Перейти к содержанию

Безсотовий пакет (розміри, вага, стандарти)


rafael

Рекомендуемые сообщения

Пропоную зібрати інформацію по безсотових пакетах які розміри яка вага бджіл в пакеті які є стандарти американські, європейські. Також воронки для засипання бджіл в пакет

6a0120a805e490970b014e61008e81970c.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1.5 кг бджіл розміри приблизно 400х200х155 мм

dsc_0188.jpg

dsc_0458.jpg

DSCF1044.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

pic23.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, rafael сказал:

1.5 кг бджіл розміри приблизно 400х200х155 мм

dsc_0188.jpg

dsc_0458.jpg

DSCF1044.JPG

1.3 кг по стандартам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ матка не больше 2-х лет+ корм 1,4 кг(сироп) + 15 гр для матки.Это в стандарте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, Маслюк said:

1.3 кг по стандартам.

де ці стандарти можна побачити

є якийсь текст?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, rafael сказал:

де ці стандарти можна побачити

є якийсь текст?

 

В старых книжках по пчеловодству. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спросите у Егошина он безсотовые пакеты продавал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нових підручниках.автори Гайдар.Поліщук,Корбут.Згадуеться маса безщільникового пакета 1,3-1,5кг. бджіл.Автор цього роділу Гайдар,ще пишеться-якщо витримка в пакеті до двох діб,то можна обійтись без годівниці давши можливість комахам набрати в зобик меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Требования к отводкам в бессотовом пакете (ГОСТ 20728 – 75) требования к безсотовым отводкам

Состав Норма Характеристика
Пчелы кг. не менее 1,3 Все возрасты
Матка 1 Не более 2 лет
Трутни Допускаются если ввоз разрешен
Корм для пчел кг. не менее 1,4 60% сахарный сироп
Корм для матки гр. не менее 15 Канди


скопіював про безсотовий пакет дякую Маслюк

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Всім вітання, хотів би поговорити про без сотові бджолопакети. які є в них перспективи, недоліки, чому вони в нас мають таку малу популярність. Можливо хтось має якісь напрацювання. Питання до ФАБРО воронку з накопичувачем штампує і мавби нам розказати про те які переваги безсотового пакета ;).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Всім вітання, хотів би поговорити про без сотові бджолопакети. які є в них перспективи, недоліки, чому вони в нас мають таку малу популярність. Можливо хтось має якісь напрацювання. Питання до ФАБРО воронку з накопичувачем штампує і мавби нам розказати про те які переваги безсотового пакета ;).

Воронка з накопичувачем не для безсотових робилась 

Безсотовi не вигiднi продавцям , нормальних грошей не заплатять ,а задешево вiддавати не бажають

Тому i не популярнi у продавцiв 

  Але вигiднi купцям Дешево коштують i можна використовувати в будь який системi вуликiв 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Воронка з накопичувачем не для безсотових робилась 

Так я дививсь відео, але матки добре приймає молода бджола (і Іван це ісам говорить), а для цього воронка як на мене не потрібна, бджоли натрусив, почекав щоб стара бджола злетіла ізаселяй нуки.

А от воронка якраз призначення для натрушування різновікової бджоли!:IMHO:для безсотових бджолопакетів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Так я дививсь відео, але матки добре приймає молода бджола (і Іван це ісам говорить), а для цього воронка як на мене не потрібна, бджоли натрусив, почекав щоб стара бджола злетіла ізаселяй нуки.

А от воронка якраз призначення для натрушування різновікової бджоли!:IMHO:для безсотових бджолопакетів.

Але робилась вона не для безсотових  ,а для натруски рiзновiковоi бджоли з вiдстоюванням 3 дiб ,для заселення нукiв на маточник 

Або готування бджоли з iншого точка на матковивiдний 

Про безсотовi мови не велось ,  бо iх роблять 2 % вiд всих пакетiв 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про доцільність БП треба запитувати в тих хто до цього причетний. Мої молоді напарники брали БП одного року по пересилці. Цей розмір для 1,5 кГ малуватий сюди на південь.:IMHO: Пересилка першої партії була після 10 травня, а друга після 20. Ті що прийшли до акації пішли в користь, а другі то (.....).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Мико сказал:

а для натруски рiзновiковоi бджоли з вiдстоюванням 3 дiб

Я відео продивився і розумію про що йдеться, і знаю як заселяти нуки, і до Івана ніяких претензій немаю, робить хорошу справу, і хороші комплектуючі.

На нуки можна більш молоду бджолу відібрати і іншим способом, а от зробити безсотовий пекет іншим способом неполучиться! 

Вашу думку про безсотові бджолопакети я почув, дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

 Але вигiднi купцям Дешево коштують i можна використовувати в будь який системi вуликiв 

 

 

По факту цены ставят такие, что они невыгодны покупателям. В интернете есть несколько предложений, цена бессотового - около 90% от сотового. Только в первом случае получаем 1,2 кг пчел, во втором - те же 1,2 кг пчел плюс еще 1,5-2 кг молодой пчелы выйдет в течение двух недель из сотов и еще 4 каких никаких сота под засев на этот год. При таких пропорциях бессотовый должен стоить не более половины сотового, тогда его бы брали.. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, a.g. сказал:

 При таких пропорциях бессотовый должен стоить не более половины сотового, тогда его бы брали.. 

Вот по сей причине их и нет в продаже 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бачу це так + - ! 

+ можливість бджіл обробити від будь чого,

+ заселити на будь яку рамку, 

+ відразу підселити матки будь якої породи,

+ можливість транспортувати бджолу на більшу відстань, меньш зважаючи на температурні режими,

+ компактність, меньші вимоги до транспортування.

- затрати часу на відбір і зважування бджоли, (хоча як до цього підійти)

- подальше ослаблення бджолопакету, так як бджола різновікова а підсилення молодою бджолою не відбувається, а коли вже почне відбуватия... (взяток не резиновий)

Я думаю, із за останнього пункту, і вони є не популярні, хоча перших 5 пунктів є досить вагомі! Ну і звичайно цінова політика відіграє досить вагому роль.

Звичайно хотілосяб почути думки людей які такі пакети продавали і купували, всі приховані + і - !

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подивіться фільм інституту Целле про ротаційний метод. Там показано як відібрати молоду в безстільниковий. Плюс є можливість обробити очистити бджолу від кліща, розплоду ж тут немає.

У підсумку молода здорова сім'я 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Fabro сказал:

Они со мной, я просто все что мне надо уже разведал и сделал выводы;)

Привіт! Пане Іване давай поспілкуємось по безсотових, можливо в табе є якісь напрацювання?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Берем на замітку!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, M_Oleksandr_V сказал:

Берем на замітку!

Тасманський промисловик Бьорк, дивився також це та інші його відео.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Берем на замітку!
Пасека разведенческого направления и все корпуса на 145(интересно гнездовые также 145)

Отправлено с моего HUAWEI TIT-U02 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...