Перейти к содержанию

Безсотовий пакет (розміри, вага, стандарти)


rafael

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Игоревич сказал:

Пасека разведенческого направления и все корпуса на 145(интересно гнездовые также 145)

Отправлено с моего HUAWEI TIT-U02 через Tapatalk
 

Щось бачу багато промисловців до гнізда з 145 ставляться з острахом, а зимівля на 2 х 145 проходить ну просто шикарно. так є але, коли ройка то відшукати маточники це торба. Алеж кожен промисловець і бджолу має єлітнішу і методи протиройові відпрацьовані, але якось так  :dntknw:

Я особисто вважаю що по безсотовим за кордон ми можемо легко вийти, думаю в нас тут НЕДОРАБОТКА:IMHO:і ці пасіки з 000 можуть її доработать, меду вони (у нас дураків по дешовке) і так куплять, і вдвідчі дорожче продадуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, M_Oleksandr_V сказав:

Щось бачу багато промисловців до гнізда з 145 ставляться з острахом, а зимівля на 2 х 145 проходить ну просто шикарно. так є але, коли ройка то відшукати маточники це торба. Алеж кожен промисловець і бджолу має єлітнішу і методи протиройові відпрацьовані, але якось так  :dntknw:

Я особисто вважаю що по безсотовим за кордон ми можемо легко вийти, думаю в нас тут НЕДОРАБОТКА:IMHO:і ці пасіки з 000 можуть її доработать, меду вони (у нас дураків по дешовке) і так куплять, і вдвідчі дорожче продадуть.

Ну, ну!  Ви, @M_Oleksandr_V, хоч одну сімейку спробуйте сюди відправити з України... Хотів я бачити, коли сюди, в Европу, не те що бджіл із своїми болячками, а навіть насіння рослин заборонено ввозити... :dntknw:

 Це вам не наша дірява корупційна таможня!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ну, ну!  Ви, @M_Oleksandr_V, хоч одну сімейку спробуйте сюди відправити з України... Хотів я бачити, коли сюди не те що бджіл із своїми болячками, а навіть насіння рослин заборонено ввозити... :dntknw:

Куди сюди? я за сюди чи туди не писав! 

А впевнений що є країни яким наші бджолопакети моглиб і знадобитись. Тим більше безстільниковий пакет можна легко обробити від хвороб! Я знаю що є такі території на які точно нічого не завозять, а є і такі в яких недостатньо бджіл для запилення! :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, M_Oleksandr_V сказав:

Куди сюди? я за сюди чи туди не писав! 

А впевнений що є країни яким наші бджолопакети моглиб і знадобитись. Тим більше безстільниковий пакет можна легко обробити від хвороб! Я знаю що є такі території на які точно нічого не завозять, а є і такі в яких недостатньо бджіл для запилення! :IMHO:

Сюди - це за кордон України, подивіться на мою аватарку. Там вся інфо є.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рынок Без сотовых пакетов я думаю будет формироваться. КАК только предложат цену будем трусить. Все дело в цене и спросе.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Рынок Без сотовых пакетов я думаю будет формироваться. КАК только предложат цену будем трусить. Все дело в цене и спросе.:IMHO1:

Учитывая что 145 рамочников прибавляется , а пакетов на этой рамке очень мало 

Вот тут как раз и открывается возможность трусануть на продажу ,а не на нуки :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

Учитывая что 145 рамочников прибавляется , а пакетов на этой рамке очень мало 

Вот тут как раз и открывается возможность трусануть на продажу ,а не на нуки :rofl:

Да .100% зачем трусить потом что то выводить труснул и на диван :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Да .100% зачем трусить потом что то выводить труснул и на диван :wave:

через 10 дней повторил и на 5a7e12852249d_.jpg.07ec9b33a64eea259cad34086f615844.jpgсо спиннингом наперевес за рыбкой 5a7e136c95e9f_(5).thumb.jpg.6371983e80ffa362b0165c40838920e3.jpg

На Трийцю.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Рынок Без сотовых пакетов я думаю будет формироваться. КАК только предложат цену будем трусить. Все дело в цене и спросе.:IMHO1:

 

12 години тому, Мико сказав:

Учитывая что 145 рамочников прибавляется , а пакетов на этой рамке очень мало 

Вот тут как раз и открывается возможность трусануть на продажу ,а не на нуки :rofl:

Безсотовий - це універсал під усі розміри.:IMHO::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Мико сказав:

через 10 дней повторил и на 5a7e12852249d_.jpg.07ec9b33a64eea259cad34086f615844.jpgсо спиннингом наперевес за рыбкой 

 

Романовичу, - то явно ті три з магазину... :crazy::umora: Мабуть, ще й  за пакети й купили, коли в пакетній темі виставили...:ah::rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Романовичу, - то явно ті три з магазину... :crazy::umora: Мабуть, ще й  за пакети й купили, коли в пакетній темі виставили...:ah::rofl:

Аби в магазини купив ,то дома для сiмьi залишив 

А то вночi у фермера вкрали i в той же день на "Трiйцю " зжарили 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

Аби в магазини купив ,то дома для сiмьi залишив 

А то вночi у фермера вкрали i в той же день на "Трiйцю " зжарили 

О ! Та то ж супер! :ay: Відчуття ті нічим не заміниш!

 Але ж цікаво, що будуть правити за безсотові отак в першій декаді травня цього сезону? І як спаде ціна вже до третьої декади того ж місяця? Та й чи ж буде такий товар на нашому ринку?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

О ! Та то ж супер! :ay: Відчуття ті нічим не заміниш!

 Але ж цікаво, що будуть правити за безсотові отак в першій декаді травня цього сезону? І як спаде ціна вже до третьої декади того ж місяця? Та й чи ж буде такий товар на нашому ринку?:ah:

Попит на бджiл дуже великий 

але пропозицiй буде обмаль 

Одним не вигiдно бджiл продавати 

у iнших нiчого на продаж не буде 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Мико сказав:

Попит на бджiл дуже великий 

але пропозицiй буде обмаль 

Одним не вигiдно бджiл продавати 

у iнших нiчого на продаж не буде 

Іншими словами - просто колапс! :frusty: Так, Романовичу, одні по такій ціні не продадуть, а у інших на відповідну вартість коштів - катма! Тобто, якщо переінакшити відомий вислів, - у нас, у пасічників, виникає революційна, а чи просто патова,  ситуація!:ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

Попит на бджiл дуже великий 

 

Этот год может и да, на следующие пару лет спрос спадет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, tuda сказал:

Этот год может и да, на следующие пару лет спрос спадет.

Ну для начала нужно этот год пережить 

А что будет через два года посмотрим 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, tuda сказав:

Этот год может и да, на следующие пару лет спрос спадет.

А ви - екстрасенс, чи ваш свекор Миколина погода?:crazy::umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А ви - екстрасенс, чи ваш свекор Миколина погода?:crazy::umora::az:

Петросян?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, tuda сказав:

Этот год может и да, на следующие пару лет спрос спадет.

Аргументуйте, будь ласка, з чого такий прогноз? Дуже цікаво!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Олег Мельник сказал:

Дуже цікаво

це вже було в дев*яностих, награються і побросають, залишаться тільки ті хто сам на себе працює, така спицифіка бджільництва, олігархом не станеш а жити будеш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, larson сказал:

це вже було в дев*яностих, награються і побросають, залишаться тільки ті хто сам на себе працює, така спицифіка бджільництва, олігархом не станеш а жити будеш

К этому хочу добавить, еще и фактор Государства, и тех же олигархов.. Выживут сильнейшие.. Сильнейшие матководы, сильнейшие пакетчики, даже изготовители ульев, и те должны быть сильными..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, tuda сказал:

Выживут сильнейшие.. Сильнейшие матководы, сильнейшие пакетчики, даже изготовители ульев, и те должны быть сильными

Що ви розумієте під "виживуть"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Віктор просто сказал:

Що ви розумієте під "виживуть"?

Смогут продавать по нормальной цене мёд. Мелкие пасечники не нужны, их много, они еще и диктуют условия. Кто не сможет, тот будет держать для себя и родственников.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, tuda сказав:

Смогут продавать по нормальной цене мёд. Мелкие пасечники не нужны, их много, они еще и диктуют условия. Кто не сможет, тот будет держать для себя и родственников.

У цьому житті на 90 відсотків усе залежить від порядності, таланту та уміння людини.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.04.2017 в 18:42, Маслюк сказав:

1.3 кг по стандартам.

так теж найшов таку інформацію 1.35 кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...