеет 

умею, но в обмен на матку...;)

а если без шуток, то автору переименование темы вряд ли чего даст, кроме флуда...

Если по серьёзному относиться, то затея вполне реальна, что доказал Александр Васильев.

Только такое отношение нужно заслужить:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема прикольна, недумаю що її потрібно міняти. А нову тему "візьму на тест групу аналогів" дійсно можна створити, але це дійсно має бути серйозна група з гарантіями:hi::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, САХНЮК сказал:

Тема прикольна, недумаю що її потрібно міняти. А нову тему "візьму на тест групу аналогів" дійсно можна створити, але це дійсно має бути серйозна група з гарантіями:hi::IMHO:

С гарантиями о про деланной работе с взятой гупой а  то ужу тестировали а отчета не какого :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Распечатаю сезон повышения кармы. Приму в дар 3-5 матки, для восстановления пасеки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Максим, 11-12 наберіть мене, можливо щось найду. А так Ви трішки запізнились. Пару днів назад мій і більше знайти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@max-nik наберіть мене, є гарна пропозиція - внучки моєї УС31, всі як під копірку одинакові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.06.2019 в 12:14, Mihail-ves сказал:

@max-nik наберіть мене, є гарна пропозиція - внучки моєї УС31, всі як під копірку одинакові.

Дякую!! Все дошли отлично.

IMG_20190610_113716.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги!, можливо в когось- ще є зайві матки, візьму за символічну плату:ah:

5  штук (мої у відводках,  не повернулись з обліту).

ДЯкую 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, timoncikk сказал:

Шановні колеги

  не повернулись з обліту).

 

Если и в дальнейшем будет облёт такой 50 % 

то в этой теме мне не придётся отмечаться 

То ли тепловой удар ,то ли солнечный ,а  может 5 J на маток влияет ,

но такого херового возвращения с облёта не было 

Вся работа коту под хвост ,просто хочется рвать и метать 

ещё одна такая партия не возврата и Коля опять закурит 

Эх надо было таки бросить этот  неблагодарный труд 

НАДО 

Нет матковода , есть ремонтник нуков ,по третьему кругу ремонтирую 

Мандець 

А мёд стоит не качаный ,три бидончика натасовал и в ремонтники пошел 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...