Перейти к содержанию

Хочу купить циркулярку


Рекомендуемые сообщения

13 часов назад, Херсонец сказал:

 

Дякую за відгуки. Вже розібрався. Поспілкувався з Олександром Васильєвим і передумав купляти той станок. На сьогодні покупку відклав. Проаналізував те що є на ринку і подивився в ютубі ролики столярів зрозумів, що вже краще купити або Деволт або Макіту. Вартість їхня на порядок вища, але натомість отримуємо точність і надійність.

Таргал подивіться у Медяника на ютубканалі, як він виставляє ножі на своєму фуганку. Він пояснює і показує так що все зрозуміло. І для спілкування відкрита людина.

Я і так їх виставляю нормально але час займає а з чим приспособленням скоріше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, vladimir1980ist сказал:

А если так как у меня 

Класно. Швидко так у Вас  виходить у мене трошки не так :umora:

11 часов назад, Олег Р сказал:

Просто надо подумать как расширить станину, да и все. Буквально все вначале обрезают доску, а затем строгают. У меня все оборудование не стоит 1500у.е., а ульи и рамки делаю не только для себя. Сколько же надо отбивать такой станок, даже страшно подумать.

Може так і буде подивимось. Може і не варто дійсно його продавати. Двигун асинхроний, ремінна передача це звісно не колекторний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саш, думаю простенька дишевенька циркулярочка типу Енхеля, зможе полегшити тобі життя, так кажу бо сам пішов цим шляхом. Техпроцес виглядатиме приблизно так: циркуляркою - розпилив на потрібного розміру заготовки з допуском , зрізав обзол; профуговав 2 сторони (якщо з рейсмусом 1) та 1 ребро; циркуляркою з паралельним упором та кареткою вирізав у розмір; надалі виборка чверті фрезою на універсальному станку.

Не скажу, що Енхель супер інструмент, проте при розумному використані вистачить на декілька сезонів. А при його вартості за одину Макіту чи Метабо можна придбати їх 5 штук, хоч кожного року міняй. :IMHO:  А коли вже зовсім обростем "жирком" можна й циркуляроку за 1000 у.е. Хоча я приходжу до того, що працювати з деревиною комфортно дозволять станки з асинхронним мотором достатньої потужності та важкою станиною з фрезерованною поверхнею. Можливо не правий, у кого є інша думка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Yuriu сказал:

Саш, думаю простенька дишевенька циркулярочка типу Енхеля, зможе полегшити тобі життя, так кажу бо сам пішов цим шляхом. Техпроцес виглядатиме приблизно так: циркуляркою - розпилив на потрібного розміру заготовки з допуском , зрізав обзол; профуговав 2 сторони (якщо з рейсмусом 1) та 1 ребро; циркуляркою з паралельним упором та кареткою вирізав у розмір; надалі виборка чверті фрезою на універсальному станку.

Не скажу, що Енхель супер інструмент, проте при розумному використані вистачить на декілька сезонів. А при його вартості за одину Макіту чи Метабо можна придбати їх 5 штук, хоч кожного року міняй. :IMHO:  А коли вже зовсім обростем "жирком" можна й циркуляроку за 1000 у.е. Хоча я приходжу до того, що працювати з деревиною комфортно дозволять станки з асинхронним мотором достатньої потужності та важкою станиною з фрезерованною поверхнею. Можливо не правий, у кого є інша думка?

Ну я ж писав що то хотєлка. Як воно буде подивимось. Може звісно і не варто 1 тис. у.о. витрачати, а тимчасово доробити свій станок. А кошти вкласти у інше (а вкладати є куди :umora:). Тому і затронув цю тему. Хоча з іншої сторони гарний інструмент то задоволення від роботи, але всього не накупишся та і не потрібно воно.

Дивився я Бош десятий не сподобався - якийсь він наче дитяча іграшка. Хоча професійний інструмент коштує шалені гроші та і рахую він не потрібен ми ж не будемо меблі збирати. Тому самому цікаво, що є такого більш менш пристойного з обладнання і щоб було зручно працювати.

Деволт і Макіта, згоден зі всіма хто мені тут відповідав, це дорого звісно. Необхідно порахувати скільки вийде доработка мого станочка і варто це робити чи ні. Бо якщо переробляти його то потрібно одразу купляти або фуганок, або рейсмус, або знову ж той хольцман фугувально-рейсмусовий. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Херсонец сказал:

Ну я ж писав що то хотєлка. Як воно буде подивимось. Може звісно і не варто 1 тис. у.о. витрачати, а тимчасово доробити свій станок. А кошти вкласти у інше (а вкладати є куди :umora:). Тому і затронув цю тему. Хоча з іншої сторони гарний інструмент то задоволення від роботи, але всього не накупишся та і не потрібно воно.

Дивився я Бош десятий не сподобався - якийсь він наче дитяча іграшка. Хоча професійний інструмент коштує шалені гроші та і рахую він не потрібен ми ж не будемо меблі збирати. Тому самому цікаво, що є такого більш менш пристойного з обладнання і щоб було зручно працювати.

Деволт і Макіта, згоден зі всіма хто мені тут відповідав, це дорого звісно. Необхідно порахувати скільки вийде доработка мого станочка і варто це робити чи ні. Бо якщо переробляти його то потрібно одразу купляти або фуганок, або рейсмус, або знову ж той хольцман фугувально-рейсмусовий. :IMHO:

Нужно понять, что Вы хотите и поискать. Я летом на пункте приема металла за 700гр. приобрел классный самодельный станок +2200 за двигатель и сразу заменил подшипники (80гр.) Станок: строгание, циркулярка, долбежка; вал 350мм, передняя плита на эксцентриках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Yuriu сказал:

Хоча я приходжу до того, що працювати з деревиною комфортно дозволять станки з асинхронним мотором достатньої потужності та важкою станиною з фрезерованною поверхнею. Можливо не правий, у кого є інша думка?

 

8 часов назад, Херсонец сказал:

Може звісно і не варто 1 тис. у.о. витрачати, а тимчасово доробити свій станок.

 

7 часов назад, Олег Р сказал:

Нужно понять, что Вы хотите и поискать. Я летом на пункте приема металла за 700гр. приобрел классный самодельный станок +2200 за двигатель и сразу заменил подшипники (80гр.) Станок: строгание, циркулярка, долбежка; вал 350мм, передняя плита на эксцентриках.

Я бы сделал что то на подобии как Олег Р  или если хочется и голова понимает чего надо . Сесть обдумать и нарисовать на листике что и как , далее если есть рынок  где продают барохло б/у железное поговорить там с мужиками о такой задумке ( на рынке много чего подсказать могут , так как друг про друга знают многое , свой "микрокосмос") . Так же на метало базах некоторые работники могут согласиться взять такую халтуру сварив Вам задуманное .

А проще всего через инет найти что то подходящее из самоделок . Так как все что заводское за 200 у.е. найти проблемно .

Ну а если есть интерес ПОБОЛТАТЬ о том , про се тогда вариант понятен.

Самый дорогой и надежный "станок"- наша голова с мозгами , а не только шапку носить :IMHO1::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.12.2017 в 10:08, Yuriu сказал:

 Хоча я приходжу до того, що працювати з деревиною комфортно дозволять станки з асинхронним мотором достатньої потужності та важкою станиною з фрезерованною поверхнею. Можливо не правий, у кого є інша думка?

 

Чистая правда , двумя руками за !Одно плохо для стационарных тяжёлых станков нужно много места,  и нормальная проводка под три фазы , с другой стороны использовать чугунную советскую циркулярку с пятикиловатным двигателем чтобы рамки делать всё равно что из пушки по воробьям стрелять . Сегодня тестировал эхель 2025 \1UA ,поставил прямо на кухне в квартире , подключил пылесос и  сделал из обрезков дсп шухлядку к кухонной тумбе , выяснилось что даже из коробки без настроек и регулировки он и пилит и торцует довольно ровно .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, alexandrleo сказал:

Сегодня тестировал эхель 2025 \1UA ,поставил прямо на кухне в квартире , подключил пылесос и  сделал из обрезков дсп шухлядку к кухонной тумбе , выяснилось что даже из коробки без настроек и регулировки он и пилит и торцует довольно ровно .

Можно видео увидеть как Вы на ней работаете ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, vladimir1980ist сказал:

Можно видео увидеть как Вы на ней работаете ?

Увидеть как работаю врядли , живу я один , штатива нету , а в зубах телефон держать не могу - не влазит , вот вам фото рабочей обстановки

IMG_20171231_142407[1].jpg

IMG_20171231_142849[1].jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.12.2017 в 20:28, vladimir1980ist сказал:

А если так как у меня 

 

Это вы фанерой пильний стол расширили ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, alexandrleo сказал:

Это вы фанерой пильний стол расширили ?

Да, именно фанера , в обзоре станка о ней рассказывал .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Holzstar TKS 255 M или Holzmann TS 255M может кто где встречал вживую? Как альтернатива более именитым брендам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Нагорный сказав:

Holzstar TKS 255 M или Holzmann TS 255M может кто где встречал вживую? Как альтернатива более именитым брендам?

рейсмус фуганок маєте??   Як не ма  то може добавить трохи  гривень і купити комбінований щоб був фуганок а знизу рейсмус?? ну + долбежка якаль була б. З тайваньских не дивились???

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, bosik2017 сказал:

рейсмус фуганок маєте??   Як не ма  то може добавить трохи  гривень і купити комбінований щоб був фуганок а знизу рейсмус?? ну + долбежка якаль була б. З тайваньских не дивились???

 

Хочу купити циркулярку.  В ютюбі бачив огляди клонів, як цей Holzstar - наче не погано.  Комбіновані станки мені не подобаються, але це вже інша тема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стрічкова пила Metabo BAS 261 PrecisionА як щодо такої техніки,хто-небудь має щось подібне?

Чи варто купляти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такая техника нужна для производства мебели и ламелей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, kroxaru сказав:

Такая техника нужна для производства мебели и ламелей

Так що? для вуликів не годиться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Павло Михайлович сказал:

Так що? для вуликів не годиться?

У этого инструмента немного другое предназначение. Ульи делать можно, но очень потеряете в скорости и с выборкой глухих резов/четвертей никак не сложится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зрозумів.Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Нагорный сказал:

Хочу купити циркулярку.  В ютюбі бачив огляди клонів, як цей Holzstar - наче не погано.  Комбіновані станки мені не подобаються, але це вже інша тема.

4 часа назад, Нагорный сказал:

Holzstar TKS 255 M или Holzmann TS 255M может кто где встречал вживую? Как альтернатива более именитым брендам?

Для каких целей нужен станок ?

Как часто планируете его использовать ?

И Ваш бюджет не сегодня ( то что уже готовы вложить ) .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Нагорный сказал:

Holzstar TKS 255 M или Holzmann TS 255M может кто где встречал вживую? Как альтернатива более именитым брендам?

Вот обзор станка 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Вот обзор станка 

Вопрос стоял про настольную пилу ( ящик с мотором ) а не фуговально-рейсмусовых станок .

Станок довольно таки хорош , а пила наверное как и все красивая :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, vladimir1980ist сказал:

Вопрос стоял про настольную пилу ( ящик с мотором ) а не фуговально-рейсмусовых станок .

Станок довольно таки хорош , а пила наверное как и все красивая :IMHO1:

Есть у земляка и такие ящики с мотором 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, vladimir1980ist сказав:

Вопрос стоял про настольную пилу ( ящик с мотором ) а не фуговально-рейсмусовых станок .

Станок довольно таки хорош , а пила наверное как и все красивая :IMHO1:

 

8 хвилин тому, Мико сказав:

Есть у земляка и такие ящики с мотором 

 

А я придбав якось собі дискову пилу. По ціні - саме те!:ay:Дуже класна і мобільна. Правда, доски з ставбура не розпустиш. Та от ніяк не можу знайти спрацьовану деталь,що втримує контактні щітки - моя тріснула...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Есть у земляка и такие ящики с мотором 

Видел это видео .:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...