Перейти к содержанию

Гыыы


gri

Рекомендуемые сообщения

Немає опису світлини.:umora:......Не смійтесь!Вікна вставляв майстер!

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 12
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Павло Михайлович сказал:

Немає опису світлини.:umora:......Не смійтесь!Вікна вставляв майстер!

Якщо собі, то норм, а коли людям, то руки поодбивати... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Госпожа Коган из Нью-Йорка пришла в турагенство и говорит:
— Я хочу в Индию.
— Госпожа Коган, но почему Индия? Там грязно, намного жарче, чем в Нью-Йорке, и там полно индусов.
— Я хочу в Индию.
— Но это длительный полет. А эти поезда в Индии?! Что вы будете там кушать? Воду там пить нельзя. Нельзя кушать свежие фрукты и овощи. А холера, гепатиты, тиф, малярия и Бог знает что еще? Что вы будете там делать? И вокруг ни одного еврейского доктора! Зачем так мучить себя?
— Я хочу в Индию.
Ну, делать нечего. Все оформили. И вот г-жа Коган в Индии. Вокруг галдеж, вонища, полно народу. Полуживая, она добирается до главного храма и становится в конец очереди на аудиенцию к самому-самому главному Гуру. Служка говорит ей, что придется стоять в очереди не меньше трех дней.
— Хорошо.
И вот она уже у главного входа. Служка говорит ей, что она может сказать Гуру только три слова.
— Хорошо.
Наконец, г-жа Коган попадает в святая святых, где на возвышении сидит Главный Гуру, готовый благословить просящего. Г-жа Коган слышит сзади шипящее:
— Помните, только три слова!
— Хорошо.
Она подошла к возвышению, где сидел Гуру и, в отличие от других просящих, не опустилась на колени, а встала точно напротив Гуру, сложила на груди руки, устремила свой взгляд прямо ему в глаза и сказала:
— Абрам, вернись домой!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Речовий доказ з’їли миші: у Тернополі відпустили підозрюваного у зберіганні марихуани

7 червня, 2020

У районному суді Тернополя відпустили підозрюваного в незаконному зберіганні наркотичних речовин. Причиною такого вироку стало те, що марихуану, яка була речовим доказом, ніби-то з’їли миші.

Розслідування цієї справи розпочалося у 2017 році. На суді прокурор не зміг пояснити, що сталося з пакетиком марихуани. Про це пишуть Факти.

Проте у листі слідчого управління ГУ НП Тернопільській області зазначено, що під час перевірки наявності речового доказу, вдалося знайти тільки невеликі шматочки упаковування, в якій зберігалася марихуана.

Така ситуація склалася через неналежне зберігання речових доказів, бо вони були звалені на підлозі, де скрізь були сліди мишачого посліду.

Через відсутність доказів підозрюваного довелося відпустити із-під варти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До женитьбы я и не подозревал, что можно неправильно поставить молоко в холодильник.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю сьогодні заголовки новин:

Оккупанты заявили об обнаружении в Крыму "потоков подземных пресных вод"

И дали таке відео...... невже добурились????

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ахтунга вам в лєнту!

104407668_3011398518928725_3144448896788

104678684_3034516336626467_7718968140229

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1593061668_1.jpg

1593061675_8.jpg

1593061624_6.jpg

  • Подобається 3
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На улице дует такой сильный ветер! Сегодня видел, как мужик выплёвывал окурок пять раз подряд...:blink:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

АПІТЕРАПІЯ.
Ади знайте то в життю всьо сі мінєя.Ади я такі переборов страх.Тай завів собі бджоли.Так файно гудут,мед носі.А я ,димарь запалю,накомарник вберу,гумові рукавиці накєгну на рукі,тай дивлюсі до них.Мой свіжий медок.А маточного молочка,як наїмсі то граю як молодий.Романтика,сусіди ході підпухлі.Пів вулиці бабів варгаті,пластичної операції не треба.Бабу Касю раз за язик вкусила бджола,то тиждень нікого не кліла,зато потім коли язик відійшов, то кліла живих і мерців ,на мому дідови,аж гріб запавсі.Бжоли то сила,але всякі оказії стаютсі чісом.Ади якос дивлюсі до бджіл шукаю матку.Димарь димит,бджоли гудє.Тут кум прилазит.Чисто згорблений.
-Дай боже куме Міхайле!
(Але здалека кричит).
-Дай боже трутню.
-А я чо трутень?
-Бо ніц не робите,лиш спите,жерете,і думайте з ким би спаруватисі.
-Йой які ви вумні стали.
-Я таким родивсі.Кажіт шо хочите,бо я не маю коли,видите матку шукаю.
-Йой не там ви шукайте.
-Так ,або кажіт шо хочите,або ідіт свойов дорогов,мені не можна нервуватисі,я з бджолами працюю а вони це відчувают.
-Ади видите ,як мене скривило.
-Та ви все якийс скривлений.
-Не смійтесі,ади радикуліт мене мучит.
-То треба менше по окопах п'єним спати.Я шо дохторь,шо ви прийшли до мене?Візивайте сімейного дохторі.Або йдіт най Гані вам поплюя на плечі.
-А це до чого?
-Кажут шо зміїний яд помічний.
-Я зарас піду це її скажу,то будут вам і бджоли,і мед і трудні,вона вам поможе,матку найти скоро.
-Ноно тихо будьте,кажіт,шо треба.
-Пустіт ні паров бджіл на крижі,я вічитав шо то помагая.
-Ше куда вам пустити?
-Лиш на крижі.
-Ви знайте, шо бджола кусая і зразу гине,зарас липа буде цвісти а хто буде мед носити,я буду в убитку.
-Курва,три бджолі вам тону меду принесут.Та пустіт видите,як сі мучу.
-Я немаю чісу,я матку шукаю.
-Та змилуйтесі.
-Короче куме, я зайнятий,рітуйтесі самі.
-Як?
-Ади видите скраю той зелений вулик.(і показав де самі злосніші бджоли,такі шо я їх сам боюсі)
-І шо?
-Підіт копніт його,розвернітсі до него пличьми,задріт на крижєх сорочку,і бджоли вілитє тай самі всьо зроблі.
-Ая ви жертуйте.
-Таже бджоли відчувают де хвороба,таже вони мудріші за нас обох,таже вони довше за людий жиют на світі.Всьо або робіт так,як я кажу,або довідзенє,бо я матку маю найти.Тай зачєв собі дивитисі до бджіл.Де я думав, шо воно таке дурне.Чи його так дійсно боліло.Біда підійшла до вулика,і з розгону якби пинальку била на фудболі кірзовим чоботом вгатив гулик.Вулик стояв на старих коликах,то один не вітримав і вломивсі,вулик впав і перевернувсі догори дном.Я був дес за десіть метрів від вулика,але чітко вчув,як бджоли у вулику матюкнулисі.А кум обернувсі до вулика гузицев,задер сорочку на крижіх,і чекая,на апітерапію.За парканадціть секунд з вулика вілитіли всі бджоли,старі,малі,трутні,і навіть росплід.І такі були злосні аж сині,оцінили ситуацію і знайшли обєкт кому треба дєкувати.За секунду,кум був схожий на великий рій, за дві, кум побіг.Біг дуже скоро,як на слабого,певно вже зачєло помагати,по дорозі зачіпив і перевернув,другий вулик,а потім,ше один.Я хоть був в костюмі і рукавиціх,але поняв шо треба тоже бічи.Кум летів,як комета коло юпітера,по дорозі толочив і ломив всьо,гусіта,куріта ломив паркани.Біг і качєвсі людим по городах.Після того, як пробігав кум ,зачинали бігати і качєлисі люди.Потім кум забіг на подвір'їголови сіліради,і скочив в басейн.Головиха якраз покупаласі і загарала з дітьми на сонечку.Бджоли зачєли лікувати головиху від цилюліту,а заодно і дітий.Кум сидів під водов.І вчивсі затримувати дихані.Діти втекли до хати і сі закрили.Бджоли пробували пірнати за жертвами,але басейн був глібокий.То троха сі покрутили над оборов і полетіли до дому.Кум віпірнув з під воли перший,а головиха не вспливала.Кум був весь покритий жалами,був схожий на кактус,в пустини.Коли кум увидів шо головиха не вспливая.То скинув з себе вбранє,і в одних трусах скочив вікігати головиху.Коли вікіх її на з басейну та була непритомна.Кум не розгубивсі і приступив до штучного диханні,рот в рот як учит інструкція,двома руками натискав на пишні груди головихі.Але тут рипнула фіртка і на це всьо надійшов голова.Увидівши таку картину той не став розбиратисі,і зразу побіг до сейфа з рушницев.Кум стояв над головихов зігнений,у позі зю,то весь дріб попав в мніке місце.Труси зробилисі,як друшлєк,хоть сир відціджуй.До півночи кум бігав селом,як скажений,видко добре боліла гузиці.Аж під вечір скочив в став,сів в холодний намул і заплакав.Але радикуліт відпустив,гейби не було.Ади тото правду пишут про тоту апітерапію,то дійсно помічне.
17.06.20р
Р.ДРОНЮК-ВУЙКО МІСЬ.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

03894a707b364928eb5de5175feb0026.md.jpg

  • Подобається 2
  • Дякую 4
  • Ха-Ха 9
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...