Перейти к содержанию

Что цветёт сейчас


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, Мико сказал:

Сколько себя помню ,  всегда при цветении абрикос

холодрыга всегда , даже снег бывает 

Точно. І похолодання при цвітінні черемшини.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Абрикос сьогоднi почав знехоття квiтувать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Абрикоси квітують можна сказати другий день. Недобрий прогноз погоди ставе під сумнів появу плодів. Думаю над тим, щоб вкутати деревини білим агроволокном.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Винодел сказал:

ставе під сумнів появу плодів. Думаю над тим, щоб вкутати деревини білим агроволокном.

Це щоб зовсім унеможливити появу плодів??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Алича цвіте повним ходом, а холодрига страшна (всього +3" в 10,00, в обід + 8"),видно здалеку снігові вершини в Карпатах та й не тільки вершини, але і на північних схилах теж снігу немало і поки він не зійде - тепла в нас не буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.09.2020 в 22:17, ромео сказал:

Отаке плетуче, цвіте:dntknw:

1407243823_....thumb.JPG.eba5a2a6a291e511b03c3574abca9131.JPG1893969346_2.thumb.JPG.dc5d88c1fd059d7b046f51cad64fa120.JPG

Горець бальджуанський. Собі такий хочу. Не поділитесь випадково ? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, СерП сказал:

Горець бальджуанський. Собі такий хочу. Не поділитесь випадково ? :hi:

Поняття не маю як його розмножувати. Один кущ росте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, СерП сказав:

Горець бальджуанський. Собі такий хочу. Не поділитесь випадково ? :hi:

А це медонос? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, gardener сказал:

будемо без абрикосу цього року

Квіточки поодинокі на верхівках

10 часов назад, Уставший пчеловод сказал:

слива цветет.

Квіток не буде зовсім...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А це медонос? :ah:

Навряд чи хтось оцінював його медепродуктивність. Але цвіте дуже рясно і бджола на ньому працює, значить щось він там виділяє. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

      Розцвіла у нас уся алича. Абрикоси навіть пізні теж. Бачив кульбабу квітуючу близько від пасіки. Але масового цвітіння її пока не видно.

    Та  холод триклятий не дає бджолам попрацювати ні на себе , а ні на садівників... :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Затрудняюсь сказать какой именно это вид вербы, но он мне нравится - зацвел еще 15 числа, сразу после пепельной, сейчас в разгаре и, думаю, еще дней 10 протянет. 

IMG_20210425_142723.thumb.jpg.1b24bb213b6f6559d93accf0fd09411a.jpg

IMG_20210425_143114.thumb.jpg.dce6d9ca68212b6ef531cfef694cdffb.jpg

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже й кульбаба почала квітувати й у багатьох місцях. Значить - перезимували аж тільки зараз.:IMHO::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25.04.2021 в 19:17, Алексей Кременчуг сказав:

Затрудняюсь сказать какой именно это вид вербы, но он мне нравится - зацвел еще 15 числа, сразу после пепельной, сейчас в разгаре и, думаю, еще дней 10 протянет. 

Нічого страшного,- бджоли ліпше за нас розберуться . :ay: :IMHO: :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас кульбаба зацвіла на лужку. Тепер можна вже й пилковловлювачі ставити. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І у нас зацвіла кульбабка і будра-собача мята, але тільки на осонні. Вчора тільки зацвіли абрикоси :(, холодна весна...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Len Don сказав:

У нас кульбаба зацвіла 

 

8 хвилин тому, sitava сказав:

І у нас зацвіла кульбабка

і я сьогодні бачив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Абрикоси потроху відцвітають . Зацвіли деякі черешні, сливи, тюльпани, нарцизи. На підході груші та яблуні. Це моя груша вже викинула квітникові бруньки.:ay:

 

IMG_20210430_141909.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачив сьогодні липи на Троєщині. Пока ще  не цвітуть :umora:, але листя вже розпустили. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На фото видно маленький ряст, зацвітаючу медунку і трубки конвалії відросли. Чекаю на конвалійовий мед :)

image.thumb.png.e7a7fde8e62a1e6bd4f14f4d62769371.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Алича квітує чудово,вже почала черешня та кульбаба.Вчора бджілки ледь долітали до вулика такі важкі поверталися,дивився на них і серце раділо та нажаль недовго, бо сьогодні зранку знову похолодання і дощ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Cariño сказав:

Алича квітує чудово,вже почала черешня та кульбаба.Вчора бджілки ледь долітали до вулика такі важкі поверталися,дивився на них і серце раділо та нажаль недовго, бо сьогодні зранку знову похолодання і дощ

А у нас +15, трохи й вдень задощило. Кульбаба почала цвісти масово.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таке на одну ніч вкутали молоду невелику абракосину.але... тіеї ночі і ранку не було приморозку. Робота даремна , досвід виконання залишивсь .Те, що після холоднечі бджоли відвідували квіти дае надію на отримання плодів. Бджоли і інші комахи працювали на абрикосі , незвично мало гуділо. Пам'ятаеться, бджіл одна на десять квіток і весь світовий і льотний період,цього року не так. В лісі вчора ввечері і на добу раніше дуже відчувавсь аромат квітуючихплодових, яких саме не визначивсь.В той час бачив терен,сливу дичку,яличу. Білі дерева від мене не менш як за 50м. в тиху теплу вечірну пору аромат відчувавсь сильно, нав'язливо.

Сьогодні-вчора квітують вишня,слива, починае груша. В вул. бджоли створили запас пилку на одній-двох рамках, зустрічаеться рідкий корм-ймовірно принесенний нектар плодових дерев. Першого оглянув 4-5 вул. товариша,кума Шашка в якого купував сім. італійок. Він частину точка годував медовою ситою(солока юшечка що тече при витопці воску з рамок).Заливав в бокові турецькі корм.(близько 1л.) через день або рідше. Воскові надбудови е але не білого кольору, в чарунках темний корм (юшечка) бачив, небагато. Корму в вул достатньо(5-10кг), розплоду в трьох крп.( це 6-8р Дадана). Ситуація приблизно така як і в моїх(ойого куплених мною і за5-7км.) з достатніми кормами але не годованими. Спостерігаючи кількість розп. думаю ,що матки(італійки) працюють на макс. можливості(1.8-2.2т. яець на добу). Свіжі трути вже давно ,8-10днів, відкритого і печатного трут. розп. повно.Думки про ройовий рік і близьку рійбу заполонили частину роздумів про бджіл, пасіку. За прогнозуванням колег ,що бачили поле ріпаку вживу до початку його квітування 5-7днів. Підвезу до поля бджіл чи ні роїтись сильні будуть дуже ймовірно,якраз під час нектарування ріпаку. З чим ріпаком таке ще "радянська лотерея", малоймовірно що будуть надлишки меду і дуже може що відбудиться отруення, не обов'язково бачине очима,може бути латентне(приховане). Ріпак ,нини, без застосування інсектіцидів  у нас не вирощують. І срок очикування в багатьох з них до 20 днів. Одне поле будуть обробляти препаратом "Квест", перед самим цвітінням. Можна частину вул. підвезти до поля а частину залишити вдома, в селі, в лісі. Потім порівняти ,спостерігаючи протягом сезону. Так як медових рамок залишилось повно, то нікого нікуди можна і не підвозить, якимсь чином давати медові рамки підтримуючи запас корму в 5-10кг. 

Результати зважування показують ,що вул. лешають, при тому, що частина кормку переходить в розплід, теж не легкий.

Сьогодні зранку хмарно, зразу розгодинилось ,бдж. літають, з обніжжям мало.Можливо приносять нектар і воду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"А вишні цвітуть духмяно-духмяно..."

IMG_0549.JPG

IMG_2516.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацвіли вже й груші.

Правда, щось сьогодні холоднувато й вітряно.:(:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...