Перейти к содержанию

Продам дочок від королев голандських заводчиків


Рекомендуемые сообщения

В роботі більше півсотні нуків. А золотенькі трутні від замшевої В-73(АР) почали вже лупитися - вони розміром з півшершня! Батьківських - 10 сімей. Так що все йде за планом. Висилку плідних буду робити як і завжди - суворо до строків оплати і з моїм попереднім повідомленням. Успіхів у підсадці і найсильніших медозборів!:hi::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый вечер. Можно заказать 6 штук плодных маток . 3матки от В5 и 3 матки отВ7 на конец июня. Условия все те же что и в начале темы ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, petrovskiy_viktor сказав:

Добрый вечер. Можно заказать 6 штук плодных маток . 3матки от В5 и 3 матки отВ7 на конец июня. Условия все те же что и в начале темы ? 

Доброго здоров"я!

Ок. Вибачте, що довго не був в іннеті. Ще можна, умови не мінялись.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже є  перші В-45 , що  розпочали кладку.

Після перевірки десь з вівторка - середи (щоб доставка була в переддень вихідних) почну розсилку відповідно до черги. :az:

Двом замовникам неплідок трошки доведеться ще зачекати. Не переживайте, я за вас пам"ятаю.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.05.2017 в 22:45, petrovskiy_viktor сказав:

Добрый вечер. Можно заказать 6 штук плодных маток . 3матки от В5 и 3 матки отВ7 на конец июня. Условия все те же что и в начале темы ? 

Умови залишаються все ті ж. Замовлення на плідних дочок від голандських заводчиків , перевірених на кладку, приймаю на першу половину липня.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.05.2017 в 23:38, ДобровоЛ сказал:

В роботі більше півсотні нуків. А золотенькі трутні від замшевої В-73(АР) почали вже лупитися - вони розміром з півшершня! Батьківських - 10 сімей. Так що все йде за планом. Висилку плідних буду робити як і завжди - суворо до строків оплати і з моїм попереднім повідомленням. Успіхів у підсадці і найсильніших медозборів!:hi::az:

А фото этих золотисто-замшевых "козачков", что у вас в отцовских семьях, выставить можете? Интересно было б посмотреть...:blink::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Pchelnik 2 сказав:

А фото этих золотисто-замшевых "козачков", что у вас в отцовских семьях, выставить можете? Интересно было б посмотреть...:blink::hmm:

Зараз не до цього. Он півгодини, як з пасіки в будинок зайшов.  Пізніше зазніму й виставлю.:(:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что там есть уже у Вас пополнение от новых маток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Зараз не до цього. Он півгодини, як з пасіки в будинок зайшов.  Пізніше зазніму й виставлю.:(:az:

Понимаю. Договорились.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Jabar сказав:

Что там есть уже у Вас пополнение от новых маток?

Так. У середу вже першу партію плідних, перевірених на кладку висилатиму. :az:

Замовлення на плідних приймаю на початок липня. Червень весь замовлений.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Так. У середу вже першу партію плідних, перевірених на кладку висилатиму. :az:

Замовлення на плідних приймаю на початок липня. Червень весь замовлений.:dntknw:

Ну, а как насчет неплодок?:ah::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Pchelnik 2 сказав:

Ну, а как насчет неплодок?:ah::hmm:

Трохи пізніше мають бути. Як появляться - дам знати тут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Трохи пізніше мають бути. Як появляться - дам знати тут.

А на когда можно заказать В-7(DLO), меня заинтересовала её педигри?  Я хотел бы плодную...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Процесс пошел".Я своих уже получил.Спасибо,Леонид Александрович.Пока Вашей работой я доволен.Надеюсь,буду доволен и работой маток :ay:

IMG_9513.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.05.2017 в 20:44, Pchelnik 2 сказав:

А на когда можно заказать В-7(DLO), меня заинтересовала её педигри?  Я хотел бы плодную...:ah:

На плідні, перевірені на кладку - можу прийняти замовлення на початок липня . Умови - на самому початку теми. Родоводи теж виставлені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Маслюк сказав:

"Процесс пошел".Я своих уже получил.Спасибо,Леонид Александрович.Пока Вашей работой я доволен.Надеюсь,буду доволен и работой маток :ay:

 

Дякую за відгук. Вибачайте, що не так.:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Було питання щодо пересильних кліточок. Менша кормушка лише для контакту матки з бджолами.Вона там не вийде. Тож її відкорковуйте першою. А днів за два-три  - більшу. Через неї матка вийде в сім"ю, коли бджоли з"їдять корм.

А можна підсаджувати і під ковпачок. Рекомендував би витримати матку під ковпачком на пустих або ж  з розплодом на виході чарунках і обов"язково кілька з відкритим медом - діб три - це дасть достатній відсоток для прийому. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Маслюк сказал:

 

"Процесс пошел"

 

Чекаю не дочекаюсь своїх В-45

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Борис01 сказав:

Чекаю не дочекаюсь своїх В-45

Висилаю вже після перевірки на кладку абсолютно суворо до черги. А неплідок - після заселення усіх нуків. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Євгене, я все одержав на 4 плідних, перевірених на кладку, на початок липня. Тільки скиньте в личку адресу доставки.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я с вами созванивался-надо 10 маток -5 одной линии и 5 другой.на какие числа ждать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.06.2017 в 22:09, сергей1979 сказав:

я с вами созванивался-надо 10 маток -5 одной линии и 5 другой.на какие числа ждать?

Ок, Сергію. Зараз я приймаю замовлення на плідних, перевірених на кладку на першу половину липня. Умови - на самому початку  в об"яві.:hi:При замовленні 10 - одинадцята  буде як бонус - безкоштовно.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прагнув під ці вихідні підготувати чергову партію плідних. Та, на жаль бачу, що ще рано - за день-два першої роботи маток їх на яйцекладку перевірити надзвичайно важко. Тож чергову партію буду готувати у наступні вівторок-середу, так щоб дійшли вони під вихідні. По строках ніби ще справляюсь.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи можна купити 4 Матки?чи можете відправити в Рівне?


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, MAJSTER79 сказав:

Чи можна купити 4 Матки?чи можете відправити в Рівне?


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Так. Вже останні замовлення приймаю ще на першу половину липня. Умови - на початку об"яви. Доставка - перевіреною три сезони Новою Поштою. Пока - жодного збою ... тьфу....тьфу.:ole_ole::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...