Перейти к содержанию

Бджолопакети від miro


Рекомендуемые сообщения

Продам 60шт. бджолопакетів, карніка,карпатка,50х50%,матки минулорічні з 15.06. та 02.07.2016р. всі мічені,[30%опалітками] умова продажу 3+1+струс за домовл.,рамка Дадан, орієнтовна дата для продажі з 05.05. по 15.05.,тара продавця або покупця, можлива доставка пакетів транспортом продавця до 600км.,орієнтовна вартість пакета 1000грн., остаточна ціна після обговорення умов продажі, телефонувати 0971910619 Михайло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

залишилось 0 пакетів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

залишилось 0 пакетів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, miro сказав:

залишилось 20 пакетів

 

18 годин тому, miro сказав:

оскільки отримав прохання розпродати 20 пакетів в роздріб, тоді вважатемо,що залишилось 15шт.

як можна продати пять пакетів в роздріб за 20?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, gardener сказав:

 

як можна продати пять пакетів в роздріб за 20?

Я про, те що пять вже продано з тих двацяти,залишилось пятнадцять по моєму все логічно,можна хіба що мене переконати щоб пять не продавав,а продав всі двадцять якщо купляти будете:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

все тепер ясно. вибачте, пане Михайло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 18.04.2017 в 15:57, miro сказав:

Я про, те що пять вже продано з тих двацяти,залишилось пятнадцять по моєму все логічно,можна хіба що мене переконати щоб пять не продавав,а продав всі двадцять якщо купляти будете:ah:

Три пакети ваших - на 12+ по новій системі оцінки.Підсилена зимувала  сім"я та з такою добавкою  хоч через тиждень може вступати в бій за акаційним медком у ранзі рейдера-медовика! Рамки білесенькі - розплід майже весь - печатний на всю рамку! :ay::umora: На нуки рука не піднялася їх розпускати...

А ті два - на нуки.:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Три пакети ваших - на 12+ по новій системі оцінки.Підсилена зимувала  сім"я та з такою добавкою  хоч через тиждень може вступати в бій за акаційним медком у ранзі рейдера-медовика! Рамки білесенькі - розплід майже весь - печатний на всю рамку! :ay::umora: На нуки рука не піднялася їх розпускати...

А ті два - на нуки.:ah::dntknw:

то я не розумію Ви не пускаєте всіх на нуки:hmm:,то те мені ніякої вигоди з продажі,я думаю ,що все на нуки,а їм бач жаль на нуки,мед хай зберають,о то не серйозно......:umora:,знач закінчиться сезон підведемо підсумки з тими ,що не пішли на нуки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

то я не розумію Ви не пускаєте всіх на нуки:hmm:,то те мені ніякої вигоди з продажі,я думаю ,що все на нуки,а їм бач жаль на нуки,мед хай зберають,о то не серйозно......:umora:,знач закінчиться сезон підведемо підсумки з тими ,що не пішли на нуки

:umora::ay: Жаль таку красу  (пакети) розкурочувати...:ah: Рука не піднялася...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ДобровоЛ сказав:

:umora::ay: Жаль таку красу  (пакети) розкурочувати...:ah: Рука не піднялася...

ось і підсумок всіх попередніх балакань в темах почому пакети і тд.,мабуть все має відповідати,ціна товару,товар ціні, тоді кожен почуває себе у виграші. Приємно ,що пакети влаштували Вас та сповнили надії, тепер на обкатку в поля нехай ганяють ціле літо за медом, ......та ще треба лопату купити мед вигрібати:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, miro сказав:

ось і підсумок всіх попередніх балакань в темах почому пакети і тд.,мабуть все має відповідати,ціна товару,товар ціні, тоді кожен почуває себе у виграші. Приємно ,що пакети влаштували Вас та сповнили надії, тепер на обкатку в поля нехай ганяють ціле літо за медом, ......та ще треба лопату купити мед вигрібати:umora:

:umora: Ні . Мед же - ложкою, як би там його багато не було б! А ті три пакети , дійсно душу радують: і рамки світлі - видно перший засів, і бджоли не пожаліли... На той рік, як дожевемо, точно сам за такими поїду для себе й брата.:ay::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

:umora: Ні . Мед же - ложкою, як би там його багато не було б! А ті три пакети , дійсно душу радують: і рамки світлі - видно перший засів,і бджоли непожаліли... На той рік, як дожевемо, точно сам за такими поїду для себе й брата.:ay::az:

значить один колега із сином,а сину 25 років приїхали брати пакети,та я їм в дорогу кажу, лопату мед вигрібати не забудьте придбати,колега посміявся,а син його на повному серйозі каже, якщо маєте лишню продайте, бо тато медогонку купив, а лопату ще ні:dntknw:..........:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, miro сказав:

значить один колега із сином,а сину 25 років приїхали брати пакети,та я їм в дорогу кажу, лопату мед вигрібати не забудьте придбати,колега посміявся,а син його на повному серйозі каже, якщо маєте лишню продайте, бо тато медогонку купив, а лопату ще ні:dntknw:..........:umora:

:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, miro сказал:

значить один колега із сином,а сину 25 років приїхали брати пакети,та я їм в дорогу кажу, лопату мед вигрібати не забудьте придбати,колега посміявся,а син його на повному серйозі каже, якщо маєте лишню продайте, бо тато медогонку купив, а лопату ще ні:dntknw:..........:umora:

ой пане Михайли ще  багато таких є пасічників без лопати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, targal сказав:

ой пане Михайли ще  багато таких є пасічників без лопати.

е, то ще дурниці,от коли тобі дзвонять і кажуть -Міша я в шоці, я ж питаю,що є і тд., каже рій вийшов і сидить на сосні,ну я цельні поради даю,заспокоюю по ходу,що ще гірше бувало,мол збери себе в руки скропи і спіймай.За дві години вже я, із за своєї цікавості телефоную і питаю,чи спіймав рій,а колєга каже, як прийшов роя вже не було.    ................але як я взнав все по подробицям пізніше,то ми дуже смішно було,значить спершу  колєга пішов до майстра і той йому зробив ящик рої збирати,йшов, а жінка покликала обідати,пообідав, прийшов роя нема,а на другий день переглянув бджсімї,а вони не в ройовому стані,за те з пустого вулика бджоли літають,глянув туди,а там рій вчорашній:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...